+ Odgovori na temu
Stranica 185 od 214 PrviPrvi ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,681/4266

Tema: Navijačka svaštara

Banned
    Datum registracije
    May 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Rokstedi&Bibop Vidi poruku
    Neće biti nikakve potrebe da se samnom razilaziš jer mi ne pada na pamet da vam (kao grupi) držim prodike. No, ono što me smeta jest ponašanje na ovom forumu (a to vam nema veze s grupom) gdje je od vas iznimno, ponavljam iznimno teško dobiti konkretne odgovore oko bilokojeg pitanja, i to zna iči na onu stvar i s vremenom to počinjem doživljavati kao demagogiju. Ako vam Bauer baci kost da ste ušutikvali ekipu koja je urlala protiv uprave, a jeste, vaš odgovor je "nemate pojma koju smo cenu platili za naš klub". Pa dajte napišite jednom što ste radili, jer radite od nas mlade majmune s takvim komentarima. Neću vam ja biti kritičar ovdje, samo me iritira ovo ponašanje na forumu gdje vas ljudi nešto pitaju i onda mjesecima izvlače odgovor. Moram priznati da s druge strane nisam vidio takvu praksu, šta god ste pitali za nas dobili ste veoma konkretne odgovore.
    Već ti je objašnjeno, i nije tačno da smo ućutkivali istok i zapad, već im se nismo pridružili i nastavili smo sa svojom pesmom. To su 2 različite stvari, kapiraš? Jednostavno tada nije bio trenutak za teranje Lukićeve uprave, nije bilo alternative sem tajkuna Miškovića koji je spremno čekao, klub se nalazio u najžešćem kurcu. Uostalom, samo pola godine kasnije kada smo jedva prošli beloruski Naftan sa Severa je krenulo skandiranje protiv uprave. Stvar je procene, tribina ima svoj stav i promišljanje, zato smo tu gde jesmo...

Mi smo učili na svojim geškama, učili smo na grešci kad smo se pridruživali Zvezdašima sa istoka i zapada koji su nezadovoljni porazom od moćnog Zenita terali upravu koja je imala šampionski tim i finansijski plus, da bi nas kasnije uprave doveli do finansijskog minusa i poraza od timova poput Slovana i sličnih.

Banned
    Datum registracije
    May 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Ljutice_Bogdana Vidi poruku
    Preduhitrio si me sa napisanim.Pa nedavno,na drugim izborima,Lukić je bio jedini kandidat!?JEDINI!?Zašto,zapita li se i to neko od ovih što imaju pregršt pitanja?Dalje,odlično se sećaš koliko ljudi je glasalo na tim izborima!Gde je odjednom ''milionska armija Zvezdaša''?Pa eto je na Milanu (''Zvezda se voli svakog dana,a ne samo protiv Milana''),na Renu (potseti me kako je glasila parola,nešto kao da se ta brojka sa Rena ponovi i u narednom kolu u prvenstvu)?Gde su juče,protiv Slobode?Na stadionu 4-5000 ljudi,od toga 90% na Severu,i onda treba dati pravo/podržati Istok i Zapad u teranju uprave!?!?Jednostavno ne može!Kao takav nemaš pravo (ne ti,već ovakav profil Zvezdaša) da se buniš protiv bilo čega u klubu,nisi zaslužio.Šta znači to ''Ja sam Zvezdaš,volim Zvezdu''?Dobro,i?Šta dalje?Lako je bilo kad su osvajani Evropa i Svet,šta ćemo sad,kad je klub pred gašenjem,i ja više i ne znam šta ga održava?Ma jok,trebalo je sve to podržati,ne bi li pojedini lepkaroši sa ovog i drugih foruma kazali kako su Cigani mrge,jel vidiš Boga ti,teraju upravu.Ja stvarno ne znam ko se više uprava poiznateravao...
    Poterali toliko uprava ali jebiga, agenti smo hahah. Nije bitno što si celo vreme bio protiv Piksija, nema veze što smo terali Toplicu, nije bitno što smo bili protiv Den Tane, takođe nije bitno ni što smo te kobne 2004. ustali protiv Džaje i njegove uprave (i jebeno se pokajali zbog toga), Cigani su agenti...

Nemaju drugog objašnjenja za snagu naše tribine, pa nek im bude da smo agenti. Svakom svoje veselje...

Citiraj Prvotno napisano od Ciganini Vidi poruku
    Poterali toliko uprava ali jebiga, agenti smo hahah. Nije bitno što si celo vreme bio protiv Piksija, nema veze što smo terali Toplicu, nije bitno što smo bili protiv Den Tane, takođe nije bitno ni što smo te kobne 2004. ustali protiv Džaje i njegove uprave (i jebeno se pokajali zbog toga), Cigani su agenti...

Nemaju drugog objašnjenja za snagu naše tribine, pa nek im bude da smo agenti. Svakom svoje veselje...
    sterotipi su pisati za jednu cijelu grupu da su agenti...
    agenata će vazda biti i ima ih u svim grupama...

čak mislim da i nije neki problem kad ti protivnik prebacuje da si agent, problem nastaje dok ti tvoji stavljaju pod nos agenturu... kao što je slučaj kod grobara ili mamićevih boysa
    Old School

Citiraj Prvotno napisano od Ciganini Vidi poruku
    ... Jednostavno tada nije bio trenutak za teranje Lukićeve uprave, nije bilo alternative sem tajkuna Miškovića koji je spremno čekao, klub se nalazio u najžešćem kurcu...
    Pokazalo se na kraju da je ipak bio trenutak da se tera Lukic, sto su "kopale" TRI uprave pre njega on je SAM "ukopo" jos toliko
    Jeb'o nas ko nas sastavi

Daleko od toga da branim Lukica,ali u situaciji kao sto je tada bila,kada su klub svi bukvalno ostavili,da niko nije smeo da pridje Marakani,zahvaljujuci pre svega tadasnjoj vlasti,Lukic je imao samo dva izbora,da proglasi bankrot,pa da klub ode u beton ligu,ili se bukvalno ugasi,ili da radi ovo sto je uradio,i nada se nekim boljim vremenima da sto pre dodju.Mnogi ljudi zapravo i ne znaju koje su nam opcije bile,ali su mnogi koji su pisali po raznim forumima,a stadiona "gledali" tri puta godisnje,umeli da "smenjuju" upravu,a da alternativu,koga drugog dovesti,u stvari nisu ni imali.Verujte da je teranje Lukica i uprave,za nas tada bio najmanji problem,tako da sad ne sirimo pricu u tom pravcu.
    crvena zvezda,ucz50+,god73

Banned
    Datum registracije
    May 2013
    Citiraj Prvotno napisano od CrniGuja Vidi poruku
    Pokazalo se na kraju da je ipak bio trenutak da se tera Lukic, sto su "kopale" TRI uprave pre njega on je SAM "ukopo" jos toliko
    Poenta je da u tom trenutku nije bilo nikakve alternative sem Miškovića koji bi glumio spasioca. Čim se pojavila kakva-takva kredibilna alternativa Lukiću u vidu Čovića i Džajića tribina je bila za promene...

Banned
    Datum registracije
    May 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Ercov Vidi poruku
    Daleko od toga da branim Lukica,ali u situaciji kao sto je tada bila,kada su klub svi bukvalno ostavili,da niko nije smeo da pridje Marakani,zahvaljujuci pre svega tadasnjoj vlasti,Lukic je imao samo dva izbora,da proglasi bankrot,pa da klub ode u beton ligu,ili se bukvalno ugasi,ili da radi ovo sto je uradio,i nada se nekim boljim vremenima da sto pre dodju.Mnogi ljudi zapravo i ne znaju koje su nam opcije bile,ali su mnogi koji su pisali po raznim forumima,a stadiona "gledali" tri puta godisnje,umeli da "smenjuju" upravu,a da alternativu,koga drugog dovesti,u stvari nisu ni imali.Verujte da je teranje Lukica i uprave,za nas tada bio najmanji problem,tako da sad ne sirimo pricu u tom pravcu.
    Nema razmaženije publike od zvezdaške, ljudi sa zapada i istoka i dalje žive u 1991. godini, percepcija na stvari im je ostala ista... to je problem.

Zato su zviždali i terali 2004. Džajinu upravu jer je izgubio od Zenita i PSV-a (koji je te godine igrao polufinale LŠ), imali šampionski tim, klub bio finansijski u plusu. Jer su mislili da Zvezda i dan-danas je veći klub od Zenita i PSV-a i da je pod moranjem da se takvi timovi dobiju, iako je razlika u kvalitetu i tada bila nebo i zemlja. Pridružio im se Sever taj put, videsmo Džaji leđa, i šta dobismo? Piksija koji je maltene uništio klub, uvalio ga u dugove, na mala vrata uveo Miškovića u klub da pripremi teren za eventualnu privatizaciju. Ko je bio od početka protiv? Delije.

Banned
    Datum registracije
    May 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Rokstedi&Bibop Vidi poruku
    To nije vaš stadion, to je prvo što moraš shvatiti. Te stadione po Jugoslaviji je gradila država, i oni klubovi kojima se gledalo kroz prste pa su dobili u puno vlasništvo te nekretnine moraju šutiti zauvijek. Zvezda nije izgradila stadion, Dinamo nije izgradio Maksimir. Znam na što ti ciljaš, no loše si se izrazio. Jasno je da su navijači sentimentalno vezani uz svaki stadion, no morate shvatiti da ti stadioni nisu u vlasništvu klubova, a ako i jesu, dobili su ih na poklon.
    Neverovatno koliko sebi dajete za pravo a blage veze nemate sa stvarima ovde. Marakana je u vlasništvu FK Crvena zvezda, ona je uknjižena kao vlasnik u katastru 1/1.

Mišković je preko svoje marionete Piksija hteo da na mala vrata privatizuje Zvezdu, postane vlasnik hektara i hektara zemljišta na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu i tu izgradi stambene zgrade i šoping centar. Već je bio kupio deo placa najbliži kružnom toku.

Jel znaš ko je dizao buku protiv toga i ko se bunio? Pogađaj 3 puta...

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Ljudi moji, jel ovo moguće?:009

Ne razumem ljude iz Srbije koji kao da se nalaze na optuzenickoj klupi i odgovaraju na svako pitanje provokatora.Vidite li koliko su oni pametniji od nas?Citajte i pratite njihovu temu i imacete sta da naucite.Neke stvari jesu,neke nisu za net.

Citiraj Prvotno napisano od kin Vidi poruku
    Ne razumem ljude iz Srbije koji kao da se nalaze na optuzenickoj klupi i odgovaraju na svako pitanje provokatora.Vidite li koliko su oni pametniji od nas?Citajte i pratite njihovu temu i imacete sta da naucite.Neke stvari jesu,neke nisu za net.
    sine na tu klupu nestavljaj nas grobare,to se romi stalno nesto pravdaju,a onaj ko se pravda valjda i ima zasto............a ni vi mladji ne ulazite sa njima u konverzaciju jer su oni najbolji najlepsi,fabrika ultrasa...E DA I SAMPIONI U BARIJU da to nisam rekao razapeli bi me.............
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

kako je doslo do ove greske
    sry na offu
    24,AR,45+

Citiraj Prvotno napisano od biro Vidi poruku
    kako je doslo do ove greske
    alkohol
    dinamo fan, 30 , 70-ak

Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

Citiraj Prvotno napisano od pesticidi Vidi poruku
    sine na tu klupu nestavljaj nas grobare,to se romi stalno nesto pravdaju,a onaj ko se pravda valjda i ima zasto............a ni vi mladji ne ulazite sa njima u konverzaciju jer su oni najbolji najlepsi,fabrika ultrasa...E DA I SAMPIONI U BARIJU da to nisam rekao razapeli bi me.............
    Vi stoka,ne morate nista ni da pisete,kod vas se sve vidi i zna...
    crvena zvezda,ucz50+,god73

Citiraj Prvotno napisano od Ercov Vidi poruku
    Vi stoka,ne morate nista ni da pisete,kod vas se sve vidi i zna...
    NARAVNO ZATO SE MI I NE PRAVDAMO,............a to stoka malo smanji dozivljaj,JER ZVECIS KOLIKO SI SUPALJ.jednostavno to neide sa tvojim godinama sprcao si u bulju 4 banke a imas vokabular ko vasarski kavgadzija.........misli o tome..........
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

Udružene ciganke Čeda, Aca i Ćoki kradu grobarsku vaterpolo nedonoščad (inače 7 vaterpolista zvezde je bilo juče na JNA i navijalo za Partizan), ili ti kako od jednog čistog sporta kao što je vaterpolo napraviti mulj i političko plivanje u govnima.
    Posljednje uređivanje od pesticidi : 27-05-2013 at 14:42

Član u nastajanju Azzurri avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Link ti ne radi macane

I meni je to bilo cudno kako odjednom VK Zvezda jaca od VK Partizana, a godinama ih nigdje bilo nije..

Sta ti kazes na Final Four u Beogradu, ima Jug da odere sve redom, jednostavno su svijet za sebe
    Torcida/26/80+

,,Znači, nije slučajno sva ta “beogradska manguparija“ i “reakcija“ počela da navija za Crvenu zvezdu. Takođe nije slučajno ni trošni stadion u Ljutice Bogdana odjednom postao simbol gradskog duha i trag nekog predratnog šarma i elegancije. Narod je jednostavno odbio “reorganizaciju“ sopstvenog mozga i nastavio da voli klub sa iste adrese, iste fudbalere, iste boje i grb. Ako živim u svojoj kući, oblačim svoju garderobu, izgledam kao ja, ponašam se kao ja onda to mora da sam ja.''

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove