+ Odgovori na temu
Stranica 182 od 214 PrviPrvi ... 82 132 172 180 181 182 183 184 192 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,621/4266

Tema: Navijačka svaštara

Početnik
    Datum registracije
    Oct 2011
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ma ne sekiraj se.Forum je legendaran jer su pisali stvarni likovi a ne neki imaginarni koji su preplavili sve forume unazad petnajst godina na prostorima bivše Jugoslavije.Ja san upozorava na temi moderatori da kvantiteta ne čini i kvalitetu jer mi je sve bilo jasno kad se pojavila internet brigada sa "poglavnikon" i zna san da je tu kraj.Ovaj forum je to šta je jer mi stariji imamo poštovanje jedan prema drugome a neki se znamo i osobno nevezano sa koje smo tribine ili bivše republike pa je i to doprinilo navijačkoj toleranciji.Ali nebitno trajalo je ili če trajat onoliko koliko mi želimo a ja osobno baš san gušta a i napisalo se najmanje za jednu dobru old school knjigu a i napravilo se old school videa.Nije da nije.............

https://www.youtube.com/watch?v=Yx1ezdbP2J0
    Onda lijepo pogasite sve teme osim old schoola 80-e i 90-e i ostavite još teme vezane za euro scene.Ako se krene o aktualnim stvarima doči će do svađe i prepucavanja.Cigani sve nas ostale prave bedastima i smiju se iza monitora.Grobari kakvi god da jesu ali barem kod njih ima iskrenih ljudi pa priznaju određene stvari.

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Brus Vidi poruku
    Ja bi skupljao u Zagrebu, al se nemam s kim minjat
    možeš sa mnom,moji favoriti su Tonči Gabrić,Mario Carević i Vlatko Đolonga!al,vjerojatno nisu unutra....ha,ha,ha,ha..
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Citiraj Prvotno napisano od xxx Vidi poruku
    Onda lijepo pogasite sve teme osim old schoola 80-e i 90-e i ostavite još teme vezane za euro scene.Ako se krene o aktualnim stvarima doči će do svađe i prepucavanja.Cigani sve nas ostale prave bedastima i smiju se iza monitora.Grobari kakvi god da jesu ali barem kod njih ima iskrenih ljudi pa priznaju određene stvari.
    kak misliš bedastima ?
    Old School

Citiraj Prvotno napisano od xxx Vidi poruku
    Cigani sve nas ostale prave bedastima i smiju se iza monitora.Grobari kakvi god da jesu ali barem kod njih ima iskrenih ljudi pa priznaju određene stvari.
    DS, 32, 200+

Vozdovac...nemoj vise,vidis da im nije dobro
    crvena zvezda,ucz50+,god73

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    kak misliš bedastima ?
    A Grobari su iskreni!
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Stalno se prigovara kako forum nije što je bio. Pa naravno da nije isto kad piše 10 ljudi i 100 ili više.

Trenutno podforum čita 288 ljudi, pa je tako ovo postao prvenstveno navijački forum iako mu to nije bila prvobitna namjera.

Tko vam je kriv što ste zainteresirali ljude svojim pisanjem pa se sad žalite. Trebali ste bit manje zanimljivi. Malo više sukat priče.

Uglavnom ne treba se skakat na svakoga tko nekom nešto predbacuje. Nemojte da ljudi pomisle da ste upravo izišli iz kluba gentlemena odakle je Mujo izišo pun para jer se tamo igra na povjerenje i gdje se ne pokazuju se karte.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-05-2013 at 22:25
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Ercov Vidi poruku
    Vozdovac...nemoj vise,vidis da im nije dobro
    to ti samo misliš.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Brus Vidi poruku
    Ja bi skupljao u Zagrebu, al se nemam s kim minjat
    da si ti pravi skupljač ne bi ti to bilo važno
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Ovo mi je isto primamljivo - "Album je poseban i po tome što će svatko tko pošalje 100 praznih vrećica i vlastitu fotografiju, dobiti na poklon vlastitu sličicu u dresu Hajduka".

Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

Citiraj Prvotno napisano od split572 Vidi poruku
    možeš sa mnom,moji favoriti su Tonči Gabrić,Mario Carević i Vlatko Đolonga!al,vjerojatno nisu unutra....ha,ha,ha,ha..
    Jel ima stranica "hajdučka srca koja su prešla u dinamo?"

Nego a da i ovi naši naprave album...pa na dvije stranice sličice najvećih bisera :Rasmussen,Munoz,Teberio,Costa(il kak vec)Miura,Mikulenas...
    dZG, 33god, 50+
    To je više od ljubavi..tu se radi o vjeri...

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    1981 bi skupljao i naš album, al pod uvjetom da počinje od 1911

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od thor Vidi poruku
    Jel ima stranica "hajdučka srca koja su prešla u dinamo?"

Nego a da i ovi naši naprave album...pa na dvije stranice sličice najvećih bisera :Rasmussen,Munoz,Teberio,Costa(il kak vec)Miura,Mikulenas...
    da,to bi bilo predobro Bošnjak i ekipa...Munoz,zvali su ga sin vjetra..Teberio,švedski mulat koi je navodno igrao bolje golf nego nogomet..a što tek reć o Grazvydasu,popularnom Mikiju i njegovoj fudbalerki..a Peter Vigh,mađarski "znalac",doveo ga Vlatko Marković tam 91. na 92 godinu...bilo je bisera..
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

da,to bi bilo predobro Bošnjak i ekipa...Munoz,zvali su ga sin vjetra..Teberio,švedski mulat koi je navodno igrao bolje golf nego nogomet..a što tek reć o Grazvydasu,popularnom Mikiju i njegovoj fudbalerki..a Peter Vigh,mađarski "znalac",doveo ga Vlatko Marković tam 91. na 92 godinu...bilo je bisera..
    koja ekipa???ovaj drugi ide vama na dusu ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=22xmF7AtmC4
    ex Torcida,33,100+

Citiraj Prvotno napisano od milky way Vidi poruku

Pa ovak iz glave: Bošnjak,Sedloski,Hrgović...mogo bi se zaklet da je bio još jedan al se nemrem sjetit...
    Nema veze...važno da je zajebancija
    dZG, 33god, 50+

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od milky way Vidi poruku

Mirkec je dupli agent,možda i trostruki...kako ono ide "Jela proklet ti svaki dinar.."...pa onda.."I Mario nas boli ali Ti.."ha,ha,ha..ne znam jel Jela dobitnik srca...al je peklo jedno vrijeme
    Posljednje uređivanje od split572 : 23-05-2013 at 23:27

Mirkec je dupli agent,možda i trostruki...kako ono ide "Jela proklet ti svaki dinar.."...pa onda.."I Mario nas boli ali Ti.."ha,ha,ha..
    Šuti split572 poginut ćemo
    sad će neko spomenut Kranjčara
    dZG, 33god, 50+

Citiraj Prvotno napisano od thor Vidi poruku
    Pa ovak iz glave: Bošnjak,Sedloski,Hrgović...mogo bi se zaklet da je bio još jedan al se nemrem sjetit...
    Nema veze...važno da je zajebancija
    kontao sam da mislite doslovno na "hajducka srca"..
    ex Torcida,33,100+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove