+ Odgovori na temu
Stranica 163 od 214 PrviPrvi ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 213 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,241/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    A di je "lupin",lik koji napiše da su Delije prvi navijači u ex Jugi jer su imali transparent "ultras" na Poljudu neke godine,a Torcida nisu bili navijači,nego ka,splitski huligani se skupili pa u đir.Ka,velika je razlika,po tom transparentu se vidilo da su Delije bili navijači,da su kužili spiku,da su jasno znali zašto su tu.Dok je Torcida to odrađivala stihijski.
    A onda,nakon stranica i stranica lamentiranja i dokazivanja da je jedino mjerilo navijača mentalitet (ha!),napiše kako je u to vrime na jednom Maximiru došle lude ultras Delije i pok.Šuca (ili ko drugi,da ne slažen) spuca babu šakon po izlasku iz vlaka na kolodvoru.
    Srpska tribina je legendaran forum,nešto u rangu forum.hr-a,ima i tamo ekipe šta se trudi dostić taj nivo,T.B. je jedan od predvodnika.Nije mi nikako jasno kako moš spucat 5 iljada,alo,PET ILJADA postova u dvi godine.To jedino ako si vox,zg blue,macan,i ti ostali umirovljenici
    Splića i lupin,prijatelja dva...
    ko kaze da postovi moraju biti iskljucivo na navijackim temama? sta je sa sexom i sl stvarima?
    BBB. 38, 450+

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    obrisano prepucavanje i prozivanje.

ko kaze da postovi moraju biti iskljucivo na navijackim temama? sta je sa sexom i sl stvarima?
    apsolutno se slaže.
    forum ima mnogo tema. od sexa, preko tehnike, auta, ekonomije, glazbe..........(ako već politika nikoga ne zanima)
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Ma nisan ni mislija samo na navijačke teme,tako san i napisa,ne znan,meni i dalje izgleda pun kuac 5 milja postova u dve godine.Pa to je 7+ postova dnevno!Ali svaki dan!Znači,fasuješ jedan dan drugi dan odma 14.
    Ako si moderator,tipa capo,sve 5,uređuješ forum,ono,"dužnost" ti je da tu visiš,ali ovako....Puno brate,puno.Evo ja iman 300 u godinu i po skoro,znači samo još 4700 u ovih 6 mjeseci....Ti nerone imaš i manji prosjek.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Ma nisan ni mislija samo na navijačke teme,tako san i napisa,ne znan,meni i dalje izgleda pun kuac 5 milja postova u dve godine.Pa to je 7+ postova dnevno!Ali svaki dan!Znači,fasuješ jedan dan drugi dan odma 14.
    Ako si moderator,tipa capo,sve 5,uređuješ forum,ono,"dužnost" ti je da tu visiš,ali ovako....Puno brate,puno.Evo ja iman 300 u godinu i po skoro,znači samo još 4700 u ovih 6 mjeseci....Ti nerone imaš i manji prosjek.
    govorio sam negdje da neron može deset knjiga napisat...
    vratite nam dinamo,36,100+

za delije pitanje,,jeli bilo ista vasih na ovoj utakmici ?

Aris - CZ.
    Delije Sever, 33., 70+

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    crni daltone. pitaš jel bilo ikoga a cigani odrade maestralnu šoru s murjom i kod stadiona i na granici.

7 po danu je mizeran prosjek. pa ja sam na forum.hr-u imao i do 100 postova dnevno(kada sam se dosadjivao na sljaci) ali ne naravno na navijacima nego lijepsim podforumima: ljes(ljubav, erotika sex) i slicnima
    tamo se bar ne svadja niti se gube zivci nego je cista zajebancija
    BBB. 38, 450+

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    @u prici
    bogami fakat dobar video.
    nego jel to sva tuca bila sa murijom,ili ste imali kakvih dodira i sa njihovim navijacima.
    vidim tam na videu, kak ste odmah po dolasku u solun poceli sa provociranjem izvikujuci;olimpyakos.
    pa me zivo zanima dali ste se bar malo potkacili ili prije ili poslje tekme i bas sa kojim njihovim navijacem.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    @u prici
    bogami fakat dobar video.
    nego jel to sva tuca bila sa murijom,ili ste imali kakvih dodira i sa njihovim navijacima.
    vidim tam na videu, kak ste odmah po dolasku u solun poceli sa provociranjem izvikujuci;olimpyakos.
    pa me zivo zanima dali ste se bar malo potkacili ili prije ili poslje tekme i bas sa kojim njihovim navijacem.
    slažem se, odlično gostovanje...
    u Solunu su prijetili i Arisovi i Paokovi...moralo je bit nešto garant...

@u priči - jesu bili vaši iz Pireja s vama i u kojem broju? Jel može koja slika Arisovih sa Marakane ako je kako moguće...
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    paokovi su im neke simpatizere, obične ljude, izboli noževima u gradu. mislim da je to bilo to što se tiče ikakvih dodira s solunjanima.

aris - crvena zvezda

Delije Sever, 40+

Citiraj Prvotno napisano od blesimetar Vidi poruku
    slažem se, odlično gostovanje...
    u Solunu su prijetili i Arisovi i Paokovi...moralo je bit nešto garant...

@u priči - jesu bili vaši iz Pireja s vama i u kojem broju? Jel može koja slika Arisovih sa Marakane ako je kako moguće...
    Tada se Kup UEFA igrao u sistemu da si dve utakmice domacin a dve gost tako da na Marakani nisu igrali Zvezda-Aris.Zvezda je bila u grupi sa Bajernom,Boltonom,Bragom i Arisom.U Beogradu smo igrali sa Bajernom(2:3) i sa Boltonom (0:1) a u gostima smo izgubili od Arisa sa 3:0 i od Brage sa 2:0.
    Nisam bio na utakmici u Solunu ali koliko se secam iz novinskih clanaka navijacima Zvezde dugo nije dato da predju granicu i da udju u grad a tamo su PAOK-ovi i Arisovi navijaci napadali ljude koji su dosli sa decom na utakmicu.
    CRVENA ZVEZDA
    "VERNI TUZLACI" 50+

Četiri sata bio zatvoren granični prelaz Grčka - Makedonija. Prelazak granice, dokumenta nisu potrebna.
    Na ulazak smo čekali ceo dan, pustili nas taman da se stigne na početak.
    Delije Sever, 33., 70+

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    crni daltone. pitaš jel bilo ikoga a cigani odrade maestralnu šoru s murjom i kod stadiona i na granici.
    jebiga kapo zaboravi se ,crne rupe su u kurcu,a lipo je ćut od aktera sta je zaista bilo,,,,zaključija san da grci uvik puno seru ,,,

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    paokovi su im neke simpatizere, obične ljude, izboli noževima u gradu. mislim da je to bilo to što se tiče ikakvih dodira s solunjanima.
    Paokovi su u Solunu, i to u najprometnijoj ulici, prvo napali četvoricu Srba koji su stigli kao prijatelji kluba. Povod za mučki napad bio je taj što je maloletni četrnaestogodišnjak A. R. nosio kačket Crvene zvezde. U napadu teško je povređen i njegov otac J. R. koji je kao svaki otac, gledao da zaštiti svoje dete, pa je pretrpeo najviše udaraca, inače predstavnik kompanije „Jat“ u Minhenu, kojem su polomljeni gornja vilica i nos i koji je hitno prebačen u bolnicu. Pored njega, lakše povrede zaradili su M. S., zamenik vođe puta u delegaciji Crvene zvezde, zaposlen kao medicinski tehničar u Institutu za majku i dete, i S. L. radnik u srpskoj ambasadi u Minhenu. Znači napali su obične simpatizere među kojima i dete.
    Napad nije trajao više od minuta i oni su se razbežali po okolnim ulicama.
    Delije Sever, 40+

A di je "lupin",lik koji napiše da su Delije prvi navijači u ex Jugi jer su imali transparent "ultras" na Poljudu neke godine,a Torcida nisu bili navijači,nego ka,splitski huligani se skupili pa u đir.Ka,velika je razlika,po tom transparentu se vidilo da su Delije bili navijači,da su kužili spiku,da su jasno znali zašto su tu.Dok je Torcida to odrađivala stihijski.
    A onda,nakon stranica i stranica lamentiranja i dokazivanja da je jedino mjerilo navijača mentalitet (ha!),napiše kako je u to vrime na jednom Maximiru došle lude ultras Delije i pok.Šuca (ili ko drugi,da ne slažen) spuca babu šakon po izlasku iz vlaka na kolodvoru.
    Srpska tribina je legendaran forum,nešto u rangu forum.hr-a,ima i tamo ekipe šta se trudi dostić taj nivo,T.B. je jedan od predvodnika.Nije mi nikako jasno kako moš spucat 5 iljada,alo,PET ILJADA postova u dvi godine.To jedino ako si vox,zg blue,macan,i ti ostali umirovljenici
    Splića i lupin,prijatelja dva...
    Bukowski,
    'Lupin' je pravi navijac i ne mozes da ga poredis sa 'internet' likovima, on je pionir navijackog pokreta kod nas i ono sto je licno proziveo je za bestseler.
    Da nije bilo njega neke stvari nikada nebi bile zabelezene a sada su najlepsa uspomena generacije.
    Danasnji sever vizuelno i u svakom drugom smislu je njegov dugogodisnji 'masterpiece' (uz jos par likova iz te generacije plus svi oni koji dolaze i odlaze sve ove godine)!
    Svi mi po malo nesvesno favorizujemo svoje a 'spustamo' druge, veruj mi iako smo iz istog grada, jednog brda a dva univerzuma on je olicenje pravog 'Ultrasa' a reagovao sam samo zato jer nije zasluzio da ga poredis sa 'laznim' likovima.
    Ovo sto sam napisao mogu da ti potvrde i dva najpostovanija lika iz Torcide na ovom forumu, BBB takodje a ja sam ti vec napisao moje licno vidjenje.
    Nemam nameru da ti osporavam pogled na drugi forum vec da znas da je 'Lupin' unikatan lik u svakom pogledu.
    Posljednje uređivanje od unchained : 12-04-2013 at 00:59
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Mislim da mnogi nasi na tom gostovanju, nisu ni dosli na utakmicu ,jer nisu uspeli da predju granicu,koliko se secam.A u Solunu,su napali nasu cetvoricu,koji su isli zasebno autom,iako nisu nosili nikakva obelezja,sedeli u kaficu,i izgleda da ih je namestio konobar tog kafica,koji ih je nekako provalio,jer po izlazu iz istog kafica,mislim dva skutera i tipovi sa kacigama na njima,se zalecu sa "naoruzanjem" i jedan nas biva uboden u nogu,.Sve se desilo u sekundi,sedaju na skutere i paljba,pola sata posle toga ide grupa 10-tak momaka sa nasim obelezjima,pevaju,piju...niko ih i ne pogleda, i uz ovo sto je Savo napisao...moze se zakljuciti da su "jebeni" Paokari.
    crvena zvezda,ucz50+,god73

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    ma i ti grci i i ti talijani,ne mogu se oni mjeriti sa nijednom nasom grupom,necu reci balkanskom ,jer su i grci balkanci.nego tu jednostavno mislim na grupe iz bivse yu,a pogotovo na firme kaj navijaju za klubove bivse yu velike cetvorke.
    svaki put kad smo im dosli i trazili otvoreni fight u grckoj, oni su ga izbjegavali i ko da nas ima tri put vise napadali putem nekih diverzantskih akcija,ili bacali molotov.koktele.
    kaj se tice talijana, sve cetiri grupe tu mislim na torcu,dvije komsijske srpske plus tifozi njihove repke,nase repke,pa na kraju i moja grupa.svi smo bili u italiji nekoliko puta,sve kaj je bilo to su bili obracuni sa rijom,talijani isto tak nisu niti pokusavali uci u otvorene sukobe sa nama,iako se nikad nismo skrivali,dapace.
    strasni laziali i romanisti,kaj navlace motoristicke kacige i startuju npr.totenhamove navijace usred rima,bodu ih i rokaju sa stangama i palicama,pa tak su atakirali i mnoge druge navijace iz evrope.pa di su bili i jedni i drugi kad je torcida bila tam.i nije torce bilo malo i fakat se nije skrivala.
    oni jednostavno nemaju muda sve nas;torcu,groblje,gane i bbb, napadati otvoreno pa niti na kvarnjaka oruzjem i kamenjem,taj nacin borbe smo i ovak mi izmislili pa to je yu old school style.kaj se tice ludosti oni su dva tri nivoa ispod nas.i talijani i grci.
    ali postoji jedan grad u evropi,u italiji,koji ne ulazi u ovu moju gornju pricu.navijaci iz tog grada su i doma i away jbn za evropske pojmove.to je svakak napoli.postoji veliko pitanje kak bi se bilo koja od ove nase cetiri grupe provela u srazu sa napolijevim ultrasima,bilo doma bilo away.
    ja i nisam takav poznavatelj napolijevih navijaca,pa bi fakat volio da netko od clanova foruma kaj prati opcenito zabarsku ultras scenu, napise svoje misljenje o tome.
    ali fakat me interesira misljenje svih clanova foruma o ovome kaj sam
    napisao.
    p.s.
    jos jedan like za cigane u solunu.
    Posljednje uređivanje od zg blue : 12-04-2013 at 12:28
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke