+ Odgovori na temu
Stranica 158 od 214 PrviPrvi ... 58 108 148 156 157 158 159 160 168 208 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,141/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od Osijek United Vidi poruku
    nije baš transparent..više dugačka krpa u bijelo-plavim bojama...poslije na nju napisano "FAN CLUB OSIJEK"

O tome si tu vec nesto i pisao...

ovo ispred je u orginalu zastava od armade..došli su u osijek 87. parkirali se na jugu ispod semafora..na poluvremenu nekoliko starijih likova iz osijek-torcide(mislim ono stariji,18-19god) uđe im na tribinu, riječani počnu bježati prema zapadu, ovi im pokupe tu zastavu sa ograde i ćao đaci! armade je inače na utakmici bilo 20tak recimo ali su se raštrkali u poluvremenu..osijek-torcide je na istoku bilo 50tak..u svakom slučaju bilo ih je 5-6 na tribini u tom trenutku a 3-4 osječana im je došlo po krpu...poslije tekme su se skupili, bijesni zbog pada zastave, naišli na grupu osječana koja se razbježala po sjenjaku ali zastavu nisu vratili...poslije je netko na nju napisao "fan club osijek"
    Ali nisi znao ovo u vezi sukoba na kolodvoru sto je AR87 pitao, pa možda SAMO OSIJEK nešto zna?

Citiraj Prvotno napisano od AR87 Vidi poruku
    O tome se već pisalo par stranica prije.Kada već pričaš o tome molio bi te, ako si bio da napišeš nešto o tuči Armade i Kohorte tih godina na kolodvoru u Osijeku.
    Ja nisam bio pa ne bi o tome.Naših je bilo 35..........

Dali se tu mozda radi o ovom djelu i tih 35 rijecana sa kohortinim transparentom kojeg je milicija poslije zapljenila?

gdje se govori u clanku i jedan stariji iz armade na filmicu od 5:50

http://www.youtube.com/watch?v=mYevPGZVIQg

ili je to nesto drugo?
    Posljednje uređivanje od Pendulo : 21-03-2013 at 15:15

o armadi u titogradu iz ugla varvara

Ufatili smo ih tamo dje je sad Hitna kako su krenuli da potpisuju sprejom Rijeka i sl!!Godinama je stojao tu pokusaj Armade da "obiljezi" dolazak u Podgoricu!!Lik je krenuo da pise sprejom Rijeka ali stigao je samo R da napise jer je u tom momentu dobio po sred glave tako da je ono R bilo produzeno malo zbog njegovog pada i onda je uslijedila tuca koju smo dobili, prije svega sto smo ih masu iznenadili jer nisu ocekivali napad, misleci da nema nikoga!Imali su srece da ih ne nagrdimo jer je policija bila blizu ali dobru su porciju dobili!!Pobjegli su prema Zapadnoj tribini i tamo su ih vec okruzili bili!
    Budućnost Podgorica ,23, 70+

Nisam bio na kolodvoru ćuo sam prićice ljudi koji su gledali priću u njihovom videu, taj koji mi je prićao kaže da su ih uhvatili na kolodvoru i da se Armada razbježala da je ostao samo pokojni Magarac i još jedan tip i da su dobili batina, prvi put ćujem za transparent koji su oni uzeli, mislim da se ti transparenti nisu ni skidali sa ograde to su bio klupski.
    kohorta-osijek53-75

jebiga nista bas ne kuzim, ovo sta je osijek united govorio da je armada ganjala osjecane zbog uzetog transa je prva tekma iz 87. koliko sam skuzio, a ovo gdje se govori u clanku i stariji armadasi o tih 35 je neka kasnija kako izgleda, steta sta nisi sudjelovao da nam pojasnis.

I ja sam za kolodvor čuo kad sam pogledao taj video prije par godina , pa sam se malo raspitivao pošto od moje generacije nitko nije ništa znao pa sam pitao neke mlađe koji su mi to isprićali.
    kohorta-osijek53-75

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od thor Vidi poruku
    Ajd kad si već poteg'o temu...već dugo me muči jedna dilema koja se jednom pojavila na nekom forumu...fakat bi volio da je netko jednom stavi na anketu...
    Imaš izbor.Zadnje kolo,odlučuje se o prvaku,igraš protiv najvećeg i najmržeg rivala...dal bi odabrao:

1.Tvoj klub dobija utakmicu,nadoknađuje gol minusa,postaje prvak...al na ulici gubite u fer tučnjavi 2 udarna transparenta
    2.Gubiš utakmicu,nakon kaj si vodio,moraš se poklopit ušima...al na ulici u fer šori..gdje nema poslje "vi ste imali palice ovo ono",nego sve fer čiste šake,pobjeda čista ko suza...uzimate 2 udarna najmržem suparniku

I kaj bi odabrao? Kaj bi bilo ko od nas odabrao? kaj nam je onda važnije grupa ili klub?
    Net je pun slika otetih transpova...nije da je pun fantastičnih golova Vukasa ili Lamze
    Zajeban je to pokazatelj...Ako forumaši imaju volje rado bi čuo odgovore,posebno od ovih starih koski
    Ja bih odabrao dobro zezanje - pobede i porazi su deo zivotne svakodnevice.
    Ja sam na gostovanja krenuo jer sam se valjao od smeha slusajuci price o desavanjima. Meni je ljubav prema klubu i prema navijastvu samo po sebi bila jedna mala pobeda, obzirom da si u ono vreme na prste jedne ruke mogao da izbrojis gostovanja po sezoni koja su brojala trocifreno ljudi.
    Danas je sve mnogo kompleksnije a pobeda je to sto neke navijacke grupe uopste i postoje uz ovakvu represiju i pranje mozga sire javnosti, a da ne pricam o stanju u voljenim klubovima.
    Jebes poraz na terenu i batine
    camo ctoka, 42, 40+

Član u nastajanju Osijek United avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Pendulo Vidi poruku
    jebiga nista bas ne kuzim, ovo sta je osijek united govorio da je armada ganjala osjecane zbog uzetog transa je prva tekma iz 87. koliko sam skuzio, a ovo gdje se govori u clanku i stariji armadasi o tih 35 je neka kasnija kako izgleda, steta sta nisi sudjelovao da nam pojasnis.
    nisam čuo za nikakvu tuču na kolodvoru, samo susret na Sjenjaku...Armada je bila ja jugu GV a tamo je klub vješao svoju bijelo-plavu zastavu pa su možda to skidali..evo,sad sam pogledao video..da, nisu nama skinuli nikakvu zastavu nego tu "OSIJEK-OSIJEK-OSIJEK" koju je klub stavio na jug i mislim da se nije ni skidala..inače, tih 35 su onako odokativno bili solidnih godina i navijačkog iskustva za razliku od 80% dječurlije koja je tih godina bila u "Osijek-Torcidi"
    Posljednje uređivanje od Osijek United : 21-03-2013 at 16:28
    44, NK Osijek,6

nisam čuo za nikakvu tuču na kolodvoru, samo susret na Sjenjaku...Armada je bila ja jugu GV a tamo je klub vješao svoju bijelo-plavu zastavu pa su možda to skidali..evo,sad sam pogledao video..da, nisu nama skinuli nikakvu zastavu nego tu "OSIJEK-OSIJEK-OSIJEK" koju je klub stavio na jug i mislim da se nije ni skidala..inače, tih 35 su onako odokativno bili solidnih godina i navijačkog iskustva za razliku od 80% dječurlije koja je tih godina bila u "Osijek-Torcidi"
    Odlično, hvala na konkretnom odgovoru.

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    @thor

Meni to uopće nije dilema,ono,kontam da si se potrudio složit ove dve situacije ,ali ovo je meni apsolutno lako.Klub.Pa taman uz ta dva udarna još izašao i video kako Torcida bježi,plače,i druka muriji.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    @bukowski
    iskreno prihvačam kritiku jer sam fakat malo pretjerao.ali vjeruj mi da sam u francuskom zatvoru doživio to da nas ljudi fakat doživljavaju puno ozbiljnije nego kaj naša grupa sama sebe percepira.
    uostalom najbolji pokazatelj tome je da se parižani nisu potrudili baš doči u zgb,a u valenciju su otišli, iako su imali zabranu ulaska u španjolsku,ipak otišli su i napali klub ultrasa valencije u sred tog grada,a španjolska policija je čak nekad i zajebanija od naše,a navodno su čak podigli rampe na španj.-francuskoj granici nebi li zaustavili parižane.ovi su ryan-airom avionima otišli u portugal,pa se onda prebacivali prek grane u španjolsku.došli u valenciju u centar grada i napali njih 60.-tak valencijin ultras klub,lijepa akcija zar ne.u zagreb ih je došla neka manja skupina(10.-15.) ,pa se skrivala po gradu.a mi se polomili tražeči ih.parižane je impresioniralo to kaj je nas 100.došlo u 15.mil.grad,prošetali se bez skrivanja,pa slučajno naletili na njihovo skupljalište i čekali smo ih da nas napadnu.to njima nikada nitko nije napravio van francuske,osim jednom rusa.to ja prenosim ono kaj sam čuo iz njihovih usta.koliko su bili impresionirani sa nama govori i to da su nama trojici (poslje osuđenih) došli na sud i pokazivali neskrivenu podršku.ja sam u tuči dobio u glavu sa bejzbolskom palicom,tak da su me na sudu pitali,kak imam teži potres mozga dali bi podnio prijavu za odštetu,ili možda čak i prepoznao nekog od uhičenih parižana,jer da mogu dobiti finu lovu.ja sam to naravno odbio, pa sam nakon toga skužio kak mi jedan njihov ozbiljniji dečko kaj je sjedio u publici,pokazuje palac u znak solidarnosti.
    e sad moji obračuni sa njima u zatvoru su bili druga priča,jer su u zatvoru ljudi kaj su tam več duže vrijeme,pa su na mene zabrijali kao na nekog protivnika i bok.
    kaj ti misliš zakaj nas fakat stavljaju na te ljstvice najopasnijih evropskih hoolsa na internetu,otkud toliko poštovanje prema nama od; gate13,engleza,belgijaca sada francuza i mnogih drugih.politika naše grupa je takva da se ni o jednom evropskom uspjehu ne piše previše,sa tim se ja ne slažem ali poštujem fakat politiku grupe.
    te jedne te iste priče kak mi nismo dolazili u večim brojevima u split 90.tih,dok vi jeste i kaj znam ja više,kaj vi nama uvijek spuštate več po defaultu.to nema veze kaj smo mi radili po evropi počevši od bergama,auxera,brisela,pireja itd. pa sve do pariza.u ovom sada evropskom hools trenutku mi imamo svoje zapečačeno mjesto na toj euro sceni.
    a kaj mi imamo sa vama i da su se neke stvari mogle u tim našim odnosima i natjeravanjima i puno bolje odraditi, jesu,fakat jesu.ali to nema veze sa našim statusom u evropi za koji sam se ja uvjerio da je fakat vrlo dobar.
    @thor
    meni je moj dinamo uvijek na prvom mjestu,ali nekon svega kaj doživljavamo od smrdljivih braceka,nekak u ovom trenutku su mi draže pobjede grupe,jer svaka pobjeda grupe je jedna dobivena bitka protiv braceka.kada smrdljivci odu iz svetinje opet če mi naravno biti važnije pobjede mog dinama.
    ali danas je situacija ziher takva da mi je prvo grupa,a onda dinamo.kaj je u stvari i pomalo apsurdno,jer mi smo i nastali kao podrška klubu,smisao našeg postojanja nebi trebali biti mi sami sebi,nego mi kao podrška klubu.ali velim trenutno je situacija u zgbu takva kakva je.pa su se prioriteti jednostavno privremeno promijenili.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

footie i blue, to je to.. pa JA sam dinamo, naravno da me raduje naša pobjeda. sretni smo kad igrači dobiju, naravno, al ipak smo mi više dinamo nego oni...
    pobjeda na "terenu" je daleko važnija. pogledajte današnji gnk dinamo, pa nemamo o čemu pričat.
    30 - , 150 +

Datum registracije
    Jul 2012
    svima kaj danas dođu u zagreb,na tekmu, neovisno o bojama kluba koje nose u srcu,neka znaju da su dobrodošli.ovo govorim u svoje ime,ali duboko vjerujem da danas i moja grupa razmišlja na sličan način.
    danas treba zaboraviti i HNS-pedere,i naše sitne razmirice,biče vremena za sve to.
    DANAS SVI ZAJEDNO DO POBJEDE!!!
    kaj stariji to vjerniji.

FKB. 25+

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od sick touch Vidi poruku
    fakat dobra slika,jesu li to navijači paoka?
    kaj stariji to vjerniji.

fakat dobra slika,jesu li to navijači paoka?
    rekao bih da jesu, ako je vjerovati natpisima na majicama
    FKB. 25+

rastopila se koviljka
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

kakav je samo show bio u mariboru sa slovenkama extra cure za nas bosance

[IMG] image share[/IMG]
    the maniacs,30,100+

Početnik
    Datum registracije
    Feb 2013
    za ljubitelje dobrih slika i videa,neki ga i vjerojatno znaju Josef Gruber,big pozdrav za njega:
    http://unterwegs-derblog.blogspot.ch...wegs-foto.html
    i video kanal od njega
    http://www.youtube.com/user/awantura2009?feature=watch ima dosta slika i videa s ex-yu prostora...

jos jedan dobar blog,ko razume njemacki dosta interesantno pogotovo avanture u Mongoliji i Kini:
    http://espinho-ontour.blogspot.ch/
    38 years,250-300 away,zadnjih 5 god.svaka gostovanje....V-MB 1989

Početnik Maradona avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    izvinjavam se ako je bilo !

U epohi Harlem šejka, Gengam stajla, Sex&Grada, Farme, Beovizije, Velikih bratova i debelih vratova, Partizan je jedino ludilo , ideja i lek koje te steriliše od indoktrinacije idiotlukom.
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove