+ Odgovori na temu
Stranica 132 od 214 PrviPrvi ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 182 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,621/4266

Tema: Navijačka svaštara

P.F.C.- B.B. 1970.-....

Derbi iz nasih novina...
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Ovo je kao kad se igra BGD derbi i u sledeći četvrtak odeš na Terazije i kupiš Sprint da pročitaš treće mišljenje jer BGD štampa je bila katastrofa..
    Kod nas jedan novinar dobije da opiše derbi (cigan) i Zvezda je razvalila Partizan, a drugi (grobar) ima zadatak da uzme izjave a usput u njegovom članku piše da je Partizan razvalio Zvezdu.

Milojko Pantić je teški pacifista u odnosu na jedno pisano pero poput Dobrivoja Jankovića nekad...
    camo ctoka, 42, 40+

FKB. 25+

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Citiraj Prvotno napisano od sick touch Vidi poruku

zlotvor je kralj, jel to pije pils plus pivo

komplet petričevac rulZZZZZZ
    Old School

otac makarije
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

Delije Sever, 40+

Citiraj Prvotno napisano od Sava04 Vidi poruku
    jeli ovo JASA ,,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Jel imaš ovaj brate??
    Delije Sever, 33., 70+

Citiraj Prvotno napisano od U priči Vidi poruku
    Jel imaš ovaj brate??
    Imaš li ovoga brate?

[IMG][/IMG]
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Imali su takvi dresovi u prodavnicama, ako se dobro sećam 83/84 godine. Naši, Partizanovi i plavo beli bez grba. Ali najveće iznenađenje je kada se u prodavnicama pojavio tamno plavi dres sa grbom Dinama. Iste ovakve je imao i FK Sarajevo samo borde, j....li ga valjda je Jasa.
    Delije Sever, 40+

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Imaš li ovoga brate?

[IMG][/IMG]
    Nemam, kakva je etiketa gore, ovo gasprom reklama. Imam ja pumin Hajdukov.
    Delije Sever, 40+

Imali su takvi dresovi u prodavnicama, ako se dobro sećam 83/84 godine. Naši, Partizanovi i plavo beli bez grba. Ali najveće iznenađenje je kada se u prodavnicama pojavio tamno plavi dres sa grbom Dinama. Iste ovakve je imao i FK Sarajevo samo borde, j....li ga valjda je Jasa.
    Nije Yassa ovaj koji si stavio je Sport, Yassa je imala isto zvezdu ali je dole bilo ravno.
    Vi kao tim nikada niste nosili ove Sportove ali su oni jedini bili da se kupe pa smo ih svi kupovali. MI smo kao klub nosili tada te dresice pa je to bilo ok.
    Imao sam u ulici klinca koji je navijao za OFK tada i on je jedini nosio taj plavo beli.
    Igrao bi sa ciganima jer kod nas u kraju su jedva skupili 4ricu da igraju sa nama. Na Banovom brdu je bilo puuuunoo ekipica Partizana pa smo najcesce igrali Partizan 1 protiv Partizana 2, lepo je bilo odrastati na brdu!!!
    Posljednje uređivanje od unchained : 22-02-2013 at 18:23
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

U Priči imao sam isti samo bez grba, od pranja se skupio i poklonio sam ga mom bratancu, samo me duša boli što onaj kristal zaječar nisam sačuvao. Imam mister baby, dexsim, viner sthedise, tojota, gasprom.
    Delije Sever, 40+

Imaš li ovoga brate?

[IMG][/IMG]
    Šta je ovo?!
    Delije Sever, 33., 70+

Citiraj Prvotno napisano od unchained Vidi poruku
    Nije Yassa ovaj koji si stavio je Sport, Yassa je imala isto zvezdu ali je dole bilo ravno.
    Vi kao tim nikada niste nosili ove Sportove ali su oni jedini bili da se kupe pa smo ih svi kupovali ali smo mi i nosili tada te dresice pa je to bilo ok.
    Imao sam u ulici klinca koji je navijao za OFK tada i on jejedini nosio taj plavo beli.
    Igrao bi sa ciganima jer kod nas u kraju su jedva skupili 4ricu da igraju sa nama. Na Banovom brdu je bilo puuuunoo ekipica Partizana pa smo najcesce igrali Partizan 1 protiv Partizana 2, lepo je bilo odrastati na brdu!!!
    Jeste, tri kraka i dole postolje je Jassa, a mi ovde imamo lokalni FK Morava koji nosi plavo bele, tako da su mnogi kupovali i te dresove. Skoro svi grobari iz mog mesta su nosili ove dresove crno bele. sećali se ko amblema (preslikača za majcu sa peglom) svih klubova koji se mogao kupiti na svakm kiosku.
    Delije Sever, 40+

Šta je ovo?!
    da nisu ovo Kinezi na brodu zajebali stvar.
    Delije Sever, 40+

Šta je ovo?!
    Pa dva največa kluba u ex Yu u jednome dresu.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Pa dva največa kluba u ex Yu u jednome dresu.
    Sada ćeš sa ovom konstatacijom da navučeš na sebe gnev navijača ova druga dva manja kluba.
    Delije Sever, 33., 70+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove