+ Odgovori na temu
Stranica 115 od 214 PrviPrvi ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 165 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,281/4266

Tema: Navijačka svaštara

Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Jeli ti poznato ovo sa početka videa?
    kako nije poznato, koliko sam samo noći tu probdija, spava po vagonima, onim koji nisu bili baš na peronu, nego su čekali malo isprid ...

a taj vlak s drugog klipa je isti ka nekad... ništa se nije prominilo, ma i kolodvor je osta isti... jeben te sirotinjo

nego kad si spomenija taj kolodvor, gleda san neki dan spot snimljen s prednje strane... interesantnog naziva RAWAQ... puka bi da ga negdi ne zalipim

ravaku u baraku i kesh & derry

a gle lepog, koji kralj

Posljednje uređivanje od Vox populi : 25-12-2012 at 22:27
    Old School

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    kako nije poznato, koliko sam samo noći tu probdija, spava po vagonima, onim koji nisu bili baš na peronu, nego su čekali malo isprid ...

a taj vlak s drugog klipa je isti ka nekad... ništa se nije prominilo, ma i kolodvor je osta isti... jeben te sirotinjo

nego kad si spomenija taj kolodvor, gleda san neki dan spot snimljen s prednje strane... interesantnog naziva RAWAQ... puka bi da ga negdi ne zalipim

ravaku u baraku i kesh & derry

a gle lepog, koji kralj

Lepi, frizura ala Alen Islamović osandeset i neka.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    ja san bija uviren da ovaki likovi ovakih frizova više ne postoje
    da lepi...o jeben te živote pa jel ovo vrh
    Hajduk Split,32,neaktivan

muka me uvati kad vidin engleze na BOXING DAY,,,a ovde drkaju na 4 kafiča jebenti kafiče i kutije ,,,,,,daj bar trofej marjana na novu godinu ako nista drugo,,,,,da mi je prvi prvoga otič na bijele ,,,ala koje ludilo bi to bilo ,,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    muka me uvati kad vidin engleze na BOXING DAY,,,a ovde drkaju na 4 kafiča jebenti kafiče i kutije ,,,,,,daj bar trofej marjana na novu godinu ako nista drugo,,,,,da mi je prvi prvoga otič na bijele ,,,ala koje ludilo bi to bilo ,,,,
    pa da nas vatate po palasu u starom ko nekad to bi ti voleo a jesmo se izvukli fala ti boze pa na 37 onda polagano ko ilegalci na jug,,,,
    pesticidi 40 80+ juhu...CARAPAN

Citiraj Prvotno napisano od macan Vidi poruku
    pa da nas vatate po palasu u starom ko nekad to bi ti voleo a jesmo se izvukli fala ti boze pa na 37 onda polagano ko ilegalci na jug,,,,
    pa bar bi bilo zanimljivo ,,,a ne uz ove sugave utakmice po ovim poljanama moran jos imat pauzu od 3 miseca,,reka bi čovik da igraju 3 utakmice sedmicno pa in triba odmora,,,,otuka bi in zlatko vujovič dan danas cilu sezonu ko iz pičke,,,

Početnik klaan.destino avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    i to u podne da je utakmica...

inače 1.1. mi je najgluplji dan u godini, ovako bi bar imao smisla...
    Torca, 38, 150+

Citiraj Prvotno napisano od klaan.destino Vidi poruku
    i to u podne da je utakmica...

inače 1.1. mi je najgluplji dan u godini, ovako bi bar imao smisla...
    cili koncetrat navijacke bolesti bi bija prisutan na tribinama,,savrseno,,,ha ha

cili koncetrat navijacke bolesti bi bija prisutan na tribinama,,savrseno,,,ha ha
    Nebi bilo više od pola ekipe,dio ih je van grada,dio razbijeno na afterima,dio nezna ni di su,tribalo bi rentat buseve,taxije i hitne da kupe i bacaju ljude na poljud
    Pa kad je sub/ned utakmica popodne pola prispava jer je ubijeno,ono malo izdržljivih dođu iz noći.
    Triba vratit trofej Marjana i to prvi otvorit sa Benficom,Dinamom i brazilcima ili argentincima
    Torcida Split 19, 50
    Azapović Marko prisutan duhom!

ma moga bi bit iskasapljen ali na poljud bi dosa jedino sta bi bilo privodjenja mali milijun,,,puvali po 8 promila ha ha

http://m.youtube.com/watch?v=QesMDXl...%3DQesMDXltlR0

Nemaju oni ovih kuraca za puvat koliko mi imamo promila
    Torcida Split 19, 50
    Azapović Marko prisutan duhom!

Citiraj Prvotno napisano od EastEnders Vidi poruku
    Nebi bilo više od pola ekipe,dio ih je van grada,dio razbijeno na afterima,dio nezna ni di su,tribalo bi rentat buseve,taxije i hitne da kupe i bacaju ljude na poljud
    Pa kad je sub/ned utakmica popodne pola prispava jer je ubijeno,ono malo izdržljivih dođu iz noći.
    Triba vratit trofej Marjana i to prvi otvorit sa Benficom,Dinamom i brazilcima ili argentincima
    naravno i jos jedna institucija,,,,u srbiji ima tri institucije crkva narodno poZoriste i naravno PARTIZAN

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    dobri klipovi, iznenadih se... taj prvi je fenomenalan, al tek od 1.30 kako si napisao...

a na čemu je taj pero, isukrstati, koje oči
    vjerovatno na čemu i ti nekad davno

i evo na poklon nešto šta isto nisi vidia odavno

HAJDUK SPLIT

Citiraj Prvotno napisano od 100s Vidi poruku

100 kuna su bile crvene, a 200 zelene, to su bili najveći apoeni

imam kući jednu od 50 para i jednu od 50 lipa...
    svako vrime nosi i svoju valutu...
    upoznah sve 3 vlasti, SKJ, HDZ i SDP...
    bonovi se inače nisu smili iznit iz zgrade, nego kad bi odlazio na slobodu ili u premještaj, oni bi razmijenili u pravu lovu.. ali..........

moga bi sad cilu povjest toga, al nije ni misto ni vrime...
    uglavnom bonovi su prošlost, zamjenjeni 2001 godine, danas se kupuje s bar kodom i karticom, a platežno sredstvo u razmjeni dobara se odvija na način, ja tebi drogu ili šta već, ti meni cigare

btw... živo me zanima ko ti je to dao, sumnjam da je još nekom palo to napamet prošvercat, a i neka sam podilija, tako da mi je poznata ova novčanica
    Posljednje uređivanje od Vox populi : 27-12-2012 at 19:22
    Old School

u ovom tekstu.. kurci palci izdajice razbijači, dobro bi došla rima navijači

mislim da je to budućnost hrvatskih navijača, kazne će ić sve veće i veće...
    onih 16 godina robije u Zagrebu je samo upozorenje...

doduše, oni neće ugledat Zagorje, jer su im male kazne (2 god), al Glinu zato hoće...
    Glina je odskočna daska za Lepoglavu, drugi put će ka Zagorju, ima dana, mladi su, tek su počeli

Old School

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    100 kuna su bile crvene, a 200 zelene, to su bili najveći apoeni

imam kući jednu od 50 para i jednu od 50 lipa...
    svako vrime nosi i svoju valutu...
    upoznah sve 3 vlasti, SKJ, HDZ i SDP...
    bonovi se inače nisu smili iznit iz zgrade, nego kad bi odlazio na slobodu ili u premještaj, oni bi razmijenili u pravu lovu.. ali..........

moga bi sad cilu povjest toga, al nije ni misto ni vrime...
    uglavnom bonovi su prošlost, zamjenjeni 2001 godine, danas se kupuje s bar kodom i karticom, a platežno sredstvo u razmjeni dobara se odvija na način, ja tebi drogu ili šta već, ti meni cigare

btw... živo me zanima ko ti je to dao, sumnjam da je još nekom palo to napamet prošvercat, a i neka sam podilija, tako da mi je poznata ova novčanica
    nema te cili dan, a sad ja moram off . naravno da je jedan kojeg poznaješ al i pokojni nažalost.
    da sad ne pišem imena, da to ostavimo za uživo...
    a šifra i pomoć: skužia si već da je pisa i dodava dane
    HAJDUK SPLIT

nema te cili dan, a sad ja moram off . naravno da je jedan kojeg poznaješ al i pokojni nažalost.
    da sad ne pišem imena, da to ostavimo za uživo...
    a šifra i pomoć: skužia si već da je pisa i dodava dane
    aha znam, sve mi je jasno... šta odakle i kako
    ubija si me s tim zatvorskim temama, a žabu teško u vodu natirat

sad moram nešto veselije okačit...

Old School

ako se baš zabuljiš u njega ove te elipse zamantaju
    torcida,45,45

kriminalci mafijasi