+ Odgovori na temu
Stranica 106 od 214 PrviPrvi ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 156 206 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,101/4266

Tema: Navijačka svaštara

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    mrtav češ sigurno gledat uživo

Pogledat pa umrit
    Ali ima i jakijih derbija u europi od vječitog.
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

U Evropi!?...tesko
    crvena zvezda,ucz50+,god73

Citiraj Prvotno napisano od Ercov Vidi poruku
    U Evropi!?...tesko
    kako? ajde pojasni mi ....

Pojasni ti meni.

Datum registracije
    Apr 2012
    U Evropi!?...tesko
    Iza Vage Neretva-Neretvanac
    I to mi je želja.

Citiraj Prvotno napisano od Florida Vidi poruku
    Ali ima i jakijih derbija u europi od vječitog.
    mislim da po navijačima trenutno nema... rijetkost je u nekom dvoboju srest 3 zaraćene strane

http://youtu.be/QyKbsuY_mXo

edit: stvarno su zabranjeni, zabranjeni, neće im ni klip direktno na stanicu
    Posljednje uređivanje od Vox populi : 19-11-2012 at 23:55
    Old School

Pojasni ti meni.
    ma moja greska,naJJaci ste

U europi mozda jos samo roma-lazio ako cemo iskreno.
    Bad Blue Boys/ 30 / 100-tinjak

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    večiti je specifičan šta u samon gradu na dan derbija nemaš samo gane,groblje i pandure,tu su još invalidi,unija,zemunci,forsovci..
    taj derbi nebi valja k da nemaš gostujuće ka šta je primjer kad igraju feyenoord i ajax a po meni jedan od jačih derbija
    jučer sevilla-betis,šačica supportersa sur..
    eventualno još old firm za koju godinu,rimski naravno,torinski,rurski i to je to po meni
    nekako mi i madridski izgleda feštarski
    Hajduk Split,32,neaktivan

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od eagles Vidi poruku
    večiti je specifičan šta u samon gradu na dan derbija nemaš samo gane,groblje i pandure,tu su još invalidi,unija,zemunci,forsovci..
    taj derbi nebi valja k da nemaš gostujuće ka šta je primjer kad igraju feyenoord i ajax a po meni jedan od jačih derbija
    eventualno još old firm za koju godinu,rimski naravno,torinski,rurski i to je to po meni
    Dobar je i Samdoria-Genova, a i Njemačkih par derbija bi se znalo naći, ne mislim na gradske, jači gradski im je St Pauli-Hsv i to jeben koliko sam čuja.

Fejenord-Ajaks,i da imas gostujuce,ipak nisu navijacki toliko sadrzajni kao veciti,Roma-Lacio slazem se,Torino ne,mozda Turci(mada nisam siguran da imaju gostujuce),Spanci smesni,Old-Firm ipak su to drugaciji navijaci,rusi ne...mozda nisam objektivan, ali veciti su po svim navijackim sadrzajima sigurno broj 1 u Evropi,moje misljenje.

orle, ne bi se složija s tvojom konstatacijom, osim roma-lazio, ali s obzirom da je taj derby za razliku od 80-tih i 90-tih goli kurac, nisam ga ni spomenua.....

možda pao-oly i galat-fener

iako je svaki derby, derby, nijedan nije za podcjenjivanje, dosta je spomenut neke tamo poljake i krakovski derby da ti se zaledi krv u žilama...

neretva-neretvanac
    Old School

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    pa naravno da nije isti rimski sad i unazad 20-30 godina
    turski mi nije nekako,možda taj grčki ali šta si reka nije za podcjenjivat nijedan
    možda bečki,austrija i rapid,zadnja 2 puta je bilo frke

ercove nije ruski nego rurski,bvb-šalke,to san mislija
    Hajduk Split,32,neaktivan

mozda nije najaci,najaci je dugi rat i jadran iz sucurca ili jugovinil val,posto je vox prisusrvovao tim spektaklima kao u italiji neznam tacno torino juve ili bla,bla, da nam docara atmosveru sa jednim klipom
    pesticidi 40 80+ juhu...CARAPAN

turski mi nije nekako
    istambul ti je na oko daleko, pa ti njihov derby ne izgleda vatren, al bija sam u istambulu i znam koja je to ludnica...
    istambul ima oko 15 000 000 stanovnika, ako ne i više...

respect u svakom slučaju

https://www.youtube.com/watch?v=UDMBvtwCtWg
    Old School

Citiraj Prvotno napisano od macan Vidi poruku
    mozda nije najaci,najaci je dugi rat i jadran iz sucurca ili jugovinil val,posto je vox prisusrvovao tim spektaklima kao u italiji neznam tacno torino juve ili bla,bla, da nam docara atmosveru sa jednim klipom
    macane polako s dočaravanjem, pročitah tu negdi da ti je jaka terapija, još kad bi nam otkrija što je na repertoaru

metadon Vs buprenorfin, večiti derbi
    Old School

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    macane polako s dočaravanjem, pročitah tu negdi da ti je jaka terapija, još kad bi nam otkrija što je na repertoaru

metadon Vs buprenorfin, večiti derbi
    veruj prihvatio bi oberucke kako bi se raspricali blokirali bi forum postovima sa puno secera ili ti cukra.

meni je ovo pravo zezanje bez politike i tih sranja pozdrav vox ili ti..... legendo

Datum registracije
    Apr 2012
    A moran reći ovo, Macane ima jedan kafić u Rupama(Šibensko, točnije Skradinsko zaleđe), kafe se zove Macan

Citiraj Prvotno napisano od Florida Vidi poruku
    A moran reći ovo, Macane ima jedan kafić u Rupama(Šibensko, točnije Skradinsko zaleđe), kafe se zove Macan
    a kako vi kazete dok dura dura dalje mozda gresim u pisanju ili recima ali napisacu nompe ura ispravite me ako sam pogresio a mislim da jesam savetnik mi nije tu zizira

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove