+ Odgovori na temu
Stranica 61 od 214 PrviPrvi ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,201/4266

Tema: Navijačka svaštara

Dok ne skeniram ceo clanak, evo jedna od slika koje su pratile taj clanak u tom broju Vesnika
    P.F.C. 28 god, 30+

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od unchained Vidi poruku
    Leo je tek 80-tih poceo da nosi brkove ali ga nikada niko nije zvao Brka, a znam da je on bio bas ekstreman i da nije voleo nista crveno!
    Čak je bila i ona priča da mu je nadimak Leo zato što je iznebuha znao da pokreće ona skandiranja tipa: "Ale-o".
    Sećaš se kad ustane iz čista mira i krene da diže masu, skine majicu, vrti je..Moćna pojava za vreme kada na stadionu 20 hiljada ljudi nije bila neka poseta..
    Mislim da je najčešće bio lociran baš ispod vaše BB ekipe ili malo dalje prema semaforu?
    camo ctoka, 42, 40+

Datum registracije
    Sep 2011
    Inače, i Leo i Brka su imali nešto zajedničko - bili su Grobarčine koje bi danas bile na ivici da se zovu "simpatizerima".. Nisu bili u nekom huli fazonu, mada su obojica mogli da "stand their ground" (posebno Leo). Išli su na neke utakmice gde niko nije, a nisu bili dubljeg džepa (posebno Leo). Voleli su i,siguran sam, vole klub, kao retko ko u nas, bez neke prevelike priče o ljubavi o istom i stalnom potezanju priče "šta sam ja sve žrtvovao za Partizan". A, siguran sam da su barem pokidali nerava za još dvaes godina života.

Razlika je da je Brka često išao na gostovanja sa "ekipom", Leo retko (bio je i stariji), da je Brka bio tiši a Leo temperamentni tip...
    Ali, obojica su tako deo priče "onog vremena" da je to strašno..
    camo ctoka, 42, 40+

Datum registracije
    Sep 2011
    Inače (jebiga, nestala mi opcija da dodam u tekst), Leo je tu, viđen i na ženskom basketu...
    camo ctoka, 42, 40+

Leo je svuda, evo ti jedna njegova stara sa ekipicom omladinaca kao sto je i on bio tada, nego sta je sa matorim Lijom iz Zemuna, nisam ga video bas dugo?
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Italijanski Super Tifo sa slikama i tekstovima o grupama iz bivse drzave.

RD 1985 - DS 1989

RD 1985 - DS 1989

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Supertifo i Fabio Bruno... i njegov frend krempita

Uploaded with ImageShack.us
    Horde i Kraljice zla - Sarajevo 41 g.

''Vodi, slijedi, il' se skloni sa puta ''
    Hz1987

Hz1987

Hz1987

Bilo je nekih rasprava o pedersko političko interesnoj paradi u Splitu pa ću stavit broj uhapšenih sa jednog derbija i parade prije 7 dana u kojoj kao što policija navodi nije bilo nikakvog incidenta.

Za vrijeme gay parade u Splitu uhapšene su 73 osobe, a ukupni troškovi njenog obezbjeđivanja veći su od milion kuna /oko 120.000 eura/.
    Splitska policija danas je saopštila da nisu zabilježili nikakve oblike diskriminacije ili zločine zbog mržnje.Paradu je obezbjeđivalo 911 policajaca - prenose hrvatski mediji.
    Drugi Split Pride, protekao je u najboljem redu bez incidenata, a privedene su 73 osobe, većinom zbog manjih prekršaja koji nisu ugrožavale sigurnost javnog okupljanja, rečeno je danas na konferenciji za novinare u PU splitsko-dalmatinskoj.
    Potvrdio je da je policija provjeravala kuće i stanove osoba koje su prošle godine bile uhićivane zbog nereda na Prideu. S njih 20 smo dan ranije obavili razgovore, odgovorio je na novinarska pitanja Tolušić.

Bez ikakvih incidenata 73 uhapšena.

NASILJE U SPORTU

8. TRAVNJA 2010.
    Na utakmici Hajduk-Dinamo privedeno čak 66 osoba
    Od 66 privedenih njih 35 su navijači Hajduka, a 29 Dinama, dok su dvojica navijača u policijskoj postaji završili - preventivno.
    Splitska je policija u srijedu navečer prije, za vrijeme i nakon nogometnog derbija, koji se odigrao na stadionu Poljud između nogometnih klubova Dinamo i Hajduk, privela 66 osoba, izvijestila je splitska policija.
    Kako se kratko navodi u policijskom izvješću, od 66 privedenih njih 35 su navijači Hajduka, a 29 Dinama, dok su dvojica navijača u policijsku postaju završili preventivno.
    Protiv svih će policija podnijeti optužni prijedlog iz Zakona o sprječavanju nasilja na sportskim natjecanjima, potvrđeno je u Policijskoj upravi splitsko-dalmatinskoj.
    Derbi Hajduka i Dinama, koji je proglašen visokorizičnim, osiguravalo je ukupno 900 policajaca, dok je na stadionu bila angažirana i redarska klupska služba.(Hina)

Na derbiju kako kažu novinari privedeno čak 66 ljudi,a za vrime povorke bez ikakvog incidenta privedeno 73 čovika.
    Isti broj policije na jednu povorku kao i kad se blokira cili grad za vrime derbija.
    torcida,45,45

Član u nastajanju split! avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Hajduk Split Ultras 23, 20+

Član u nastajanju redleo avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Sjajna emisija...Samo... "Ne nasedajte na provokacije"
    Ja sam godine proveo sa tobom...
    DS'89, FKCZ, 36, +-200 ko bi ga znao...

Datum registracije
    Apr 2012
    Evo jedan mali novinarski osvrt na staru gardu Grobara i Delija http://www.pressonline.rs/sr/vesti/D...8VIDEO%29.html

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    kad vidim da je producent nenad puhovski dođi mi odmah na povraćanje.
    lijepo je vidjeti likove a da ih sve poznaš ali što se tiče tih dana, oni koji su najzaslužniji što je grupa tih godina opstala i na cesti i na gostovanjima, osim baš par ljudi koji su se našli ispred kamera, nisu na dokumentarcu.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Apr 2012
    Kod nas i dalje vlada a tripujem da je tako svuda "Što dalje od kamere". Ali ova i slična dokumenta su zlata vredna, barem nama koji živimo takve živote. Šta mene boli q.. kako je tamo neki "pavijan" bez dinara išao da trenira i postao najbolji fudbaler, potom počeo da se drogira, pije, itd...Mene više interesuje život svakog pravog navijača koji je ostao dosledan svojim principima od prvog odlaska do dan danas...Jako mi je krivo kada, kao što kažeš capo, zaslužni nisu ispred kamere. Jbg i to razumem ali i oni su sami krivi što neće da se eksponiraju.

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Citiraj Prvotno napisano od redleo Vidi poruku
    Kod nas i dalje vlada a tripujem da je tako svuda "Što dalje od kamere". Ali ova i slična dokumenta su zlata vredna, barem nama koji živimo takve živote. Šta mene boli q.. kako je tamo neki "pavijan" bez dinara išao da trenira i postao najbolji fudbaler, potom počeo da se drogira, pije, itd...Mene više interesuje život svakog pravog navijača koji je ostao dosledan svojim principima od prvog odlaska do dan danas..[/COLOR].Jako mi je krivo kada, kao što kažeš capo, zaslužni nisu ispred kamere. Jbg i to razumem ali i oni su sami krivi što neće da se eksponiraju.

To je to,osobito ovo boldano,to je ta priča

Baš lipo šta se prati ovaj forum.

http://srboranje.blogspot.com/2012/0...eci-vol-2.html
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ja se ujutro diga a parkiralište zatrpano autima.

http://www.24sata.hr/112/pjevali-nav...li-brdo-272426
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove