+ Odgovori na temu
Stranica 60 od 214 PrviPrvi ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,181/4266

Tema: Navijačka svaštara

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Osobno sam pripadao onoj generaciji koja je pratila trendove ali nije brijala na nikakve livade i ta sranja,znalo se di i kad se radi šljaka... ko ne dobije ne može ni dat,niko nije superman,ne,navijački život je takav,usponi i padovi,porazi i pobjede,ostalo su iluzije...dobru ekipu nijedan pojedinac ne može zamjeniti,može joj samo dati određenu sitnu prevagu u određenom momentu,i to je to.
    u detaljnije analize neću sigurno,previše je još aktivnih ljudi a previše kamera

Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku
    Ma ja sam za onu dobru staru old school: dođi,sjedi a domaćin nek te traži,to mu je posao....ak prođeš lišo ko mu je kriva ako spava...kakve livade p...e m.....e,uđe horda u grad i napravi rusvaj,mentalita balkan i neka ga još 1000 godina.
    mislim da se vec dugo ne njeguje takav old skul stil, vec godinama smo lovci na domacem i gostujucem terenu tu vidim i nasu najvecu prednost, psihu, potpuno je drugi osjecaj bit u tudem gradu i ulicama trazit domacine nego bit zabijen u birtiji i iscekivat napad, posebno je povoljno stanje na euro gostovanjima di sira ekipa njeguje engleski stil zauzimanja trgova kaj odvlaci paznju domacoj muri i nasim spoterima pa ekipa moze okolo akcijat

@alien mislim da je neozbiljno na internetu razovarat o nekim mogucim relativno nedavnim dogadajima
    a i moje misljenje o porazu u navijackoj tuci je da porazen moze bit samo onaj koji bjezi, svi ostali ishodi bi nazvo bolje odradenom sorom
    kaj se treniga tice, pa vjerojatno pomaze al puno vise tu igra ulogu psiha i disciplina
    svaki put kad netko pocne o prednostima utrenirane ekipe samo ga podsjetim na madarsku di smo u sastavu od valjda 90% mladih i klinaca rastjerali ak dobro pamtim ferencove krkane, djabe godine treniga, teretane i steroidi ak nemas to u sebi
    BBB ZG, 25, 150+-

Član u nastajanju split! avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Citiraj Prvotno napisano od thule Vidi poruku
    , djabe godine treniga, teretane i steroidi ak nemas to u sebi
    to je to,jednostavno
    Hajduk Split Ultras 23, 20+

Vremena se mjenjaju, ljudi se mjenjaju i furke...ja sam osobno veliki protivnik livada, forsiranja nekakvih borilačkih sportova i slično, ali sam također i protivnik izbijanja protivnika oruđem i oružjem.
    Eventualno kad zagusti, pa pokupiš nešto usput može proći pogotovo ako ih je više s druge strane, ali sad da s namjerom idem nosti palicu, bokser i sl., a krenuo sam na tekmu to nikako.
    Nije toliko bitno da li dobiješ ili daš, već je bitno da ne ispadneš čkapi...više cijenim protivnka koji me u manjem omjeru napadne šakama nego onog koji dođe sa masu ljudi naoružanih do zuba.
    Cilj je stići na tekmu bodriti klub, sve ostalo je usput...
    Dinamo i OI!, to je život moj!!!
    BBB ZG, 32 godine, 240+ gostovanja

90/91

RD 1985 - DS 1989

Član u nastajanju split! avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Citiraj Prvotno napisano od blesimetar Vidi poruku
    Potpisujen sve šta si reka, ali zadnja rečenica...tvoja grupa je više puta dokazala da ne razmišlja tako
    ne zapocinji besmislene rasprave nismo ni mi cviće.. a i kad se dogodi nesto radi se o pojedincima ne o ciloj grupi, svi su/smo radili sta triba i sta ne triba jer se jednostavno neke stvari drukcije (ne)poklope i jbga onda ispadne kako ispadne.
    Posljednje uređivanje od split! : 31-05-2012 at 14:37
    Hajduk Split Ultras 23, 20+

Jeb'o nas ko nas sastavi

Od ovoga materijala šta je rdbg postavio uvjerljivo najjači tekst je "švabe popile nokaut" s zvezda-bayern,jebo me pas pod kojim je pisac teksta bio utjecajem droga da sam gotovo cijelo tekst zapamtio do dana današnjega!
    BBB,30,200+ -

Komsija, voli te kamera nema sta, imas vise fotki od Dzajica!
    A vidim i ovaj moj 'pulen' bi da se saketa sa zbirovima!!!
    Bio sam na svim onim utakmicama, kako je nekad bilo lepo sredom u Beogradu, ko god da je igrao!
    Da li ima neko slucajno fotku sa Dinamo Drezden kada smo mi upalili dve baklje odmah ispod semafora?
    Tada je naleteo nas poznati grobar koji zivi u Austriji a ja bio sa nasima sa Konjarnika, doneo dve i ono kao ajde nisam bio dugo daj da se pali!
    Nisam nikada video fotku ako je to uopste neko slikao a ionako nismo imali nikakva obelezja pa se nije ni znalo ko je!
    Posljednje uređivanje od unchained : 31-05-2012 at 18:50
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

ima sa svake strane istine,a ipodosta prikrivanja pojedinih stvari sta razumin jer ipak je ovo javni forum I kao sto je exx rekao ima dosta kamera
    Postavio sam bio ta pitanja jer citajuci tekstove nisam vidio da se spominje nesta tipa najurili su nas,dobili smo ,dok ima mnostvo toga dii su se batine davale sakom I kapom,pa pomislih mozda ima I to veze sa onom nepobjedivosti IFC~a od ohoho (nikakva primjedba,samo opazanje)
    glupo je ulazit u neke sada prepirke moj je otac jaci od tvog I slicne stvari]

Citiraj Prvotno napisano od unchained Vidi poruku
    Komsija, voli te kamera nema sta, imas vise fotki od Dzajica!
    A vidim i ovaj moj 'pulen' bi da se saketa sa zbirovima!!!
    Bio sam na svim onim utakmicama, kako je nekad bilo lepo sredom u Beogradu, ko god da je igrao!
    Da li ima neko slucajno fotku sa Dinamo Drezden kada smo mi upalili dve baklje odmah ispod semafora?
    Tada je naleteo nas poznati grobar koji zivi u Austriji a ja bio sa nasima sa Konjarnika, doneo dve i ono kao ajde nisam bio dugo daj da se pali!
    Nisam nikada video fotku ako je to uopste neko slikao a ionako nismo imali nikakva obelezja pa se nije ni znalo ko je!
    Osamdesetih godina sam citao u Partizanovom vesniku pricu o jednam od najvernijih grobara Brki.secam se da je imao istetoviranih par grbova,da dvadeset godina nije jeo paradajz i lubenicu,da je uvek isao da gleda Partizan iskljucivo o svom trosku a isao je u Kranj da gleda vaterpolo,u Rijeku da gleda sah i sl.Nikada nije stajao u samom kopu nego malo sa strane.Da nemas slucajno taj Vesnik i da li znas o kome je rec i da li je i danas na tribini?
    CRVENA ZVEZDA
    "VERNI TUZLACI" 50+

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od msad Vidi poruku
    Osamdesetih godina sam citao u Partizanovom vesniku pricu o jednam od najvernijih grobara Brki.secam se da je imao istetoviranih par grbova,da dvadeset godina nije jeo paradajz i lubenicu,da je uvek isao da gleda Partizan iskljucivo o svom trosku a isao je u Kranj da gleda vaterpolo,u Rijeku da gleda sah i sl.Nikada nije stajao u samom kopu nego malo sa strane.Da nemas slucajno taj Vesnik i da li znas o kome je rec i da li je i danas na tribini?
    Postojao je Grobar Brka ali ovo može biti priča samo o Leu..
    Video sam ga poslednji put na fotografiji kada je otkrivena ulica Dragan Mance. Tu je on.
    Sigurno jedna od pet najvećih legendi Juga svih vremena!
    camo ctoka, 42, 40+

@msad
    Postojala su dvojica Brka, jedan je bio u prvoj ekipi a drug je bio u sirem koru grobara, interesantno je da ovaj Brka iz prve ekipe i nije imao brkove a znas verovatno i za onu pricu, ruznu, kada je ispao incident u nekom zescem pijanstvu nase prve ekipe ali je sve to vec davno proslo.
    Taj Vesnik nemam ali imam puno fotki gde je Brka pa cu ti staviti jednu gde je on u Vinkovcima 1986.
    Skroz desno uz ugradu je tip u raskopcanoj kosulji sa cigaretom a iznad njega je Brka koji je isao svuda gde je isao Partizan!

Pogledam sada fotku malo bolje i provalim sebe ali nikoga od moje ekipe nema oko mene, ko zna gde su oni bili tada kada je ispao 'incident'!?
    Posljednje uređivanje od unchained : 05-06-2012 at 05:18
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Citiraj Prvotno napisano od unchained Vidi poruku
    @msad
    Postojala su dvojica Brka, jedan je bio u prvoj ekipi a drug je bio u sirem koru grobara, interesantno je da ovaj Brka iz prve ekipe i nije imao brkove a znas verovatno i za onu pricu, ruznu, kada je ispao incident u nekom zescem pijanstvu nase prve ekipe ali je sve to vec davno proslo.
    Taj Vesnik nemam ali imam puno fotki gde je Brka pa cu ti staviti jednu gde je on u Vinkovcima 1986.
    Skroz desno uz ugradu je tip u raskopcanoj kosulji sa cigaretom a iznad njega je Brka koji je isao svuda gde je isao Partizan!

Pogledam sada fotku malo bolje i provalim sebe ali nikoga od moje ekipe nema oko mene, ko zna gde su oni bili tada kada je ispao 'incident'!?
    Mislim da je u pitanju taj tip.Ovo je situacija kada su na pomenutoj utakmici pendreke od policije dobili i pojedini fudbaleri i clanovi uprave Partizana.
    CRVENA ZVEZDA
    "VERNI TUZLACI" 50+

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Brka nije imao tetove niti problem sa crvenim povrćem To iz Vesnika može biti samo Leo!
    camo ctoka, 42, 40+

Citiraj Prvotno napisano od Footie Fan Vidi poruku
    Brka nije imao tetove niti problem sa crvenim povrćem To iz Vesnika može biti samo Leo!
    Koliko me secanje sluzi tip je imao brkove i malo je procelav.Mozda sam nesto i pogresio ali sam siguran da nije jeo crveno povrce,gledao je sah,vaterpolo po celoj staroj SFRJ i imao je istetovirane grbove.
    CRVENA ZVEZDA
    "VERNI TUZLACI" 50+

Leo je tek 80-tih poceo da nosi brkove ali ga nikada niko nije zvao Brka, a znam da je on bio bas ekstreman i da nije voleo nista crveno!
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Citiraj Prvotno napisano od msad Vidi poruku
    Koliko me secanje sluzi tip je imao brkove i malo je procelav.Mozda sam nesto i pogresio ali sam siguran da nije jeo crveno povrce,gledao je sah,vaterpolo po celoj staroj SFRJ i imao je istetovirane grbove.
    Iz Vesnika je Leo, imam taj broj pa cu videti da skeniram taj tekst.
    P.F.C. 28 god, 30+

Citiraj Prvotno napisano od EvoksPGD Vidi poruku
    Iz Vesnika je Leo, imam taj broj pa cu videti da skeniram taj tekst.
    Bio bih ti zahvalan.
    CRVENA ZVEZDA
    "VERNI TUZLACI" 50+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove