+ Odgovori na temu
Stranica 213 od 214 PrviPrvi ... 113 163 203 211 212 213 214 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,241/4266

Tema: Navijačka svaštara

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    meni je najdojmljivije bilo kada sam poslije gledao vhs tekme s Partizanom 1997.,u jednom trenu kamera je uhvatila Todorovića na zapadu kako briše suze...
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Ne pisem po forumima vec samo citam, ali ne mogu odolit a da ne ukazem na jednu zanimljivost da na donjoj slici gdje je Mlinka u zagraljaju vjerojatno supruge P.Todorovica... do njih se nalazi gsp. Xyx koji nosi odijelo sa starim grbom Dinama i to bez zvijezde..

Takva odijela sa maknutom zvijezdom, su nosili Dinamovi igraci vec 60 godina na gostovanjima sto po Jugi sto van nje, sve dok ih nisu provalili drukeri jer grb sa zvijezdom u stitu se odrzao od 52-70 god.
    P.S.
    Da li netko prepoznaje gsp u odijelu ?

Lp

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od plavabalada1911 Vidi poruku
    Ne pisem po forumima vec samo citam, ali ne mogu odolit a da ne ukazem na jednu zanimljivost da na donjoj slici gdje je Mlinka u zagraljaju vjerojatno supruge P.Todorovica... do njih se nalazi gsp. Xyx koji nosi odijelo sa starim grbom Dinama i to bez zvijezde..

Takva odijela sa maknutom zvijezdom, su nosili Dinamovi igraci vec 60 godina na gostovanjima sto po Jugi sto van nje, sve dok ih nisu provalili drukeri jer grb sa zvijezdom u stitu se odrzao od 52-70 god.
    P.S.
    Da li netko prepoznaje gsp u odijelu ?

Lp
    to je Joža Čačković,legendarni fizioterapeut Dinama
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Joza je za neprepoznat bez tamnih i gustih brkova.

Datum registracije
    Jul 2012
    kada je Dinamo osvojio titulu 1982.,među mnogim čestitkama,jedna mi je zapala za oko,objavljena je u reviji,broj 276,6.lipnja 1982. pod naslovom DINAMOVCI IZ UZDINA----------"...u našem Uzdinu,koji se nalazi u Banatu,na oko 90 km od Rumunjske granice,naseljen uglavnom pripadnicima Rumunjske narodnosti,postoji grupa simpatizera Dinama još od vremena Wolfla,pokojnog Kacijan,brače Horvat i drugih,znači,od osvajanja prve titule prvaka Jugoslavije 1947/48.godine.Ta grupa simpatizera Dinama i uopšte,svih zagrebačkih klubova;Cibone,Montinga,Mladosti,već je u zrelim godinama,ali ostala je verna "prvoj ljubavi".I ne samo to,mnogi naši sinovi i unuci,pošli su istim putem,bez obzira što oni nikada nisu imali prilike pozdravljati Dinama kao prvaka Jugoslavije,pošto su mnogi od njih rođeni posle 1958.godine,ali su se ipak opredelili za plavu boju.Utoliko je sada radost veća.U ime simpatizera Dinama još jednom vam čestitamo osvajanje titule šampiona Jugoslavije u fudbalu"----------u potpisu Petre i Oktavijan Šošdeanu,Joan i Irinel Dalea,Vasile i Tiberiu Puja,Nikolae i Nikulin Surudućanu,Teodor i Đorđel Miklea,Mojse Barbu,Petre Stoja,Vasile Krecu,Vasile Demenešku,Julijan i Mirča Šokarda,Stanću Motorožesku.,u Uzdinu,4.maja 1982.godine-------prepisao sam u autentičnom obliku,onako kako su oni pisali...

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Svaka chast za Marka zato sam go malena najvishe gotivio , a jedan od najpodcenjenijih je bio ..
    poz svima
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Datum registracije
    Jul 2012
    "DINAMOVI POVJERENICI IZ SKOPJA"--------iz revije broj 322,svibanj 1986. godine--------"Proteklog su mjeseca u posjeti Zagrebu bili naši povjerenici i dugogodišnji članovi Ilija Mitrevski i Stojan Spasovski,prisustvovali su polufinalnoj utakmici Dinamo-C.zvezda,i uživali u sjajnoj igri naše momčadi te odličom ambijentu do vrha ispunjenog Maksimira.Ilija Mitrevski član je Dinama od 1968. godine a povjerenik od 1982.Okupio je 75 članova,ali tvrdi da će ih biti i više.U povjereničkom poslu mu pomaže Stojan Spasovski,koji dinamovu iskaznicu nosi još od 1957.godine a plavu boju je zavolio još kao dječak...."

Datum registracije
    Jul 2012
    Dinamo je za bivše lige imao sjajnu povjereničku mrežu,u Hrvatskoj da ne spoinjem,no,bilo je i istaknutih povjerenika u BIH,Sloveniji,Vojvodini,Boki Kotorskoj....listajuči dinamove revije,naišao sam na prosinac 1987. godine..bila je redovita skupština kluba,vodila se diskusija,javljali su se povjerenici,i onda sam naišao na jednog koji se javio za riječ..vjerovali ili ne čovjek je potpisan kao predstavnik povjereništva za Svetozarevo,Paračin,Čupriju,Varvarin,Kruševac,Niš, Kraljevo i Vrnjačku Banju!Zove se Miladin Ristić...malo me zaintrigiralo jer se radi ipak o specifičnim sredinama,juga Srbije,htio sam nešto saznati o njemu,no,bez uspjeha..kontaktirao sam jednog starijeg povjerenika no on se ne siječa detalja,što je i razumljivo,sigurno bi pokojni Todorović nešto znao o njemu..

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od split572 Vidi poruku
    "DINAMOVI POVJERENICI IZ SKOPJA"--------iz revije broj 322,svibanj 1986. godine--------"Proteklog su mjeseca u posjeti Zagrebu bili naši povjerenici i dugogodišnji članovi Ilija Mitrevski i Stojan Spasovski,prisustvovali su polufinalnoj utakmici Dinamo-C.zvezda,i uživali u sjajnoj igri naše momčadi te odličom ambijentu do vrha ispunjenog Maksimira.Ilija Mitrevski član je Dinama od 1968. godine a povjerenik od 1982.Okupio je 75 članova,ali tvrdi da će ih biti i više.U povjereničkom poslu mu pomaže Stojan Spasovski,koji dinamovu iskaznicu nosi još od 1957.godine a plavu boju je zavolio još kao dječak...."
    Svaka Chast svima al ipak jedan jedini je Bato iz Bitole , trudim se nachi njegovu arhivu ,, znam da je imao Modru sobu svega i svachega a i puno fotki .. Shteta da mu je i brat i loshem stanju zavrshio u domu za nezbrinute .. al poshto ima josh zainteresiranih koji me pitaju o legendi iskopachu neshto kad tad ,
    Sve najbolje
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Početnik
    Datum registracije
    May 2016
    Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    ne ne ne stara garda je uvik bila za bijele ha ha to vi sad novacite ove mladje nije vam to u redu
    Stara garda nikako...Hajduk je iza FKS i CZ bio ubjedljivo najneomiljeniji klub na Grbavici. Slučaj "Planinić" pa onda izbacivanje iz lige neke godine jer ste u ST igrali remi sa nekim. JBG više se i ne sjećam ali sigurno ima vaših koji će se sjetiti. Bili smo prijatelji sa vašim Zagrepčanima koji su bili na zadnjoj tekmi koja nije odigrana zbog snijega i došli su dan ranije.

Prijateljstvo sa BBB je počelo preko susreta sa Tattom na moru. Išlo se na Atalantu. Ja sam bio na CZ 91, a bio sam sam i zadnjoj tekmi u Maksimiru u jugo ligi.

Pjesma Pušenja nije o Hasetu nego o Titu. Igrali su FKS - Osijek tada i mene je stari vodio na tekmu od koje se odigralo prvo poluvrijeme. Ja sam se čudio što neće biti nastavka tekme. Trebalo je to umotati da izgleda drugačije a da se zna tema.

Što se tiče Miljacke Torca nije, ali BBB jesu. 88 mislim, pa može Tatta ispričati kako su sezonu poslije došli njih oko 80 prava ekipa. A kad uhvatim vremena napisat ću to na mysticu.

Vidim da kasnim nekoliko godina na ovom forumu ali to su posljedice života u inostranstvu

Ako neko ima nekih pitanja neka pita slobodno šta god ga zanima o Manijacima i JointUnion.
    The Maniacs/Joint Union...SAHC...44...exyu cca 20

Član u nastajanju Osijek United avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Još meni sve ove godine čudno kako u pjesmi igraju Sarajevo-NK Osijek kad je otišao Hase a to je 1967. Te godine i još dobrih 10 godina poslije NK Osijek igra u 2. ligi a Sarajevo u 1.
    44, NK Osijek,6

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od JointUnion Vidi poruku
    Stara garda nikako...Hajduk je iza FKS i CZ bio ubjedljivo najneomiljeniji klub na Grbavici. Slučaj "Planinić" pa onda izbacivanje iz lige neke godine jer ste u ST igrali remi sa nekim. JBG više se i ne sjećam ali sigurno ima vaših koji će se sjetiti. Bili smo prijatelji sa vašim Zagrepčanima koji su bili na zadnjoj tekmi koja nije odigrana zbog snijega i došli su dan ranije.

Prijateljstvo sa BBB je počelo preko susreta sa Tattom na moru. Išlo se na Atalantu. Ja sam bio na CZ 91, a bio sam sam i zadnjoj tekmi u Maksimiru u jugo ligi.

Pjesma Pušenja nije o Hasetu nego o Titu. Igrali su FKS - Osijek tada i mene je stari vodio na tekmu od koje se odigralo prvo poluvrijeme. Ja sam se čudio što neće biti nastavka tekme. Trebalo je to umotati da izgleda drugačije a da se zna tema.

Što se tiče Miljacke Torca nije, ali BBB jesu. 88 mislim, pa može Tatta ispričati kako su sezonu poslije došli njih oko 80 prava ekipa. A kad uhvatim vremena napisat ću to na mysticu.

Vidim da kasnim nekoliko godina na ovom forumu ali to su posljedice života u inostranstvu

Ako neko ima nekih pitanja neka pita slobodno šta god ga zanima o Manijacima i JointUnion.
    Za to gostovanje u prolječe 1990. na Zg kolodvoru nas se skupila dobra grupa,no nažalost samo nas je 80-ak došlo do Sarajeva,ostali su izbačeni po putu...s nekim likovima smo se dohvatili u gradu,hrvao sam se s jednim...inače takve krkane od murjaka kao tada nisam nigdje vidio,tukli su nas na ulazu na Grbavicu a Z...i je dobio šljemom u jaja.. 4 puta sam bio u Sarajevu na utakmicma,dva puta protiv Želje..žao mi je što nisam došao na onu tekmu Željo-CZ kada su bosanski cigani dobili finu porciju

Datum registracije
    Jul 2012
    uslijed raznih bojkota,podijela,protesta i borbe protiv mamića i vodeče garniture i cijelog tog ludila isprepletenog politikom,profitom,represijom...ponekad zapravo zaboraviš na onu čistu navijačku strast,ljubav,fanatizam i onda ti se slučajno ukaže nedavno članak u SN poslije tekme u Skopju,u kojem vidiš čovjeka kako ponosno pokazuje tetovažu na lijevoj ruci...Dinamov grb...ne bi bilo ništa neobično da se ne radi o rođenom Skopjancu,Makedoncu koji sam priznaje da je "lud za Dinamom" iako udaljen kilometrima od Maksimira...i onda na toj "sitnici" zapravo shvatiš koliko je Dinamo velik..

Datum registracije
    Jul 2012
    dobar je ovaj mali junior iz Istre David Barišić,kaže "...odmalena navijam za Dinamo,normalno je da odem među BBB pogledat tekmu..."..ovaj drugi Marić se nešto ispričavao,pa kao nije on za Dinamo,nego ga samo prati duže vrijeme,dobri su,ha,ha...prvi put čujem za njih....vidim da su Demoni jako "ljuti",vele pa kak se oni mogu veselit pogocima nekih tamo Čorića i Soudanija,vele marš iz Istre "stoko purgerska",ne trebate nam izdajice jedne...ha,ha.ha..živi šou....vele novinari "skandal kakav se ne pamti"...ha,ha,ha..ne znam di su bili ti jugo kreteni novinarski kada je izaslanik našeg bivšeg dragog muzičara precednika umjesto na tekmu Grčka-Hrvatska,skoknuo do Beograda da pogleda Srbija-Italija,veli ko jebe te Ustaše u Ateni, odoh ja svoje pogledat...zemlja apsurda, teatar nemogučeg,samo tu kod nas to prolazi...dabogda da nam svi ministri bili kao Hasanbegović,iako je on zapravo prepristojan i preblag,povlači se bespotrebno,napadaj,peri smeća..al opet jedina svjetlost,uz Keleminca i onu Esih..
    Posljednje uređivanje od split572 : 09-09-2016 at 22:15

http://www.index.hr/sport/clanak/naj...ka/934252.aspx

ne znam gdje ovo stavit, pa sam stavio ovdje.

https://www.youtube.com/watch?v=34A--JErDFw

dakle drago mi je da je dinamo i dalje nepopularan na prostorima bivše države, to ujedno i znači da je pravi hrvatski katolički klub kad ga ostale "narodnosti" i "konfesije" ne vole.

a što se tiče ostalih, očekivano je da hajduk i zvezda imaju nešto više navijača od partizana i dinama, pogotovo na prostorima bivše srećom propale države.

a moram reći i da mi je drago što "dinamovi navijači", ipak nisu na internetu najjači kako neki govore. vidimo da je aktivnost kod ostalih puno veća, i to nam također može imponirat.

dzg-29/60
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 26-11-2016 at 04:28

Sve pohvale za film ZG80, danas sam ga pogledao posto se pojavio na you tube, ocekivao sam da je u stilu onih Metastaza..interesuje me da li je film snimljen po istinitoj prici, ako jeste koji je ono show bio

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Sican se filma sex,pice i krvoprolice i tog lita kad san isa bacit 20kn u vitar al aj,bar san gusta u klimi jer je vanka bija pakal
    Nakon toga san pogleda metastaze,tragedija
    Ugl nebi vise lipe da a ni sekunde sad u ovo novije vrime za ovako nesto ala ova sprdacina sa reneon bitoJarcen u ulozi opet
    Na ovin prostorima ima ludilo filmova za pogledat al kad se tice navijackog zanra tu smo nigdi
    Neka na tome i ostane
    Hajduk Split,32,neaktivan

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Sve pohvale za film ZG80, danas sam ga pogledao posto se pojavio na you tube, ocekivao sam da je u stilu onih Metastaza..interesuje me da li je film snimljen po istinitoj prici, ako jeste koji je ono show bio
    imaš na forumu oriđiđi člana zg80 pa ti on osobno može reći da film nije snimljen ni po kojoj priči osim halucinacija onih kojih nisu išli nigdje a tako zamišljaju navijačke događaje.
    iako, njemu se u torinu u 20 minuta dogodilo luđih stvari nego u cijelom filmu.
    možda bi se taj događaj mogao iskoristiti za neku vrstu post filma a la star wars 7 dio, nešto kao zg80 ponovo u akciji, a početak bi bio; 30 godina kasnije.....
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Ko je prvi izbacija na sunce krilaticu LIBERTA PER GLI ULTRAS?
    Hajduk Split,32,neaktivan

Cini mi se bergamo... al nisam siguran.
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove