+ Odgovori na temu
Stranica 209 od 214 PrviPrvi ... 109 159 199 207 208 209 210 211 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,161/4266

Tema: Navijačka svaštara

Ugledni član totalna steta avatar
    Datum registracije
    Feb 2013
    Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku

torcida alaeština,40god... u jugi ,14 gostovanja točno..sezona 87/88 - 90/91...

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    PLAKETA KOJOM JE MOMČAD "HAJDUK" JA 28.V............

Da ne boldam bezveze

podjebavam samo,činjenice su činjenice,jbg, al svakako vrijedna plaketa, osobito obzirom na činjenicu da je francuska vlada većinu vremena provela u izbjeglištvu zbog okupacije zemlje

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od totalna steta Vidi poruku

Par puta san si konta da pošaljemo Brbića kod Srkozyja da užica neke pare ka neku jednokratnu pomoć,da iskoristimo pravo koje nam ova povelja daje,a čini mi se da kaže nešto u stilu "da predsjednik Francuske mora u bilo kojem momentu i bez najave primit predstavnike Hajduka i pomoć"

PS.hvala za sliku,nisan je ima nit vidija dosad.Moga si je puknit i na povijest klubova
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku

torcida,45,45

[/IMG]
    Dinamov navijač, 31

Dinamov navijač, 31

torcida,45,45

Početnik
    Datum registracije
    Feb 2011
    šta je sa vama dvojicom...povijest klubova ili povijest tuđih kluba, a u podnaslovu ajmo vidjeti tko su bile veće komunjare...a pa ako je tako "jedan je ivo vrhovac"

bandira nađi kod sebe goreg...
    NKDZ, BBB, 38, 70+

nađi di sam prvi počea,a na provokaciju žestoko uzvračam
    torcida,45,45

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Može sve u svaštaru Nije ovo topic "povijest klubova"
    Posljednje uređivanje od Brus : 08-09-2013 at 21:54

Ovaj Ljiljanko Naletilic je sad dole tuzitelj opcinskog suda sve mu po spisku ....da bog da mu se ruke osusile i jezik zajedno sa njima......ja goreg tuzitelja u zivotu vidio nisam, na sred usmenog pretresa ide u neku drugu prostoriju traziti papir kojim potvrdjuje vjerodostojnost svjedoka koji na nas trojicu uperi prst i govori da smo mi zapoceli frku u lokalu.... Vraca se u roku dvije minute sa papirom koji potvrdjuje vjerodostojnost toga svjedoka kojeg je angaziralo tuziteljstvo, papir jos vruc sa printera kaze ma zagubio se u radnom stolu, smetnuo s uma...najteze muke mu od srca zelim !
    TH-50... 23...

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    iako sam rekao da neču,ipak evo završiti ču svoje na ovom forumu sa još jednim završnim komentarom sa moje strane.a u svezi svega kaj se tiče argumentiranog i normalnog razgovora.
    o čemu ti argumentirano da pričaš sa ljudima kojima fakat otvoreno priznaš sve svoje slabosti iz prošlosti a sve u duhu nekakvog navijačkog poštovanja i realnosti na forumu.oni kažu da su se šetali kroz zgbe kada i koliko su htjeli,a mi smo drhtali u bgeu ziher svaki put.napišem im kada smo bili tam u bgeu,kada smo se otvoreno i bez skrivanja šetali.ali to nije ništa.
    bila tuča u wc-u stadiona jna,mi protiv cigana,10na10(da zaokružimo),jednog njihovog na nosilima iznesu van,i to je neriješeno.aj pa nek je neriješeno.došli u vaš grad,prije poluvremena se derete u solidnom broju;de čete da pišate,tak da smo mi to skužili kak neki poziv na šoru.odemo na wc-e,mogli ste imati noževe ili bilo kakvo oružje jer to je ipak vaš grad i vaši stadioni.bez obzira na to otišli smo i potukli se,jedan vaš završi na nosilima,ali eto to je neriješeno.ajde pa nek bude.
    konstantno smo ovdje ponavljali da su bbb-i,kao grupa nastali 86.g.bilo je dinamovih navijača i prije,ali ajde recimo da to fakat nisu bili pravi huligani.ali nakon te 86.g. u kontinuitetu rastemo i dižemo se da bi u 90.-tim dobijali priznanja od cijele evrope.ali i krajem 80.-tih bili smo sve bolji,svi pokazatelji i svi argumenti govore tome u prilog.ali ne oni su se prešetavali kroz zgbe,a mi smo pičke,pa je i ona tekma13.05.90.g.,bila naš poraz.ja osobno taj događaj objektivno opišem,naše i njihove promašaje.budala.priznam da smo 86.na finalu kupa dobili batine.u očima engleza bi bili u stvari pobjednici tada.nas 300.bez simpatizera izađemo van,stanemo,napadne nas tri soma i nekaj više ljudi,i razbiju nas.nismo biježali i skrivali se do napada 15.puta više ljudi.ali ok tada smo dobili.ma budala kaj sam i to priznao.
    največi problem nama purgerima je taj kaj stalno pokušavamo biti realni i objektivni,kaj ne seremo tak ko drugi.dok se oni drže mota;od poraza radimo pobjede a od pobjeda mitove.da su se oni tak potukli sa nama i jednog našeg nokautirali,od dogadjaja bi napravili neviđeni mit a od nokautera supermena.o tome bi stolječima pričali kao o nekoj velikoj pobjedi nad pičkama iz zgba.ovaj događaj te tuče u wc-u,ovdje samo stavljam i ponavljam ga kao primjer,kak drugi bezpoštednom propagandom rade mitove i iskrivljuju povijest.mi u zgbu to neznamo zbog te neke kao kulture koja nam je u stvari velika mana.
    e pa dosta više naše zagrebačke finoče i kulture.ono kaj mi je na kraju diglo živac je to,da se još ispostavilo kak su oni razbijali i po vinkovcima,a sami su taj grad nazvali navijački staljingrad.onda još vele na tv-u, kak je u tom gradu bio mješoviti nacionalni sastav,djeca željezničara i vojnih lica pa je zato bilo tam tak zajebano.e pa nije,to je bio grad u kojemu su živjeli hrvati,ne računajuči okolne selendre.a ti ljudi tam u vinkulji su bili pretežno navijači zgbe dinama i bad blue boysi.
    zaista sam na ovom forumu pisao sa najboljim namjerama,ali opet se ispostavilo upravo ono o čemu sam ja ovdje govorio.zagreb i purgeri su vama bili i ostali nešto kaj se iskreno i od srca ne voli.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Bosanska Federalna TV uputila je izvinjenje Crvenoj zvezdi, jer je tokom jednog priloga na ruci Hitlerovog ministra za propagandu Jozefa Gebelsa umesto kukastog krsta stajao grb beogradskog kluba.
    U prilogu je bilo reči u vezi sa dešavanjima u Siriji, a pored grba Zvezde na slici se našao i bedž FMP Železnika.
    – Izlišno je pomisliti da je postojala namera da se Crvena zvezda na bilo koji način dovede u vezu sa ovom vrstom propagande. Ova tehnička greška već je ispravljena u emisiji koju ćete uskoro moći da gledate na našem portalu. Ovom prilikom se izvinjavamo gledaocima zbog nenamerne greške – kaže se u saopštenju Federalne TV.

Treba ih tuziti i uzeti dobru odstetu za ovo.
    CRVENA ZVEZDA
    "VERNI TUZLACI" 50+

Ovako HTV prenosi derbi

"Udario je Milović Čopa". A Čop bar pet metra dalje od Milovića

http://tinypic.com/player.php?v=30mx...5#.Ujdf7z_9Vao
    torcida,45,45

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Ubio čovjeka, a ti pričaš da je 5 metara daleko

Citiraj Prvotno napisano od Brus Vidi poruku
    Ubio čovjeka, a ti pričaš da je 5 metara daleko
    čudim se da nije bio penal kao i crveni karton za Milovića...
    kohorta, 39, 7

Zamolio bih navijace iz Hrvatske i Srbije da napisu cijene ulaznica za svoje maticne tribine.
    Manijaci

26, 70 +, 12 + 'Zdrava voda'

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012

Prijava zbog verbalnog delikta za jednog nasheg chlana , kolko da se vidi tolerancija nashe policije ..
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Citiraj Prvotno napisano od Grbavica Vidi poruku
    Zamolio bih navijace iz Hrvatske i Srbije da napisu cijene ulaznica za svoje maticne tribine.
    Za obične prvenstvene i kup utakmice 40 kn (10 KM),za derbije i euro utakmice 60 kn (15 KM),a znalo je biti i 80 kn (20 KM).
    Torcida,30,150+

STOP KAMENJU NA HR SCENI !!!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove