+ Odgovori na temu
Stranica 204 od 214 PrviPrvi ... 104 154 194 202 203 204 205 206 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,061/4266

Tema: Navijačka svaštara

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    nego,stigla i meni zabrana na godinu dana.i to kaktiga zbog francuske.iako u hrvatskoj nisam bio prijavljivan zbog dijela iz zakona o navijačima,iako sam aktivan ponovo zadnjih godinu dana nakon 22.g.privremenog navijačkog mirovanja,pa tak otišao faktički na par gostovanja,ne,oni vele kak sam ja svojim ponašanjem u francuskoj osramotio hrvatsku državu i time pokazao da sam potencijalni nogometni izgrednik i bum zabrana za tekme dinama i repke.u francuskoj sam btw bio kažnjavan zbog narušavanja javnog reda i mira.
    za komšije da razjasnim zabrana znači;javljanje u nadležnu policijsku postaju najkasnije 2.sata prije odigravanja utakmica repke i dinama,kod javljanja moram reči di bum bio za vrijeme tekme i oni onda dolaze u kontrolu nekad i do dva puta.ak se ne javim ili me nema kod njihove kontrole na mjestu za koje sam rekao da bum bio,idem u zatvor.
    kod odigravanja tekmi u inozemstvu ak to oni zatraže moram dati sve putne isprave.
    to je kaj se tiče represije i uspoređivanja represije prema bbb u odnosu prema kome drugom ne samo na balkanu nego i šire.
    par stotina ovakvih službenih zabrana i još toliko nekakvih internih,zbog kojih ljudi pak ne idu na tekme,onda se postavljaju pitanja koliko nas ima ili nema na tribini.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

iako u hrvatskoj nisam bio prijavljivan zbog dijela iz zakona o navijačima

koja ideja....kažnjen si po zakonu koji nisi prekršio nego postoji POTENCIJAL da ćeš ga prekršit...pa pizda mu materina...tak bi svakog cigića na granici koji ima prijavu zbog šibicarenja mogli proslijedit ravno u remetinec...ili sve bankare i političare skupa...jer njihov je potencijal golem
    si nekaj potpisao? ili ima šanse da malo porazgovaraš sa nekim pravnikom da se to pobije?
    dZG, 33god, 50+
    To je više od ljubavi..tu se radi o vjeri...

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od thor Vidi poruku
    iako u hrvatskoj nisam bio prijavljivan zbog dijela iz zakona o navijačima

koja ideja....kažnjen si po zakonu koji nisi prekršio nego postoji POTENCIJAL da ćeš ga prekršit...pa pizda mu materina...tak bi svakog cigića na granici koji ima prijavu zbog šibicarenja mogli proslijedit ravno u remetinec...ili sve bankare i političare skupa...jer njihov je potencijal golem
    si nekaj potpisao? ili ima šanse da malo porazgovaraš sa nekim pravnikom da se to pobije?
    dakle. i visoki prekršajni sud i državno odvjetništvo tu mjeru zabrane tumače kao "preventivnu mjeru" (uobičajeno u europskom zakonodavstvu, tako kažu) koja nije sankcija nego se njome onemogućuju poticajni uzroci za nasilno ponašanje na stadionima.
    po njima, nije bitno gdje se dogodilo nešto što oni nazivaju "saznanjima o protupravnom ponašanju" ( a to je po njima i prijava i izvještaj o privođenju, dakle doslovno bilo što a da murja to navede kao protupravno ponašanje) jer da to govori o osobnosti onoga na koga se mjera primjenjuje.

dakle 2 visoke institucije su u više slučajeva zauzele takav pravni stav, po meni nakaradan ali šta je tu je.

ostaje još samo ustavni sud, pri čemu valja paziti na svaki konkretan slučaj te paziti za koju konkretno povredu se podiže tužba budući da ustavni sud nje instanca u postupku nego samo štiti ustavna prava građanina.

nažalost, 2012 godine ustavni sud je odbio jednu tužbu za ocjenu ustavnosti s po meni, dvojbenim razlozima ali valja reći i da je sama tužba išla u smjeru koji možda i nije bio najbolji.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    Citiraj Prvotno napisano od thor Vidi poruku
    Riječani imate jebene nove dresove...posebno ovaj bijeli
    http://www.24sata.hr/galerija/sport/...-322226/756119

HAJDUK SPLIT

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    nego,stigla i meni zabrana na godinu dana.i to kaktiga zbog francuske.iako u hrvatskoj nisam bio prijavljivan zbog dijela iz zakona o navijačima,iako sam aktivan ponovo zadnjih godinu dana nakon 22.g.privremenog navijačkog mirovanja,pa tak otišao faktički na par gostovanja,ne,oni vele kak sam ja svojim ponašanjem u francuskoj osramotio hrvatsku državu i time pokazao da sam potencijalni nogometni izgrednik i bum zabrana za tekme dinama i repke.u francuskoj sam btw bio kažnjavan zbog narušavanja javnog reda i mira.
    za komšije da razjasnim zabrana znači;javljanje u nadležnu policijsku postaju najkasnije 2.sata prije odigravanja utakmica repke i dinama,kod javljanja moram reči di bum bio za vrijeme tekme i oni onda dolaze u kontrolu nekad i do dva puta.ak se ne javim ili me nema kod njihove kontrole na mjestu za koje sam rekao da bum bio,idem u zatvor.
    kod odigravanja tekmi u inozemstvu ak to oni zatraže moram dati sve putne isprave.
    to je kaj se tiče represije i uspoređivanja represije prema bbb u odnosu prema kome drugom ne samo na balkanu nego i šire.
    par stotina ovakvih službenih zabrana i još toliko nekakvih internih,zbog kojih ljudi pak ne idu na tekme,onda se postavljaju pitanja koliko nas ima ili nema na tribini.
    Koji kurac ovo je gore nego u komunizmu ..
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

ak se ne javim ili me nema kod njihove kontrole na mjestu za koje sam rekao da bum bio,idem u zatvor.
    kako misliš ideš u zatvor... u istragu, krivično, prekršajno ?
    ili na izdržavanje kazne, koliko dugo ?

ako znaš razjasni ?

pa da vagamo da li se isplati odjebat tu zabranu...
    Old School

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    znači da si uslijed nejavljanja počinio novi prekršaj nejavljanja, koji se kažnjava ili visokum kaznama ili zatvorom plus opet zabrana.
    doduše, nije da tu nema nekih sredstava kojim se može spasiti ali s jedne strane se radi o rijetnik situacijama a s druge o tajnama zanata......
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od 100s Vidi poruku

a jebeš ga ....mogao si kukasti križ....keltski križ...crveni križ....
    dZG, 33god, 50+
    To je više od ljubavi..tu se radi o vjeri...

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    @e moj narode
    ovo kaj si pitao dali se isplati riskirati da se ode na tekmu a pod zabranom si,evo kaj sam taj šugavi zakon kaže;novčanom kaznom od najmanje 5,000kn do najviše 25000kn (otprilike od 700 do 3,500 eura)ili kaznom zatvora od 30. do najdulje 60.dana zatvora,kaznit če se osoba kojoj je izrečena zaštitna mjera iz ovog zakona a koja nije postupila po odredbama ovog zakona(javila se u nadležnu policijsku postaju i ili nije bila na adresi za koju je rekla da če biti za vrijeme odigravanja tekme)za početak ak se ne javiš na riju,oni odmah raspisuju potragu za tobom.sad tu postoje varijacije na temu,ovo kaj piše i capo,u smislu da nabaviš neku liječničku potvrdu,neku šprehu provališ da si imao neki karambol sa autom i sl.ali pitanje je koliko če to proči,a recimo da prođe pa te odvale sa soma eura kazne!!?
    a u svemu tome @e moj narode veliko je pitanje kaj bu oni,i koliko bu uopče išta vjerovali junacima crne kronike,poput tebe i mene.nas bi zbog jednog nejavljanja odmah strpali po zakonu 60.dana na prekršajno.a krivični odjel remuše(remetinca)je ziher de lux hotel za prekršajni odjel,di ih je po 25.u sobama.ajmo reči da bi neko drugi uz dobro pripremljenu šprehu još se i izvukao,ali fakat možda, da se jednom ne javi na tekmu,a drugi put pras ili soma eura ili tvorza.
    tak da brijem da je odgovor na tvoje pitanje,ne,ne isplati se riskirati,jedino da dinamo igra finale lige prvaka(nemoguče)ili hrvatska repka finale mundijala(vrlo vjerovatno) na marakani(brazilskoj)a tebi netko dao besplatne avionske i karte za tekmu.
    @thor
    ovo kaj je sad došlo je pravomočna presuda,znači presuda nakon žalbi našeg odvjetnika i mene osobno.na ovu presudu tj. rješenje o zabrani možemo se žaliti još jedino ustavnom sudu,ali žalba njima ne odgađa izvršenje zabrane.tak da sam se prije prošle utakmice superkupa več javio u nadležnu policijsku postaju.
    Posljednje uređivanje od zg blue : 08-07-2013 at 12:18
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

e ovo stvarno nije normalno...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

a ima razloga ima
    24,AR,45+

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    e ovo stvarno nije normalno...
    u ovoj državi ništa nije normalno ni bilo,pogotovo u zagrebu,kad idem sa klincem(8 god) njega pregledavaju ko i mene,ja popizdim i još tražim da ga provjere na spisku.
    jebiga osramotio si državu,a ovi što su je pokrali i dezertirali i navlačili balvane na ceste oni su ok.
    pričao sam jednom kad su neki posuđivali u hrvatskoj ambasadi u parizu novce da se mogu vratit,to je bilo na SP kod njih,od posuđenih 100 dem,doma im je došlo da moraju vratit 400 dem.pa jebem ti hrvatsku državu kad na sirotinji zarađuje,a ovaj narkoman mamić uzima milijone,porez ne plaća i još ne može spavat ne zbog lopovluka već zbog oremuša hahaha.
    vratite nam dinamo,36,100+

@e moj narode
    ovo kaj si pitao dali se isplati riskirati da se ode na tekmu a pod zabranom si,evo kaj sam taj šugavi zakon kaže;novčanom kaznom od najmanje 5,000kn do najviše 25000kn (otprilike od 700 do 3,500 eura)ili kaznom zatvora od 30. do najdulje 60.dana zatvora,kaznit če se osoba kojoj je izrečena zaštitna mjera iz ovog zakona a koja nije postupila po odredbama ovog zakona(javila se u nadležnu policijsku postaju i ili nije bila na adresi za koju je rekla da če biti za vrijeme odigravanja tekme)za početak ak se ne javiš na riju,oni odmah raspisuju potragu za tobom.sad tu postoje varijacije na temu,ovo kaj piše i capo,u smislu da nabaviš neku liječničku potvrdu,neku šprehu provališ da si imao neki karambol sa autom i sl.ali pitanje je koliko če to proči,a recimo da prođe pa te odvale sa soma eura kazne!!?
    a u svemu tome @e moj narode veliko je pitanje kaj bu oni,i koliko bu uopče išta vjerovali junacima crne kronike,poput tebe i mene.nas bi zbog jednog nejavljanja odmah strpali po zakonu 60.dana na prekršajno.a krivični odjel remuše(remetinca)je ziher de lux hotel za prekršajni odjel,di ih je po 25.u sobama.ajmo reči da bi neko drugi uz dobro pripremljenu šprehu još se i izvukao,ali fakat možda, da se jednom ne javi na tekmu,a drugi put pras ili soma eura ili tvorza.
    tak da brijem da je odgovor na tvoje pitanje,ne,ne isplati se riskirati,jedino da dinamo igra finale lige prvaka(nemoguče)ili hrvatska repka finale mundijala(vrlo vjerovatno) na marakani(brazilskoj)a tebi netko dao besplatne avionske i karte za tekmu.
    @thor
    ovo kaj je sad došlo je pravomočna presuda,znači presuda nakon žalbi našeg odvjetnika i mene osobno.na ovu presudu tj. rješenje o zabrani možemo se žaliti još jedino ustavnom sudu,ali žalba njima ne odgađa izvršenje zabrane.tak da sam se prije prošle utakmice superkupa več javio u nadležnu policijsku postaju.
    ipak je prekršajno...

ništa strašno, a šta kažeš za pravu utakmicu bi se dalo ležat 60 dana...
    samo ne u remetincu, truba je... u Splitu je puno bolje, plazma, teretana, mali nogomet, košarka... zvuči primamljivo

al najbolje se prijavit u Šibeniku ili Gospiću, to su banja zatvori... mobitel, play station, terapije u izobilju ko voli

ispast će da reklamiram zatvore, al za brazil bi ležao 2 metra, bi svega mi
    Old School

evo jedna dobra ,,,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

ne znan jel bilo, ako je ko ga jebe, isplati se opet stavit

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Citiraj Prvotno napisano od blesimetar Vidi poruku
    ne znan jel bilo, ako je ko ga jebe, isplati se opet stavit

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    Debeli smrad, jebem ga u usta žvalava, i ove koji su je poslali u fajt, pa još u sredinu formacije. Žene su duplo srčanije i krvoločnije od muškaraca.
    32, 100+, Ex The Firm Novi Sad

Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku

evo jedna dobra ,,,,,
    Isuse Kriste ,ajme majko :-)
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

eto pričam sad sa jednim milicajcem, i zvalo ga u domžale na prijateljsku utakmicu domžale- leeds united... englezi prvo tražili 1500 karata, sve rasprodali i sad traže još 300...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Super ugledni član blam avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    pre nekoliko dana u Bernu, Svajcarija, KF Pristina je igrala neke prijateljske utakmice. tokom tih dana, navijac Pirstine (EHO1983 sa foruma) je, onako receno, pretucen od strane sedam osam Srba.
    da su napadaci bili navijaci nema sumnje, posto EHO je bio u drustvu jos dvoje igraca kluba, u civilu, i isti nisu bili napadnuti, vec samo EHO koji je imao klubski dres.
    pokusali su da mu skinu dres, ali neuspesno.
    sada zna li neko kako je stanje sa navijacima Young Boysa, ima li Srba medju njima?
    Dan prije se igrala ta utakmica Zvezde u Svajcarskoj, oni neredi sto su bili, i dali postoji mogucnost da su napadaci bili navijaci Zvezde?
    Nakon sto su ga tukli bilo je i malo jurnjave po Bernu, sve dok se EHO nije sakrio i jedan klub..
    (vredno je pomenuti da nakon sto je EHO pao, jedan od napadaca je "naredio" svoijma da prekinu..)
    sve u svemu nista ozbiljno, samo pitam samo da znamo kome da se zahvalimo sto ga nisu ubili od batine
    Plisat - Prishtina, 35, +50

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove