+ Odgovori na temu
Stranica 201 od 214 PrviPrvi ... 101 151 191 199 200 201 202 203 211 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,001/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Igrači ne dolaze jer znaju da će u Hajduku propast. To je užas kako u Hajduku talenti propadaju.

Igra tu ulogu i lova ali nije sve samo lova. Što je propa Rukavina.

Evo Maglica je odjeba Mamića lovu i doša u Hajduk. Iz ljubavi. Nadam se da i on neće propast.

Po meni Hajduku nitko nije kriv osim njega samoga i da je vađenje na Mamića samo alibi. Obični alibi.
    kako Olić nije propa kad se vratia ka mulac iz Njemačke ili Modrić kad ga je poslalo u Zrinskog ili Bilić kad je igra za Šibenik...

kako Srna nije propa...

šta je Maglica do sada pokaza npr u Osijeku pa će biti čudo ako propadne...

Rukavina dok je igra u šibeniku špica nije bia najbolji strelac kluba...

Ma ko može uništit tvoj talenat ako ga imaš i ako si radnik? Ili misliš da je neki klubski trener toliki idiot pa te neće stavljaz ako odskačeš?

Mamić je pogodia sa Čorlukom,Modrićem i Duduom,svi ostali su se prilikom prodaje šlepali na njiihov račun.Kad bi Vukojević,Pokrivač,Leko dobili onoliko da ovih nije bilo.

Šta je čudno kad dovedeš 50/60 igrača da budu trojica vrhunskih?
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    bojim se da je ovdje u ovoj raspravi sve otišlo tak daleko da se za sve loše kaj se događa u hrvatskom nogometu počelo kriviti ne samo dinamo i zagreb nego i hrvatska država.
    za sve loše kaj se događa u toj našoj državi i opet smo krivi mi sami.mi smo izabrali te kaj nas krivo vode danas i one kaj su nas krali onda.šutimo,rezignirani smo i razočarani.i onda usljed svega toga dolazi do prosipanja žuči u smislu pa eto imamo hrvatsku sada.
    imamo da,ali za to kak bu nam bilo u toj hrvatskoj od plača do nogometa odgovaramo mi svi skup.odgovaramo i pred poviješću ali i pred našom djecom.nemojmo ljudi na jednom ovakvom forumu zbog nekakvog trenutnog nezadovoljstva pisati ovdje stvari zbog kojih bu nam se netko zlurado smijao.
    treba se boriti,treba pokušavati nekaj promijeniti.nemojmo dozvoliti tim lopovima da nas dovedu do toga da jedni drugima kopamo oči.to njima paše.jer ne imati u zgbu je isto kaj ne imati u splitu ili osijeku.ali tim lopužama odgovara da mi mislimo kak je nama kaj nemamo za sve kriv onaj od tam kaj nema,zato kaj priča kajkavski hrvatski.jedno je nogometni rivalitet a drugo je ovo kaj nam svima rade braceki i njihovi mnogobrojni pokrovitelji na svim nivoima.
    štimac je dalmatinac i boli njega kaj repka ne igra u splitu,on je dobio kaj je htio,pogađajuči se sa šukerom i mamičem.a jedan prosječni navijač iz splita se strašno nervira zbog toga.a jednom prosječnom navijaču iz zgba i nije previše stalo da se sve tekme repke igraju u njegovom gradu.dapače,da je repka sad protiv škotske igrala u splitu,bio bi to lijepi izlet malo na more iz zgba.
    dosta sam pisao o ovome,tko me skužio je ,tko nije niti neče.taj bu pijan u kafiču se derao kak su za sve krivi tovari ili purgeri.i za to kaj dinamo nemre prezimiti u evropi i za to kaj hajduk nemre proči dinamo iz tirane.
    nigdi u svom upisu nisam spominja grad zagreb,bbb,purgere i ostalo...
    sprega mafije ,novinara,sudaca,delegata,političara,športskih radnika koji zgrču masu legalnog novca

jedino mi digni tlak kad neko u ovakvoj raspravi spominje orjunu,tuđmana ili zasluge iz domovinskog rata
    Posljednje uređivanje od bandira : 17-06-2013 at 17:05
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    koliko gluposti ti ovde izvališ...

prije par godina nakon dugo vrimena opet se zapalin za hajduka i oden prvo kolo na gostovanje u zadar,kakvo je to bilo suđenje opet će mi tribat još nekoliko godina da opet krenem na utakmice...
    kakvih gluposti bandira.

U suštini mene to ne bi toliko zanimalo, sva ta plakanja jer istu su priču pilali purgeri kad je Hajduk igra ligu prvaka i kad se govorilo da Vidošević pumpa državne pare u Hajduk i kad se pričalo da Sanader tjera državne tvrtke tipa CO da ulupavaju u Hajduk, ovi pričaju priču o Canjugi, Mamiću, iako Mamića ne vole ni BBB..dakle da su tu nisu potegle političke konotacije i priče..eto ti hrvatske države i taj nenormalni antagonizam između sjevera i juga koji prerasta važnost nogometa i navijača.

A pošto ovaj portal i forum nose nazivnik hrvatskih integralista ja se moram zapitati je li tome ovdje mjesto..i to vrijedi za obje strane.

Jednako prezirem i tzv dalmatinski dišpet, na onaj destruktivni mislim, kao i purgersko-agramersku nadmenost.

Nek se uče od srpskih integralista, pa možda nešto i nauče.

Znaš čito sam jednom u Feralu reportažu o onoj znamenitoj tuči Torcide i BBB u maksimirskom parku 90-tih ( i ovdje je obrađivana) i tu je Feral posvetio barem tri-četri stranice izvještaju Torcidaša..kako su ih napadali i BBB i policija zajedno i tako sve u tom stilu..pa bi se moglo zaključiti da su feralovci ljuti Torcidaši..ne nisu, oni mrze Torcidu više nego BBB, samo im je dobro došlo da prodube mržnju prema Zagrebu..jer njihov je forte Beograd, bio i ostao.

Istu foru su spušili BBB sa Dinamom , kad su ne svojom voljom poslužili mrziteljima hrvatske države. Kad šutiš i jasno ne kažeš odjebite..instrumentaliziran si, htio ti ili ne htio, slagao se s tim ili ne. Nije dovoljno reći..ne nismo mi bili u tom kolu. Nisi jasno rekao, nisi jasno odjebao i to je dovoljno.

Ili sad kad je Mamić bio uhpašen zbog Jovanovića, čitao sam od mnogih BBB ( neki su i tu) neka je. bilo zbog čega. Umjesto da kažu, boli nas k. za to, ne zanima nas, mi njega ne volimo zbog drugih stvari a s tim, odjebite od nas.

To je ne vidit dalje od nosa. Ne znat da će onaj koji je satra ovoga ( ne Mamića, fućkaš njega) satrat i tebe.

Nogomet se i zove najbitnija sporedna stvar na svijetu jer je sporedna.

Gledao sam danas na Klasiku dokumentarac o BBB i priče o Dinamu, vraćanju imena i odnosu prema Hajduku, Torcidi..to ej to..to je ona ista mržnja i ne gledanje dalje od nosa.

Nesvjesno ( ili možda svjesno) se služi onima koji furaju priču..kakve veze imaju jedan Dalmatinac i jedan Međimurac, ništa ih ne veže, nemaju ništa zajedničko, ali zato i Međimurac i Splićanin, i Zagrepčanin, po njima, moraju biti vezani sa Gučom i Svrljigom jer je to prirodno..po njima.

Postoje snage u ovom društvu, i to jake snage koje želi hrvatski korpus razbiti na čestice (i razbili su ga) preko regionalne mržnje i nesnošljivosti ( prvo je bilo oklevetati hercegovce i stvoriti mržnju prema njima pa onda na sve dijasporaše pa kad je to dvoje više manje uspješno odrađeno, sad treba zakrviti unutar Hrvatske, regije. I ide im.

A navijači koji su busaju u prsa kao nacionalisti i veliki Hrvati ponekad im služe kao zamorci u tom eksperimentu, mada bi trebali biti zadnji koji bi im to trebali biti.

Ovome možda nije mjesto tu, ali nisam ja potegao priču..eto ti hrvatske države..ako netko ima želju za raspravom možemo gore na drugom podforumu, mada sumnjam da ima tko volje.

Zato sad imamo da nam državu vode oni koji je nisu ni željeli da u Splitu dezerter dobije izbore a da Zagrebom neokomunisti vladaju već 13 godina, da nam državu vode jedan Milanović, Pusić, Josipović..koji danas daje izjave da su pazi ovo.. Hrvatska nezadovoljna jer Hag nije kaznio zločine nakon Oluje..jebem nas blesave..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-06-2013 at 18:43
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

kakvih gluposti bandira.

U suštini mene to ne bi toliko zanimalo, sva ta plakanja jer istu su priču pilali purgeri kad je Hajduk igra ligu prvaka i kad se govorilo da Vidošević pumpa državne pare u Hajduk i kad se pričalo da Sanader tjera državne tvrtke tipa CO da ulupavaju u Hajduk, ovi pričaju priču o Canjugi, Mamiću, iako Mamića ne vole ni BBB..dakle da su tu nisu potegle političke konotacije i priče..eto ti hrvatske države i taj nenormalni antagonizam između sjevera i juga koji prerasta važnost nogometa i navijača.

A pošto ovaj portal i forum nose nazivnik hrvatskih integralista ja se moram zapitati je li tome ovdje mjesto..i to vrijedi za obje strane.

Jednako prezirem i tzv dalmatinski dišpet, na onaj destruktivni mislim, kao i purgersko-agramersku nadmenost.

Znaš čito sam jednom u Feralu reportažu o onoj znamenitoj tuči Torcide i BBB u maksimirskom parku 90-tih ( i ovdje je obrađivana) i tu je Feral posvetio barem tri-četri stranice izvještaju Torcidaša..kako su ih napadali i BBB i policija zajedno i tako sve u tom stilu..pa bi se moglo zaključiti da su feralovci ljuti Torcidaši..ne nisu, oni mrze Torcidu više nego BBB, samo im je dobro došlo da prodube mržnju prema Zagrebu..jer njihov je forte Beograd, bio i ostao.

Istu foru su spušili BBB sa Dinamom , kad su ne svojom voljom poslužili mrziteljima hrvatske države. Kad šutiš i jasno ne kažeš odjebite..instrumentaliziran si, htio ti ili ne htio, slagao se s tim ili ne. Nije dovoljno reći..ne nismo mi bili u tom kolu. Nisi jasno rekao, nisi jasno odjebao i to je dovoljno.

Ili sad kad je Mamić bio uhpašen zbog Jovanovića, čitao sam od mnogih BBB ( neki su i tu) neka je. bilo zbog čega. Umjesto da kažu, boli nas k. za to, ne zanima nas, mi njega ne volimo zbog drugih stvari a s tim, odjebite od nas.

To je ne vidit dalje od nosa. Ne znat da će onaj koji je satra ovoga ( ne Mamića, fućkaš njega) satrat i tebe.

Gledao sam danas na Klasiku dokumentarac o BBB i priče o Dinamu, vraćanju imena i odnosu prema Hajduku, Torcidi..to ej to..to je ona ista mržnja i ne gledanje dalje od nosa.

Nesvjesno ( ili možda svjesno) se služi onima koji furaju priču..kakve veze imaju jedan Dalmatinac i jedan Međimurac, ništ aih ne veže, nemaju ništ azajendičko, ali zato i Međimurac i Splićanin, i Zagrepčanin, po njima, moraju biti vezani sa Gučom i Svrljigom jer je to prirodno..po njima.

Postoje snage u ovom društvu, i to jake snage koje želi hrvatski korpus razbiti na čestice (i razbili su ga) preko regionalne mržnje i nesnošljivosti ( prvo je bilo oklevetati hercegovce i stvoriti mržnju prema njima pa onda na sve dijasporaše pa kad je to dvoje više manje uspješno odrađeno, sad treba zakrviti unutar Hrvatske, regije. I ide im.

A navijači koji su busaju u prsa kao nacionalisti i veliki Hrvati ponekad im služe kao zamorci u tom eksperimentu, mada bi trebali biti zadnji koji bi im to trebali biti.

Ovome možda nije mjesto tu, ali nisam ja potegao priču..eto ti hrvatske države..ako netko ima želju za raspravom možemo gore na drugom podforumu, mada sumnjam da ima tko volje.

Zato sad imamo da nam državu vode oni koji je nisu ni željeli da u Splitu dezerter dobije izbore a da Zagrebom neokomunisti vladaju već 13 godina, da nam državu vode jedan Milanović, Pusić, Josipović..koji danas daje izjave da su pazi ovo.. Hrvaska nezadovoljna jer Hag nije kaznio zločine nakon Oluje..jebem nas blesave..
    kako ja potkopavan hrvatsko jedinstvo ako kažem da je mamić doša na vlast 2001 godine za vrime sdp,hns,hsls...
    kakve veze ima jedinstvo da su mu posušeni svi dugovi koji su mogli biti posušeni osim onih koje je mora platit da nema problema u europi...
    kakve veze ima jedinstvo sa činjenicom da su mediji,novine,televizija,suci,delegati,izbornici,u mreženi u njegovom kolo...
    kakve veze sa svim ovim imaju bbb,građani zagreba,hrvatsko jedinstvo osim ako ne negiraju ove gore činjenice...
    di san ja u svom upisu iti jednu rić reka ili uvridia bbb,zagrepčane,navijače dinama,valjda su ljudi kojih se na stadionu skupi u vr glave 500 svjesni ovoga o čemu ja pričam osim par redikula kojih ima i na ovom forumu...
    kakve veze sa svim ovim ima oće li maglica ili rukavina ili čop biti igrači ili poluigrači,kao da su oni u svemu ovome bitni

ps,nemoj više o krađama,ono šta san doživia u zadru ili u parku skojevaca u gradskom derbiju...
    Posljednje uređivanje od bandira : 17-06-2013 at 18:54
    torcida,45,45

kako Olić nije propa kad se vratia ka mulac iz Njemačke ili Modrić kad ga je poslalo u Zrinskog ili Bilić kad je igra za Šibenik...

kako Srna nije propa...

šta je Maglica do sada pokaza npr u Osijeku pa će biti čudo ako propadne...

Rukavina dok je igra u šibeniku špica nije bia najbolji strelac kluba...

Ma ko može uništit tvoj talenat ako ga imaš i ako si radnik? Ili misliš da je neki klubski trener toliki idiot pa te neće stavljaz ako odskačeš?

Mamić je pogodia sa Čorlukom,Modrićem i Duduom,svi ostali su se prilikom prodaje šlepali na njiihov račun.Kad bi Vukojević,Pokrivač,Leko dobili onoliko da ovih nije bilo.

Šta je čudno kad dovedeš 50/60 igrača da budu trojica vrhunskih?
    bandira sad bi reka da ti ne kužiš nogomet.

Zajebajem se.

Kakve veze imaju posudbe sa mojom pričom. Pa igrači se i posuđuju u manje klubove da se istešu, jer još ne mogu igrat za prvu matičnu ekipu a potrebno je da igraju. I idu na kaljenje. Ne zove se to bezveze kaljenje, to je baš to..mladi igrač se tamo kali..

Tako su skoro svi mladi kvalitetni prije igrači kaljeni u slabijim klubovima ili čak nižim ligama.

Asanaović u Splitu, Bilić u Mosoru i štajznam tko sve ne.

Tako je i Modrić kaljen u Zrinskom

Al druga je stvar kad ti dođeš iz malog kluba u veliki, ti tada moraš napredovat , eksplodirat jer ako si mlad i stagniraš par godina..gotovo je...propade ti..to je više stvar psihologije nego tehnike i fizike.

Poneki se i vrati ako je psihički jak i stabilan ali masa talenata propadne ako ne ode u prvai klub ili igra na krivom mistu.

Nisam ja to isisao iz svog prsta mada mada mislim da se kužim nešto u nogomet nego to svi nogometni stručnjaci kažu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-06-2013 at 18:56

kako ja potkopavan hrvatsko jedinstvo ako kažem da je mamić doša na vlast 2001 godine za vrime sdp,hns,hsls...
    kakve veze ima jedinstvo da su mu posušeni svi dugovi koji su mogli biti posušeni osim onih koje je mora platit da nema problema u europi...
    kakve veze ima jedinstvo sa činjenicom da su mediji,novine,televizija,suci,delegati,izbornici,u mreženi u njegovom kolo...
    kakve veze sa svim ovim imaju bbb,građani zagreba,hrvatsko jedinstvo osim ako ne negiraju ove gore činjenice...
    di san ja u svom upisu iti jednu rić reka ili uvridia bbb,zagrepčane,navijače dinama,valjda su ljudi kojih se na stadionu skupi u vr glave 500 svjesni ovoga o čemu ja pričam osim par redikula kojih ima i na ovom forumu...
    kakve veze sa svim ovim ima oće li maglica ili rukavina ili čop biti igrači ili poluigrači,kao da su oni u svemu ovome bitni

ps,nemoj više o krađama,ono šta san doživia u zadru ili u parku skojevaca u gradskom derbiju...
    Uopće na tebe nisam mislio, pa ne moram to naglašavat valjda..replika je samo bila na tvoj post..a ne upućena tebi, valjda je to jasno.

bandira sad bi reka da ti ne kužiš nogomet.

Kakve veze imaju posudbe sa mojom pričom. Pa igrači se i posuđuju u manje klubove da se istešu, jer još ne mogu igrat za prvu matičnu ekipu a potrebno je da igrajui idu na kaljenje. Ne zove se to bezveze kaljenje, to je baš to..mladi igrač se tamo kali..

Tako su skoro svi mladi kvalitetni prije igrači kaljeni u slabijim klubovima ili čak nižim ligama.

Asanaović u Splitu, Bilić u Mosoru i štajznam tko sve ne.

Tako je i Modrić kaljen u Zrinskom

Al druga je stvar kad ti dođeš iz malog kluba u veliki, ti tada moraš napredovat , eksplodirat jer ako si mlad i stagniraš par godina..gotovo je...propade ti..to je više stvar psihologije nego tehnike i fizike.

Poneki se i vrati ako je psihički jak i stabilan ali masa talenata propadne ako ne ode u prvai klub ili igra na krivom mistu.

Nisam ja to isisao iz svog prsta mada mada mislim da se kužim nešto u nogomet nego to svi nogometni stručnjaci kažu.
    pa to je to šta tio ja pišem,kažeš hajduk sve upropastia koji su došli u njega,ja ti ponovo pišem."tko može upropatit tvoj talent i volju za uspjehom"?

da je iko o njih valja,uspia bi,kao šta je uspia srna,pletikosa,kranjčar,jelavić...

kako je strinić uspia? znaš kad bi dobia 4 miliona da ga nije pripoznalo kroz repku?
    ili buljat u izrael za 1 milion,a samo je neku livu utakmicu bia pozvan...
    ili radošević 4 miliona...

zašto rebić iz splita sad nije pozvan a najbolji mladi igrač lige? jer ga pitur tunela nije pustia u mamića...

hoćeš reć da su bolji treneri u splita nego u hajduka pa je rebić sad eksplodira? rodi se takav i to je to,ako je iti malo pametan ,tko će mu uzest talent i kvalitetu di god igra
    torcida,45,45

Modrić na kaljenju u Zrinjskom???? Prije bi se reklo da ga se htjelo riješiti tj. spasio ga je Deverić
    Dinamov navijač, 31

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    ma bravo svima kaj su napisali ovih par zadnjih postova i tomasu i 100s i doku.
    to je to,to je srž problema,mi se fakat bavimo trivijalnim stvarima dok si oni maste brkove.pa zakaj sam se ja sa 44.godine ponovo aktivirao,zato kaj nedam da mi na očigled otimaju dinamo.tak treba sa konkretnim imenima.popu pop i bobu bob.
    a ne neki imaginarni zagrebčani ili imaginarni tovari.nikom nije dobro i svima nam je loše.problem je u nama,ak bu se počelo razmišljati ovak kak se razmišlja u ovih par zadnjih postova još ima nade.
    dobro govoriš i pada mi sad napamet i neznam koliko uopće ljudi zna za to jer vidim da niko nije spominja. 95-e, prije utakmice hrvatska - italija u splitu je bia održan do danas jedini sastanak svih hrvatskih grupa. nenapadanje, suradnja, zajedničke stvari itd. slučajno sam bia prisutan i stvarno ne da je sve proteklo glatko nego je bila i dobra zajebancija. bilo je dosta uvaženih tadašnjih navijača guzo vranković i još neki ludi iz armade , vinkovčani, osječani, sićam se i jednog iz tadašnje legije (marsonia) itd. jedino ko nije doša je macko iz bbb, čekalo ga se dugo, a onda se javia da je zapea negdi u putu jer je radi rata još bilo otežano putovat. ispa totalno ukurcu, curica, ruganje, al dobro... uglavno tia sam reć u vezi te opće šutnje šta govoriš, ako se moglo onda dok je još bila puna manja komunikativna povezanost, grupe puno manje i slabije organizirane, nikad mi neće bit jasno da hrvatski navijači huligani ultrasi u ovih 10 tak godina mandata marković-mamić-šuker nisu mogli bar nešto skupa napravit, radit konstatni pritisak na rusanovu, nać se, dogovorit, izać na ulicu, masovnost, gerila, pojavit se, zapalit...bilo šta, da se guba trese, da jedva čekaju otić i pobić. nego ništa, u deset godina jedno veliko nula, ništa. sad je možda i kasno, iako neredi nisu nikad bespotrebni. ne kažem da idemo to organizirat ja i ti i drugi koji su više vanka nego unutra, ovo je ionako sve ovde samo piskaranje i zajebancija, al toliko godina mumljanja u bradu, okrećanja glave i tralala navijanje dok ovoj gubi sve šta rade prolazi godinama i ne vidi im se kraj. ne mogu nikako svatit da je kompletna hrvatska navijačka scena je pala bez ispaljenog kontra metka i gleda kako ovi malo po malo kradu i ubijaju klubove, reprezentaciju, a sad i grupe počevši od bbb. kad smo svi skupa toliko glupi i loši niko nije ni zaslužia bolje. stvarno ispada jedna od jadnijih scena u europi, da ne pričamo da se talijani i njemci iz pizdarije dižu za deset puta manje stvari.
    jedino šta neko radi su intelektualne sekcije navijača, naš hajduk i ZZD. ljudima stvarno svaka čast za sve šta se trude i rade, dosad su hrpu toga napravili, al zna se da ne paše svima samo taj način rada, pogotovo navijači nisu baš sorta ljudi da ih masovno zanima samo takav način rada. a vidi se da pogotovo kod mlađih ima gomila energije, negativne, za nešto drugo, al mi se čini da ćemo svi skupa u sljedeće vrime i dalje takve akcije gledat samo na televiziji po grčkoj, parizu, sloveniji, turskoj itd.
    Posljednje uređivanje od 100s : 17-06-2013 at 21:41
    HAJDUK SPLIT

Citiraj Prvotno napisano od 100s Vidi poruku
    dobro govoriš i pada mi sad napamet i neznam koliko uopće ljudi zna za to jer vidim da niko nije spominja. 95-e, prije utakmice hrvatska - italija u splitu je bia održan do danas jedini sastanak svih hrvatskih grupa. nenapadanje, suradnja, zajedničke stvari itd. slučajno sam bia prisutan i stvarno ne da je sve proteklo glatko nego je bila i dobra zajebancija. bilo je dosta uvaženih tadašnjih navijača guzo vranković i još neki ludi iz armade , vinkovčani, osječani, sićam se i jednog iz tadašnje legije (marsonia) itd. jedino ko nije doša je macko iz bbb, čekalo ga se dugo, a onda se javia da je zapea negdi u putu jer je radi rata još bilo otežano putovat. ispa totalno ukurcu, curica, ruganje, al dobro... uglavno tia sam reć u vezi te opće šutnje šta govoriš, ako se moglo onda dok je još bila puna manja komunikativna povezanost, grupe puno manje i slabije organizirane, nikad mi neće bit jasno da hrvatski navijači huligani ultrasi u ovih 10 tak godina mandata marković-mamić-šuker nisu mogli bar nešto skupa napravit, radit konstatni pritisak na rusanovu, nać se, dogovorit, izać na ulicu, masovnost, gerila, pojavit se, zapalit...bilo šta, da se guba trese, da jedva čekaju otić i pobić. nego ništa, u deset godina jedno veliko nula, ništa. sad je možda i kasno, iako neredi nisu nikad bespotrebni. ne kažem da idemo to organizirat ja i ti i drugi koji su više vanka nego unutra, ovo je ionako sve ovde samo piskaranje i zajebancija, al toliko godina mumljanja u bradu, okrećanja glave i tralala navijanje dok ovoj gubi sve šta rade prolazi godinama i ne vidi im se kraj. ne mogu nikako svatit da je kompletna hrvatska navijačka scena je pala bez ispaljenog kontra metka i gleda kako ovi malo po malo kradu i ubijaju klubove, reprezentaciju, a sad i grupe počevši od bbb. kad smo svi skupa toliko glupi i loši niko nije ni zaslužia bolje. stvarno ispada jedna od jadnijih scena u europi, da ne pričamo da se talijani i njemci iz pizdarije dižu za deset puta manje stvari.
    jedino šta neko radi su intelektualne sekcije navijača, naš hajduk i ZZD. ljudima stvarno svaka čast za sve šta se trude i rade, dosad su hrpu toga napravili, al zna se da ne paše svima samo taj način rada, pogotovo navijači nisu baš sorta ljudi da ih masovno zanima samo takav način rada. a vidi se da pogotovo kod mlađih ima gomila energije, negativne, za nešto drugo, al mi se čini da ćemo svi skupa u sljedeće vrime i dalje takve akcije gledat samo na televiziji po grčkoj, parizu, sloveniji, turskoj itd.
    Lakse nas je pripitomit nego chiuaue,i ovako beskičmen narod nezaslužuje ništa bolje nego da ga jebe ko god stigne.
    Hajduk: 50ak

sto vise reci?
    24,AR,45+

Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

moran te ispravit ovde u vezi nečega,,,
    sastanak je bija i prije toga sta si napisa a bija je dan prije superkupa hajduk-dinamo 94 ,,dosli su ljudi i bija je i Macko isto tako,,sigurno mu nije bilo svejedno medju torcon ali je dosa ,,mislin da mu je najteze bilo kad ga je jedan moj dobar prika vozija na vespi doma tj di mu je bila stacija tada kod jedne brače nije bitno koji su ali je ima voznju da su iskre frcale iz vespe-bojlera do stana,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

kakvih gluposti bandira.

Nesvjesno ( ili možda svjesno) se služi onima koji furaju priču..kakve veze imaju jedan Dalmatinac i jedan Međimurac, ništa ih ne veže, nemaju ništa zajedničko, ali zato i Međimurac i Splićanin, i Zagrepčanin, po njima, moraju biti vezani sa Gučom i Svrljigom jer je to prirodno..po njima.

Zato sad imamo da nam državu vode oni koji je nisu ni željeli da u Splitu dezerter dobije izbore a da Zagrebom neokomunisti vladaju već 13 godina, da nam državu vode jedan Milanović, Pusić, Josipović..koji danas daje izjave da su pazi ovo.. Hrvatska nezadovoljna jer Hag nije kaznio zločine nakon Oluje..jebem nas blesave..
    U principu, Hrvatska ima jedan jedini problem, a to je da smo još uvijek polusocijalističko društvo s ogromnom državetinom koja gura svoju pohlepnu nosinu u sve i troma je i nesposobna. Nemamo još niti približno slobodno tržište, a ono je preduvjet za ozbiljnu državu. Ovo o čem ti pričaš nisu neki faktori. Pričaš o podjelama kao o nekom velikom problemu... Majko moja... Pa jes ti sinko bio dalje od Šentilja? Hrvatske podjele su goli kurac za podjele u drugim narodima. Posebno onima koji vladaju svijetom.

Evo ti kume Izrael di pola države moli Toru 18 sati dnevno, a nedavno je na vjenčanju nekog Hasida bilo 25 somova obraslih luđaka sa šubarama, znači na svadbi je bilo 25 somova ljudi, dok s druge strane Gay Pride u Tel Avivu okuplja ko iz pičke 100 somova ljudi. Opet, država Izrael bi da im nekog zatoče u Haagu, tamo poslala Hercules sa satnijom Sayaret Matkala koji bi usput pobili 250 stražara, digli u zrak aerodrom i još iz dižućeg zrakoplova urinirali po poljima tulipana...

Zato daj se uozbilji i nemoj davat krive dijagnoze hrvatske nacionalne impotencije. I prestani vjerovat u babaroge i mitove u rangu kosovskog...

Jedino kaj vredi u ovoj državi je 500 BBB i još pokoji navijač, ostalo je sve zakurac, zatupljeno, anestezirano, instrumentalizirano i imbecilizirano do bola... Što prije to shvatiš, to bolje...
    BBB, 41 godina, oko 300 gostovanja.

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    moran te ispravit ovde u vezi nečega,,,
    sastanak je bija i prije toga sta si napisa a bija je dan prije superkupa hajduk-dinamo 94 ,,dosli su ljudi i bija je i Macko isto tako,,sigurno mu nije bilo svejedno medju torcon ali je dosa ,,mislin da mu je najteze bilo kad ga je jedan moj dobar prika vozija na vespi doma tj di mu je bila stacija tada kod jedne brače nije bitno koji su ali je ima voznju da su iskre frcale iz vespe-bojlera do stana,,,
    ovo nije bia sastanak torcida-bbb, nego baš sastanak, samit, svih tadašnjih grupa. bia je prije utakmice hrvatska - italija u splitu, radi dogovoru o nenepadanju, zajedničkom navijanju, obilježjima i svemu šta je onda bilo bitno. sve je bilo na poljudu i čak je i hajduk da ruke i sastanak je bia u bijelom ili plavom salonu, okrugli stol i svi tu. jedino macko nije doša ka šta sam i prije napisa, pa je od svih tu grupa bilo uobičajno i predvidljivo za takve situacije kad nekoga nema, plus šta ga se čekalo dok se nije javia, a ljudi došli iz slavonije i od svuda "šta će on, pičke purgeri, uvik nešto posebni, nezna doć priko paga, ionako nikad ne dolaze, itd." od torcide je bilo nas par, a ne sićam se više ni kako sam tamo završia, ni ko je još od torcide bia, vjerovatno bosna ili neko, a sićam se najviše guze i ovog drugog iz armade jer su nenormalni totalno.
    za taj sastanak prije superkupa i da je macko bia tu u splitu prvi put sad čujem.
    HAJDUK SPLIT

ja sam ti kriv.ne volim o tome pričati ali kada me povlačiš za jezik moram,baš moram.ja koji sam od 83.g.išao na tekme i do 91.g.mi je hajduk bio drugi klub.koji sam od 91.g.do 95.bio možda mjesec dana doma a sve ostalo po terenu.na tim terenima sam se borio skup sa ljudima iz 4.brigade kaj je bila sastavljena uglavnom od torce.ja koji sam kada sam prvi put čuo da se sa torcom zakrvilo skoro rasplakao,ali eto na kraju sam to prihvatio kak navijački rivalitet.ali još uvijek i nikada neču moči mrziti vas tovare.mogu se potuči ali iči baš nekog iz torce ozbiljno ozljediti baš i ne mogu.dan-danas imam prijatelja u splitu i krimosa i torcidaša i običnih ljudi.
    i tebi i svima vama kaj ovdje pišete o tome kak dinamo kupuje i otima ponavljam opet pa zakaj šutite?
    ajmo prošlost i bližu i dalju ostaviti na miru,pustimo tuđmana,canjugu i ona vremena sudu povijesti.a i ja nemrem govoriti o tim vremenim jer sam ih jedan dio proveo u ratu a jedan u zatvoru.al idemo sad nekaj napraviti a ne samo pričati.
    silnu energiju trošite na mržnju dinama i nas purgera,a ta silna energija je usmjerena u posve pogrešnom smjeru.alo ljudi probudite se iz tog zimskog sna,i učinite nešto.nemojmo dozvoljavati da nam mamić,štimac i šuker rade ovakvu smijuriju od svete nam reprezentacije.jesmo li se mogli prije tekme sa srbijom svi nači i otiči pred sjedište HNS,napraviti poruke,mirni prosvjed ili sl.mogli smo svi skup.ali ak bute vi za sve kaj se događa u vašim lokalnim sredinama krivili dinamo,zagreb i purgere,i tu trošili tu silnu energiju koju bi trebali okrenuti prema onima koji jebu i vas i dinamo i zgbe i purgere,onda se pitajte malo TKO VAM JE KRIV?dinamo,zagreb,purgeri ili vi sami sebi.cijelo vrijeme spličani,osječani i dr. pričaju kak smo mi purgeri za qu..c jer nemremo srušiti mamiča,kak bi oni to za čas riješili,a sad na kraju ovdje čitamo kak taj mamić več godinama i hajduku i osijeku i svima otima igrače,namješta tekme itd.
    pa ajde onda ak smo mi za qur.c kaj vi nekaj ne napravite.nego za njegova sranja krivite dinamo i nas purgere.pa normalno da netko kak @split572(obojica iza tog nicka)poludi i napiše i kaj misli i kaj ne misli.pa koliko puta treba reči mamić nije dinamo.ni nama nisu drage te njegove kupljene titule,ni nama ne paše prvenstvo bez pravog rivala,i mi smo svjesni da HNL bez barem velikog hajduka je qur..c od lige,ali i drugih jakih klubova.
    koga da kriviš bukowski,krivi sebe,krivi svoje suborce na tribinama,krivi sve nas koji šutimo i kukamo baš ko babe narikače.ali nemoj dinamo,jer dinamo nije mamić,nemoj reprezentaciju jer ona nije štimac,nemoj hrvatski nogomet u cijelosti jer hrvatski nogomet nije šuker.
    i normalno je da jedan mladi igrač odnekud iz dalmacije kaj inače srcem gravitira hajduku ode u dinamo.to napravi samo zbog toga kaj zna da bu ga braceki u kratkom roku zlifrali negdje van.pa kaj bu ovdje,u ovom mutežu od lige u kojem se glavni ljudi hrvatskog nogometa na sjednicama HNS svađaju ko zadnje seljačine a kadrovske križaljke se rade masnih usta od janjetine u nekim trečerazrednim birtijetinama.i to po ključu ja bum tebi stavljo tvog igrača da igrau u repki a ti buš mene podržao za izbornika.svi mi to znamo i šutimo,a onda kak fučkamo samiru tam na terenu.ma nije samir kriv,mi smi krivi.uporno šutimo i gledamo. i mrzimo se međusobno.
    pa kaj ja volim da moj dinamo predstavljaju seljačine kakve su braceki i slažem se sa tim da je dinamo izgubio ono po čemu je bio poznat,izgubio je onaj građanski,gospodski indentitet.pa i ja sanjam da se vrati taj indentitet koji bu vratio pune tribine i rezultate kojio bu bili vrijedni spomena.jer ovi rezultati dinama u ovoj i ovakvoj ligi nisu vrijedni spomena.
    ima ovih šta mu fućkaju,al sa sjevera su se čule i riječi podrške navodno hehehe,baš sad na škockoj... izgleda da su ga hrvati zavolili. jel moguće?
    30 - , 150 +

Citiraj Prvotno napisano od Thomas Bauer Vidi poruku
    U principu, Hrvatska ima jedan jedini problem, a to je da smo još uvijek polusocijalističko društvo s ogromnom državetinom koja gura svoju pohlepnu nosinu u sve i troma je i nesposobna. Nemamo još niti približno slobodno tržište, a ono je preduvjet za ozbiljnu državu. Ovo o čem ti pričaš nisu neki faktori. Pričaš o podjelama kao o nekom velikom problemu... Majko moja... Pa jes ti sinko bio dalje od Šentilja? Hrvatske podjele su goli kurac za podjele u drugim narodima. Posebno onima koji vladaju svijetom.

Evo ti kume Izrael di pola države moli Toru 18 sati dnevno, a nedavno je na vjenčanju nekog Hasida bilo 25 somova obraslih luđaka sa šubarama, znači na svadbi je bilo 25 somova ljudi, dok s druge strane Gay Pride u Tel Avivu okuplja ko iz pičke 100 somova ljudi. Opet, država Izrael bi da im nekog zatoče u Haagu, tamo poslala Hercules sa satnijom Sayaret Matkala koji bi usput pobili 250 stražara, digli u zrak aerodrom i još iz dižućeg zrakoplova urinirali po poljima tulipana...

Zato daj se uozbilji i nemoj davat krive dijagnoze hrvatske nacionalne impotencije. I prestani vjerovat u babaroge i mitove u rangu kosovskog...

Jedino kaj vredi u ovoj državi je 500 BBB i još pokoji navijač, ostalo je sve zakurac, zatupljeno, anestezirano, instrumentalizirano i imbecilizirano do bola... Što prije to shvatiš, to bolje...
    Ajde..

A po kojim to kriterijima.

Ajde..

A po kojim to kriterijima.
    Po kriterijima da se već 25 i više godina drže nekih istih vrijednosti, što su nepotkupljivi, politički neovisni i što nikad ne propuste hračnut u facu onom tko to zaslužuje. Što bi hašomansko-anarhističko-zelenarsko-auspuharska kukavelj rekla - mi smo pravi en dži ou, ujedno i jedini u Hrvatskoj.

Zamisli da branitelje nisu uspjeli razjebat i da imaju snagu BBB.
    BBB, 41 godina, oko 300 gostovanja.

Citiraj Prvotno napisano od Thomas Bauer Vidi poruku
    Po kriterijima da se već 25 i više godina drže nekih istih vrijednosti, što su nepotkupljivi, politički neovisni i što nikad ne propuste hračnut u facu onom tko to zaslužuje. Što bi hašomansko-anarhističko-zelenarsko-auspuharska kukavelj rekla - mi smo pravi en dži ou, ujedno i jedini u Hrvatskoj.

Zamisli da branitelje nisu uspjeli razjebat i da imaju snagu BBB.
    To samo po sebi ništa ne znači. I neke druge skupine koje nemaju baš mnogo vrlina mogu biti "nepotkupljive". A navijačke skupine se najčešće bore za svoj uski interes.

Primjer. Borba BBB za Dinamo. To je BBB bila najvažnija stvar na svijetu ali za društvo je to irelevantan detalj. To je sa strane BBB legitimno jer zbog toga i postoje ali da netko stvara averziju prema Tuđmanu zbog toga van tih skupina. Ja mogu reći da mu je to bilo glupo i nepotrebno kao što i jest jer se državni poglavar ne smije baviti tim stvarima ali to mi ne mjenja generalnu sliku o njemu. Jebe me se kako će se jedan klub zvati. O tome ne ovisi nacija.

Ne kažem ja ništa protiv BBB dapače, mislim da su navijači za razliku od drugih skupina koje se kite znanjem i naprednošću sastavljene od inteligentnih i dosljednih ljudi ali kad mi netko kaže da sam ja glup jer stavljam kao problem razjedinjenost Hrvata po prenaglašenoj regionalnoj podjeli koja vrvi mržnjom i stavljam riječi od prije 300 godina ( a nije nego 150) a koje su aktualnije nego ikad, onda ja mislim da da je on plitak i ne vidi dalje od nosa.

Živi u svom malom skutrenom svijetu. A taj njegov mali skutreni svijet nije mjerilo za ništa.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-06-2013 at 09:55

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od amsterdam Vidi poruku
    ima ovih šta mu fućkaju,al sa sjevera su se čule i riječi podrške navodno hehehe,baš sad na škockoj... izgleda da su ga hrvati zavolili. jel moguće?
    hahahah
    ja sam bio na sjeveru sa novinarom i još par naših,iz sprdnje sam se derao kak davao podršku samiru,bio sam "dobre volje"bilo mi je dosadno pa sam se zabavljao.nikog drugog nisam čuo da mu daje podršku.
    kaj se tiče ovih zadnjih upisa ovdje moram reči da dajem podršku@ interceptoru jer jednostavno sam odgojen kao hrvatski integralista,kao mali sam znao tko je otac domovine a pokojni deda me je u malom slavonskom selu sa 7.godina učio pjesmicu o ubojstvu radiča u beogradu.ali isto tak me je učio i da navijam za dinamo.iako je to selo prirodno gravitiralo prema osijeku.
    isto tak se slažem i sa upisima @100s jer mislim da smo mi hrvatski navijači fakat mogli svi skup malo više napraviti u borbi protiv bande kaj nam uništava nogomet.ali nismo mi ni jedini kaj se nemreju složiti u zajedničkoj borbi.ima toga i u drugim državama.ali ne slažem se sa tim da je jedini način borbe ovaj trenutni pravni.
    a kada spominjete ta neka prošla vremena u svezi naše tribine,morate znati da je cijela jedna(moja)generacija 91.g.otišla u rat,tada su se na našoj tribini pojavili ljudi koji su to iskoristili i isplivali kao neke vođe.ne vjerujem da bi to isto mogli napraviti ovoj sada generaciji.
    vidim da se ovdje stalno parafrazira @split572 da je on nekoga iz torce optužio za orjunu i sl.stvari,mislim da ste njegov jedan upis izvukli iz konteksta,kak sam ja skužio on je o orjuni govorio u vezi ferala.ne vjerujem da itko u zgbu misli da je torcida orjunaška.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove