+ Odgovori na temu
Stranica 181 od 214 PrviPrvi ... 81 131 171 179 180 181 182 183 191 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,601/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od xxx Vidi poruku
    Ajmo onda postaviti konkretno pitanje i nadati se konkretnom odgovoru.Zašto delije fučkaju svome zapadu i istoku ako oni traže ostavku uprave i idući dan se ograđuju od takvih zahtjeva putem priopčenja?Ti si ovdje neki borac koji non stop skače na svaku našu pa evo dobio si konkretno pitanje.Vi ste jebeni presedan,još nigdje nisam niti čuo ili vidio da navijači vode rat protiv obične rulje i brane upravu.Do sada je uvijek bilo kontra.

da bi to razumeo moras da imas u vidu par stvari

prosek zapada je oko 1000 ljudi a istoka oko 500 izuzev par utakmica koje su im drasticno podigli prosek a rezultat su slobodnog ulaza ili euforije dok je na severu konstantno 10000+ ljudi
    klub je u zescem kurcu jer duguje oko 50 miliona E i igraci su bruka
    u jednom trenutku niko nije hteo da se prihvati vodjenja kluba osim lukica koji je usavsi u klub dobio podrsku navijaca da pokusa da klub vrati na noge (nije uspeo)

u takvoj situaciji dolazi evropska utakmica i istok i zapad sa 1500 skacu na 20000 ljudi koji nezadovoljni igrom krecu da zvizde i teraju upravu. e pa ne moze to tako! dodjes jednom u godinu dana i odmah bi da teras nekoga, to tako ne ide pogotovu ne u trenutku kada je alternativa katanac

Citiraj Prvotno napisano od Thomas Bauer Vidi poruku
    Slažem se. Ali problem je kad ti onaj logističar iz auto jedinice počne srat kako su oni njuške, a mi pičketine. Normalno da onda reagiraš. Samo je to problem.
    Da,problem je sto se,a to je u velikom dijelu i 'zasluga' interneta,ultras tifa i ostalih sranja,navijacke grupu vrednuje kroz slike i youtube clipove,a ne kroz njenu pricu, postupke, nacin razmisljanja!
    BBB. 30, 100+

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od kritična masa Vidi poruku
    U srzi navijackog duha je da bude slobodan,nekontroliran u svakom smislu od bilo koje strukture,klupske ili politicke i da bude buntovan,radikalan. Sve ove ostale intelektualne spike su kurac od ovce. Dom navijaca je tribina i ulica,a ne skupstina kluba i politikanstvo. Tuzno je i zalosno sto nekim ljudima ni 20+ godina staza nisu dovoljne da to shvate.
    Samim ulazenjem u strukture kluba navijacka grupa gubi svoj smisao i autonomiju,postaje kao stotine drugih,obicnih navijaca.Da ne pricam o osnivanju politickih stranaka i organizacija kao sto neki ovdje lupaju.
    Apsolutno razumin šta želiš reć,slažem se s tobon u globalu,ali i ne.Svrha navijača nije da bude slobodan i neovisan,to je "ideal" kojem treba težiti,ali svrha navijača je da pomogne svom klubu.Naravno,"cjenu obraza" je polazna točka.
    Ako moš ukratko,to san mislio i rikstedija pitat,tvoje razmišljanje o onome šta su hajdukovi navijači radili i rade,ako ću se ravnat po ovom tvom postu koji je isključiv do krajnosti,onda je to totalno promašeno?Tribali bi stat sa strane,jer i NH je uplitanje u klub?
    Aj,baš me zanima,a volio bi čut i Thomasovo razmišljanje na ovu temu,može i na pm ako je gušenje
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Bajdo,prva je slija zalipljena i to legenda Božo Broketa.Idemo svi skupljat slije pola love ide Hajduku a neloša je i zanimacija po stare dane se minjat ili igrat na topavalo.

[IMG][/IMG]
    Mi smo ''nekada'' igrali ono par-nepar. nekada se kući vratiš sa tucetom sličica, a nekada bez ijedne. A ''nekada'' su znali stariji da ulete i pokupe sve sličice, pri tom dobiješ i ćušku pa se ti onda žali Sv. Petru. Jedan hajdukovac je bio poznat po tome, hahaha.
    Koliko album ima sličica ? Ko prvi sakupi neka skenira da i mi pogledamo.
    Delije Sever, 40+

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Slažem se. Ali problem je kad ti onaj logističar iz auto jedinice počne srat kako su oni njuške, a mi pičketine. Normalno da onda reagiraš. Samo je to problem.

Neću više o tome. Sori na smetnji.
    s ovom konstatacijom si u pravu ali ja bi to onda potezao tek kad bi mi netko došao s takvom pričom.
    dotad, šišam vlastitu travu a što je i kako je u susjednom dvorištu me i ne zanima.
    uostalom, najbolje sam se uvijek osjećao s odabranim ljudima ma kako nas bilo malo, ma kako nam transparenti bili nabacani ako ih je uopće bilo......
    bolje nego kad sam u gomili nepoznatih ljudi gdje sve funkcionira kao uhodana šablonska priča.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Sava04 Vidi poruku
    Mi smo ''nekada'' igrali ono par-nepar. nekada se kući vratiš sa tucetom sličica, a nekada bez ijedne. A ''nekada'' su znali stariji da ulete i pokupe sve sličice, pri tom dobiješ i ćušku pa se ti onda žali Sv. Petru. Jedan hajdukovac je bio poznat po tome, hahaha.
    haha u životu sam naučio dvije vrste dječje "kocke" za sličice.
    pole-cijele ili kokanje. (tako se to zvalo početkom i sredinom osamdesetih)

Citiraj Prvotno napisano od knnsk Vidi poruku

prosek zapada je oko 1000 ljudi a istoka oko 500 izuzev par utakmica koje su im drasticno podigli prosek a rezultat su slobodnog ulaza ili euforije dok je na severu konstantno 10000+ ljudi
    u jednom trenutku niko nije hteo da se prihvati vodjenja kluba osim lukica koji je usavsi u klub dobio podrsku navijaca da pokusa da klub vrati na noge (nije uspeo)

u takvoj situaciji dolazi evropska utakmica i istok i zapad sa 1500 skacu na 20000 ljudi koji nezadovoljni igrom krecu da zvizde i teraju upravu. e pa ne moze to tako! dodjes jednom u godinu dana i odmah bi da teras nekoga, to tako ne ide pogotovu ne u trenutku kada je alternativa katanac
    Preduhitrio si me sa napisanim.Pa nedavno,na drugim izborima,Lukić je bio jedini kandidat!?JEDINI!?Zašto,zapita li se i to neko od ovih što imaju pregršt pitanja?Dalje,odlično se sećaš koliko ljudi je glasalo na tim izborima!Gde je odjednom ''milionska armija Zvezdaša''?Pa eto je na Milanu (''Zvezda se voli svakog dana,a ne samo protiv Milana''),na Renu (potseti me kako je glasila parola,nešto kao da se ta brojka sa Rena ponovi i u narednom kolu u prvenstvu)?Gde su juče,protiv Slobode?Na stadionu 4-5000 ljudi,od toga 90% na Severu,i onda treba dati pravo/podržati Istok i Zapad u teranju uprave!?!?Jednostavno ne može!Kao takav nemaš pravo (ne ti,već ovakav profil Zvezdaša) da se buniš protiv bilo čega u klubu,nisi zaslužio.Šta znači to ''Ja sam Zvezdaš,volim Zvezdu''?Dobro,i?Šta dalje?Lako je bilo kad su osvajani Evropa i Svet,šta ćemo sad,kad je klub pred gašenjem,i ja više i ne znam šta ga održava?Ma jok,trebalo je sve to podržati,ne bi li pojedini lepkaroši sa ovog i drugih foruma kazali kako su Cigani mrge,jel vidiš Boga ti,teraju upravu.Ja stvarno ne znam ko se više uprava poiznateravao...
    S obzirom da je ''REAKCIJA!'' banovan,da se ''rdbgd'',''redleo'',''bgdfantom'' više i ne javljaju,apelujem na Cigane da se,izuzev postavljanja materijala (ne mora ni to,realno;forum je,još na staroj adresi,krenuo sa totalno drugom idejom i bio je unikatan i bio je legendaran,do pre nekog vremena),smanji svaki drugi doživljaj.Mislim i da,izuzev ''Voždovca'',dobar deo nas ostalih i nema neki legitimitet da piše u ime Cigana (što ne znači da pojedinci iz drugih grupa,sa višedecenijskim stažom i stotinama gostovanja (a razmišljanja su im ...) imaju,al' dobro,tragedija i jeste kad čovek sam svoju sumanutost ne primećuje.).
    Posljednje uređivanje od Ljutice_Bogdana : 23-05-2013 at 17:49
    1971.,Zvezdin navijač
    Zvezda le!

Citiraj Prvotno napisano od Sava04 Vidi poruku
    Ima 400 slija.Potrudiču se napunit ga ciloga a mislin da neče ni bit teško jer dosta ljudi je kupilo album pa če bit i minjanja za duple.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ti stvarno mene podcjenjuješ. I moj informiranost. Neću sad tu iznosit svo vaše prljavo rublje, jer cinkarenje mrzim. Ali jednostavno, opravdavat se da ste spriječili uništenje kluba je krajnje smiješno. Jer klub vam je na najnižim granama u povijesti. Što ste vi to točno spriječili? Da bude treći ili peti u ligi zemlje koja je nogometno iza Slovenije i Bosne... A pomalo i iza Crne Gore... A klub vam je pred 20 godina bio europski pojam...

Živio ti meni kume. Na kraju dana je jedino bitno možeš li se pogledat u ogledalo kao čovjek i navijač... Zar ne?
    pre 20 godina
    -zvezdi je gravitirala država od 22 miliona ljudi gdje je većina ljudi koji su igrali nogomet bila jedina želja igrat u zvezdi,
    -kada tome pridodaš zabranu odlaska nogometaša u inozemstvo do 28 godina,
    -mogućnost igranja 3 stranca u ostalim europskim klubovima
    ne vidim mogućnost poredbe sa današnjim vremenima
    svojim upisom si kao i obično promašio ceo fudbal

ps,neznam jel ostali ljudi primječuju ali tvojim dolaskom na ovi forum ,on je posta ono što je i ostatak foruma na ovim prostorima,a to je prazno laprdanje
    torcida,45,45

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    S obzirom da je ''REAKCIJA!'' banovan,da se ''rdbgd'',''redleo'',''bgdfantom'' više i ne javljaju,apelujem na Cigane da se,izuzev postavljanja materijala (ne mora ni to,realno;forum je,još na staroj adresi,krenuo sa totalno drugom idejom i bio je unikatan i bio je legendaran,do pre nekog vremena),smanji svaki drugi doživljaj.Mislim i da,izuzev ''Voždovca'',dobar deo nas ostalih i nema neki legitimitet da piše u ime Cigana (što ne znači da pojedinci iz drugih grupa,sa višedecenijskim stažom i stotinama gostovanja imaju,al' dobro,tragedija i jeste kad čovek sam svoju sumanutost ne primećuje.).
    nemoj tako.....netko doduše jest bio baniran ali je uskrsnuo.
    nekome se ne da sudjelovati u bespotrebnim raspravama, netko je fizički spriječen a netko je imao privatnih stvari za obavljat......
    veća količina ljudi svakako donese i nekoliko budala ali ipak nam je neki cilj da bude više ljudi a ne da isti ljudi prepričavaju uvijek iste priče.
    tu , istinabog, treba malo više pazit i držat reda ali to su nuspojave od kojih nje nitko imu.

najbitnije da svatko ima pravo izraziti svoje mišljenje, a što više ljudi više mišljenja.
    ne bi bilo loše da sami pripadnici skupina između sebe utvrde tko je idiot koji samo smeta i samo sramoti svojim pisanjem cijelu grupu.
    kad se na taj način odstrane ljudi, automatski se lakše diše i bolje raspravlja, jel?
    ja se za cigane ne bojim, imaju oni ovdje dosta bitnih ljudi i ne sumnjam da se neće znati izraziti ili što je možda i bitnije, da neće opskrbljivati forum s materijalima a prizant će svi, kod cigana se uvijek ima što vidjeti u navijačkom smislu.

Citiraj Prvotno napisano od Ljutice_Bogdana Vidi poruku
    Preduhitrio si me sa napisanim.Pa nedavno,na drugim izborima,Lukić je bio jedini kandidat!?JEDINI!?Zašto,zapita li se i to neko od ovih što imaju pregršt pitanja?Dalje,odlično se sećaš koliko ljudi je glasalo na tim izborima!Gde je odjednom ''milionska armija Zvezdaša''?Pa eto je na Milanu (''Zvezda se voli svakog dana,a ne samo protiv Milana''),na Renu (potseti me kako je glasila parola,nešto kao da se ta brojka sa Rena ponovi i u narednom kolu u prvenstvu)?Gde su juče,protiv Slobode?Na stadionu 4-5000 ljudi,od toga 90% na Severu,i onda treba dati pravo/podržati Istok i Zapad u teranju uprave!?!?Jednostavno ne može!Kao takav nemaš pravo (ne ti,već ovakav profil Zvezdaša) da se buniš protiv bilo čega u klubu,nisi zaslužio.Šta znači to ''Ja sam Zvezdaš,volim Zvezdu''?Dobro,i?Šta dalje?Lako je bilo kad su osvajani Evropa i Svet,šta ćemo sad,kad je klub pred gašenjem,i ja više i ne znam šta ga održava?Ma jok,trebalo je sve to podržati,ne bi li pojedini lepkaroši sa ovog i drugih foruma kazali kako su Cigani mrge,jel vidiš Boga ti,teraju upravu.Ja stvarno ne znam ko se više uprava poiznateravao...
    S obzirom da je ''REAKCIJA!'' banovan,da se ''rdbgd'',''redleo'',''bgdfantom'' više i ne javljaju,apelujem na Cigane da se,izuzev postavljanja materijala (ne mora ni to,realno;forum je,još na staroj adresi,krenuo sa totalno drugom idejom i bio je unikatan i bio je legendaran,do pre nekog vremena),smanji svaki drugi doživljaj.Mislim i da,izuzev ''Voždovca'',dobar deo nas ostalih i nema neki legitimitet da piše u ime Cigana (što ne znači da pojedinci iz drugih grupa,sa višedecenijskim stažom i stotinama gostovanja (a razmišljanja su im ...) imaju,al' dobro,tragedija i jeste kad čovek sam svoju sumanutost ne primećuje.).
    Ma ne sekiraj se.Forum je legendaran jer su pisali stvarni likovi a ne neki imaginarni koji su preplavili sve forume unazad petnajst godina na prostorima bivše Jugoslavije.Ja san upozorava na temi moderatori da kvantiteta ne čini i kvalitetu jer mi je sve bilo jasno kad se pojavila internet brigada sa "poglavnikon" i zna san da je tu kraj.Ovaj forum je to šta je jer mi stariji imamo poštovanje jedan prema drugome a neki se znamo i osobno nevezano sa koje smo tribine ili bivše republike pa je i to doprinilo navijačkoj toleranciji.Ali nebitno trajalo je ili če trajat onoliko koliko mi želimo a ja osobno baš san gušta a i napisalo se najmanje za jednu dobru old school knjigu a i napravilo se old school videa.Nije da nije.............

https://www.youtube.com/watch?v=Yx1ezdbP2J0

Ja ne razumijem zašto na cijelom forumu ili samo u ovoj malo opuštenijoj temi nije moguće raspravljati ne jednom važnom pitanju? Posebno ako se to čini argumentima i bez vrijeđanja. Imam nešto sitno postova ovdje i niti u jednom nisam nikom jebo mater ili podjebavo. Ajde možda u 2, 3 koja su odmah zbrisana.

I inače imam puno umjerenije stavove i prema drugim nacijama i prema ljudi koji navijaju za drugi klub, a sva moja legendarna podjebavanja i spuštanja na drugim forumima bila su namijenjena pubertetlijama i debilima koji su mislili da se sa mnom mogu verbalno prepucavat, što je podjednako pametno kao Tysonu opalit šamar.

Ovdje mi ne pada na pamet da osobno vrijeđam ljude koji su na tribinama prošli više od mene i starije navijače. Ipak sam ja dijete starih vremena kada se prema starijima držao apsolutni respekt.

A ako mislite da sam ja problem, zauvijek ću napustit ovaj forum. Ili mogu pisat samo u ovom topicu da ne kvarim druge. Ali ponavljam, s moje strane tu nema nikakvih ružnih provokacija.
    BBB, 41 godina, oko 300 gostovanja.

Bajdo,prva je slija zalipljena i to legenda Božo Broketa.Idemo svi skupljat slije pola love ide Hajduku a neloša je i zanimacija po stare dane se minjat ili igrat na topavalo.
    Meni je prva Luka Peruzović..

Malo su falili vrime..bolje da su stavili na pocetku sezone, tako bi ova mularija sta ide u skolu igrala na slije i vjerovatno bi bila veca prodaja..ali nema veze svaki kupljeni paket su dvi kune Hajduku..a lova mu je stvarno i vise nego potrebna..

Citiraj Prvotno napisano od knnsk Vidi poruku

Ispravi me ako gresim ali u vreme kada je otisao Dzajic, prosek gledalaca kod vas je bio oko 5,6 hiljada.. Znaci ne znam gde si izvukao na severu konstantno 10000 + ??? Tako da cistom matematikom na zapadu i istoku je bio respektabilan broj u odnosu na sever tokom sezone. Kada je dosla opet blamaza u evropi normalno je sto su krenula skandiranja. A skandirati svojim simapatizerima na zapadu jebem vam mater zbog te uprave ne znam kako mozes pravdati..
    Navijac partizana,29 god, 50+

Kojih 5,6000,kakvo skandiranje,sta pricas ti?
    DS, 32, 200+

Citiraj Prvotno napisano od kritična masa Vidi poruku
    U srzi navijackog duha je da bude slobodan,nekontroliran u svakom smislu od bilo koje strukture,klupske ili politicke i da bude buntovan,radikalan. Sve ove ostale intelektualne spike su kurac od ovce. Dom navijaca je tribina i ulica,a ne skupstina kluba i politikanstvo. Tuzno je i zalosno sthttp://www.hrhb.info/newreply.php?do=newreply&p=241057o nekim ljudima ni 20+ godina staza nisu dovoljne da to shvate.
    Samim ulazenjem u strukture kluba navijacka grupa gubi svoj smisao i autonomiju,postaje kao stotine drugih,obicnih navijaca.Da ne pricam o osnivanju politickih stranaka i organizacija kao sto neki ovdje lupaju.
    Kriminal i politika e u tome ti je nevolja!
    Grobari,35g,100+

Ja ne razumijem zašto na cijelom forumu ili samo u ovoj malo opuštenijoj temi nije moguće raspravljati ne jednom važnom pitanju? Posebno ako se to čini argumentima i bez vrijeđanja. Imam nešto sitno postova ovdje i niti u jednom nisam nikom jebo mater ili podjebavo. Ajde možda u 2, 3 koja su odmah zbrisana.

I inače imam puno umjerenije stavove i prema drugim nacijama i prema ljudi koji navijaju za drugi klub, a sva moja legendarna podjebavanja i spuštanja na drugim forumima bila su namijenjena pubertetlijama i debilima koji su mislili da se sa mnom mogu verbalno prepucavat, što je podjednako pametno kao Tysonu opalit šamar.

Ovdje mi ne pada na pamet da osobno vrijeđam ljude koji su na tribinama prošli više od mene i starije navijače. Ipak sam ja dijete starih vremena kada se prema starijima držao apsolutni respekt.

A ako mislite da sam ja problem, zauvijek ću napustit ovaj forum. Ili mogu pisat samo u ovom topicu da ne kvarim druge. Ali ponavljam, s moje strane tu nema nikakvih ružnih provokacija.
    ma di češ bekenbauer, ti si draž ovog foruma

može za moj gušt još jedna priča od miše lanca
    Old School

[IMG][/IMG]
    400 slija / 5 = 80 paketa
    Kad bi bilo 400 različitih u 80 paketa

160-250 paketa za popunit
    cca 640 do 1000 kn
    Neprocjenjiv gušt udrit na slije u ovo vrime kad nemoš vidit nikoga na slijama,franjama itd.
    Torcida Split 19, 50
    Azapović Marko prisutan duhom!

Citiraj Prvotno napisano od EastEnders Vidi poruku
    400 slija / 5 = 80 paketa
    Kad bi bilo 400 različitih u 80 paketa

160-250 paketa za popunit
    cca 640 do 1000 kn
    Neprocjenjiv gušt udrit na slije u ovo vrime kad nemoš vidit nikoga na slijama,franjama itd.
    Neče bit toliko love jer nas ima dosta šta skupljamo pa čemo se minjat ili ujutro na kavi bacit na topavalo.Popodne me zva od Vox-sa najbolji prijatelj u onin davnin vrimenima pa mi se žali da je kupija albun ali da na njegovoj trafici nema slija.Da još nisu došle.hahahahahahahahaha

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Ja bi skupljao u Zagrebu, al se nemam s kim minjat

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove