+ Odgovori na temu
Stranica 178 od 214 PrviPrvi ... 78 128 168 176 177 178 179 180 188 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,541/4266

Tema: Navijačka svaštara

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    da si ti pravi navijač, rumba bi trafiku još nočas, ko bi dočeka sutra
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

onda nebi bilo kinte hajduku......i kuda nas to vodi,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,u svet kriminala droge i razvrata
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

http://www.klix.ba/sport/nogomet/uvi...eljo/130508102

Ovaj mi poznat, hehehehe. Glavni lik navijača FFK (Fredrikstad Fotball Klubb) legenda. Lepo mu stoje crveno-bele boje...
    Delije Sever, 40+

I kapica 1986...
    Dinamo i OI!, to je život moj!!!
    BBB ZG, 32 godine, 240+ gostovanja

Citiraj Prvotno napisano od pesticidi Vidi poruku
    onda nebi bilo kinte hajduku......i kuda nas to vodi,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,u svet kriminala droge i razvrata
    osiguranje ce da plati stetu, cukaj slobodno

da ima koja baksa ko prije onda bi se šišale ovako kurac,,,uz album i 3 kutije ovog novog česterfilda i par kutija ostalih,smokvin list,dva zagora ,nedovoljno ,,,,,,i nema ni bazoka više tako da nista ,,propa nekadasnji biznis,,
    ali dobra ti je bila ova za trafiku nasmijala me gadno
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od Jazine Vidi poruku
    Šta ti je profesionalni navijač po zanimanju, za pare bi i infarkt proživio... Ali davno prokužen lik

Citiraj Prvotno napisano od teenager Vidi poruku
    Šta ti je profesionalni navijač po zanimanju, za pare bi i infarkt proživio... Ali davno prokužen lik

Ma nabi nikad reka

west hamovi hooligani protiv dva pakija

ex Torcida,33,100+

bijela tehnika-špakeri
    1:1,

ali bod u gostima...
    u biti gol u gostima vrijedi 2...
    špakeri imaju prolaz.
    30 - , 150 +

Hahaha..dobra ti je ova..

Salu na stranu sta kaze @pesticidi da i Hajduk nesto zaradi..

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    voždovac
    citat sa podforuma srbija;
    Cini mi se da ovde ima jos ljudi koji su prosli sve i svasta,i ratova,pa to ne potenciraju svaki upis koji stave.Nema sta tu da se prica vise.Imas ti postovanje ovde od svih za taj navijacki deo jer si takav kakav jesi,ali to ne znaci nikako da je grupa kojoj ti pripadas takva kakvom ti sebe opisujes.Ljude poput tebe ima svaka tribina,malo jaca,ali te tribine mogu da budu i agenture najgore i najbolje tribine evrope i sveta.Sve zavisi kako se uklope takvi ljudi.Dal krenu da prave zivotne kombinacije na kontu svoje snage,ili stanu u prvi red i daju domaci svima.Dakle,svi imaju dobre ljude sa ispravnim razmisljanjem,i opasne i devijantne,ali to nista ne znaci ako ne umes da preneses na celu grupu.Kao sto si sam rekao tebi se svidjaju Rusi sa rukama u vazduhu,ali vi to nikada necete uraditi niti cete imati tako nesto.Tako i za sve ostalo onda gledaj i razmisli dobro koja je snaga i velicina koju tvoja grupa moze da proizvede u ovom trenutku,a koja je snaga drugih.Od stare slave se ne zivi
    -završetak citata-
    momak,ja niti sam potencirao niti potenciram priču o ratu kaj ti mogu potvrditi stariji forumaši iz srbije aktivni ovdje,sa kojima sam vodio beskrajne razgovore i rasprave i na forumu i na privatno.te starije i iz tvoje ali i iz komšijske grupe izuzetno cijenim.zato nemoj izvlačiti moje riječi iz konteksta.a sve nebi li dobio nečije simpatije.tu tvoju demagogiju pomiješanu sa priprostim filozofiranjem,uobličenu tekstualno u vidu pitanja i šatro dobronamjernih savjeta,to sve skup ostavi za nekog drugog,i neki drugi forum.vjerujem da to tvoje i prolazi negdje pa čak možda se nekog i dojmi a one baš sporije u glavi vjerovatno i intelektualno impresionira.
    isto tak nemoj ni komentirati niti hrvatsku scenu niti moju grupu,jer nisi objektivan,vidi se iz tvojih upisa da ne voliš sve kaj dolazi odavde.tak da su tvoji komentari o nama puni subjektivne nesnošljivosti.iza nas stoje rezultati koje smo ostvarili po cijeloj evropi.ne,ziher buš mi ti rekao gdje je u ovom trenutku moja grupa na euro hools pozornici.brijem da bi to prije mogla tvoja grčka brača.
    jednostavno zbog onoga kaj jesam i koliko vrijedim ne pada mi na pamet sa tobom ulaziti u bezplodne rasprave u kakvima ti očito uživaš.ovakav forum i ljudi fer poput mene,kaj svima odgovaraju na kulturan i pristojan način,očito je jedina je šansa da se neki uopče mogu približiti ljudima o kojima inače mogu samo slušati i izdaleka ih gledati.
    svatko može ovak prek neta brzinski napraviti bihevioralnu analizu čovjeka.nema veze kaj je napravljena pašušalno i bez poznavanja osobe.dovoljno je malo izfilozofirati,ubaciti par pametnijih riječi sve to smučkati,napraviti čušpajz od toga i prosrati sve skup prek tipkovnice.kak ti to radiš.
    zato mani se ti mene,moje grupe i naše scene.ti voliš to svoje tam,kaj je normalno.vi ste meni bili mrak do 90.-tih.one vaše stare generacije su bile fakat u hools šprehi.
    ovo sada kod vas mi se ne sviđa.naše mi je tisuću puta bolje.zakaj?dovoljno se raspravljalo o tome ovdje.ljudi iz hrvatske su vam pokušali objasniti zakaj se nama to vaše ne sviđa.pokušali i nisu uspjeli.zato nema smisla da ja sad tu opet to isto pokušavam.samo bi otvorio novu jalovu raspravu na tko zna koliko stranica sa kojom se na kraju ziher nebi nikaj rješilo.
    idem žurim,i ovo sam brzinski pisao.ja sad svakak očekujem od lika poput tebe nova filozofiranja i beskrajna prepucavanja.jer gadno je kad imaš o sebi visoko mišljenje.možda bi bilo najpametnije da se vajo moj upis odmah briše.nek admini odluče.
    Ja mislim da sam poslednja osoba na internetu koja trazi necije simpatije.Nikada nikom nisam pokusao da budem simpatican,vec samo da branim svoju grupu kada je napadaju.Zbog takvih stvari sam stekao sve,samo ne simpatije bilo koje vrste.Kad je neko u pravu za nesto ja nemam tu sta da dodam,ali kada krene da se prica na nacin na koji ti pricas onda imam itekako.I uvek ce tako biti.To sto neki nece da ti kazu nesto iz pristojnosti,eto ja sam takav,pa cu svaki put kad krenes da pricas nesto sto nije tacno,da se sluzim svime sto imam na raspolaganju da bi ti ukazao da gresis.Nisam te ni opsovao,ni vredjao na bilo kojoj osnovi,prema tome nema sta ti meni da zameras na mom licnom utisku o tome kako ja tebe vidim ovde.Kao sto ti kazes da ja filozofiram,tako ja za tebe kazem da ti je svaka druga rec rat itd.To sto pricas sa nasim drugarima ne znaci da i oni ne pricaju sa nama.A u toj postavci razmisli ko ce da bude sa kim otvoreniji?
    Sto se tice filozofije.Znaju ljudi barem odavde dal je grupa kojoj ja pripadam filozofski nastrojena i kakva su joj dela.Prema tome,uopste me ne tangira to tvoje vidjenje stvari i slobodno pisi ono sto mislis,vreme ce da pokaze ko je u pravu.
    Posljednje uređivanje od Vozdovac : 22-05-2013 at 12:42
    DS, 32, 200+

Citiraj Prvotno napisano od Vozdovac Vidi poruku
    Ja mislim da sam poslednja osoba na internetu koja trazi necije simpatije.Nikada nikom nisam pokusao da budem simpatican,vec samo da branim svoju grupu kada je napadaju.Zbog takvih stvari sam stekao sve,samo ne simpatije bilo koje vrste.Kad je neko u pravu za nesto ja nemam tu sta da dodam,ali kada krene da se prica na nacin na koji ti pricas onda imam itekako.I uvek ce tako biti.To sto neki nece da ti kazu nesto iz pristojnosti,eto ja sam takav,pa cu svaki put kad krenes da pricas nesto sto nije tacno,da se sluzim svime sto imam na raspolaganju da bi ti ukazao da gresis.Nisam te ni opsovao,ni vredjao na bilo kojoj osnovi,prema tome nema sta ti meni da zameras na mom licnom utisku o tome kako ja tebe vidim ovde.Kao sto ti kazes da ja filozofiram,tako ja za tebe kazem da ti je svaka druga rec rat itd.To sto pricas sa nasim drugarima ne znaci da i oni ne pricaju sa nama.A u toj postavci razmisli ko ce da bude sa kim otvoreniji?
    Sto se tice filozofije.Znaju ljudi barem odavde dal je grupa kojoj ja pripadam filozofski nastrojena i kakva su joj dela.Prema tome,uopste me ne tangira to tvoje vidjenje stvari i slobodno pisi ono sto mislis,vreme ce da pokaze ko je u pravu.
    Nije li vrijeme već pokazalo tko je u pravu? Koja je točno svrha Delija? Da vode klub? Mijenjaju predsjednike? Sjede u Skupštini? Zapošljavaju legende grupe u klubu i SD?

Rezultat? 6 godina bez titule (nekad nezamislivo za Zvezdu u neusporedivo jačoj ligi). Smiješna momčad koja u Hrvatskoj ne bi igrala u drugoj ligi (nekad prvaci Europe). Lik na golu koji ne bi branio za moju osnovnu školu. Što točno? Koja je vaša svrha? Da se prištavi tinejdžer iz Estonije divi vašim slikama? Cire buraz.

Tebi nije čudno da BBB jebu majku upravi, iako smo prvaci 8 godina, a vi sprečavate zapad i istok da upravi fućkaju, a niste prvaci 6 godina. Daj nam malo razjasni taj kozmički paradoks.

Da se razumijemo, neki manje pametni ljudi misle da sam ja nešto opterećen vašom scenom. Nisam niti malo. Ja se samo bojim lošeg utjecaja koji ona ima na okolne scene. Samo to. Kao što bi se bojao da u Srbiji dođe do epidemije ebole. Jer nažalost svo to balkansko zlo i dalje se širi kao da granice nikad nisu niti postavljene.

Cijela bivša Juga je prepuna agenture i tog sranja i zla. I zato klupski nogomet je na tako niskim granama. Jer krimi uprave nemaju nikakvu oporbu. Možemo li zamisliti da recimo političari nemaju nikakvu oporbu nego da su svi s njima slizani. E pa u nogometu se dogodilo upravo to.
    BBB, 41 godina, oko 300 gostovanja.

Sve je tacno,mi nemamo nikakvu svrhu,osim one koje si nabrojao,rezultat toga sto smo mi takvi nesvrshodni,je los tim,dug od 50 miliona evra,los golman...a sve je to zbog toga sto mi zelimo da se "pristavi Estonac",divi nasim slikama...ne znam sta bih ti rekao,osim da mnogo pricas,a nista ne znas,bar sto se nas i Zvezde tice,svaka dalja rasprava je suvisna.
    crvena zvezda,ucz50+,god73

Citiraj Prvotno napisano od Sava04 Vidi poruku

http://www.klix.ba/sport/nogomet/uvi...eljo/130508102

Ovaj mi poznat, hehehehe. Glavni lik navijača FFK (Fredrikstad Fotball Klubb) legenda. Lepo mu stoje crveno-bele boje...
    i ovaj do njega koji se smije je takodjer nas
    BBB. 38, 450+

u Londonu na Kensal Green-u

Old School

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove