+ Odgovori na temu
Stranica 177 od 214 PrviPrvi ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,521/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od Florida Vidi poruku
    Nisam nešto pretjerano bija upoznat s ovim slučajem. Pogleda sam dokumentarac, ništa uglavnom prisječanje i rekonstrukcija datog slučaja. Klasika postoje 4 svjedoka koja su vidila da je policijot puca s udaljenosti od 66 metara u auto di je bija Gabriele, nikom ništa policijot i dalje šeta s pištoljem u ruci. Na kraju čača od Gabrijelea govori da ga ljudi pitaju kako je moguče da nema još nikakvog suđenja i nikakvog postupka protiv dotičnog policajca i kako to da ovaj šeta slobodno.
    uvik isto,,pa u pičku materinu jeli bija koji kojega osudilo na robiju kako i priliči jednon ubojstvu,,,odma se čovik iznervira ,,,nekad kad gledan one sugave arape popizdin koliko su bolesni ali brate mili bar ih znaju minat,odnit sve u pičku materinu kad triba i cilu zgradu a mi europljani apatija ziva ,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Obavezno pogledati.

Stvar je odlična, a situacija kaotična
    Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

http://www.youtube.com/watch?v=KPM4qfDMfjc
    minjaj temu teske stvari za mozak uvečer,,,
    ovaj ludjak je igračina ali udren maximalno u glavu,,,

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Moj bed,pri kraju videa otac i brat ubijenoga govore o samom događaju.Uglavnom,da su se pored ceste sreli 3 auta,Laziali i Juventini,da je došlo do čarke.Murija je bila preko puta,50-ak metara udaljena,i da su upalili sirene da bi naglasili svoju prisutnost.Laziali kad su to vidili sjedaju u auto i po gasu,a drot vadi pištolj i puca.Sva 4 svjedoka su rekla da je drot držao ruke vodoravno,paralelno sa zemljom,držao pištolj obema rukama i "pratio" metu,očito pokretnu.Zašto su to naglasili neman pojma,možda je taj drot izjavio da je pucao u zrak,nisan upoznat s njegovim svjedočenjem.Također brat pok.Gabrielea je naglasio kako na autu nije bilo zastava ili šalova koji bi odali da se radi o autu s navijačima.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

http://www.youtube.com/watch?v=PgpmPpqnKXY
    ha ha nisan vidija vise dogadjanja u 7 minuti u zivotu,,,
    mazoretkinje,oldtimeri,auti,GLISERI,vatromet,domin o,avioni,helikopteri,pivači,KONJANICI itd itd ha ha

Živi show
    Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

najdrazi golovi mog idola u to vreme i prijatelja koji je sigurno finansirao oko 15 gostovanja mada smo i mi preterali da je morao da nas eskivira par puta
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

Obrada jednog velikog, nažalost i pokojnog Grobara sa B.Brda koja nikad nije zaživela.

SVI VI ŠTO MAŠTATE O ZVEZDI VAS VODI PUT U VELIK GRAD, VI NISTE PRVI NITI TREĆI, O NJOJ MAŠTA SVAK. JER SVAKO POTAJNO SE NADA DA NAĐE OSTVARENJE SNA A DAL TO ZNAČI I KRAJ JADA, BOG TO MILI ZNA.
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

http://www.youtube.com/watch?v=kJzRe6iS7To
    zastava uredno visi moze je odnit ko god hoče,,,
    jučer englezi standardni ,,prosjek godina 40 ako ne i više a portugalci su mi nikakvi iako bi volija da su jučer dobili,,mali broj navijača -pravih imaju ,,prevelika komercijala ,,više mi liče da su na nekom koncertu justin bibera ili slicno,,,

Na vr' gore Romanije, Grobarski se barjak vije...

ima li netko u kruševcu ovu sliku,mislim da je iz 70-ih?
    torcida,45,45

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

za pjesmuljak

"Dignen se ujutro
    HAJDUK
    Udren kavu
    HAJDUK
    I za obid
    HAJDUK
    Ubijen oko
    HAJDUK
    I za večeru
    HAJDUK
    S ekipon
    HAJDUK
    Oden leć
    SAMO HAJDUK"

by Branka Mlinar
    Old School

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    voždovac
    citat sa podforuma srbija;
    Cini mi se da ovde ima jos ljudi koji su prosli sve i svasta,i ratova,pa to ne potenciraju svaki upis koji stave.Nema sta tu da se prica vise.Imas ti postovanje ovde od svih za taj navijacki deo jer si takav kakav jesi,ali to ne znaci nikako da je grupa kojoj ti pripadas takva kakvom ti sebe opisujes.Ljude poput tebe ima svaka tribina,malo jaca,ali te tribine mogu da budu i agenture najgore i najbolje tribine evrope i sveta.Sve zavisi kako se uklope takvi ljudi.Dal krenu da prave zivotne kombinacije na kontu svoje snage,ili stanu u prvi red i daju domaci svima.Dakle,svi imaju dobre ljude sa ispravnim razmisljanjem,i opasne i devijantne,ali to nista ne znaci ako ne umes da preneses na celu grupu.Kao sto si sam rekao tebi se svidjaju Rusi sa rukama u vazduhu,ali vi to nikada necete uraditi niti cete imati tako nesto.Tako i za sve ostalo onda gledaj i razmisli dobro koja je snaga i velicina koju tvoja grupa moze da proizvede u ovom trenutku,a koja je snaga drugih.Od stare slave se ne zivi
    -završetak citata-
    momak,ja niti sam potencirao niti potenciram priču o ratu kaj ti mogu potvrditi stariji forumaši iz srbije aktivni ovdje,sa kojima sam vodio beskrajne razgovore i rasprave i na forumu i na privatno.te starije i iz tvoje ali i iz komšijske grupe izuzetno cijenim.zato nemoj izvlačiti moje riječi iz konteksta.a sve nebi li dobio nečije simpatije.tu tvoju demagogiju pomiješanu sa priprostim filozofiranjem,uobličenu tekstualno u vidu pitanja i šatro dobronamjernih savjeta,to sve skup ostavi za nekog drugog,i neki drugi forum.vjerujem da to tvoje i prolazi negdje pa čak možda se nekog i dojmi a one baš sporije u glavi vjerovatno i intelektualno impresionira.
    isto tak nemoj ni komentirati niti hrvatsku scenu niti moju grupu,jer nisi objektivan,vidi se iz tvojih upisa da ne voliš sve kaj dolazi odavde.tak da su tvoji komentari o nama puni subjektivne nesnošljivosti.iza nas stoje rezultati koje smo ostvarili po cijeloj evropi.ne,ziher buš mi ti rekao gdje je u ovom trenutku moja grupa na euro hools pozornici.brijem da bi to prije mogla tvoja grčka brača.
    jednostavno zbog onoga kaj jesam i koliko vrijedim ne pada mi na pamet sa tobom ulaziti u bezplodne rasprave u kakvima ti očito uživaš.ovakav forum i ljudi fer poput mene,kaj svima odgovaraju na kulturan i pristojan način,očito je jedina je šansa da se neki uopče mogu približiti ljudima o kojima inače mogu samo slušati i izdaleka ih gledati.
    svatko može ovak prek neta brzinski napraviti bihevioralnu analizu čovjeka.nema veze kaj je napravljena pašušalno i bez poznavanja osobe.dovoljno je malo izfilozofirati,ubaciti par pametnijih riječi sve to smučkati,napraviti čušpajz od toga i prosrati sve skup prek tipkovnice.kak ti to radiš.
    zato mani se ti mene,moje grupe i naše scene.ti voliš to svoje tam,kaj je normalno.vi ste meni bili mrak do 90.-tih.one vaše stare generacije su bile fakat u hools šprehi.
    ovo sada kod vas mi se ne sviđa.naše mi je tisuću puta bolje.zakaj?dovoljno se raspravljalo o tome ovdje.ljudi iz hrvatske su vam pokušali objasniti zakaj se nama to vaše ne sviđa.pokušali i nisu uspjeli.zato nema smisla da ja sad tu opet to isto pokušavam.samo bi otvorio novu jalovu raspravu na tko zna koliko stranica sa kojom se na kraju ziher nebi nikaj rješilo.
    idem žurim,i ovo sam brzinski pisao.ja sad svakak očekujem od lika poput tebe nova filozofiranja i beskrajna prepucavanja.jer gadno je kad imaš o sebi visoko mišljenje.možda bi bilo najpametnije da se vajo moj upis odmah briše.nek admini odluče.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    @capo
    aje molim te najlijepse da izbrises ovaj moj zadnji post na svastari vezan uz repliku upisu kaj je na podforumu srbija ostavio ciganski guru sa vozdovca.prvo sudeci po ranijim tekstovima navedene individue,ocito je da se bilo kakva rasprava sa njim samo moze pretvoriti u cirkum mobile,bez kraja i smisla.a kak u sljedecem razdoblju putujem izvan zgba jer idem na takmicenje sa stafordicom iz radne kinologije tak ne bum ni u stanju pratiti forum osim na mobu,a na njemu mi se pak neda pisati.
    ali fakat nemrem a da ne odam priznanje svima iz srbije kaj pisu ovdje.ja osobno sam uvijek pokusavao biti korektan zbog nekih fer ljudi od tam,koji zavredjuju stovanje kao fighteri.i onda jednom napisem kak meni ta njihova scena i ti njihovi derbiji nisu bas nesto narocito,oni se zaprepaste i osuju po meni drvlje i kamenje.i taj moj upis je bio pomalo u afektu nakon kaj je idi amin uredno popljuvao kompletnu nasu scenu. znaci odajem priznanje ljudima iz srbije kaj su tezu da je srpska navijacka scena najjaca u univerzumu doveli do aniteze,po toj antitezi svi kaj se ne slazu sa tezom da je njihova scena najjaca a veciti derbi najbolji u evropi automatski nije normalan, protiv njih je ili im zavidi.mos misliti,pa fakat ne da treba za takvu sprehu prepotencije nego i bezobrazluka.
    mogu komotno reci da mi je pun ku..c i ovoga foruma i titranja nekome necega.
    trebat ce mi ziher dosta vremena da mi uopce padne na pamet da pogledam ovaj forum.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    za pjesmuljak

"Dignen se ujutro
    HAJDUK
    Udren kavu
    HAJDUK
    I za obid
    HAJDUK
    Ubijen oko
    HAJDUK
    I za večeru
    HAJDUK
    S ekipon
    HAJDUK
    Oden leć
    SAMO HAJDUK"

by Branka Mlinar
    Mlinari su zakon
    Zg blue opusti se malo, ko jebe sve to skupa, malo je njih dostojno da raspravlja s tobom, kako se ono veli nebacaj perle pred svinje.
    Posljednje uređivanje od Florida : 21-05-2013 at 16:58
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

Zg blue opusti se malo, ko jebe sve to skupa, malo je njih dostojno da raspravlja s tobom, kako se ono veli nebacaj perle pred svinje.
    zg blue se zajeba, Voždovac je najjači

############################

predobar video klip, gdje baka slišković daje gol iz kornera golmanu C Zvezde Tomislavu Ivkoviću, sadašnjem treneru Lokomotive...
    aman taman za sutrašnje finale kupa kontra Lokomotive...

od 1.35-1.39 se vidi Ivan Gudelj, nevjerovatno kako je ličio na X-Mena

Posljednje uređivanje od Vox populi : 21-05-2013 at 17:30
    Old School

Evo nesto za sve prave navijace Hajduka..ja sam sutra prvi na trafici..

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spor...-sliicama.aspx

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku

od 1.35-1.39 se vidi Ivan Gudelj, nevjerovatno kako je ličio na X-Mena
    Fale mu samo kandže od adamantijuma..

Citiraj Prvotno napisano od bajdo Vidi poruku
    Evo nesto za sve prave navijace Hajduka..ja sam sutra prvi na trafici..

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spor...-sliicama.aspx
    da si ti pravi navijač, rumba bi trafiku još nočas, ko bi dočeka sutra
    Old School

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove