+ Odgovori na temu
Stranica 165 od 214 PrviPrvi ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,281/4266

Tema: Navijačka svaštara

englezi ostaju n1... bez dileme.

ja još nisam doživio da im je neko tamo napravio neko veče sranje, bilo na klupskom bilo na reprezentativnom nivou... a oni idu svugdje u svom stilu, dan dva tri pred tekmu, 'taking liberties'
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku

ja još nisam doživio da im je neko tamo napravio neko veče sranje, bilo na klupskom bilo na reprezentativnom nivou... a oni idu svugdje u svom stilu, dan dva tri pred tekmu, 'taking liberties'
    Gdje su oni, to ne znam..uostalom te navijacke ljestvice su apsolutno bezveze..Htio bi samo kazati kako se danas na euro tekmama u engleskoj i nemas sa kim dohvatiti..ili je jako tesko da dodje do sukoba..jer im je bilo dosta euro ekipa kuci i imalo namjeru za konflikt,ali do istoga nije doslo..
    ali mi tek sada shvacamo koliko je tesko akcijati u uvjetima kada policija doslovno kmontrolira sve i uvodi doslovno policijski kontrolni sat..
    poljaci su to dijelom osjetili sada pred euro i za vrijeme eura..

dinamo,40+
    I was born in Dixie land Unreconstructed till the end

Početnik
    Datum registracije
    Oct 2011
    Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku

A kako ces napraviti kada domacin nije zainteresiran?Englezi bas i ne dozivljavaju euro ekipe,eventualno ako dodju u goste.Ne zele riskirat zabrane i zatvor zbog kontinentalaca.Okrenuti su jedni drugima i ekipa se okupi ako im dolazi netko jako zanimljiv(rival).Sa kontinentalcima postoje izuzeci poput United vs Roma kada su u Rimu bili ispikani englezi pa su ovi bili zeljni osvete i trazili romaniste po Manchesteru.Ja ih takoder volim ali ne bi se slozio da su jos uvijek broj 1.

https://www.youtube.com/watch?v=DpO4d2JkV2M
    jeli ovo lik zalipija zensku kroseon ili sta,,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

rsaaaaaaa, ajde pičkoooo

Old School

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    rsaaaaaaa, ajde pičkoooo

kakve su to prsotine od ljudi ti englezi.
    FKB. 25+

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od interceptor Vidi poruku
    Dečko nije bio dio moje navijačke grupacije..,ali kao da je... Sjeti li se itko od grupe kojoj je pripadao što proživljava njegova mater...? Frane počivaj u miru !!!

http://www.jutarnji.hr/jadranka-desp..._utmk=32513726
    kao prvo moja grupa nikad nije voljela samoreklamerstvo,a pogotovo sada ovi mladji,ali moram ti odgovoriti,ak se iko sjeti njega i njegovih onda je to svakak njegova navijacka grupa koje je bio clan. kada god se moze(citaj redovno)pruzi se i moralna i svaka druga podrska.
    moja grupa a pogotovo njezino sadasnje vodstvo nikada nije zaboravila niti jednog svog clana,ili njegovu obitelj,kojima se desila neka tragedija ili nesretni sticaj okolnosti.mogu poceti tu od sebe kada sam zaglavio u parizu prek unesrecenog simica do obitelji
    frane ili njega samog,ali i mnogih drugih.
    to je jedan od razloga zakaj tak cijenim ovu nasu sadasnju bbb generaciju kaj je u vodstvu udruge i tribine.uz naravno njihova velika muda i nepokolebljivost,zato sam i dalje aktivan i nije me slomio pariski zatvr i ostat cu i dalje aktivan.
    mislim da ta sadasnja ekipa zasluzuje punu podrsku nas pravih veterana.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    jos nekaj o Frani,prolazim svaki dan pored njegove zgrade i vidim njegovu sliku na muralu pored,moram proci jer smo fakat u susjedstvu i kada secem pse to mi je redovna ruta.Jadno dijete,kada mu se to desilo bio je malo mladji od mog sada,jadna njegova majka,proklet bio i onaj kaj je to napravio i murija koja stiti istoga,pa tak baca klipove pod kotace istrage.Tragedija je tim veca kaj je njegova mati prvo izgubila muza u ratu,Franinog oca pa onda njega.
    I reci cu namjerno jos nekaj kaj bu izazvalo mozda lavinu kontroverzi,mozda ne na ovom forumu,ali na bilo kojem drugom svakak bi. kada je ubijen Luka Ritz digla se takva halabuka i frka,sto je normalno u ubijeno je dijete,ali nije normalno,da mi je jedna osoba kaj radi u jednoj dobrostojecoj i pomalo jet-seterskoj firmi prenjela komentare iz te firme tipa,joj Lukica je bil tak dobar,to se odmah vidi,a mali Frano bog da mu dusu prosti je bil i tak huligan,pa to se vidlo po njemu. Evo ne makao se ja sa ovog mjesta, ak meni nije to preneseno na taj nacin.
    Eto to je percepcija te javnosti,kaj zivi kao te neke normalne zivote po tim nekim normalnim mjerilima. Zalosno ali istinito.
    Malo ali jako malo mi je falilo da ne odem u tu firmu i lomim kosti svima tam,ali to nije razmisljanje samo tih ljudi ja mislim da je to ipak neka sira percepcija neke sire javnosti. A i
    ja fakat imam vec i malo to much robijetine,pa se cuvam za daj boze neke vece nerede,kad
    cu im sve naplatiti,i lazi i prevare,lopovluk i mnogo drugog,pa i svakak Franu.
    Posljednje uređivanje od zg blue : 18-04-2013 at 01:52
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Da se nadovežem na ovaj moram reći priglupi post od interceptora iako neznam šta je s njim htio reć,od prvoga dana te kobne po njega 2008. vodstvo grupe je pa sve do danas stalo uz njegovu obitelj,tj. brata i majku jer mu je otac poginuo u ratu,bilo uz njih cijeli početni period laganja,prikrivanja dokaza,omalovažavanja kroz medije i državne službe.Masu puta kroz financijsku pomoć,nuđenja ostalih pomoći,organizaciju turnira,borbi s gradskih vlastima oko prvobitnog grafita(urađenog 2009) koji je prvo dopušten pa kasnije na inicijativu stanovnika Laništa prebrisan i puno bitnih "sitnica" tako da ubuduće opreznije piši s osjetljivim temama!
    BBB,30,200+ -

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    jos nekaj o Frani,prolazim svaki dan pored njegove zgrade i vidim njegovu sliku na muralu pored,moram proci jer smo fakat u susjedstvu i kada secem pse to mi je redovna ruta.Jadno dijete,kada mu se to desilo bio je malo mladji od mog sada,jadna njegova majka,proklet bio i onaj kaj je to napravio i murija koja stiti istoga,pa tak baca klipove pod kotace istrage.Tragedija je tim veca kaj je njegova mati prvo izgubila muza u ratu,Franinog oca pa onda njega.
    I reci cu namjerno jos nekaj kaj bu izazvalo mozda lavinu kontroverzi,mozda ne na ovom forumu,ali na bilo kojem drugom svakak bi. kada je ubijen Luka Ritz digla se takva halabuka i frka,sto je normalno u ubijeno je dijete,ali nije normalno,da mi je jedna osoba kaj radi u jednoj dobrostojecoj i pomalo jet-seterskoj firmi prenjela komentare iz te firme tipa,joj Lukica je bil tak dobar,to se odmah vidi,a mali Frano bog da mu dusu prosti je bil i tak huligan,pa to se vidlo po njemu. Evo ne makao se ja sa ovog mjesta, ak meni nije to preneseno na taj nacin.
    Eto to je percepcija te javnosti,kaj zivi kao te neke normalne zivote po tim nekim normalnim mjerilima. Zalosno ali istinito.
    Malo ali jako malo mi je falilo da ne odem u tu firmu i lomim kosti svima tam,ali to nije razmisljanje samo tih ljudi ja mislim da je to ipak neka sira percepcija neke sire javnosti. A i
    ja fakat imam vec i malo to much robijetine,pa se cuvam za daj boze neke vece nerede,kad
    cu im sve naplatiti,i lazi i prevare,lopovluk i mnogo drugog,pa i svakak Franu.
    navijači su postali građani, ne drugog, nego trečeg ili četvrtog reda...drugi je rezerviran za kriminalce, a navijače se tretira još gore
    sve kazne koje se dobijaju i žalbe na iste se promptno riješavaju, naplačuju i provode, a krimosi se godinama vucaraju po sudu i ako imaju dosta love, u većini primjera i izvuku...ja sam samo jednom uspio doć do sudske rasprave, i tad sam se uz odvjetnika, normalno izvukao,a najčešće su to odluka bez mogućnosti pritužbe...navijač si- kriv si, a stvorili su i u javnosti istu sliku, pa zato ne čudi takvo razmišljanje kod običnih ljudi u slučaju Frane
    a i vladajuće strukture navijače drže za tempiranu bombu u slučaju socijalnih nereda večih razmjera, što se dobro vidjelo u grčkoj...dopuštam si tvrditi, da iz vrha eu preko uefe i dolaze takvi naputci, da se naviače-ultrase izkorijeni i sasvim uništi...
    40, exbbb celje, 50+

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Ja san bija isto napisa već al je neko obrisa,stvarno je post u najmanju ruku degutantan (@interceptor).Inače cijenim tvoje pisanje,ali ovo si baš u kurcu sročio.Ne samu poantu posta,nego formu.Lipo je šta si podsjetio sve na tu jadnu ženu,ali prozivat bojse,pa taman i da nisu ništa napravili je jadno,zbog samog slučaja.
    @zgblue
    U pravu si,a tome su najviše pridonijeli mediji.Odma drugi dan je bilo napisano kako je pokojni momak član ekstremne skupine BBB-a,pa i da je upravo on započeo tuču,i to tako što su napali klince koji su sa nekakvim curicama slavili rođendan ne diravši nikoga,dok je za ovog drugog momka bilo napisano da je bio dobar,voljen,svirao gitaru,učio jezike,blabla.Također,mislim da je stvaranju slike javnosti pridonio i onaj KRETEN koji je u ime BBB-a najavio osvetu i "čišćenje" Zagreba od pankera,metalaca,itd.On je napravio ogromnu štetu pokojnom Frani tim idiotskim činom.Mediji nažalost ne prenose samo mišljenje većine,već ga i kroje.Ljudi su zatupljeni,i to je tako.
    U svakom slučaju pokoj im duši,obojici,a Franinoj majci želim da se slučaj riješi,pa da tim činom pravde nađe bar nekakvu zadovoljštinu,a možda i malo mira.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Inače, turnir za malog Despića se igra svake godine otkad je ubijen, u organizaciji njegove ekipe iz kvarta i grupe, a na turniru bude u prosjeku po 30ak ekipa(ove godine manje, 15, jer nas je sjebalo vrijeme i još neki drugi faktori). Ne da dečka nismo zaboravili nego svake godine na razne načine podsjećamo da je ubijen i da je ubojica iz nekog šatro "proceduralnog" razloga pušten(a zapravo je dijete moćnika, a i njegovo ime dosta govori). Ista stvar kao i sa upucanim Galićem prije 3 godine, za nas vrijede neki drugi zakoni.
    To što se nama znalo događat od strane pandura, sudstva, države... toga nema ni u Ruandi.
    BBB. 30, 100+

Citiraj Prvotno napisano od kritična masa Vidi poruku
    Inače, turnir za malog Despića se igra svake godine otkad je ubijen, u organizaciji njegove ekipe iz kvarta i grupe, a na turniru bude u prosjeku po 30ak ekipa(ove godine manje, 15, jer nas je sjebalo vrijeme i još neki drugi faktori). Ne da dečka nismo zaboravili nego svake godine na razne načine podsjećamo da je ubijen i da je ubojica iz nekog šatro "proceduralnog" razloga pušten(a zapravo je dijete moćnika, a i njegovo ime dosta govori). Ista stvar kao i sa upucanim Galićem prije 3 godine, za nas vrijede neki drugi zakoni.
    To što se nama znalo događat od strane pandura, sudstva, države... toga nema ni u Ruandi.
    ako se ne varam, nije sin od mocnika nego od pupovceva sofera.pupovac je tada bio potpredsjednik vlade i to je to
    BBB. 38, 450+

Super ugledni član interceptor avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Mislio sam @Bukowski da si ti inteligentniji dečko,ali prevario sam se... Ti i @dzis ste onaj moj upit to odmah okvalificirali kao podbadanje boysa... Koja forma,koja poanta ?
    Prvo i prvo; nema veze što pok.Frane nije pripadao mojoj grupi.Za ono što se dogodilo i što danas njegova majka trpi ja sigurno ka navijač i čovik sam itekako senzibiliziran...Infantilno bi sad bilo spominjati kako bi ja uzeo pravdu u svoje ruke,pa neću...Interceptor je ubacivao priloge u škrabicu za Marijana Šimića,jer je takav da i sebe vidi kroz Marijana i druge manje sretnije,ali hvala Bogu pa sam tamo di je nas većina "sretnih"...
    Drugo; zar ja uopće moram znati što ta navijačka grupacija koja je daleko od mene više od 300 km radi po tom pitanju,pa da ne bih postavio onako pitanje kako sam ga postavio...?
    Treće; Možda sam samo tim pitanjem htio da se pok. Frane spomene na ovom forumu.Bio je navijač...Zaslužio je !!! Možda mu netko od zg momaka prenese majci da ima tamo neki iz Splita kome je stalo do Frane i njegove obitelji barem na ovaj način i da misli o njima...
    Četvrto; kako to da @zg blue i @kritična masa nisu tako zajedljivo neinteligentni,pa su sasvim pristojno, svrsishodno i učinkovito odgovorili na onaj moj "degutantni" upit i tako na ovaj način u mojim i drugim očima izazvali respekt za grupu kojoj pripadaju.
    Peto; Možda drugi put da me pitaš koja mi je bila namjera mog upita, pa ću se s tobom konzultirati i preformulirati pitanje a ne ovako da od jednog prostog pitanja ti donosiš neke nebuloze od zaključaka. Kakve poante? Kakve forme? Avaj,rekle bi komšije...
    Torcida-old school 45

Super ugledni član interceptor avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    ...možda je pitanje malo i nespretno interpretirano,ali nije sigurno zaslužilo neke drugačije opaske jer nije ni imalo neke druge namjere. Npr. mogao mi je netko od zajedljivih napisati samo; a ne ti se sjetiš... Zato molim da ovo više ne povlačimo i da završimo s ovim. Sve svoje namjere sam obrazložio. Nek Frane počiva u miru !!!
    Torcida-old school 45

Ne mislim ni ja više potezat to pitanje al sam po tom pitanju osjetljiv kroz sve šta sam osobno tada prolazio s njegovom majkom i koliko se nama nekolicina povjeravala o minusima cijeloga slučaja,stoga pitanje koje si postavio imalo je i više nego čudnu konotaciju!!!!!!
    BBB,30,200+ -

Vjerovatno bilo...

Sportski pregled dana

Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Početnik
    Datum registracije
    Feb 2013
    nije bilo,barem se ja ne sjecam....jedno od interesantnijih i boljih prvenstava zadnjh godina YU lige ako tako mogu da kazem i nekako "normalno"odigralo(tu mislim bez onih glupih penala) a sezona prije pola lige -6 bodova,Boga mi OS imao dobre igrace onda,Jasmin Djeko(gdje on zavrsio kasnije il sta radi danas??)Rakela,Smudlo(jel otiso u Austriju kasnije ???)...Velez bio jesenji prvak,sezona suzavca hajduk-OM,neizvesnost do zadnjeg kola,prvih 5-6 se borilo za titulu,cak i sloboda bila u igri za Evropu,Zvezda overila titulu u Niksicu 2-2,jedan bod vise od partizana imala,mislim da se igralo zadnje kolo u srijedu,ona mucka pristina-celik 2-3 nakon 2-0 za PR,celik ostaje u ligi PR i sutjeska ispadaju....jel neko kupovao one rasporede SN jesen i proljece imam ih nekoliko od 1986,skupljao ja to od 1983/4 al sam ih izgubio nekoliko,nakon kraja sampionata pocinje EURO 88 in germany,sjecam se imao ondasnji sprint/revija SN u 2-3 broja reportazu o navijacima,mozda ima to jos neko...i sezona u kojoj sam upao u ovu navijacku ludu bolest-bolest koja jos i dan danas traje ....
    38 years,250-300 away,zadnjih 5 god.svaka gostovanje....V-MB 1989

Početnik
    Datum registracije
    Feb 2013
    kako se uredjuje post???ne nadjem toga,nema veze hteo jos da dodam na kraju klipa vidim onaj rukomet,ova HYPO BANK WIEN u ono vreme imala pola Ex YU igracica,bile jedne od najjacih onda,1989 mislim da su i osvojile prvi EURO.cup za austriju....imale bogatog vlasnika onog G.Prokop ili je bio on trener sad ne znam...
    38 years,250-300 away,zadnjih 5 god.svaka gostovanje....V-MB 1989

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od grant-Emi Vidi poruku
    kako se uredjuje post???ne nadjem toga,nema veze hteo jos da dodam na kraju klipa vidim onaj rukomet,ova HYPO BANK WIEN u ono vreme imala pola Ex YU igracica,bile jedne od najjacih onda,1989 mislim da su i osvojile prvi EURO.cup za austriju....imale bogatog vlasnika onog G.Prokop ili je bio on trener sad ne znam...

Antipatichni lik bivao nokautiran u sk na finalu protiv kometala ..
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove