+ Odgovori na temu
Stranica 159 od 214 PrviPrvi ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 209 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,161/4266

Tema: Navijačka svaštara

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od pesticidi Vidi poruku
    U epohi Harlem šejka, Gengam stajla, Sex&Grada, Farme, Beovizije, Velikih bratova i debelih vratova, Partizan je jedino ludilo , ideja i lek koje te steriliše od indoktrinacije idiotlukom.
    To je to. Samo promjenit ime kluba prema vlastitim preferencijama

Citiraj Prvotno napisano od Brus Vidi poruku
    ahhahaaaahaa uvijek sam se pitao kako se dva najveca srbska kluba zovu partizan i crvena zvezda koji paradoks
    the maniacs,30,100+

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Pa dobro, nisam mislio u tom smislu

Citiraj Prvotno napisano od Brus Vidi poruku
    bravo brus kontas srz problema,,,,,,,
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

Citiraj Prvotno napisano od ja manijak Vidi poruku
    ahhahaaaahaa uvijek sam se pitao kako se dva najveca srbska kluba zovu partizan i crvena zvezda koji paradoks
    ahahahaaahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,,,,dva najaca kluba na balkanu+dinamo i hajduk,OSTALI SU SAMO BLEDE KOPIJE,,,,,UPAMTI IMAS 4 REKSPETABILNA KLUBA NA NASIM PROSTORIMA,,,,,,,,,,,AHAHAHAAHHHAAAHHHHAAAA,,,INTERENSANTNO JELDA,,,,,ahahahahahhahahahaha
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    najjaca poruka ikad ikome po meni, legendarna, dan danas se zajebavamo s ovim
    sad, u samu pricu, ko koreografije i ko pičke u stvarnosti ne bi ulazia, al spust komsijama ko bojan križaj u najboljim danima
    HAJDUK SPLIT

de štimac
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Citiraj Prvotno napisano od 100s Vidi poruku
    najjaca poruka ikad ikome po meni, legendarna, dan danas se zajebavamo s ovim
    sad, u samu pricu, ko koreografije i ko pičke u stvarnosti ne bi ulazia, al spust komsijama ko bojan križaj u najboljim danima
    slazem se ne zato sto sam grobar ali poruka vredi bas vise nego ih dobiti u tuci,mada su i oni imali poruke vrednje paznje,samo bih lagao da nisu,,,,,,,,,,,

slazem se ne zato sto sam grobar ali poruka vredi bas vise nego ih dobiti u tuci,mada su i oni imali poruke vrednje paznje,samo bih lagao da nisu,,,,,,,,,,,

sve zasluge su u ovom logu cuveni GROBARSKI TRES ROMANTIZAM,,,,,,,,,

24,AR,45+

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od biro Vidi poruku
    jos jedna pobjeda rusa.
    ali kada sam cuo ovo;davaj bljed,davaj,odmah sam se sjetio pariskog zatvora i njih na mojoj strani kontra francuskih arapa i afrikanaca.
    carevi su,fakat su carevi.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

U epohi Harlem šejka, Gengam stajla, Sex&Grada, Farme, Beovizije, Velikih bratova i debelih vratova, Partizan je jedino ludilo , ideja i lek koje te steriliše od indoktrinacije idiotlukom.

Partizan je ostatak ostatka komunisticke devijacije kod Srba, jos zivuci i mrdajuci simbol jedne pogubne epohe...

Krenuli ste kao prvo i najbriznije cuvano Titovo detence, klub armije, simbol bratstva i jedinstva... dovlacili ste igrace svih nacija i narodnosti, navijali su za vas oficirska deca, punishe...sve ono sto se uvalilo kao bubreg u loju u brozovoj maskaradi.

Nista tad Srbi i Srbija.... jugoslovenstvo, Tudjman, Bobetko, muslimani, siptari... svako se tu skucio...

Al to sve nije vredelo, Zvezda je postizala mnogo vise...igrali ste dobar basket, ali Hrvati su igrali bolji...jednom recju - nedoreceni u bivsoj Jugi...

Onda ste u najgorim vremenima drmali uz pomoc Mirka Marjanovica, Zvezda je devastirana voljom drzave i oligarha u klubu, uzeli ste sve moguce titule u smesnoj ligi... skrenuli ste sa jugoslovenstva na nekakvo srpstvo na tribinama, ali to je bilo sve fejkerski.

Dan danas onaj u koga se kunete je ortodoksni komunista, da ne kazem staljinista...ne bi mnogo pogresio - Dule Vujosevic, paradigma primitivnosti i bahatosti...imao je neke zapazene rezultate, ali to sve pada u vodu kad govorimo o "ideji i leku"... jer je taj covek koncentrat svega loseg sto se moze dobiti kalemljenjem petokrake i crnogorskog srpstva.

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Macane čekamo odgovor i to žestoki
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

džoni bg, je l ovo bg bugojno ili begaljica?
    Posljednje uređivanje od Zeleni : 29-03-2013 at 13:01
    Ex-Pesticidi, 33, 5 ali po srbiji

Citiraj Prvotno napisano od Zeleni Vidi poruku
    džoni bg, je l ovo bg bugojno ili begaljica?
    ...Bogota

Jel moze netko da postavi sliku delija sa trasparentom delije pula sa kosarke olimpija-zvezda 2002.g,takodjer ako postoji postoji slika varvara sa uzetim trasparentom delije vukovar.

ex Torcida,33,100+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove