+ Odgovori na temu
Stranica 143 od 214 PrviPrvi ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 193 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,841/4266

Tema: Navijačka svaštara

Tz-1984
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    E na tu samo san zaboravija koja je to godina bila.Hahahaha.Nemoš virovat.
    A nisan siguran je li bila 1985.g. Ustvari , bija san siguran , da mi ti nisi spomenija Kulu i njegov brod .
    Zamisli , igraju Hajduk - Zvizda , a mi nosimo zastavu sa velikim Z ka Zvizda radi Zadra (doduše , crveno bilo plavu) .

Citiraj Prvotno napisano od Tz-1984 Vidi poruku
    A nisan siguran je li bila 1985.g. Ustvari , bija san siguran , da mi ti nisi spomenija Kulu i njegov brod .
    Zamisli , igraju Hajduk - Zvizda , a mi nosimo zastavu sa velikim Z ka Zvizda radi Zadra (doduše , crveno bilo plavu) .
    Prije če bit 1984 i to malo iza nove godine kad su bili kalendarići,jazine i Tornado 1965.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Pošto si ti bija na splitskoj strani čiji su bili iznakaženi?
    1981 , ne mogu ti poslati poruku , nešto me blokira .
    Ovo da su samo dvojica napala Tornado , ne triba ni komentirati . Iako moran priznati da se taj crni tamnoputi pokaza pravi mangup , ali je ima nesriću da je zapea za jednoga malo jačega iz zadarske pošte . Ko je taj crni tamnoputi lik ?
    Tornado je doša sa dva busa , dakle malo više od sto ljudi , a Torcide je bilo bar duplo više . Nekoliko naših je bilo baš ono iznakaženo . Torcida Primošten i ostali ispod koša se nisu mišali .
    1981 , fala . Koji bi meni bija interes izmišljati o spitfajericama ili o nekim drugim stvarima o kojima san pisa ? Pozdrav čovik , tebe i Vox-a jedino ovdi i poštivan .
    Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

nikad mi nije bilo jasno zasto torcidasi misle da je miso lanac izmisljen lik?
    eto prije mjesec dana sam ga sreo u city one-u i malo popricali. covjeku je smijesna cinjenica da se oko njegova (ne)postojanja vode tolike polemike
    BBB. 38, 450+

Ugledni član totalna steta avatar
    Datum registracije
    Feb 2013
    Citiraj Prvotno napisano od neron Vidi poruku
    nikad mi nije bilo jasno zasto torcidasi misle da je miso lanac izmisljen lik?
    eto prije mjesec dana sam ga sreo u city one-u i malo popricali. covjeku je smijesna cinjenica da se oko njegova (ne)postojanja vode tolike polemike
    šteta šta više nema kviskoteke,olivera mlakara i igre detekcije.
    osoba ABC predstavite se: - ja sam mišo lanac
    torcida alaeština,40god... u jugi ,14 gostovanja točno..sezona 87/88 - 90/91...

Ajmo prekid priče na relaciji Tornado-Torcida.
    Stižu jake snage BBB sa Mišo Lanac i Jovo nanovo pa ponovo sve u krug.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Tz-1984
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Jazine Vidi poruku
    Pošto si ti bija na splitskoj strani čiji su bili iznakaženi?
    Jazine . Dobra ! Bija san na suprotnoj tribini , ali san odma doša iako nisan sudjelova .
    1981 , ko bi moga biti taj crni tamnoputi tip ? I baš je naletija na Boru Poštara ! Čuja san da ga zovu Čokolada ili nešto tako slično ???
    Znaš li da tih kalendarića Torcida 1984 ima sačuvanih u Zadru ?!?
    Tornado je osnovan 11.2.1984.g. i nema tu nikakve 1965.g. , ali ti to znaš bolje od mene !

kad se vec prica o tornadu, sjecam se jedne solidne frke: koliko se sjecam bila je 93.-a godina i u trnskom se igrala tekma zagreb-zadar. mi smo bili smjesteni na tribini iza jednog kosa a desno od nas(na glavnoj tribini) je bila poprilicna skupina(stotinjak njih) zadrana: nesto tornada ali vecina studenata. bila je dobra atmosfera, bez ikakve napetosti ali u jednom trenutku je sa strane zadrana povedena pjesmica: ..gazi, gazi , gazi purgera... Istog trenutka sam razmijenio poglede sa ekipom(mujom, marasom i kompanijom koji su tada bili aktivni) i potrcali preko terena prema njihovoj tribini. njih su redari zaustavili i do zadrana sam dotrcao sam. tocno se sjecam podrugljivih osmijeha kada sam im se u trku priblizavao ali i groteksne metamorfoze njihovih lica kada su primjetili da me nekoliko sekundi kasnije slijedi jos nekoliko desetaka ljudi. pocelo je samaranje prvih redova a ostatak koji su pokusavali pobjeci prema vrhu tribine je docekalo dvadesetak nasih koji su sjedili iznad njih.
    frka nije dugo trajala i nije bilo izivljavanja ali smo ove poprilicno isprepadali. poslije tekme su u pratnji pandura dolazili i molili da im se vrate salovi i dresovi.
    BBB. 38, 450+

Čokolada kažu ljudi, 1965-1979-1984-1986
    Zadar je najbolji,Zadar je slavan,nitko u Evropi, njemu nije ravan.... Tz 41, +50

Tz-1984
    Gost
    kad se vec prica o tornadu, sjecam se jedne solidne frke: koliko se sjecam bila je 93.-a godina i u trnskom se igrala tekma zagreb-zadar. mi smo bili smjesteni na tribini iza jednog kosa a desno od nas(na glavnoj tribini) je bila poprilicna skupina(stotinjak njih) zadrana: nesto tornada ali vecina studenata. bila je dobra atmosfera, bez ikakve napetosti ali u jednom trenutku je sa strane zadrana povedena pjesmica: ..gazi, gazi , gazi purgera... Istog trenutka sam razmijenio poglede sa ekipom(mujom, marasom i kompanijom koji su tada bili aktivni) i potrcali preko terena prema njihovoj tribini. njih su redari zaustavili i do zadrana sam dotrcao sam. tocno se sjecam podrugljivih osmijeha kada sam im se u trku priblizavao ali i groteksne metamorfoze njihovih lica kada su primjetili da me nekoliko sekundi kasnije slijedi jos nekoliko desetaka ljudi. pocelo je samaranje prvih redova a ostatak koji su pokusavali pobjeci prema vrhu tribine je docekalo dvadesetak nasih koji su sjedili iznad njih.
    frka nije dugo trajala i nije bilo izivljavanja ali smo ove poprilicno isprepadali. poslije tekme su u pratnji pandura dolazili i molili da im se vrate salovi i dresovi.
    Sve okej , ali si se malo zajeba sa šalovima i dresovima . Šalove nismo imali , a o dresovima igrača smo sanjali .

A možda su bili šalovi Hajduka
    Sve okej , ali si se malo zajeba sa šalovima i dresovima . Šalove nismo imali , a o dresovima igrača smo sanjali .

Tz-1984
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Jazine Vidi poruku
    A možda su bili šalovi Hajduka
    Prvo onaj iz Splita govori da su njih dvojica razbili njih 100 . Onda ovaj iz Zagreba govori da su njih dvadeset razbili njih sto . I još u toj silnoj borbi su im uspili skidati dresove , ono udre ga dva puta šakom , ovom polete ruke u zrak i dok su ruke u zraku , ovi na brzinu samo potegnu dres gori i za čas je dres njihov .
    Samo je problem što ja od pustih utakmica na kojima san bija do te 1993,g. , u vrh glave pet ili šest pripadnika Tornada je uspilo užicat dres od igrača . I onda i ti rijetki koji su imali dres Zadra , taj dres su 1992.g. dali navijačima Juventuta .
    Tako da znaš koliko ta priča o dresovima i šalovima drži vodu .
    Moga bi i o tom pankeru na Kineskom , ali bi se Bandira naljutija .
    Pa vam ostavljam mitomanije i mitologije na raspolaganju .
    Bog !

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Tz
    Ja kad san tebe spomenija nisan mislija "dotični" kao nešto ružno ili s pdsmjehom,nego da si začin čisto zato šta znan tvoj stil pisanja i koliko si uspjeva dizat tlak oda.Mislin da imaš čak isti problem s kojin sam se ja par puta sreo ode,da te ne smatraju navijačem.Kao,ako imaš specifičan stil pisanja,onda iako pišeš samo i jesino ono šta je istina (jer se to vidi),ljudi ti počnu prigovarat i spuštat na bilo koji način,većinom osobno.To je ljudska psihologija,kada ne može osporit djelo-napada se čovjeka na osobnom nivou.Da li je to jer si klempav-šta dica rade,ili jer si "seljak"-šta neka druga dica rade,nebitno.Pa tako nastaju razni pogrdni nazivi i frazetine,tipa spuštanja "djevojčice sa šibicamaN".To je isto ka da ti je neko reka "klempo" ili "moj je tata jači od tvog".

A skroz je drugi par rukava kakvih je koliko tu (ili na tribini,ili bilo di).O tome ovisi i rad ili popularno nazvano "kvalieta foruma".Dobro pa još niko nije skova "mentalitet foruma".Evo,ja se javljan,da se zna patenta.Drugi put ako neko oće iskoristit frazu da nam je forum u kurcu jer nema mentaliteta,oću tantijeme,autorska prava,ili kako to već iĐe.

Uglavnom,sori,stvarno nije ono bilo ništa omalovažavanje,i to.Jebiga,završial priča,i onda si uletija ti sa nastavkom,a znajući kako pišeš,a bogami i kako te se doživljava,smišno mi bilo.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

..................nece da mi ostane poruka u Ultra/hools New milenium,pa sad ako je problem...
    Posljednje uređivanje od uff : 11-03-2013 at 21:20

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    jel tada pao trans Tornado Zadar,na jednoj tekmi s tovarima,mislim 92 il 93 je bio razvijen na jugu s još par torcidinih,negdje sam vidio fotku
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Tz-1984
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od split572 Vidi poruku
    jel tada pao trans Tornado Zadar,na jednoj tekmi s tovarima,mislim 92 il 93 je bio razvijen na jugu s još par torcidinih,negdje sam vidio fotku
    Prvo prvenstvo Hrvatske u košarci finale Cibona - Zadar , 1992.g. Transparent je pa na Trgu bana Jelačića od navodne ekipe iz Dubrave . s purgerske strane za ne baš pofaliti se . Cilo vrime su pratili Tornado i kad je momak osta sam sa trasparentom , udri i biži .

Jeli transparent bija kod Š sa Bulevara ?

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Prvo prvenstvo Hrvatske u košarci finale Cibona - Zadar , 1992.g. Transparent je pa na Trgu bana Jelačića od navodne ekipe iz Dubrave . s purgerske strane za ne baš pofaliti se . Cilo vrime su pratili Tornado i kad je momak osta sam sa trasparentom , udri i biži .
    čuj bilo je kako je bilo,fala na infu..nije baš ni za pohvalit vaše koji su 96.g skinuli na Stanovima sa ograde jednu našu zastavu Borongay i Blue Drinkers trans..al tak je to nekad dobiš,nekad zgubiš..evo čuo sam da su na zadnjem derbiju domači na sjeveru zapalili trans,dinamovih simpatizera iz Orahovice,koji je bio skinut sa zgrade dok su ovi imali plavu noć i gostili Barišića,inače dotični obožavaju Zdravkeca,bu on dal za novu krpu!
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

Samo je jedan poštar
    Citiraj Prvotno napisano od Florida Vidi poruku

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove