+ Odgovori na temu
Stranica 139 od 214 PrviPrvi ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,761/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    isukrstati agregat, dečki i kaj, odakle si ti... ?
    pusti to nego ja sam procitao da na putu za atinu protiv aeka su ckembari torcidi dali vina i piva i stupili u pregovore sa predsednikom z.o. ali je negde zakocilo pa bih voleo da cujem nesto vise o tom pokusaju bratstva,ako sam pogresio izvinjavam se javno,ali sam 99 posto siguran da sam to procitao na forumu
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

pravljenje koreografije za proslavu titule u krusevcu.
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Nema nikakve pregovore samo starije prijateljstvo izmedju vech pomenutog i jedan od ex vodja Ckembara, Torca zauzvrat dala pun rezervoar fichi ..

[IMG][/IMG]
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

dZG, 33god, 50+
    To je više od ljubavi..tu se radi o vjeri...

Citiraj Prvotno napisano od alekgreat Vidi poruku
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Nema nikakve pregovore samo starije prijateljstvo izmedju vech pomenutog i jedan od ex vodja Ckembara, Torca zauzvrat dala pun rezervoar fichi ..

[IMG][/IMG]
    lep gest sa vase i njihove strane.

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    isukrstati agregat, dečki i kaj, odakle si ti... ?
    ne kuzim kaj je tu cudno,urbani decko je pokupio urbanu sprehu.
    to tak ide.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Datum registracije
    Jul 2012
    a gle ovoga sa 501, još se živi u devedesetima

zg blue, skoro si napisa mobač, priznaj, pa si se sitija da ću te zajebavat

torbice su ok liti, al nisu za utakmice... iako nova vremena, nove mode...
    u Manchesteru pola muških nosi one dimije rebatinke što vise između nogu ka da si se usra...
    na to se nikad neću moć naviknut

da se vratim torbicama

pederuše su se zvale one što se vežu oko struka, a ove fensi Louis Vuitton, Armani i te fore nisu pederuše
    ma znam,kuzim ja da su pederuse samo za oko struka,a ove markirane kao nisu
    pederuse nego samo muske torbice.
    ali kaj ces kada sam ja i dalje staromodna zatucana budala,za meneme su to sve pederuse i bok.
    ja vox kada bi doma provalio evo nekom zvoni mobac,prva zena bi me blijedo pogledala,ma znas taj pogled,kaj si opet poceo...
    ti si e moj narode stara i lukava lija kaj je prosla svijeta,ali kak si u zgbu uspio zabrijati sa tom ekipom modnih macaka,kaj tak cajupri mobac i sl.
    ili si bas tada opet poceo...
    ili je bilo neko gadno levacenje.
    Posljednje uređivanje od zg blue : 05-03-2013 at 02:25
    kaj stariji to vjerniji.

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    ne kuzim kaj je tu cudno,urbani decko je pokupio urbanu sprehu.
    to tak ide.
    mo'š mislit' kako je bitoljeze urban

Old School

mo'š mislit' kako je bitoljeze urban

uuuuuuu jebote od ovog moze da se rikne,,,,,,,,,

jedno pitanje za delije
    da li je tko od prisutnih bio u(ili oko)bg-Arene kad je igrana kosarkaska tekma Spanjolska-Hrvatska?
    BBB. 38, 450+

Uglavnom,ovaj tjedan sam na godišnjem pa imam vremena,pa sam spojio stari video i gle čuda još uvijek radi.Imam nekoliko navijačkih vhs kazeta evo baš pogledao jednu od 3,uglavnom BBB sezone 1988-1990,navijanje,bakljade.Ima dosta toga navijanje na domačim tekmama,Bg-Marakana,Jna,St,izvještaj iz Banja Luke,Cibona-Aek neredi,ima i neredi Dinamo-Hajduk 1988,Novi Sad,Bergamo,trebalo bi to stavit na digitalno.
    dinamo,alco team,38 god.,70+

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Iceberg Vidi poruku
    Uglavnom,ovaj tjedan sam na godišnjem pa imam vremena,pa sam spojio stari video i gle čuda još uvijek radi.Imam nekoliko navijačkih vhs kazeta evo baš pogledao jednu od 3,uglavnom BBB sezone 1988-1990,navijanje,bakljade.Ima dosta toga navijanje na domačim tekmama,Bg-Marakana,Jna,St,izvještaj iz Banja Luke,Cibona-Aek neredi,ima i neredi Dinamo-Hajduk 1988,Novi Sad,Bergamo,trebalo bi to stavit na digitalno.
    dajte to ljudi,dajte,dajte,dajte
    kaj stariji to vjerniji.

Iceberg, poslal sam ti privatnu...
    Dinamo i OI!, to je život moj!!!
    BBB ZG, 32 godine, 240+ gostovanja

Datum registracije
    Feb 2012
    ma znam,kuzim ja da su pederuse samo za oko struka,a ove markirane kao nisu
    pederuse nego samo muske torbice.
    ali kaj ces kada sam ja i dalje staromodna zatucana budala,za meneme su to sve pederuse i bok.
    ja vox kada bi doma provalio evo nekom zvoni mobac,prva zena bi me blijedo pogledala,ma znas taj pogled,kaj si opet poceo...
    ti si e moj narode stara i lukava lija kaj je prosla svijeta,ali kak si u zgbu uspio zabrijati sa tom ekipom modnih macaka,kaj tak cajupri mobac i sl.
    ili si bas tada opet poceo...
    ili je bilo neko gadno levacenje.
    Ma ko zna skim ti se druzio Vox po zagrebu
    sumnjiv je ko jedinajsterac na ivici shesnajsterca

Datum registracije
    Feb 2012
    dajte to ljudi,dajte,dajte,dajte
    i ja sam to imao al u ne bash dobrom kvalitetu pamtim najvishe zbog Bergama .. nadam se da che neko postaviti na tubeu ..

Početnik klaan.destino avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    a gle ovoga sa 501, još se živi u devedesetima

zg blue, skoro si napisa mobač, priznaj, pa si se sitija da ću te zajebavat

torbice su ok liti, al nisu za utakmice... iako nova vremena, nove mode...
    u Manchesteru pola muških nosi one dimije rebatinke što vise između nogu ka da si se usra...
    na to se nikad neću moć naviknut

da se vratim torbicama

pederuše su se zvale one što se vežu oko struka, a ove fensi Louis Vuitton, Armani i te fore nisu pederuše
    Tako je, nekad su se ove oko struka nazivale pederušama, a sad su mi ove druge pederskije, bez uvrede onome ko je nosi.

Inače, ovo šta ZG blu kaže, i ja sam ih mrzio nosit, i kad sam je jednom prije 5-6 godina stavio oko struka, imao sam osjećaj da svi baš mene gledaju, ali prije godinu dvije sam ipak pokleknuo...i sad mi je redovno oko struka.
    Tor Steinar majka...
    Torca, 38, 150+

pa ove muške torbice kaj idu preko ramena nisu baš praktične i udobne, pogotovo smetaju u šori.......ali ove klasične "pederuše" kaj idu oko struka su zakon......uopće ti ne smeta nit je kužiš da je imaš, a lijepo stane sve u njih.......

torbice su dobra stvar, ne moraš sve trpat po đepovima, a i manja je mogućnost gubljenja dragocjenih predmeta (pare, mobitel, dokumenti......sve ti je na jednom mjestu i u videokrugu).
    dinamo fan, 30 , 70-ak

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    struk torbice ili pederuše su zakon. promijenio sam ih barem 10ak.
    svakako bolje nego ona moda koja se pojavila prije nekih 7-8 godina gdje muškarci imaju one torbetine preko suprotnog ramena ramena.

tu nepraktičnu torbetinu možemo lako uočiti na 3:26.
    a možemo uočiti i neke uvažene članove foruma u istaknutim ulogama.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Feb 2011
    Citiraj Prvotno napisano od DCF Vidi poruku
    pa ove muške torbice kaj idu preko ramena nisu baš praktične i udobne, pogotovo smetaju u šori.......ali ove klasične "pederuše" kaj idu oko struka su zakon......uopće ti ne smeta nit je kužiš da je imaš, a lijepo stane sve u njih.......

torbice su dobra stvar, ne moraš sve trpat po đepovima, a i manja je mogućnost gubljenja dragocjenih predmeta (pare, mobitel, dokumenti......sve ti je na jednom mjestu i u videokrugu).
    baš to, i za izvadit nešto u gužvi (dok se voziš u kombiju sa još 12 ljudi recimo ) je jednostavnije. A može bit i jako prikladna za motat u nekom vjetru.

meni su do prije 5,6 godina isto bile odvratne, sve su mi bile uočljive, prevelike, iste. U zadnje vrijeme rade svašta pa se može nać dosta ok i prije svega praktičkih stvari.
    navijač Celja//NK Celje//28//100+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove