+ Odgovori na temu
Stranica 136 od 214 PrviPrvi ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,701/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od alekgreat Vidi poruku

Bilo je jache nego mene
    IPAK JE vozdovac najaci
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

Ovde ču sve izbrisat kasnije šta nema veze sa navijačima.Sad neman vrimena.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    normalno da nema ljutnje, di ćemo se mi stariji naljutit na virtualu...

samo retardi se lože na virtualu...
    bar na netu može pisat tko oće i šta oće...

za teren nisam siguran da su ga sami natopili, al činjenica da su mogli igrat, igralo se i na lošijim terenima...
    al ovi danas igrači su žive pičkice...

ronaldo style, iako ronaldo za razliku od njih bar zna igrat balun...

možda su i imali ceradu za natkrit od kiše
    al treba je rastegnit, a to je već tlaka
    ma bravo legendo,vidi se da ovi mlađi imaju kaj naučiti od nas o zajebanciji
    inače da sam znao kuda če odvesti moje lamentiranje o prošlosti,ziher nikada nebi napisao ono kaj sam napisao
    a sto put sam rekao da se ja nikada nisam palio na šprehe, da je hajduk bio više crveni a dinamo više crni
    to nema veze sa istinom.
    za mene je ionak bitna samo 91.g. a onda smo svi skup otišli sa tribine na ratište
    i torcida i kohorta i vinkovčani i često nekad osporavana armada.ali i svi ostali.
    sve drugo je fakat nebitno.
    kak vi nevolite čuti kajkavski tak ni mi ne volimo čuti dalmatinski,i kaj sad.pa toga ima u svakoj državi.
    a namjerno sam rekao kajkavski jezik a ne nariječje,nazvao sam ga tak kak ga je zvao i krleža.
    kada je htio promovirati kajkavštinu i izazvati polemike.nikada više neču napisati nikaj slično onome kaj sam napisao jer vidim
    da to onda odvede u rasprave kojima nema kraja.
    inače vox skužio sam i primio na znanje neke tvoje prijedloge,vjeruj mi kompa nakon onog pariza ipak imam i potrebu i dužnost
    puno više vremena provesti doma.eto ne idem ni na repku sada,a to mi je bila tekma svih tekmi..
    ali kužiš;potrebe i dužnosti svi imamo. kada si u braku.i kada te več supružnik podržava u svim bedastočama.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od pesticidi Vidi poruku
    a ko vas je to zabranio ,sto puta prozvakana prica udba,komunisti itd.to je bilo za vreme juge a sada ko vas sada zabranjuje,,nego najbolje vi da skupite kintu i uplatite gde treba skidamo mamica za 5 dana ,kako to da smo mi izasli na kraj sa mnogo vecim facama od mamica ,NEGO TREBA SE BORITI A NE PLAKATI PO INTERNETU
    i opet se prozivamo
    dobro ja sam mislio da smo si dobri,ono miroljubiva koegzistencija.
    ali kada bumo tak ,onda bumo tak
    o proganjanju u jugi neču,to bu me i ovak mogli shvatiti samo spličani.
    a drugo molim te objasni mi, kak ste to vi izašli na kraj sa mnogo večima facama od mamiča?i koje su to veče face?
    u svezi glede mamiča ne zaboravi koji su igrači bili mamičevi puleni i di sada i za koga igraju?tak da ne treba baš podcijenjivati mamiča.
    kaj se toga tiče,napravio je neke od najjačih transfera (ne samo na balkanu)sa najjačim evropskim klubovima.a dalje su ti igrači, fakat dosegnuli igračke plafone.kaj treba nabrajati:modrić,manđukić,kovačić itd,itd.
    tak da reči da je mamič mala faca,nikako ne stoji,dapače ja ne vidim puno večih faca na balkanu i šire.
    a drugo daj mi reci molim te ,kak ste se vi to uspjeli i tak zakrviti među sobom, rušeči te face. rušeći te face vi ste dobili najžešču agentursku podgrupu navijača na balkanu.
    sa tim izjavama ne želim nikoga uvrijediti.unaprijed se ispričavam i footiu i unchainedu i onom momku macanu kaj je tu prije bio kaj ih fakat iznimno poštujem.
    ali eto odgovaram na tvoje pitanje. fakat svi pričaju, kak bi sa mamičem ovak ili onak, a češće se zaboravlja kolike novce je mamić zavrtio na trgovini igračima(nezakonito).sa kojim je evropskim klubovima poslovao.nije mamić baš sitna riba.koliko je ljudi mogao potplatiti sa svim tim novcima.koliko je političara u njegovim šapama.
    to se najbolje vidi i po ovoj sada vladi,kaj nema nikakve volje se fakat obračunati sa kriminalom u nk dinamo.
    kaj stariji to vjerniji.

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    i opet se prozivamo
    dobro ja sam mislio da smo si dobri,ono miroljubiva koegzistencija.
    ali kada bumo tak ,onda bumo tak
    o proganjanju u jugi neču,to bu me i ovak mogli shvatiti samo spličani.
    a drugo molim te objasni mi, kak ste to vi izašli na kraj sa mnogo večima facama od mamiča?i koje su to veče face?
    u svezi glede mamiča ne zaboravi koji su igrači bili mamičevi puleni i di sada i za koga igraju?tak da ne treba baš podcijenjivati mamiča.
    kaj se toga tiče,napravio je neke od najjačih transfera (ne samo na balkanu)sa najjačim evropskim klubovima.a dalje su ti igrači, fakat dosegnuli igračke plafone.kaj treba nabrajati:modrić,manđukić,kovačić itd,itd.
    tak da reči da je mamič mala faca,nikako ne stoji,dapače ja ne vidim puno večih faca na balkanu i šire.
    a drugo daj mi reci molim te ,kak ste se vi to uspjeli i tak zakrviti među sobom, rušeči te face. rušeći te face vi ste dobili najžešču agentursku podgrupu navijača na balkanu.
    sa tim izjavama ne želim nikoga uvrijediti.unaprijed se ispričavam i footiu i unchainedu i onom momku macanu kaj je tu prije bio kaj ih fakat iznimno poštujem.
    ali eto odgovaram na tvoje pitanje. fakat svi pričaju, kak bi sa mamičem ovak ili onak, a češće se zaboravlja kolike novce je mamić zavrtio na trgovini igračima(nezakonito).sa kojim je evropskim klubovima poslovao.nije mamić baš sitna riba.koliko je ljudi mogao potplatiti sa svim tim novcima.koliko je političara u njegovim šapama.
    to se najbolje vidi i po ovoj sada vladi,kaj nema nikakve volje se fakat obračunati sa kriminalom u nk dinamo.
    blue ti si pametan momak poenta price se svodi da ni mamic nije svemoguc,ali treba dic guzicu i na ulice a mi smo skinuli zeku i njegove satelite koji su direktno bili u sprezi sa tadasnjim vrhom vlasti kod nas,znaci neprekidna borba.sto se agenture tice nemogu ti reci iz prve ruke ali ni tvoja,ustvari ne tvoja vec tamo neka grupa bbb je u semi sa mamicem,to sam cuo od 1000000 ljudi,a taj ko ti je rekao da smo najaca agentura na balkanu,neka,,,bicu fin,I TEBE MACAN CENI I POSTUJE KAO PRAVOG NAVIJACA I COVEKA,JER U MACANU POSTOJI VISE FACA A SVE TE POSTUJU PS IMAS POZDRAV OD MACANA JER JE SADA SAM U SVOM TELUALI NE ZADUGO ALI TE SVI ONI POSTUJU
    PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM,80+PO EX JUGI,PESTICIDI,GOD42[http://www.dodaj.rs/f/3j/ps/4kicrlV/243qn1.gifSAMOZVANI DIREKTOR BIRTIJE TO JEST DIKTATOR............

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    jeste li vi normalni? na ovom forumu, na ovoj temi pričati o purgerima, dalmatincima, rodijacima, ovim, onim, o regionalnoj netrpeljivosti.........
    šta je vama ljudi?
    ko bude brosao ima blagoslov od mene.
    nešto u birtiju, nešto u nepovrat a možda koji post preživi.
    ja nemam sad vremena ali, ne mogu vjerovati kuda je priča otišla.
    a nitko mlađi od 30 godina.
    pa jebo vas vrag u angoli ili zimbabveu se ta godišta smatraju zrelim starim i ozbiljnim ljudima.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    Kad prvi nije skužio odnosno kad je skužio nešto što nije napisano nisan tija pisat,al kad je i drugi to isto skužio,čisto da razjasnim (jer možda se stvarno da iščitat nešto što nisam napisao).Nigdje nisam napisa da je u birokraciji zaposleno 250.000 purgera,nego 1/4 Zagreba.Ljudi koji žive u Zagrebu.
    @Zgblue ovo kako vaš govor zvuči prepotentno,to nisan napisa da je to meni,nego za tog priku,a kontan da ako je njemu to tako (a sluša masu tog Zg rapa) onda je valjda još takvih.Sve u svemu,moj je post bio čisto jer si ti napisa da ti u neku ruku i nije jasno zašto vas "mrze".Čisto u skladu sa ovim svaštara.
    A pošto je 1981 napisa ovo o brisanju,može li objašnjenje,je li "navijačka svaštara" thread za pisat o temama vezanim uz navijače a koje ne idu u ni jedan drugi tor ili je svaštara za pisat o svačemu,ali od strane navijača?
    U neku ruku onaj post Zgblue-a o averziji naspram purgera i može spadat u navijačke teme
    @macanu na pesticidima
    samo ukratko.sve naše podgrupe kaj se furaju na suradnju sa bracekima mamić,ne smiju nos promoliti nigdje blizu stadiona.a kamoli doči na tekmu bilo domaču bilo gostovanje.
    kaj se tiče vaše agenture, tu sam se malo zaletio jer eto lak sam na okidaču.ali tu nisam mislio na sve grobare.kak ja i večina nas ovdje u hrvatskoj poštujemo zabranjene,mislio sam na suprotnu grupu.ali nemam pravo pisati o vašim unutarnjim stvarima, jer nisam upoznat sa pravim činjeničnim stanjem.ja odavde iz zgba nemrem biti upoznat sa večinom događaja u splitu a kamoli u bgu.prvi puta sam pisao o događajima u kojima ne sudjelujem ili nisam sudjelovao i zato se ispričavam i ziher to više nebum ponovio.
    samo svi pišu o m,amičima i borbi protiv njih a zaboravlja se kaj su mamiči zaista napravili u menađerskom poslu.koji su to transferi i sa kojim klubovima.to nisu male pare.oprosti, ali zaista ne vidim nekoga na balkanu, kaj bi se mogao usporediti sa njima.to kak bi oni poslovali, u nekom zaista sređenom pravnom sustavu, to je več nekaj drugo.
    @bukowski
    kaj se mene tiče ti si iznjeo svoje mišljenje.a ja se držim one maxime;da i ako se ne slažem sa tvojim mišljenjem, boriti ču se za tvoje pravo da iznosiš svoje mišljenje.
    ja se nisam pitao zakaj su nas mrzili, ja to znam.ali tebi ču ukratko odgovoriti da ljudi često nekog mrze samo zato kaj su ljubomorni.
    kaj se mene tiče može se sve ovo brisati.ali i ja mislim da sve ovo o čemu se ovdje pisalo ima i te kak veze sa navijačima.ovi naši odnosi između regija nekada u yugi i sada u hrvatskoj,različiti dijalekti i sve drugo da ne nabrajam,ulaze u genezu povoda navijačkih sukoba.
    a isto tak je i u srbiji.samo nekada u yu je bilo na nivou makro regija a sada je na nivou mikro regija.
    svi oni kaj su navijali za klubove velike četvorke , sada navijaju za klubove iz malih mjesta.a razloge za dobru šoru nama navijačima je lako nači.
    kaj stariji to vjerniji.

Citiraj Prvotno napisano od bajdo Vidi poruku
    Ne to nema veze s Partizanom ili Zvezdom ..to ima veze s drzavom i sustavom u kojem se igralo..nađi mi u Jugoslavenskom prvenstvu kad je utakmica na Poljudu prekinuta zbog kise pa cu ti odgovoriti na postavljeno pitanje..
    Ubuduće biraj temu na kojoj pišeš jer ćeš biti baniran.Ovako sam samo izbrisa,a može neko obrisat i ovo moje

Ubuduće se raspitaj bar malo o onome šta pišeš da ne upotrebim neku težu rić

U Poljudu se u SFRJ nije igrala utakmica zbog kiše neposredno pred utakmicu sa HSV.Neki su opuživali Hajduk da je sam poliva teren vodom da odgodi utakmicu i odmoran istrči na HSV.
    Interceptor je dobro pogodia da je utakmica tribala bit sa Veležon samo je falia godinu.
    torcida,45,45

hehehe bandira će ovim novopridošlim članovima doć glave

nešto kao meni agregat, otkad mu vidih sliku prosvjetlio sam...
    na njemu ima više svetih detalja nego u Međugorju
    Old School

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Vox jeli ono gori agregat okačija svoju sliju?
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

Citiraj Prvotno napisano od Florida Vidi poruku
    Vox jeli ono gori agregat okačija svoju sliju?
    trebalo bi da je, koliko svatih iz komentara ispod slike...

Bitola moj roden cry
    Old School

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    hehehe bandira će ovim novopridošlim članovima doć glave

nešto kao meni agregat, otkad mu vidih sliku prosvjetlio sam...
    na njemu ima više svetih detalja nego u Međugorju

Bandira rulezz

a ko je jachi od vozdovca, macan che te informirati .. samo neznam odkud ja tebi dosho glave
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    Ubuduće biraj temu na kojoj pišeš jer ćeš biti baniran.Ovako sam samo izbrisa,a može neko obrisat i ovo moje

Ubuduće se raspitaj bar malo o onome šta pišeš da ne upotrebim neku težu rić

U Poljudu se u SFRJ nije igrala utakmica zbog kiše neposredno pred utakmicu sa HSV.Neki su opuživali Hajduk da je sam poliva teren vodom da odgodi utakmicu i odmoran istrči na HSV.
    Interceptor je dobro pogodia da je utakmica tribala bit sa Veležon samo je falia godinu.
    Ok primljeno na znanje..ali ovaj primjer sa HSV-om ti ne stoji..jer situacija nije ista..utakmica u nedilju nije uspjesno odrzana zbog vremenskih neprilika vec zbog nesposobnosti organizatora da istu ucini odrzivom..kisa je stala padati 2 sata prije utakmice i nije se ucinilo nista po tom pitanju..tako da je moje pitanje mozda malo nespretno postavljeno..ali ok da ne oftopicarim vise..

normalno da nema ljutnje, di ćemo se mi stariji naljutit na virtualu...

samo retardi se lože na virtualu...
    bar na netu može pisat tko oće i šta oće...

za teren nisam siguran da su ga sami natopili, al činjenica da su mogli igrat, igralo se i na lošijim terenima...
    al ovi danas igrači su žive pičkice...

ronaldo style, iako ronaldo za razliku od njih bar zna igrat balun...

možda su i imali ceradu za natkrit od kiše
    al treba je rastegnit, a to je već tlaka
    tek sad sam primetio post i repliku i mogu reci samo aplauz na otvorenoj sceni ,kada bi svi sledili ovakav primer nebi bilo j.... ovih ili onih majki ipak je ovo virtuala a to samo po sebi znaci da mozes pisati na birtiji ili svastari sve sem uvreda porodice i naravno da ima veze sa fudbalom i naravno da spomenem komsiju sa druge tribine kao vrlo tolerantnog momka red d. rdbgd. POZDRAV ZA SVE NAVEDENE
    Posljednje uređivanje od pesticidi : 26-02-2013 at 11:03

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

RD 1985 - DS 1989

hasan rambo..evo i snimak-
    http://www.youtube.com/watch?v=mVYnzwKq8Fo
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012