+ Odgovori na temu
Stranica 126 od 214 PrviPrvi ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,501/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od macan Vidi poruku
    evo ja ti odgovaram da to i nije lose evo mi prijatelje na sve strane lova kaplje,jbg kako ti kazes oni lovu i cugu naravno nesto opijata mi nerede ,bas sada smo u pregovorima sa nefcijem iz azejrbedzana,ali ne lezi vraze LJUDI NAS IZVALE DA NISMO BILI U BANJALUCI,90,91,KAO BBB,PA TO JAVE OVIMA U SOLUN ,MOSKVU I MILANO I NARAVNO SVE PUKNE ZBOG JEBENE BANJA LUKE,PA DA TE BITAM KO STAROG OLD KAKO KAZES HOOLSA NADJI NAM SADA NEKU PRODJU BAR KOD BAVARACA,PRIHVATICEMO I NJIH AKO VEC NEMA BOLJEG,,,,,,,,NEGO DA TE PITAM JA ZA BANJALUKU DALI JE TU PRESUDAN BANJALUCKI CEVAP ILI ONO RIBE 7 NA 1,JBG DA I MI PROGLEDAMO DA SE SKUPIMO U VECEM BROJU OD 500 PA ZA B.LUKU MOZDA NAM SE POSLE I POSRECI,,,,,,,NEGO JER ISTINA DA STE ORGANIZOVALI 23 GODINE POSLE BANJA LUKE ,NEKO OKUPLJANJE U ESPLANADI SVI KOJI STE TOG DANA ISLI I PROMENILI SCENU IZ KORENA,JER TO NESTO KAO ONO 23 GODINE POSLE MATURE ILI...razmisli ali dobro pa javi jer nas ima koji zeljno iscekujemo tvoj odgovor vidi bar jednu raspolozenu firmu pa nam javi moze i ma bilo ko samo da i mi mALO BRIJAMO PO EVROPI,,,,POZDRAV,,,SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU
    POSTO CITAM FORUM I PISEM A NIKADA NISAM BIO U ZATVORU,JAVI DALI UOPSTE DA SKLAPAMO PRIJATELJSTVA JER AKO JE TAJ ZATVOR TOLIKO STRASAN JBG VREDI RAZMISLITI A TI VIDIM IMAS ISKUSTVA PA JAVI DA SE NE ZALETIMO KO TELAD,PA POSLE TAJ STRASNI ZATVOR OD PA I 4 MESECA MNOGO BAS,BAS jos to i vise te necu pitati za usluge unapred zahvalan,,,,,ps jer tamo stvarno ima i crnaca
    pesticidi 40 80+ juhu...CARAPAN

kobna sreda

Posljednje uređivanje od Zeleni : 14-02-2013 at 04:47
    Ex-Pesticidi, 33, 5 ali po srbiji

Citiraj Prvotno napisano od Zeleni Vidi poruku
    kobna sreda

kobna nekobna ja nevidoh banju luku

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    @macane
    svake godine se skupljamo na spmen-dan banjaluckog gostovanja,
    cevapi su dobri ali sve je to zbog pive,banjaluckog nektara.eh ko je je to vopi bilo.
    ali nije u redu kaj se tak neozbiljno shvatila moja ideja o rentahoolsima,
    to je dobra ideja,pogotovo za nas kaj nemamo slifa za bratimljenje.
    nego,sada cu ja kada popijem kavu malo nekaj banjoj luci.
    a zatvor macane,pa nije bas tak lose pogotovo tam negdje vani.
    moze biti i gotivan,bar vidis jesi li covjek ili ckapi kak vele u ranama.jedino ti crnci,
    malo te zbediraju na tusu jer su fakat svi na tusu dobro naoruzani,ali arapi pak
    nedaju da se iko tusira gol.moras imati uvijek cega na sebi,spremni su nekog izbosti
    ak se tusira skroz gol.oni vele da to rade samo pederasti.ma udure je tvorza pogotovo
    ak se skompas sa rusima kao ja.naucis od njih vori v zakone.to je jaka stvar.mane drukanja
    niti ikakve suradnje sa sluzbenim licima.ma rusi su fakat bogovi tranu.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    @macane
    svake godine se skupljamo na spmen-dan banjaluckog gostovanja,
    cevapi su dobri ali sve je to zbog pive,banjaluckog nektara.eh ko je je to vopi bilo.
    ali nije u redu kaj se tak neozbiljno shvatila moja ideja o rentahoolsima,
    to je dobra ideja,pogotovo za nas kaj nemamo slifa za bratimljenje.
    nego,sada cu ja kada popijem kavu malo nekaj banjoj luci.
    a zatvor macane,pa nije bas tak lose pogotovo tam negdje vani.
    moze biti i gotivan,bar vidis jesi li covjek ili ckapi kak vele u ranama.jedino ti crnci,
    malo te zbediraju na tusu jer su fakat svi na tusu dobro naoruzani,ali arapi pak
    nedaju da se iko tusira gol.moras imati uvijek cega na sebi,spremni su nekog izbosti
    ak se tusira skroz gol.oni vele da to rade samo pederasti.ma udure je tvorza pogotovo
    ak se skompas sa rusima kao ja.naucis od njih vori v zakone.to je jaka stvar.mane drukanja
    niti ikakve suradnje sa sluzbenim licima.ma rusi su fakat bogovi tranu.
    hvala na informaciji,,,i sada ozbiljno vidim da shvatas zajebanciju i to postujem kod svih moramo svi biti spremni i dati i primiti.....pozdrav

Početnik klaan.destino avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    @Zg blue
    ja bi se odma učlanio u tu tvoju firmu, ako je cuga i lobje u pitanju to bi mogao radit do penzije.

Jedino da nema nikakve zarade, onda bi to bila agentura
    Torca, 38, 150+

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od klaan.destino Vidi poruku
    @Zg blue
    ja bi se odma učlanio u tu tvoju firmu, ako je cuga i lobje u pitanju to bi mogao radit do penzije.

Jedino da nema nikakve zarade, onda bi to bila agentura
    ne kompa nema tu nikakve agenture,cist poslovna suradnja.
    trebao bi nam macan razjasniti te sprehe,jer groblje ima brace ko snjeska patuljaka.
    zamisli nas I vas iz splita u elementu kak brijemo okolo po evropi sa npr.svabima.ono cuge klope I gudrovine
    u izobilju.put placen I peri deri po evropi.
    ma ludnica.
    @macane
    sada ce jedna o banjoj luci najnovija.
    kaj stariji to vjerniji.

Datum registracije
    Jul 2012
    evo jedna o banja luki.
    banja luko,banja luko u tebi sam vulturese tuko
    kaj stariji to vjerniji.

bilo je dok nam nisi pokvario kombinaciju sto pominja banja luku brate,to ti je isto gladnom uzeti hleba,dok ne odradimo banja luku ko vi nema nama vise saradnje po belom svetu,,,STO BI REKO RENE DOBAR GLUMAC,,POMOZI SIROTU NA SVOJU SRAMOTUUZE NAM ZANAT
    samo kad mi odradimo banja luku,to ce biti za pricu nista ono kradja prasica i korteo ,,VEC IDEMO NA VRBAS tako se tamo valjda zove reka sad sam guglao e mi cemo se cak i okupati

evo jedna za eaglesa ,,,,,,,,,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

mozda da se otvori tema za ove radove walpapere i slicno

[IMG] upload pic[/IMG]
    the maniacs,30,100+

[IMG] online photo storage[/IMG]
    the maniacs,30,100+

moze neki skup ex ju ali da ne ukljucujemo bratstvo jer bi mogli novinari to da izvuku iz konktesta pa da nas proglase za clanove lgbt bratstva ili po narodski toplog bratstva,nesto kao sto sam i pre rekao 25 godina mature obavezno sa zenskom pratiljom,ko nema neka iznajmi eskort damu.i naravno kad se napijemo i neki napesticidiraju,,,da cemopla za tim vremenima dok nam se jos svaki dan dizala kita
    nastavak pesme od voxa za ove sa kezmetom bi glasio,,,,,izilo i pravim bbb tog dana bilo A OD MURIJE SVE SE DOBRO SKRILO

Datum registracije
    Jul 2012
    @manijace
    walpaperi su ti zakon,pogotovo onaj antiudbaski.
    vratija se vox a di je bija.bez njega jajebancija na ovom forumu jeni ista.
    a kak se mene optuzuje za bratstva ovdje.stavljam na avatar sliku mog ljubimca koji nikako
    se nemre sloziti sa drugim cetveronoznim ljubimcima.
    uskoro bu jedna najnovija o toplica luki.
    kaj stariji to vjerniji.

Datum registracije
    Jul 2012
    evo najnovije o b.luci
    banja luko sjecam te se zivo,al je dobro ono nektar pivo.
    u banja luci hvala bogu,murija mi strgala samo nogu.
    u tom gradu neko se bori protiv vlasti,a neko se janjetinom slasti.
    kaj stariji to vjerniji.

Ugledni član totalna steta avatar
    Datum registracije
    Feb 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    evo jedna pisma za ovaj dvojac s gornjeg djela foruma koji su se proslavili krađom kezmeta

banja luko gostovanje milo u tebi se krme snilo

macan i zg blue, vidim počelo славянское братство, mogli bi to da
    banja luka kraj vrbasa gradina,
    dobro kezme a dobra i janjetina
    :rostil
    torcida alaeština,40god... u jugi ,14 gostovanja točno..sezona 87/88 - 90/91...

Dok ze zemlja oko sunca krece u Banja Luci raste najlepse cvece
    to su devojke lepe i mile
    crno bele momke su snile...
    Ah kada se setim tih devojaka...
    Neko krade jagnjetinu vrelu a neko ljubi banjalucanku zrelu...
    Napred Partizan-da ostanemo u navijackom fazonu
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Datum registracije
    Jul 2012
    banja luko posusilo ti se granje dosli purgeri na oranje.
    fakat mi je dosta vise tih poskocica o b.luci.
    ali salu na stranu,postavio bi svima pitanje.
    da li je jos koja grupa iz bivse yu bila tamo tak kak mi.
    zelim reci, da smo mi bili tam dva puta u dobrom broju.oba puta smo napravili show.
    znali smo da idemo u grad u kojem nas intezivno mrze.grad u kojem je murija jako zaj...na.
    kada smo mi tam dolazili u yu su vec nacionalne strasti jako uzavrele.a tam su u muriji radili krajiski
    krkani sa okolnih brda kaj su meni slomili nogu I nemilosrdno se obracunali sa nama
    kak ste vi ostali prolazili tam i u kojim ste brojevima dolazili?
    kaj stariji to vjerniji.

evi ja sam bio u banja luci ,ne znam koje godine valjda 90,krenulo nas je 5-6-7 buseva od zlog oca i gore majke,jer sto neko rece znali smo da je to najjugoslovenskija sredina.mnogo je proslo od tada a plus mi nismo stigli na utakmicu,u banja luku stizemo valjda je bio 90 min. ili se mozda i zavrsila,ali cega se secam sa tog gostovanja je nenormalne kradje po onim bosanskim kafanama,pekarama,moj drug krle koga sam ja tad poveo sa nama je kad smo usli u neku pekaru gledao gledao i uzeo celu tepsiju bureka,pa je ovaj zvao muriju,pa tu natezanje sa njima i tako ceo put.zato smo i stigli kad smo stigli.i upadamo u centar grada onako razulareni i krece cetnikovanje sa nase strane istog sekunda gde su ljudi bili zaprepasceni odakle sad ovi.secam se jos kroz maglu nekih dogadjaja nekog nokautiranja bicikliste,kamenovanja,mislim da bi bilo bilje da neko drugi napise tu nasu banja luku gde nismo ni videli stadion,ali je kradje bilo kao na filmu.po tome je se nekako secam.
    +40 DS 1989

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    banja luko posusilo ti se granje dosli purgeri na oranje.
    fakat mi je dosta vise tih poskocica o b.luci.
    ali salu na stranu,postavio bi svima pitanje.
    da li je jos koja grupa iz bivse yu bila tamo tak kak mi.
    zelim reci, da smo mi bili tam dva puta u dobrom broju.oba puta smo napravili show.
    znali smo da idemo u grad u kojem nas intezivno mrze.grad u kojem je murija jako zaj...na.
    kada smo mi tam dolazili u yu su vec nacionalne strasti jako uzavrele.a tam su u muriji radili krajiski
    krkani sa okolnih brda kaj su meni slomili nogu I nemilosrdno se obracunali sa nama
    kak ste vi ostali prolazili tam i u kojim ste brojevima dolazili?
    samo da pitam zašto bi nas mrzili?kad se zna da je skoro pola grada bilo ne srpskog življa,dosta hrvata je tamo živjelo.na kraju krajeva tamo je hdz-e imao skup od 50000 ljudi.ne mislim na muriju pod mrziti nego ljude koji su živjeli tamo.
    vratite nam dinamo,36,100+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove