+ Odgovori na temu
Stranica 125 od 214 PrviPrvi ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,481/4266

Tema: Navijačka svaštara

Član u nastajanju Azzurri avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Citiraj Prvotno napisano od biro Vidi poruku
    poljud

Miševi i oni i Interisti
    Torcida/26/80+

Citiraj Prvotno napisano od Azzurri Vidi poruku
    Miševi i oni i Interisti
    Čiji su ovo navijači???
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Feb 2011
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Čiji su ovo navijači???
    od Valencie.
    navijač Celja//NK Celje//28//100+

Citiraj Prvotno napisano od Homeini Vidi poruku
    od Valencie.
    Ništa mi nije jasno ali nije ni bitno.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Ništa mi nije jasno ali nije ni bitno.
    došli muomci malo podržat prikaše i vidit atmosfericu ae
    Hajduk Split,32,neaktivan

Citiraj Prvotno napisano od Azzurri Vidi poruku
    Miševi i oni i Interisti
    da misevi pise im HOMUSI
    pesticidi 40 80+ juhu...CARAPAN

Ultra homic valensija

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    http://www.balkan-handball.com/balka...isu-preziveli/

PELISTEROVA BAJKA O ZLATNIM VREMENIMA…
    Poznat po svojim navijačima “Čkembarima” i atmosferi ravnoj paklu koju je pravilo 4000-5000 ljudi, bitoljski Pelister je od svog ulaska u Prvu ligu SFRJ 1983. godine, bio najnezgodniji teren na kome se moglo gostovati od Triglava do Đevđelije, nešto što je u minijaturi Srbije i Crne Gore preuzelo crnogorsko Cetinje. Tim iz Bitolja bio je prvi makedonski predstavnik u Evropi, kada je 1988. godine igrao četvrtfinale EHF Kupa. Sa raspadom Jugoslavije, u granicama Makedonije, Pelister je imao potpunu dominaciju o čemu govore i četiri osvojene titule u prvih šest sezona makedonskog šampionata.
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Hajduče Sretan 102. R:*

Old School

Citiraj Prvotno napisano od biro Vidi poruku
    poljud

koja je ovo utakmica?
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    koja je ovo utakmica?
    Hajduk-Inter...Ultra Yomus (Valencia) i Boys SAN (Inter) su 2 prijateljske grupe
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Slićan primjer

http://www.index.hr/sport/clanak/ras...ne/662046.aspx

WILLIAM BLYTHING 41-godišnji navijač Evertona, koji je 21. listopada prošle godine, na utakmici QPR-a i Evertona navodno rasistički vrijeđao dvojicu nogometaša, uključujući i jednog iz momčadi koju podržava, dobio je trogodišnju zabranu ulaska na sve stadione u Engleskoj.
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Citiraj Prvotno napisano od blesimetar Vidi poruku
    mislin da je ova priča sa rasizmom otisla predaleko,,svaki kurac su počeli stavljat u taj kontekst,,jedino mi nije jasno kako u svim tim slucajevima dosad nikad nije bilo rasizma prema bijelcima sa crnacke strane,,to je jednostavno nemoguče ili se to nesankcionira kao u drugom slučaju,,,ovako gledajuči opčenito nista mi crnci nisu manji rasisti od bilaca ,,mozda su cak i gori neg od ovoga se radi priča a suprotno nista,,,bezveze ,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    htio bi ovdje nastaviti jednu pricu o jednoj ideji kaj me vec dugo kopka a poceo sam o tome pisati tam na podforumu evropa.ne zelim onu temu opterecivati sa stvarima kaj nejdu tam pa bum nastavio ovdje.
    naime kak sam vec pisao primjetio sam u posljednje vrijeme da postoji jedan konstantno uzlazni trend u doslovce cijeloj evropi.radi se o trendu bratimljenja I prijateljavanja izmedju razlicitih navijackih firmi.
    taj trend je toliko aktuelan da se moze primjetiti da razlicite firme ulaze u neke cudne pa gotovo neprincipijelne
    koalicije.
    jbt danad napadnes svedjane a tuces se sa njihovom bracom madjarima I imas problema sa njihovim prijateljma iz slovenije.tu se fakat ne zna vise tko pije a tko placa.znam da nekad kada su englezi bili nedostizni hools uzor I ideal toga nije bilo.dali netko zna kada je to uopce uzelo tolikog maha?
    znam da I mi I torca to po defaultu odbijamo.nemojte sada samo reci kak mi imamo frendove u ateni.tih nekoliko pojedinacnih kontakata izmedju nasih grupa tesko da se mogu nazvati I prijateljstvom.
    ali kada malo bolje razmislim nama uopce nebi lose doslo koaliranje sa nekom grupom ciji klub igra malo duze u evropi.kak se u hrvatskoj zbog ove nemoguce represije fakat vise nemre ni navijati a kamoli akcijati,a dinamo nemre docekati zimu u evropi, dobro bi nam dosla produzena evropska sezona.radi brije I akcijanja.
    tu ja imam jedan prijedlog.ak se ne zelimo bratimiti nit paktirati sa nikim,mogli bi onda se dogovorit sa nekom evropskom firmom da idemo sa njma na gostovanja na nacin da nam oni placaju putovanje,klopu I gorivo.nekom cugu a nekom belindju ko kaj vise voli.a mi se zauzvrat soramo za njih I delamo sve ostale prigodne nerede.
    oni nas poslje cupaju iz zatvora,financiraju pravnu pomoc ili poguraju financijski nase ljuda kaj zaglave.
    za uzvrat njima pripada sva slava I cast.dakle nama plijen a njima slava.nes poput legije stranaca.
    ak poljaci lijepo zive prodavajuci sve I svasta onda I mi mozemo uspjeti prodavajuci ludilo.ja bi npr pokusao uspostaviti takvu poslovnu suradnju sa navijacima bayerna iz munchena.jer bavarci imaju para,dugo ostaju u evropi a I gotive nas hrvate zbog mandjukica.u to sam se I sam uvjerio kada sam nedugo bio tam.
    cujem da su bavarci imali gadnih problema sa navijacima chelsea u finalu lige prvaka u munchenu.
    sa nama Im se to ziher nebi desavalo.mogli bi sa njima putem jednog poslovnog odnosa suradjivati I u evropi ali I u bundes ligi.imam ja dobrih ideja u svezi tako jednog poslovnog koaliranja.
    da, dobro ste me skuzili, predlazem vam firmu rentahools.moto firme bio bi; vama slava nama lova.
    molim cijenjene clanove foruma da napisu nekaj na ovu temu I kaj misle zakaj danas sve firme
    imaju tu istu sprehu bratimljenja ili friendship druzenja?
    meni kao pripadniku old schoola je to sve skup jako zanimljivo pa cak I interesantno.toga nikad prije bilo nije.
    I kaj velite za ovu rentahools sprehu? vjerujte I nisam bas tak neozbiljan.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    htio bi ovdje nastaviti jednu pricu o jednoj ideji kaj me vec dugo kopka a poceo sam o tome pisati tam na podforumu evropa.ne zelim onu temu opterecivati sa stvarima kaj nejdu tam pa bum nastavio ovdje.
    naime kak sam vec pisao primjetio sam u posljednje vrijeme da postoji jedan konstantno uzlazni trend u doslovce cijeloj evropi.radi se o trendu bratimljenja I prijateljavanja izmedju razlicitih navijackih firmi.
    taj trend je toliko aktuelan da se moze primjetiti da razlicite firme ulaze u neke cudne pa gotovo neprincipijelne
    koalicije.
    jbt danad napadnes svedjane a tuces se sa njihovom bracom madjarima I imas problema sa njihovim prijateljma iz slovenije.tu se fakat ne zna vise tko pije a tko placa.znam da nekad kada su englezi bili nedostizni hools uzor I ideal toga nije bilo.dali netko zna kada je to uopce uzelo tolikog maha?
    znam da I mi I torca to po defaultu odbijamo.nemojte sada samo reci kak mi imamo frendove u ateni.tih nekoliko pojedinacnih kontakata izmedju nasih grupa tesko da se mogu nazvati I prijateljstvom.
    ali kada malo bolje razmislim nama uopce nebi lose doslo koaliranje sa nekom grupom ciji klub igra malo duze u evropi.kak se u hrvatskoj zbog ove nemoguce represije fakat vise nemre ni navijati a kamoli akcijati,a dinamo nemre docekati zimu u evropi, dobro bi nam dosla produzena evropska sezona.radi brije I akcijanja.
    tu ja imam jedan prijedlog.ak se ne zelimo bratimiti nit paktirati sa nikim,mogli bi onda se dogovorit sa nekom evropskom firmom da idemo sa njma na gostovanja na nacin da nam oni placaju putovanje,klopu I gorivo.nekom cugu a nekom belindju ko kaj vise voli.a mi se zauzvrat soramo za njih I delamo sve ostale prigodne nerede.
    oni nas poslje cupaju iz zatvora,financiraju pravnu pomoc ili poguraju financijski nase ljuda kaj zaglave.
    za uzvrat njima pripada sva slava I cast.dakle nama plijen a njima slava.nes poput legije stranaca.
    ak poljaci lijepo zive prodavajuci sve I svasta onda I mi mozemo uspjeti prodavajuci ludilo.ja bi npr pokusao uspostaviti takvu poslovnu suradnju sa navijacima bayerna iz munchena.jer bavarci imaju para,dugo ostaju u evropi a I gotive nas hrvate zbog mandjukica.u to sam se I sam uvjerio kada sam nedugo bio tam.
    cujem da su bavarci imali gadnih problema sa navijacima chelsea u finalu lige prvaka u munchenu.
    sa nama Im se to ziher nebi desavalo.mogli bi sa njima putem jednog poslovnog odnosa suradjivati I u evropi ali I u bundes ligi.imam ja dobrih ideja u svezi tako jednog poslovnog koaliranja.
    da, dobro ste me skuzili, predlazem vam firmu rentahools.moto firme bio bi; vama slava nama lova.
    molim cijenjene clanove foruma da napisu nekaj na ovu temu I kaj misle zakaj danas sve firme
    imaju tu istu sprehu bratimljenja ili friendship druzenja?
    meni kao pripadniku old schoola je to sve skup jako zanimljivo pa cak I interesantno.toga nikad prije bilo nije.
    I kaj velite za ovu rentahools sprehu? vjerujte I nisam bas tak neozbiljan.
    evo ja ti odgovaram da to i nije lose evo mi prijatelje na sve strane lova kaplje,jbg kako ti kazes oni lovu i cugu naravno nesto opijata mi nerede ,bas sada smo u pregovorima sa nefcijem iz azejrbedzana,ali ne lezi vraze LJUDI NAS IZVALE DA NISMO BILI U BANJALUCI,90,91,KAO BBB,PA TO JAVE OVIMA U SOLUN ,MOSKVU I MILANO I NARAVNO SVE PUKNE ZBOG JEBENE BANJA LUKE,PA DA TE BITAM KO STAROG OLD KAKO KAZES HOOLSA NADJI NAM SADA NEKU PRODJU BAR KOD BAVARACA,PRIHVATICEMO I NJIH AKO VEC NEMA BOLJEG,,,,,,,,NEGO DA TE PITAM JA ZA BANJALUKU DALI JE TU PRESUDAN BANJALUCKI CEVAP ILI ONO RIBE 7 NA 1,JBG DA I MI PROGLEDAMO DA SE SKUPIMO U VECEM BROJU OD 500 PA ZA B.LUKU MOZDA NAM SE POSLE I POSRECI,,,,,,,NEGO JER ISTINA DA STE ORGANIZOVALI 23 GODINE POSLE BANJA LUKE ,NEKO OKUPLJANJE U ESPLANADI SVI KOJI STE TOG DANA ISLI I PROMENILI SCENU IZ KORENA,JER TO NESTO KAO ONO 23 GODINE POSLE MATURE ILI...razmisli ali dobro pa javi jer nas ima koji zeljno iscekujemo tvoj odgovor vidi bar jednu raspolozenu firmu pa nam javi moze i ma bilo ko samo da i mi mALO BRIJAMO PO EVROPI,,,,POZDRAV,,,SMRT FASIZMU SLOBODA NARODU
    Posljednje uređivanje od macan : 14-02-2013 at 04:27

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove