+ Odgovori na temu
Stranica 94 od 214 PrviPrvi ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,861/4266

Tema: Navijačka svaštara

probajte ovde, ima sve od žabara.
    fototifo80.forumcommunity.net
    Delije Sever, 40+

http://www.facebook.com/#!/vecchio.spal/photos_albums

Ko ima fejs.90 iljada fotografija.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Član u nastajanju eagles avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    jel zna liti ovako prisušit miljacka?
    sigurno bi se dalo nać šta šalova,privjesaka,naljepnica i kuna..
    valjalo bi poć to vidit kako bog zapovida..jednon AKO nas strpaju u istu ligu
    Hajduk Split,32,neaktivan

Citiraj Prvotno napisano od eagles Vidi poruku
    jel zna liti ovako prisušit miljacka?
    sigurno bi se dalo nać šta šalova,privjesaka,naljepnica i kuna..
    valjalo bi poć to vidit kako bog zapovida..jednon AKO nas strpaju u istu ligu
    jel ti citas ili samo onako pises sta ti dodje u glavu
    the maniacs,30,100+

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    U Torinu na Tora svaka utakmica između 50-55 iljada ljudi glava do glave

Torcida Split 19, 50
    Azapović Marko prisutan duhom!

Član u nastajanju split! avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Nadoda bi i neuspjeli pokusaj napada u konjicu
    Hajduk Split Ultras 23, 20+

Partizan-Hajduk 12.3.1989., na 00:39 se vidi par clanova foruma...
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

vidim da je krenulo u krivom smjeru, a mislio sam da ce se skuziti da se zajebajem u vezi ovog sarajeva kada sam spomenuo rijec prepucavanje i stavio smajli..
    ne mislim o tome pisati, samo sam se nadovezao na post od 100s o bajkama tada u medijima
    osim toga postoji i zaseban topic o toj utakmici, pa koga interesira, moze tamo citati

puno su mi ljepse ove slike sta ih savo i 1981 stavljaju
    NA PONOS GRADA I PUKA NEK' SE HAJDUK ZOVE

-
    42, ???

Citiraj Prvotno napisano od Sava04 Vidi poruku
    1981, šta kažeš na ovu fotku.

ovo je vrh.

'ultras spirit' ...nešto šta se nemože naučit, natrenirat, nešto šta se ne prodaje u dučanu...
    'ili imaš, ili nemaš'
    neki to imamo.. a neki neče nikad...

Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Citiraj Prvotno napisano od Sava04 Vidi poruku
    1981, šta kažeš na ovu fotku.

Sigurno je neka ruska ili poljska tribina u pitanju...
    BBB. 30, 100+

toro- atalanta 85/6

Hajduk, 45 200+-

http://www.index.hr/sport/clanak/nak...ad/640982.aspx

OSIJEK će nakon 21 godine posta odigrati prvu utakmicu u Novom Sadu. Protivnik "bijelo-plavima" bit će Vojvodine, a susret je zakazan za subotu u 15:30 sati.

Inače, utakmica će se odigrati na stadionu gdje je Srbija u posljednjem kolu kvalifikacija za SP razbila Wales.

Zanimljivo je i to da su igrači Osijeka posljednji put igrali u Srbiji prošle godine u Subotici. Tada je susret završio 1:1.

P.S. Jeli Kohorta bila u Subotici? Ako je može li koja slika?
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Komsije su na krcatom stadionu skandirali 'Jebacemo Barselonu, Sustera i Maradonu!', tada su zaista tesko gubili i bod na Marakani i od najjacih ekipa. Tada je i nastao cuveni vic sa dva pandura koji idu pored Marakane i kaze jedan da li si cuo da na Marakanu dolaze Roling Stonsi, drugi odgovara ma ko ih jebe dace im Zvezda tri komada!
    Ovo je jedan od najlepsih golova koje sam gledao uzivo...
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Hajduk, 45 200+-

Očekivano.
    Sport je odavno posta biznis i igračka bogataša.
    Nakon košarke,vaterpola,rukometa i pitaj boga di se sve igraju jugo lige na red mora doč i nogomet.
    Naročito kad se klubovi privatiziraju gazde se dogovore u pet minuti.Pitanje je samo kako če se UEFA postavit.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Ne iznenađuje me.
    Dinamo i OI!, to je život moj!!!
    BBB ZG, 32 godine, 240+ gostovanja

sad kad su dobili blagoslov uefe... samo što nije počelo... a da ne pričam o represiji..ovi zakon o omalovažavanju milicajaca, ko naručen
    Hajduk, 45 200+-

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Kakav kralj! Mogu mu pljugat, najrađe bi ga nalupali al ih vlastite kamere snimaju. Igrač, pa navijač, svaka čast

Nisam htio o rusima al upalo mi u oko...

Citiraj Prvotno napisano od 100s
    a ovo ostalo...mislim da su oni trenutno godinama isprid nas, a ne mi isprid njih (cila exyu scena). nevjerovatni fanatici i teški hard core navijači koji za to žive 0-24. pa o čemu mi pričamo jebate..ovde grupama triba 10 godina za napravit jedan pošten upad u rivalski grad, a ovima je to ko "dobar dan" tamo vecina klubova ima ekipe od par desetaka do par stotina ljudi koji su u svako doba spremni na sve. šta triba više reć?? osobno bi da sve da sad imamo jednu ekipu od takvih 200 ljudi koje sve mlije isprid sebe i s lakoćom ide di god triba.
    navijaštvo su svatili nenormalno ozbiljno i trenutno su vrh u svemu šta rade..od koreografija, priko navijanja do najrazličitijih tuča.
    Na ulici možda čak i jesu vrh ili su blizu, ali sve ostalo i kao scena su još rani pubertet skupa sa poljacima. Ne treba dublja analiza, oni su mlada scena. Do jučer se Lužnjiki raspadao od truba kad bi se igrala kakva europska utakmica, danas se već guraju i dokazuju al ne ide preko noći.
    Ne može se puno sakrit u navijaštvu, čak ni internet tu puno ne pomaže, vidi se ko je ko i gdje pripada. Njihove tribine su krcate štampanim zastavama i transparentima, forserskim imenima grupa... i sam izgled tribine dosta govori. Pogledaš bilo koju talijansku tribinu, pogledaš njih i nema tu puno filozofije. Fali šmeka, fali duha u svemu tome, bez obzira što se pokidaše od treniranja i vježbanja formacija za ferke. Nije sve na ulici, nikad nije ni bilo.
    Da ne ulazimo da su im grupe agentske, da su praktički miljenici politike itd itd
    Ovo ostalo, akcijanje, fajteri, upadi u gradove... to je grad od 11.5 milijuna ljudi, a opet imaju 2 i pol tribine o kojima donekle možemo razgovarat plus zenitovi iz pitera...
    BBB. 30, 100+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove