+ Odgovori na temu
Stranica 76 od 214 PrviPrvi ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,501/4266

Tema: Navijačka svaštara

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    nemojte se ljutiti ali ipak ću obrisati...ne zato jer se s konkretnim pojedincima ne bi trebalo sprdati, zaslužili su ali ipak vis a vis ispravnih ljudi a i razine zborišta nećemo svest temu na ismijavanje.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    a kaj drugo nego sprdati se sa ljudima kaj naprave jednu sliku ispod bana na kojoj u blicu pokažu tri prsta, naprave slike iz dvorane na isti način i na kraju negdje u pripizdini na autoputu u mrakači se slikaju sa partizanovim šalom, di im je očito bilo bitno samo da je inina benzinska.onda na radiju se onak izbljuju u priči kak su osvojili zgb.strašan navijački uspjeh.treba se sprdati sa njima, jer možda im onda nebu drugi put palo na pamet tak lagati i falsificirati.a i bio bi red upravo radi razine i ozbiljnosti foruma, da se neko od groblja distancira od te snimke sa radija,ili da moderatori sa njihove strane obrišu to,kad su več naši moderatori tak politički korektni i tak senzibilirani na pretjerano navijačko provociranje.mada je meni ovo od 1981 izgledalo baš kak dobra fora.ujedno me i podsjetilo da si moram skinuti tu glazbenu temu iz wariorsa na mob,recimo kak zvono,jer ta mjuza je fakat super.
    kleng,kleng,kleng(zveckanje flašama)wariors come on to play,yey!!! to je film moje mladosti,bez ikakvog pretjerivanja gledao sam ga ziher 20.puta.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Citiraj Prvotno napisano od zg blue Vidi poruku
    @alan ford sada ču tu napisati nekaj kaj sam več rekao i hordama zla,ako netko objavi neku: sliku,tekst,video klip,radijski snimak i sl. bez ikakvog svog popratnog komentara, a ispod toga stoje njegove generalije,to znači da je on sa time rekao:evo ovo ovdje objavljeno je moje mišljenje!!!.nisam možda tak neki iskusni internetski forumaš,ali nekakva pravila lijepog ponašanja i zdrava logika nalažu da čovjek uz nekaj kaj objavi, stavi svoj komentar,ili ak ne stavi svoj komentar,to znači da se u potpunosti slaže i podržava to kaj je objavio i sa svojim generalijama i potpisao to u svoje ime i(ili) u ime svoje grupe.znači ti alan ford sa svojih 25.g.vjeruješ u bulažnjenja,poput ovih sa tog radia.čudim se isto tak i tom radiju.samo nek se zna, da ni jedan mlađi navijač iz zgb nebi povjerovao u tak nekaj,da mu to recimo ide pričati netko od starije ekipe, bez obzira na ugled tih starijih.niti bi nijedan zgb radio išao tak nekaj objavljivati da je priča pričana u obrnutom smislu(boysi u bge)ne zato kaj bi netko sumljao u nekoga da se to nemre napraviti, neko čist zbog naivnosti priče.meni je to sve skup pomalo razočaralo.zato ti iz grupe tnt,nemoj slušati takve priče,slušaj starije sa ovog foruma,kak npr.od gana:rdbg,red lea od groblja:unchaineda,footie mana jer od njih ne buš čuo nekakve lovačke priče,nego realne i fer storije koje su kak i kod mene zaogrnute blijedim plaštom subjektivnosti,kaj je kod nas navijača i normalno.ali ova osvajanja bga,splita ili zgb,fakat sam razočaran,mislio sam da se barem na ovom forumu pokazalo,da se i bez mitomanije može normal razgovarati među najzagriženijim ultrasima,bez obzira na godine.
    Ne znam po čemu si ti shvatio da sam ja provocirao postavljanjem ovog klipa ili da sam se složio sa njim, te da ga još potpisujem svojim imenom ili svoje grupe.

Klip je postavljen na jutub pre par dana, i da ga ja nisam preneo, neko bi ga drugi, sa naše ili vaše strane, jer se vrti po forumima i još se radi o kontroverznoj temi. Što se tiče komentara koji treba ići uz klip, ovaj koji sam postavio i koji se odnosi na opis emisije, lokacija/radio na kojoj je išla i tema, je i najprikladniji. Jer ne mogu ja davati svoju ocenu nekog događaja u kome nisam učestvovao i uz klip postaviti komentar "15 minuta grobarskih laži" ili "15 minuta grobarske istine", već sam postavio klip na temu na kojoj se postavljaju razna video, audio i foto dokumentacija iz prošlosti, i na akterima događaja je da iznesu istinitost postavljenog bez dizanja tenzija.

Naročito što je priča iz klipa već postavljana na drugoj temi i to od forumaša od Hrvatske:

http://www.hrhb.info/showthread.php?...l=1#post124408

A mene je interesovala priča i sa vaše strane i koliko ima istine, a koliko laži u ovim pričama JF-a, jer je to gostovanje dosta propraćeno kod nas, kako kroz navijačke fanzine tako i kroz medije.
    Dakle, ako se moja radoznalost može protumačiti kao "provociranje" i "potpisano stajanje na stranu Grobara", pa i "podleganje mitomaniji", onda stvarno nešto ne štima ovde.
    Ovaj snimak je stav ljudi koji su govorili u emisiji i ljudi koji su je uređivali. Pa jednom sam postavio ovde intervju sa osnivačem UF-a, i po toj logici bi morao da stanem iza svega što je on rekao u intervju pre 20 godina, da bi imao pravo da dve skenirane stranice okačim na net, koje bi bile zanimljive za pročitati nama mlađima koji nismo imali dodira sa časopisom i vremenom u kojem je objavljeno to.

Sad sam dobio i sa vaše strane odgovore, pa i od onih koji su bili pored njih u dvorani, i to bi bilo to.

@Capo, radi se o Divljoj Teladi Valjevo koji su pokušali da dođu u Poreč, a završilo se tako kako si opisao.
    Posljednje uređivanje od alan ford : 09-09-2012 at 01:27
    Navijač Vojvodine, 26god, 50+

@alan ford sada ču tu napisati nekaj kaj sam več rekao i hordama zla,ako netko objavi neku: sliku,tekst,video klip,radijski snimak i sl. bez ikakvog svog popratnog komentara, a ispod toga stoje njegove generalije,to znači da je on sa time rekao:evo ovo ovdje objavljeno je moje mišljenje!!!.nisam možda tak neki iskusni internetski forumaš,ali nekakva pravila lijepog ponašanja i zdrava logika nalažu da čovjek uz nekaj kaj objavi, stavi svoj komentar,ili ak ne stavi svoj komentar,to znači da se u potpunosti slaže i podržava to kaj je objavio i sa svojim generalijama i potpisao to u svoje ime i(ili) u ime svoje grupe.znači ti alan ford sa svojih 25.g.vjeruješ u bulažnjenja,poput ovih sa tog radia.čudim se isto tak i tom radiju.samo nek se zna, da ni jedan mlađi navijač iz zgb nebi povjerovao u tak nekaj,da mu to recimo ide pričati netko od starije ekipe, bez obzira na ugled tih starijih.niti bi nijedan zgb radio išao tak nekaj objavljivati da je priča pričana u obrnutom smislu(boysi u bge)ne zato kaj bi netko sumljao u nekoga da se to nemre napraviti, neko čist zbog naivnosti priče.meni je to sve skup pomalo razočaralo.zato ti iz grupe tnt,nemoj slušati takve priče,slušaj starije sa ovog foruma,kak npr.od gana:rdbg,red lea od groblja:unchaineda,footie mana jer od njih ne buš čuo nekakve lovačke priče,nego realne i fer storije koje su kak i kod mene zaogrnute blijedim plaštom subjektivnosti,kaj je kod nas navijača i normalno.ali ova osvajanja bga,splita ili zgb,fakat sam razočaran,mislio sam da se barem na ovom forumu pokazalo,da se i bez mitomanije može normal razgovarati među najzagriženijim ultrasima,bez obzira na godine.
    Ako stavim kao komentar neki komad arhivskog materijala, to samo može da znači da stojim iza mišljenja , što sam ga izrekao prije 20-25 godina. A ako je to postirano, kompaktibilno sa onim o čemu se diskutuje , onda je to primjereno i autentično. Bez ''naknadne pameti'' .

Neko je transparentno imao svoj stav i tada a i sada, kada je o prošlom vremenu riječ.

Košarka...i mi smo , mislim na organizovanu navijačku grupu Horde zla, bili primarno fudbalski navijači. Ali smo i koliko -toliko dobrim igrama KK Bosne kompenzirali vrlo slabu igru FK Sarajeva, pa smo i košarku organizovano pratili po ex Ju.

Što mene ima da zanima tvoj odgovor, da vi niste pratili Cibonu ...ako vi to smatrate svojim plusem, onda je naše praćenje KK Bosne po vama minus. Po vama, ali ne i po našoj logici.

Dakle, ne zajebaji bake ti u helankama...
    Hz 40

''Biti srcem vezan, u tome leži snaga !?''

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    nismo pratili cibonu ne zato jer smatramo da ti nije "izvorno navijački" nego zbog gotovo konstantno zategnutih odnosa s tom cibonom i odbojnošću prema elitističkom pristupu cibone.
    da je dinamo organiziran kao beogradski klubovi vjerojatno bi pratili sve ostale.
    vi ste se našli u priči s kk bosna, mi u priči rk zagreb, neko vrijeme. i to je to.

istodobno, ne bi ništa zamjerao alanu fordu.
    našao je na neki navijački materijal i postavio.
    uostalom, nikad ni ne bi toliko rekli o ovome da nije bilo ovog povoda.
    dakle sve regularno.

Ta emisija je sluzila ljudima za sprdnju i zajebanciju,samo su je grobari ozbiljno shvatali izgleda pa su par puta gostovali u njoj.Steta sto nemaju druge emisije gde je bilo bas interesantno i komicno kada su im gostovali agenti a sa druge strane zice mesano...red juznog fronta,red cigana ali u ulozi grobara....pa onda u emisiji im "grobari" obelodane koreografiju koju su spremali nedeljama pred derbi i vec je ceo grad znao sta spremaju...a njihov sagovornok kaze..."cuti ne moraju bas svi da znaju".hahaha...sve u svemu,smeh u neogranicenim kolicinama.
    Posljednje uređivanje od REAKCIJA! : 09-09-2012 at 10:38
    DS,30 +.200+-

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    @alan ford
    kaj se tiče tebe, fakat sam malo pretjerao,jbg.ne podnosim mitomaniju sa bilo koje strane,pa nakon kaj sam čuo prvih par izjava od aleksandra makedonskog i đingis-kana iz JF u tom radio isječku ,nisam niti slušao dalje nego sam sjeo za komp i odlučio tak malo podignutih tenzija, napisati to kaj sam napisao.da se razmemo,meni je ovo fakat prvi forum u kojem sudjelujem u životu,nisam ljubitelj niti net prijateljstava a niti net rasprava u kojima čovjek prilikom razgovora ne gleda čovjeku u oči.možda zbog toga kaj nemam tak neko internet forumaško iskustvo planem u sekundi kak da sam ispred ili na samom stadionu.nisam ti htio niti pametovati, niti te napadati, velim jednostavno nakon onih žešćih bljuvotina digle su mi se tenzije pa sam zato napisao to kaj sam napisao.ali kad več pitaš kaj si ti tu kao trebao napisati,mogao si napisati iznad tog klipa jednostavno:radio taj i taj,emisija ta i ta,a evo 15.min razgovora o kojem se može raspravljati.oprosti, ali taj radio isječak se nekoga tiče kaj je tu na forumu,ne govori o navijačima dinama iz kijeva,ukrajincima i ukrajini,nego se jasno čuje o kom se tu govori.
    ajmo ovak sada uzeti jednu imaginarnu situaciju u razmatranje,ja sada izađem van tu u svoj kvart napišem na zidu red firm je hrpa šupaka,slikam taj grafit i stavim tu na svaštaru,bez ikakvog komentara ili natpisa.dolje stoje moje generalije,kak bu to izgledalo?kak moje mišljenje?kak provokacija?ili sve ili ništa od toga,ali nekaj kaj se zove opravdana sumnja ostaje,zar ne? mislim fakat mi je žao kaj moram na jedan takav banalni način iči potkrijepiti svoje teze,ali čini mi se da nemam druge opcije.
    @hz
    ovo gore mogu upotrijebiti i u tvome slučaju.ti još kažeš:ako je kompaktibilno sa temom o kojoj se diskutira.pa ziher 50% vaših isječaka iz novina je ubačeno u vaše postove bez ikakve kompaktibilnosti sa ičim.jednostavno stavljali ste nekaj van konteksta i bez ikakve veze sa temom ili slikovnim i tekstualnim materijalom kaj je u toku.pa kad se tak nekaj stavi bez ikakvog popratnog teksta,a tiče se moje navijačke grupe ili moga grada,ja onda taj novinski isječak doživljavam kao vaše mišljenje.upravo ti neki članci iz novina(da je i jedan)kaj ste vi stavljali u svoje postove,bili su tendeciozno i zlonamjerno napisani na štetu naše grupe.
    ali znate kaj,kak ove i druge naše rasprave očito ne vode nikuda,čini se barem meni, da kak zaključak i ovoj i svim drugim našim eventualnim raspravama, mogu reči;hz5 poštujem tvoju razinu komunikacije i onih drugih 50% materijala kaj si ih i ti i ostali iz tvoje grupe ovdje objavili,ali bilo bi najbolje da se ostavimo jedni drugih,kak grupa grupe,jer očigledno postoje velike razlike u mišljenjima i poimanjima svijeta navijača i navijaštva.

p.s. reakcija,da si to bar prije napisao,jer ja sam sudio po radio stanici kaj je napravila tu emisiju,za koju sam čuo da ima svoje mjesto u bge radijskom eteru.uvijek nekak zaboravim kak se ljudima može pomiješati malo u glavi, kad dobiju malo publiciteta i pristupa u javnost.

Na kojoj su onoj emisiji cigani poslali nekog svog tarda pa se ovaj još narugao grobaru koji je glumio mangupa? Nešto se spominje svjetsko prvenstvo '98.
    Mislim da mi je dzis pokazivao taj video na youtube, ne sjećam se...
    BBB. 30, 100+

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od kritična masa Vidi poruku
    Na kojoj su onoj emisiji cigani poslali nekog svog tarda pa se ovaj još narugao grobaru koji je glumio mangupa? Nešto se spominje svjetsko prvenstvo '98.
    Mislim da mi je dzis pokazivao taj video na youtube, ne sjećam se...

Nesha mangup
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

"Njega vole sve zene,devojke..."nemoj te tako o coveku koga ne poznajete,vlada je legenda.
    crvena zvezda,ucz50+,god73

Ja mislim da je ovo jedna od jacih akcija navijackih.Jos jednom im se spremalo zlo..gde je takodje njihov vodja trebao da gostuje,ali ovaj put za malo sa jednim Beogradskim tapkarosem.Inace,desavalo im se i da im u novinama izadje intervju sa doticnim gospodinom sa ovog snimka,dok sa druge strane kod nas pricaju vodje mladjih...Mirko Talijan i Vlada Mauzer!Bilo je vise nego zanimljivo tih godina imati grobare za rivale...
    DS,30 +.200+-

@ZG blue, sve je ok, razumeli smo se.
    Navijač Vojvodine, 26god, 50+

Citiraj Prvotno napisano od alekgreat Vidi poruku

Nesha mangup
    Nesa je od ranih 90-tih uvek bio medju prvima na ulici, tamo gde se to i racuna, davao ali i dobijao. Jednom je sa svojom ekipicom ostao kod ulaza u bastu i naleteli su cigani i nije zapalio nigde i popio je flasu.
    Tukao se i sa njegovim skolskim drugarom i poznatim navijacem Crvene zvezde u vec na forumu opisanim tucama iz 90-tih. Puno nas je islo u tu srednju skolu na Dorcolu, i grobara i cigana.
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    jednom su ljudi vrlo ozbiljno pripremali da na jednu emisiju koju je vodila hloverka a u kojoj bi bili gosti i murja i navijači i sociolozi....pošalju pompera kao predstavnika navijača.

Nemoj da mislis da nije bilo ozbiljnih priprema za ovu emisiju gde si,atada najpopularniju voditeljku,morao da ubedis u neke stvari pre nego sto pristane na ovakvu emisiju.Takodje,i grobari nisu znali do poslednjeg trenutka ko je nas predstavnik.I onda kada je krenula emisija...na jednom kraju studija grobari,u sredini zandari,a na drugom kraju Vladini prijatelji i komsije iz zgrade!
    DS,30 +.200+-

Kad smo kod toga, još jedno izdanje s puno dobre zajebancije, pa malo muzike, pa malo telefonskih poziva, izluđeni Tomurad. Cirkus...

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    @alan ford
    kaj se tiče tebe, fakat sam malo pretjerao,jbg.ne podnosim mitomaniju sa bilo koje strane,pa nakon kaj sam čuo prvih par izjava od aleksandra makedonskog i đingis-kana iz JF u tom radio isječku ,nisam niti slušao dalje nego sam sjeo za komp i odlučio tak malo podignutih tenzija, napisati to kaj sam napisao.da se razmemo,meni je ovo fakat prvi forum u kojem sudjelujem u životu,nisam ljubitelj niti net prijateljstava a niti net rasprava u kojima čovjek prilikom razgovora ne gleda čovjeku u oči.možda zbog toga kaj nemam tak neko internet forumaško iskustvo planem u sekundi kak da sam ispred ili na samom stadionu.nisam ti htio niti pametovati, niti te napadati, velim jednostavno nakon onih žešćih bljuvotina digle su mi se tenzije pa sam zato napisao to kaj sam napisao.ali kad več pitaš kaj si ti tu kao trebao napisati,mogao si napisati iznad tog klipa jednostavno:radio taj i taj,emisija ta i ta,a evo 15.min razgovora o kojem se može raspravljati.oprosti, ali taj radio isječak se nekoga tiče kaj je tu na forumu,ne govori o navijačima dinama iz kijeva,ukrajincima i ukrajini,nego se jasno čuje o kom se tu govori.
    ajmo ovak sada uzeti jednu imaginarnu situaciju u razmatranje,ja sada izađem van tu u svoj kvart napišem na zidu red firm je hrpa šupaka,slikam taj grafit i stavim tu na svaštaru,bez ikakvog komentara ili natpisa.dolje stoje moje generalije,kak bu to izgledalo?kak moje mišljenje?kak provokacija?ili sve ili ništa od toga,ali nekaj kaj se zove opravdana sumnja ostaje,zar ne? mislim fakat mi je žao kaj moram na jedan takav banalni način iči potkrijepiti svoje teze,ali čini mi se da nemam druge opcije.
    @hz
    ovo gore mogu upotrijebiti i u tvome slučaju.ti još kažeš:ako je kompaktibilno sa temom o kojoj se diskutira.pa ziher 50% vaših isječaka iz novina je ubačeno u vaše postove bez ikakve kompaktibilnosti sa ičim.jednostavno stavljali ste nekaj van konteksta i bez ikakve veze sa temom ili slikovnim i tekstualnim materijalom kaj je u toku.pa kad se tak nekaj stavi bez ikakvog popratnog teksta,a tiče se moje navijačke grupe ili moga grada,ja onda taj novinski isječak doživljavam kao vaše mišljenje.upravo ti neki članci iz novina(da je i jedan)kaj ste vi stavljali u svoje postove,bili su tendeciozno i zlonamjerno napisani na štetu naše grupe.
    ali znate kaj,kak ove i druge naše rasprave očito ne vode nikuda,čini se barem meni, da kak zaključak i ovoj i svim drugim našim eventualnim raspravama, mogu reči;hz5 poštujem tvoju razinu komunikacije i onih drugih 50% materijala kaj si ih i ti i ostali iz tvoje grupe ovdje objavili,ali bilo bi najbolje da se ostavimo jedni drugih,kak grupa grupe,jer očigledno postoje velike razlike u mišljenjima i poimanjima svijeta navijača i navijaštva.

p.s. reakcija,da si to bar prije napisao,jer ja sam sudio po radio stanici kaj je napravila tu emisiju,za koju sam čuo da ima svoje mjesto u bge radijskom eteru.uvijek nekak zaboravim kak se ljudima može pomiješati malo u glavi, kad dobiju malo publiciteta i pristupa u javnost.
    slažem se s tobom ZG blue u potpunosti,neko nešto postavi(a očita je provokacija) bez komentara i sad bi mi trebali odšutit,zbog čega?yuge više(hvala bogu)nema,ak je ovo navijački forum onda se držimo činjenica ali očito bez politike ne ide..,ovo što se tiče teksta u čao tifu gdje se priča o Purgerima i Torcidi je već drugi put objavljen, zašto dva put?neko je reko nešto o navijačima iz Zg-a prije 22 godine,j... mi se ko je to rekao,kakvu težinu to uopče ima,nečija subjektivna ocjena(politički obojana..)ak ćemo se vrijeđat na taj način..onda dobro..mogli bi i mi isto tako o dotičnima..di ste vi bili na gostovanju i u kolkom broju,šaka jada, ovo,ono..očita mržnja s dotičnih adresa prema Hrvatskoj i gradu Zagrebu te Dinamu koji je simbolizirao i jedno i drugo je i dalje jaka pa se provokacije nastavljaju..svaka polemika je besmislena..
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011

Citiraj Prvotno napisano od alekgreat Vidi poruku
    l
    ovaj delija me podsjetio na meni majsmješniji klip na youtube, s imenom : "Napušeni voditelj umire od smijeha"...

možda je Mauzer stvarno legenda među svojima, al jebaji ga, izaziva podsmijeh, nema šanse da bih ga postavio da me pretstavlja u nekoj TV emisiji... gdje im je pamet bila
    Old School

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi

možda je Mauzer stvarno legenda među svojima, al jebaji ga, izaziva podsmijeh, nema šanse da bih ga postavio da me pretstavlja u nekoj TV emisiji... gdje im je pamet bila
    Ma zezaš.. meni je ovo prejaka šema.
    BBB. 30, 100+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove