+ Odgovori na temu
Stranica 73 od 214 PrviPrvi ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,441/4266

Tema: Navijačka svaštara

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Hz22 Vidi poruku
    Nema ovdje puno prostora za bilo kakav normalan komentar. Gdje je ''cipelarenje'' na djelu, tu nema fajtera.
    A ovaj što se sam namjestio...šta reć'
    ma i nemam neki komentar na samu šoru,nego kak je majstor to odigrao,na kraju još i dobije u vugla.baš smiješan video,a ne vjerujem da je namješteno jer palo je tu i dobrih udaraca.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    slika sa gostovanja
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

Datum registracije
    Feb 2012
    http://plusinfo.mk/vest/54892/Delii-...padnale-Kumani
    Група од околу 20 момчиња од навивачката група „Делии“ во Куманово, со палки физички нападнале тројца навивачи на „Кумани“ изутринава околу 1 часот по полноќ.
    Во врска со тоа приведени се неколку лица и кумановската полиција информира дека превзема мерки за целосно расветлување на случајот.

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Jedan od mirnijih košarkaških derbija Ši-Zd, ka će opet ovako

http://www.youtube.com/watch?v=R148w756cl0
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

Početnik
    Datum registracije
    Oct 2011
    Pozdrav,razmena nalepnica samo srpske grupe trazim,prednost:uf,meraklije,delije i ff.nudim:jakuza,delija i ostale
    Jakuza KS 18,30+

nema veze s navijačima, ali nije ni daleko...

http://www.vecernji.hr/zagreb/necemo...-clanak-448636

Mali od 10 godina terorizira cili razred i profesore
    njih 22 ne žele doč u školu dok ga se ne izbaci hahaha

materijal za budučeg boysa garant
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Datum registracije
    Feb 2012
    [IMG][/IMG]
    Lozari Kavadarci sredjuju tribinu

Citiraj Prvotno napisano od alekgreat Vidi poruku
    http://plusinfo.mk/vest/54892/Delii-...padnale-Kumani
    Група од околу 20 момчиња од навивачката група „Делии“ во Куманово, со палки физички нападнале тројца навивачи на „Кумани“ изутринава околу 1 часот по полноќ.
    Во врска со тоа приведени се неколку лица и кумановската полиција информира дека превзема мерки за целосно расветлување на случајот.
    ubuduće vlastiti tekst piši latinicom ili prevedi krartku navijačku poruku, npr onu dolje šta si stavio,
    mlađi neznaju ćirilicu,a i mi stariji imamo problema
    torcida,45,45

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    ubuduće vlastiti tekst piši latinicom ili prevedi krartku navijačku poruku, npr onu dolje šta si stavio,

Ja muku mučim, sve je kriv profesor u srednjoj, bija je nacionalistički nastrojen pa smo čirilicu preskakali.
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

Super ugledni član interceptor avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Brat mi je uvik bio zagrižen za košarku,pa nekidan u mene prćkao po internetu i prisjetio me kad mi je pokazao ovaj video na ovog pok.košarkaša i one velike mečeve, da ne rečem ratove između Cibone i Zvezde. Stvarno koje su to utakmice bile i koje izvrsne individue s obje strane...Poslije je ojačao Split (Jugoplastika) i Partizan(doduše uvik je on bio jak) pa su se samo nastavile odlične košarkaške predstave s puno svakojakih naboja....
    Ovaj pok. košarkaš Slobodan Janković uvijek je bio onako u većini slučajeva nekakav "hladni cinik" kad bi mu se dosudila "osobna.A, znao je baš tako mlatarati rukama i nogama u svome protestu zbog sudačke odluke " Po tome sam ga zapamtio i jednostavno mi nije bio drag.
    Dočekala ga je zla kob u jednom trenutku i besmislenom činu gdje dolazi do izražaja njegov karakter... Svi mi znamo tako nekad nekontrolirano postupiti a mjesto i vrijeme kao da nas biraju i određuju nam sudbinu...
    Koliko mi nije bio drag, NIKAD mu tako nešto ne bih poželio. Treba li reći da je bio odličan igrač ? Rip
    http://www.youtube.com/watch?v=tdP7ybWPI1k
    Torcida-old school 45

Na oprostaju saleta djordjevica sam se sokirao kad sam vidio bobana..bas se bio strasno zapustio i kao da ga defetizam neki copio..nije proslo puno,a srce ga strefilo..mislim da je isao 1000 puta opet pogoditi konstrukciju,nebi mu se ono dogodilo..bez obzira sto je zvjerski nabio glavom..
    dinamo zagreb,25 god,40+
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

Početnik HZ Ado avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Puno

HORDE ZLA 1987
    ALIPASINO POLJE

Sarajevo 42

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    trener je bio Vlatko Marković,poslije te blamaže su ga neki u naletu bjesa zvali doma i prijetili mu..inače Sliškovičev otac je bio veliki dinamovac,tamo di su bili ti jugoslaveni kao Velež,normalno da im je Dinamo bio izazov i trn u oku,pa je tamo bilo teško dobit,isto kao Rijeka,na Kantridi 30 godina nismo pobjedili,Rijeka je bila Zvjezdina filijala..protiv Dinama su igrali na nož uvijek,mnogi su se ložili na Dinamo kao hrvatski nacionalni klub i to mi je posebno drago!!crrnogorski suci su dinamu bili tradicionalno neskloni(Folić i slični..),pa onaj idiot Martun,kolko su sudili nepostoječih jedanesteraca,djelili kartona..Dinamo je tražio i strane suce,nije se moglo puno promjenit..neka prvenstva smo sami zajebali..reko je onaj Makedonac nedavno što je namješto tekme:"..Dinama mi je bilo baš žao,krali su ih najviše u ex yu ligi.."
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    Nem problema ja malo da se educira omladina

Početnik HZ Ado avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Kad se samo sjetim ovakvih oglasa u Tempu

HORDE ZLA 1987
    ALIPASINO POLJE

Sarajevo 42

Datum registracije
    Feb 2012

Family u akciji

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    ..navodno je bilo i "navijačkih" oglasa tipa "mjenjam prase za ulaznicu.."
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Citiraj Prvotno napisano od split572 Vidi poruku
    Kako je Tempo izlazia... na dnevnoj, tjednoj ili mjesečnoj bazi? Jeli to bia navijački časopis, ili nešto tipa danas SN samo sa par navijačkih stranica? S obzirom da je uredništvo bilo u BG (prepostavljan) jesu li članci bili dosta objektivni, šta se tiče navijačkih grupa? Hvala.
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od split572 Vidi poruku
    Ja sam se neke 76-te susreo sa prasetom ispred JNA, oči u oči, pred jedan derbi. Ćale me je nosio na ramenima oko stadiona, gledam odozgo hiljade glavica, a stadion već pun, svi ovi ispred očajno traže kartu više.
    Odjednom u mojoj visini prolazi prase koje neki čovek drži visoko i nudi za kartu..
    camo ctoka, 42, 40+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove