+ Odgovori na temu
Stranica 70 od 214 PrviPrvi ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 170 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,381/4266

Tema: Navijačka svaštara

Pre 10-tak dana smo na Adi slavili nesto oko hokeja, rektor i Chupa sedeli za stolom a redleo i ja igrali fudbal sa klincima kada se pojavio Misa i pravo na redlea da ga pita sta ima za has jer su stolovi bili krcati rostiljem. Seo Misa i njupa ali mu niko nije dao hleba. Pitam ga ja jel moze hleba samo klima glavom gore dole odobravanjem i cepa neverovatne kolicine mesista.
    Uzeo malo hleba i cepa bez prestanka pa smo mu za njegovo dobro morali da sklonimo meso.
    Pitao me sta slavite i cim je cuo poceo da vice Chuuuukkkaaaaa.
    Ustao i krenuo ka Savi ali nam je rekao sada cu da dodjem.
    Posle par minuta rektor otisao da vari garu i zove nas sve "Dodjite da vidite retku priliku kako se Misa kupa", mislio sam da pliva i kada smo se pojavili iza ugla Misel na okruglom pod tusem se obucen kupa i izvadio sampon, scena neverovatna, Partizanova majica ali i orginalni sorc koji je capio nekom igracu.
    redleo je sve to detaljno slikao pa ne sumnjam da ce i da baci polucenzurizane fotke da ne plasi mladju populaciju.
    Jedan je Misa, realno!
    P.F.C.- B.B. 1970.-....

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Ali, pitanje je kako je matori vuk osetio da ima neko slavlje...Ada..brčalaaaa, na-na-na...Daj mi neke pareeeeeeee...Neponovljiv je. Volim ga ko oka tri. Nedaj Bože da njega izgubimo, kao Mancea da nam nema...
    camo ctoka, 42, 40+

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Da me se krivo ne shvati radi onog o hospitalizaciji, prije ovog videa s tetom Gocom koja ga oblači, hrani i brine se o njemu, većina ljudi ima prirodnu nebih rekao predrasudu, već predpostavku da je skitnica koja se hrani u klubi i često biva smještena na PO neke bolnice.

Da je simpatičan lik je definitivno, pa nebi ni mrava pregazil na putu... jebiga teška sudbina još kad se spomenul uzrog psihičkog stanja miše... ono o noževima i gledanju ubojstva, odmah sam se sjetil Krste Papića i ovog dokumetarca.

Jebeš sve ako mi ne živimo na najluđem kutku zemaljske kugle... pazi godina 1968.

Datum registracije
    Sep 2011
    Ovo što je TV pružilo o Mad Max 3 Miši...je smešno, ali edukativno.

Miša je čovek koji odvajkada pripada Jugu, istoku, kompasu..

Lud koliko jeste, naša srca su uvek uz njega, gde god on bio..

Mišin kompas, grobarski kompas..
    camo ctoka, 42, 40+

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    jel itko u zadnje vrijeme vidio našeg bradu, u turopoljskim krajevima poznat i kao čamaza?
    vrlo osebujan lik.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    jel itko u zadnje vrijeme vidio našeg bradu, u turopoljskim krajevima poznat i kao čamaza?
    vrlo osebujan lik.
    Di si se sad njega setil caporegime, nema njega na Dinamu već pun kufer. Zadnji put sam s njim razgovaral na Trgu Bana Jelačića kad je bil neki od dočeka Janici tad sam mu dal baklju da zakuri... ovi moji Rudeš Boysi su ga sreli u Buševcu na Rudeš - Polet Buševec u 3.HNL prije 4 godine, i brijem da mu je to zadnja tekma s navijačkim aranžmanom

Naletih na netu na ovo čudo od slike, napokon sam svatil kaj je to definicija navijačke iskopleksiranosti na netu....

...s čim se sve pojednici bave, da ne povjeruješ

Izgleda da je čital previše ovaj strip...

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pa dobro...nećemo sad omalovažit horde zla u cjelini.
    ljudi krenuli jakom izvedbom u eurotekmama i htjeli se pohvaliti da su imali bolji broj od grupe koju očito i ovim smatraju većom i moćnijom.
    tu euforiju im nitko ne bi trebao zamjerati budući imaju pokriće.
    a torcide je bilo toliko jer su točno toliko karata i dobili,ne?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Početnik damned avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Footie da li se sečaš kada smo onda čekićali neke karte u restoranu i kada se brat P... vratio iz klonje šokirane face uz komentar: "upravo sam video Mišu kako pere bulju iznad lavaboa"

Ili onda kada se samo ukočio i pao na proslavi neke titule. Svi se uplašili da nije ono najgore, Vujošević ga stavlja u auto i vozi u urgentni a lekar konstatuje da mu nije ništa, samo se prejeo. Naravno, kesu nije ispuštao iz ruku ni kada je bio van svesti.
    Grobari, 29, 50+

Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od damned Vidi poruku
    Footie da li se sečaš kada smo onda čekićali neke karte u restoranu i kada se brat P... vratio iz klonje šokirane face uz komentar: "upravo sam video Mišu kako pere bulju iznad lavaboa"

Ili onda kada se samo ukočio i pao na proslavi neke titule. Svi se uplašili da nije ono najgore, Vujošević ga stavlja u auto i vozi u urgentni a lekar konstatuje da mu nije ništa, samo se prejeo. Naravno, kesu nije ispuštao iz ruku ni kada je bio van svesti.
    Kako se ne sećam..ALCZ dodatno drži govor i ućutkuje ekipicu koja sa strane (ali, iza onog ormana gde smo šankić mali napravili???) vrišti i priča o brijanju jaja i Miši..
    camo ctoka, 42, 40+

Navijač Vojvodine, 26god, 50+

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    vrlo osebujan lik.
    Brada..ma nema njega već pun k godina... legendarno gostovanje kad je na hokej u Jesenice krajem 80ih sred zime otišao u japankama,tj isusovkama tzv

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    pa dobro...nećemo sad omalovažit horde zla u cjelini.
    ljudi krenuli jakom izvedbom u eurotekmama i htjeli se pohvaliti da su imali bolji broj od grupe koju očito i ovim smatraju većom i moćnijom.
    tu euforiju im nitko ne bi trebao zamjerati budući imaju pokriće.
    a torcide je bilo toliko jer su točno toliko karata i dobili,ne?
    Čisto da se zna,nas taj put u Podgorici nije bilo ništa manje od Sarajlija.Ako pogledaš cilu sliku,a ne ovu izrezanu,vidit ćeš da smo NAJMANJE u egalu,a po mojoj procjeni,bilo nas je i 200-tinjak više.Na ovoj slici što si okačio,vide se SVE Horde Zla,dok se Torcide ne vidi jedno trećina/četvrtina.Ako brojiš po onim gore nadstrešnicama,HZ je bilo do sedme negdje,i ovo ispod,dok nas nije bilo doli,ali nas je bilo negdi do 11-e nadstrešnice.
    Ovo je čisto btw,radi istine.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Citiraj Prvotno napisano od Bukowski Vidi poruku
    dok nas nije bilo doli,.

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Citiraj Prvotno napisano od alekgreat Vidi poruku
    Fino shta se neko secha navijachke legende iz nasheg grada i velokog Dinamovca Bato. Interesira me jel ima neku sliku ili video sa tom gigantskim transparentom i shta je na njemu pisalo .. verojatno je on dolazio sa par frendova ali ipak zvuci neverojatno zastavu dugu 200 metara nositi vishe od 1000 kilometara od Bitole do Zagreba, ko zna koliko je tezila. Hvala unapred

Alekgreat teško da na netu ima koja slika tog transpareta, provjeril sam na ovoj stranici gdje ima mnoštvo skupljenih starih fotografija http://www.dinamo4ever.net/#!dzfc-oldies i u nekim svojim knjigama o Dinamu, ali nigdje nema eksplicite slika s tim transparentom, vrlo vjerojatno postoji u starim Dinamovim revijama pokoja slika.

Bato i njegovi dinamovci iz Bitole u Zagreb su dolazili na nekoliko utakmica tokom sezone, bili su uočljivi i poznati po tome da su krajem 70-ih i u prvoj polovici 80-ih imali svoju rutu glavni kolodvor, Draškovićeva, Vlaška,Maksimirska u jednoredu s tim 204 metra dugačkim transparentom. Krasilo ih je to da su imali i ogromne navijačke bubnjeve s kojima su dizali atmosferu kuda su prolazili.
    Njegov transparet i onaj Janjevaca su rađeni prije `80-e.
    Treći dugi transparent je onaj "Uvijek vjerni Dinamu navijaci iz Zapadne Hercegovine" iz 1980.godine, za izradu tog transparenta je izravni "krivac" kasniji general bojnik HV Miljenko Crnjac. Četvrti dugački transparet tih vremena je orginalna verzija "Volim te mama, al' ne vise od Dinama" iz 1982.godine.I peti od navijača iz Gospića.

Štel bih se razriješit dvojbi oko nekih navijačkih činjenica;

...pitanje za stblues80 ili Vox populi-ja... koliko ima istine u tome da je na tekmi Dinamo - Hajduk igrano 01.03.1987. (Dinamo-Hajduk 3-3, Besek 1-0, Hajduk poveo sa 3-1 , Vulić dao gajbu Ladiću s 30 m) kada se je Torcida u najvećem broju stacionirala na stajanju istok sam igrač Zoran Vulić prije same utakmice prebacio preko ograde na stajanju podosta dimnih važeva Torcidi !

...pitanje za split572 aka. Tatta... u kojoj sezoni je Ćiro i starija škvadra s Trešnjevke (Crni, Pero, King Kong itd.) počela pjevati legendarnu pjesmu "Imamo bekove, imamo halfove, imamo forove što daju golove" !

...pitanje za alekgreat... 12.5.1987. sudac Beljin iz Pančeva prekinul je tekmu 2.savezne lige između Pelistera iz Bitolja i Trepče iz Kosovske Mitrovice radi učestalog bacanja noževa na gostujućeg vratara. Pošto su Čkembari osnovani 1985.godine vrlo vjerojatno postoji navijačka priča o ovom incidentu.
    Posljednje uređivanje od Argentino : 27-08-2012 at 15:51

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Vox populi imam doma sliku s ove dvije gospođice, i još jedne manje plavuše s predstavljanja novog dresa u Hipo centru samo su fotke u polaroid verziji...

... ova desna prljavica Branka s prirodnim grudima je snimila s Malehookersima spot "Zagrebačko zlo"

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    edit:Obzirom da sam izbrisao post i postavljene novinske tekstove od strane HZ Ado vezane uz ovu temu i pripadnike Delija tako mičem i ovaj
    ulica,tribine i over
    exx
    Posljednje uređivanje od exx : 28-08-2012 at 10:56

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    ko da na netu ima koja slika tog transpareta, provjeril sam na ovoj stranici gdje ima mnoštvo skupljenih starih fotografija http://www.dinamo4ever.net/#!dzfc-oldies i u nekim svojim knjigama o Dinamu, ali nigdje nema eksplicite slika s tim transparentom, vrlo vjerojatno postoji u starim Dinamovim revijama pokoja slika.

Bato i njegovi dinamovci iz Bitole u Zagreb su dolazili na nekoliko utakmica tokom sezone, bili su uočljivi i poznati po tome da su krajem 70-ih i u prvoj polovici 80-ih imali svoju rutu glavni kolodvor, Draškovićeva, Vlaška,Maksimirska u jednoredu s tim 204 metra dugačkim transparentom. Krasilo ih je to da su imali i ogromne navijačke bubnjeve s kojima su dizali atmosferu kuda su prolazili.
    Njegov transparet i onaj Janjevaca su rađeni prije `80-e.
    Treći dugi transparent je onaj "Uvijek vjerni Dinamu navijaci iz Zapadne Hercegovine" iz 1980.godine, za izradu tog transparenta je izravni "krivac" kasniji general bojnik HV Miljenko Crnjac. Četvrti dugački transparet tih vremena je orginalna verzija "Volim te mama, al' ne vise od Dinama" iz 1982.godine.I peti od navijača iz Gospića.

Štel bih se razriješit dvojbi oko nekih navijačkih činjenica;

...pitanje za alekgreat... 12.5.1987. sudac Beljin iz Pančeva prekinul je tekmu 2.savezne lige između Pelistera iz Bitolja i Trepče iz Kosovske Mitrovice radi učestalog bacanja noževa na gostujućeg vratara. Pošto su Čkembari osnovani 1985.godine vrlo vjerojatno postoji navijačka priča o ovom incidentu.[/QUOTE]

Znam da je Dugi u tom famoznom intervjuju spomenuo da je transparent noshen na vishe utakmica a isto i Tatta je to napisao, kao potvrdu i sa ove strane .. Znachi chim je bio na vishe derbija tokom nekoliko sezona kraj 70 tih pa do sigurno Portoa 83 to su desetine utakmica i morala bi biti neka fotka ili sigurno koji snimak sa TV-a sa najvechim transparentom na ovim prostorima kolko ja imam informacije ..

O ovom incidentu sa nozevima koji zadnih par godina provukao kroz medije a je interesantan bash po svoje specifichnosti za razliku od mnogih drugih okolo a i kod nas deshavale su se puno vechih frki kao primer na rukometu (chuveni incident i borba za titulu sa Metaloplastikom) tako da oko ovog nozarenja sam chuo da je kao Vratar neshto provocirao publiku i pala opklada ko che ga pogoditi .. bila 2 prekina posle vishe 'slobodnih bacanja" i mislim da je ipak utakmica okonchana sa krajem i u 90 min. Ali opet kazem tih 80 tih je bilo navijachko ludilo i hrpe incidenata tako da ako doznam neshto vishe sigurno chu napisati .. chuo sam od jednog lika sa super memorijom o puno prichica sa tog razdoblja i shteta kaj nisam imao chime da ga snimim jer imao je shta za kazati .. a 1985 te je bash smena generacija i klinci od nekih 15 , 16 god su par godina kasnije postali prva ekipa kao i kod vechinom tadashnjih grupa.
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Zanimljiva se priča odnosi i na ovaj transparent partizanovih navijača ZAGREPČANI koji je napravljen sredinom 70-ih, a nakon par neuspješnih pokušaja u sezoni 1977/78 je oduzet vlasnicima.
    Unchained & Footie Fan imateli vi kakvih saznanja o sudbini ovog vašeg transparenta.

[QUOTE=Argentino;126543]
    ...pitanje za split572 aka. Tatta... u kojoj sezoni je Ćiro i starija škvadra s Trešnjevke (Crni, Pero, King Kong itd.) počela pjevati legendarnu pjesmu "Imamo bekove, imamo halfove, imamo forove što daju golove" !

..."bit ćemo prvaci još ove godine"

zar se ona nije prvo pivala u beogradu?
    torcida,45,45

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    @Argentino,nisam siguran,pobrkale su mi se neke godine i dogadjaji,nisam skroz koncentriran al kolko se sječam pjesmu "imamo bekove.."sam čuo na maksimiru još ko klinac,negdi 80,81.g.al nemrem sa sigurnošću reć,nekako me vuče da sam je čuo prije prvog gostovanja na kojem sam bio(82.g)..Tatta
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove