+ Odgovori na temu
Stranica 65 od 214 PrviPrvi ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 165 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,281/4266

Tema: Navijačka svaštara

Citiraj Prvotno napisano od baj1992 Vidi poruku
    rekoh plavi transp, momci u plavom,. . .

nego zanima me svi mi koji smo išli redovito na utakmice, ja sam osobno 19 sezona odradio, neke više neke manje, zadnje 2-3 godine opako usporio, da li ste se navukli na kakve druge hobije?
    osobno sam zabrijao na planinarstvo i tamo skupljam "gostovanja" po vrhovima sadašnje i bivše države, a znam da ima likova koji su otišli u borilačke vještine, biciklizam,ove kaj glume sportske novinare neću kometirat jer mi se čini da samo na tuđi račun briju na tekme sada , pa "stručnjak za imiđ" naš kvartovski neću komentirat uopće ak se prepozna nek se javi :-) . . . ( nije argentino da ga ne optužite bzvz )
    osim redovnog igranja nogometa jedan ili dva puta tjedno,puklo me čitat knjige,
    povijesna tematika,pročita ih zadnjih par godina taman da bi stalo u jedan navijački kombi,
    valjda to dođe s godinama i sporijin načinom života....
    torcida,45,45

Član u nastajanju redleo avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Ja imama pasiju PC-igre(uglavnom BF, PES, FIFA, i još neke), masovni treninzi basket sve to sa malim ciganinom sinom koji će uskoro 9 dina napuniti i sve što vole mladi....Ne ozbiljno sve gutam i gledam, čitam, pregledavam, istražujem što mi se učini u tom momentu int. Od pra istorije i nastanka sveta, preko prvih pronalaska raznih iskopina do današnjih otkrića i budućnosti cele planete. Razvoj tehnologije ili tripa da sve to vanzemaljci puštaju. ... Što se tiče planinarenja redovno kolima do Avale jednom u dva meseca...Kad mi dođe frendica od žene iz Mostara umemo se pentrati i na drugu planinu tipa Kosmaj, devojka je pro alpinista pa da je ispoštujemo, malo i po Košutnjaku udarimo tempo, gradu kupovina, šetnja....tih dana se našetam za celu godinu.

Tekme pratim i dalje redovno po BG i okolini skoro sve. Sada smo skoro svi mobilni sa vozilima tako da i odlasci na "gostovanja" nisu problem da se org za 3,4h pre tekme...Jbg nekada se kretalo dan ranije ili veče pre vozom, busom...Ali šta da se radi...Samo zamislim kako bi sve to izgledalo danas da je ostala ludara....Kad krene autoputem bulumenta...Mada ko zna možda bi se i železnica modernizovala pa bi do tipa Splita bio napravljen most buahaha...Mašta...

Dosta ovde ima sportskih komentatora i ljudi koji se bave novinarstvom a da su samo pre par godina divljali s'nama po tribini 90tih pogotovo. Čak imamo i dosta političara i ministra na jakoj funkciji. Ali sve to nama neće nešto pomoći....Može čak da nam i odmognu, pošto znaju mnoge stvari kako funkcionišu na i oko tribine...

Toliko za sada od mene o7
    Posljednje uređivanje od redleo : 03-08-2012 at 13:14
    Ja sam godine proveo sa tobom...
    DS'89, FKCZ, 36, +-200 ko bi ga znao...

za nekoga od bbb....https://encrypted-tbn1.google.com/im...azo9XmdZE45n_A

jel ovaj jos prisutan kod vas,jer san cua da je agentura?

Citiraj Prvotno napisano od redleo Vidi poruku
    Ja imama pasiju PC-igre(uglavnom BF, PES, FIFA, i još neke), masovni treninzi basket sve to sa malim ciganinom sinom koji će uskoro 9 dina napuniti i sve što vole mladi....Ne ozbiljno sve gutam i gledam, čitam, pregledavam, istražujem što mi se učini u tom momentu int. Od pra istorije i nastanka sveta, preko prvih pronalaska raznih iskopina do današnjih otkrića i budućnosti cele planete. Razvoj tehnologije ili tripa da sve to vanzemaljci puštaju. ... Što se tiče planinarenja redovno kolima do Avale jednom u dva meseca...Kad mi dođe frendica od žene iz Mostara umemo se pentrati i na drugu planinu tipa Kosmaj, devojka je pro alpinista pa da je ispoštujemo, malo i po Košutnjaku udarimo tempo, gradu kupovina, šetnja....tih dana se našetam za celu godinu.

Tekme pratim i dalje redovno po BG i okolini skoro sve. Sada smo skoro svi mobilni sa vozilima tako da i odlasci na "gostovanja" nisu problem da se org za 3,4h pre tekme...Jbg nekada se kretalo dan ranije ili veče pre vozom, busom...Ali šta da se radi...Samo zamislim kako bi sve to izgledalo danas da je ostala ludara....Kad krene autoputem bulumenta...Mada ko zna možda bi se i železnica modernizovala pa bi do tipa Splita bio napravljen most buahaha...Mašta...

Dosta ovde ima sportskih komentatora i ljudi koji se bave novinarstvom a da su samo pre par godina divljali s'nama po tribini 90tih pogotovo. Čak imamo i dosta političara i ministra na jakoj funkciji. Ali sve to nama neće nešto pomoći....Može čak da nam i odmognu, pošto znaju mnoge stvari kako funkcionišu na i oko tribine...

Toliko za sada od mene o7
    rodleo, bravo za gaming, samo što ja nisan PC, nego PS3, Xbox 360, konzolaš, ako ti je poznat taj izraz
    smara me igrat s tipkovnicom i mišom, nekako mi se draže zavalit s joistickom u ruci
    i bravo za masovne treninge ....

a vanzemaljci su pičke
    jer da nas se ne boje, došli bi se pokazat
    Old School

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    rodleo, bravo za gaming, samo što ja nisan PC, nego PS3, Xbox 360, konzolaš, ako ti je poznat taj izraz
    smara me igrat s tipkovnicom i mišom, nekako mi se draže zavalit s joistickom u ruci
    i bravo za masovne treninge ....

a vanzemaljci su pičke
    jer da nas se ne boje, došli bi se pokazat
    Ja sam uverenja da vanzemaljci provire, vide da smo teški šljam i odu dalje...

Ili da smo mi, navodni zemljani, uništili sve planete koje danas zagledamo, i završili ovde gde smo..

Nego, jesi li ti meni odvojio neke devojčice sa fejsa? Nisam ni ja mulac, ušao sam u petu deceniju
    camo ctoka, 42, 40+

Kume, o kakvim devojcicama pricas? Sutra spremaj "golijski" ili ce da ispliva ova prica na povrsinu.
    Commando, 37, ?....

Datum registracije
    Apr 2012
    @Vox populi kako da ne znam odrastao sam sa konzolama ATARI 2600 pa sve kako je izlazilo...SEGA MEGA..Sondža... Sa unchained-om, rektorom, mojim gancijiem iz Brigate fam, burazerima turniri su se igrali dan i noć...FIFA, PES... Danas samo PC ali sa joypadom, volanom, itd...se kidaju razne igre..Jbg imam i malca pa mora sve da se ima pri ruci. Samo kod mene da bi zaslužio 1h PC mora da bude napolju min 2h sa drugarima i kada smo na terenu da pogodi 3 od 5 s.bacanja u protivnom nema "druženja" sa igrama.

Ovo oko vanzemaljaca. Dosta čitam i gledam emisije naučnog karaktera. Držim se teza koje je izneo sam Deniken da smo mi naseljeni od strane tih tj. tog Vanzemaljaca koga zovemo i prizivamo kad nam je loše. Ili ti mi smo vanzemaljci...i tamanimo jedni druge iz samo nama znanih razloga!

Preporuka da se gledaju više History, Nacional G., Discovery....a manje ovi političko trovački kanali.. Dosta emisija ima i na YT, koga mrzi da čita knjige.

Kakav FB, kakve cupike. Tamo sve glumice po WC a kada direktno pitaš foliraža...

redleo frende,pa kakve su to teorije ..pari mi ful na Davida Icke-a i one njegove teorije o ljudima reptilima i vodecoj svetskoj bulumenti,povezanoj krvnim srdodstvom..
    Inace mi je drago da dosta ljudi ovdje cita knjige znantsvene tematike..Ja sam se osobno zakacio dosta na lik i djelo Nikole Tesle..Takodjer i na Edisona i opcenito taj dio kad se izbacivali patenti kao na traci..
    Zanimljive mi dosta emisije i istupi ljudi na temu nlo/ufo..Imas kod nas emisiju na rubu znanosti kresmiria misaka i masu emisija na tu temu..jako su kvalitetne i nisu uopce na razini pamfleta..al vjerujem da si uhvatio koju na youtube-u

simpatizer plavih,25 god,40+
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

http://www.izaogledala.com/index.php

vanzemaljci,urote, eko život, samodostatnost i stotine drugih dokumentaraca :-)

živio redleo
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od komandopfk Vidi poruku
    Kume, o kakvim devojcicama pricas? Sutra spremaj "golijski" ili ce da ispliva ova prica na povrsinu.
    Ti znaš da ja nemam taj fejsbuk. Veće šanse ima da su Delije po našoj zastavi dobile ime nego da ja budem preljubnik.
    camo ctoka, 42, 40+

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Citiraj Prvotno napisano od alien Vidi poruku
    za nekoga od bbb....https://encrypted-tbn1.google.com/im...azo9XmdZE45n_A

jel ovaj jos prisutan kod vas,jer san cua da je agentura?
    nema on veze sa agenturom,možda ljudi oko njega ali on definitivno ne

istina,mozda san prenaglia u tom zakljucku zbog ljudi oko njega

Datum registracije
    Apr 2012
    @patriot ma šta znam teorija ili ne želim da u to verujem tako nešto. Nekako mi je ne moguće da su neke stvari pećinski ljudi pravili ima masa objekata koji potiču iz doba neolita gde su određene građevine pravljene sa takvom preciznoću i komplikovanošću da ih ne bi ni današnja tehnologija tako napravila. A ne onda...

Nikola Tesla jedan od vanzemaljaca i osoba koja se i dan danas istražuje. Misteriozni tadašnji njegovi pronalasci, današnja tehnologija?! Ove elementarne nepogode koje se događaju su njegovo ruku delo... Slanje radio talasa velike razorne moći, ma čovek je bio ispred svog vremena...

Gledao sam neke emisije kad provalim da su interesantne na HRT2. Bilo je sličnih i ovde na mnogim kanalima, čak sam, neke radio-snimao i učestvovao kao pokusni kunić...

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    U svakom slučaju ima puno stvari za koje je teško objasnit kako su nastale,napravljene ako se zna na kakva se tehnička pomagala moglo osloniti u određeno vrijeme....
    Gorih u svemiru od nas nema,samo da se ljudska vrsta dočepa i ostalih planeta,sjebat ćemo i taj svemir,bez brige

Uploaded with ImageShack.us
    Hz 40

''Biti srcem vezan, u tome leži snaga !?''

Hz 40

Hz 40

Hz 40