+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 35 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/689

Tema: Looklet natječaji

Looklet natječaji

Dakle, postoji ta jedna stranica na kojoj se nalaze kako Gabi kaže online barbike www.looklet.com

Tu se nalazi nekoliko modela s hrpom robe, cipela, nakita, različitih podloga,tema itd. Smisao igre jest obući određenog modela prema zadanoj temi. Tema može biti neki odjevni predmet kojeg ćete zadati ili može biti neka tema koju sami izmislite npr. ''Smisli look od najviše 5 itema'' ili ''Look za maturalnu večer'' itd. Jedna od nas zadaje temu u kojoj ne sudjeluje već ocjenjuje ostale kandidatkinje. Koja bude proglašena pobjednicom u sljedećem krugu zadaje temu i bira novu pobjednicu. Natječaj traje 24 sata

Jesmo spremni za izazove i modiranje?
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    jel može od sutra?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Naravno, večeras je samo za dogovore. Eventualno možemo složit po neki look po želji da se malo ufuramo

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    meni je vrijeme polako, pa zato.
    de vi sve dogovorite, a ja ću doći na gotovo.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Ja sam very much za

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    brzinska anketa: jel se tamo mora regati, pa složiti look, koji onda ovdje linkamo, il ise može direktno stavljati fotka?
    ili nešto treće?

pdv, sve nam objasni :treptrep

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    znači može se samo složit look i kopirati ovdje? to m ise sviđa. ponestaje mi inspiracije za nickove.

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Nov 2011
    Možeš preko print screen i cropanja...

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Ne treba vam pomoć, sve znate

Da, prije su se lookovi mogli i sejvat i sve. Kad se sitin koliko san ih imala i stalno su me lajkala neka dica iz Brazila i govorili kako dobro radin. Ko zna možda su i bili neki dileri ili pedofili ali su mi opet frendovi bili

Sad treba ovako kao Still, samo mislin da može veća slika ispast. Geraldine je prekrasna

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Ne treba vam pomoć, sve znate

Da, prije su se lookovi mogli i sejvat i sve. Kad se sitin koliko san ih imala i stalno su me lajkala neka dica iz Brazila i govorili kako dobro radin. Ko zna možda su i bili neki dileri ili pedofili ali su mi opet frendovi bili

Sad treba ovako kao Still, samo mislin da može veća slika ispast. Geraldine je prekrasna

Prije pedofili nego dileri Šta će dileri na lookaletu...

Može bit veća slika, ja sam ovo nabrzinu radila samo da vidim kako funkcionira...
    Gerladine mi je najbolja jer ima ovu punđicu iza koju i ja volim nosit na sve

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    ajde onda smislite temu za večeras.

doduše, preslažem odjeću pa možda ne stignem. ah, real life...

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku

Prije pedofili nego dileri Šta će dileri na lookaletu...

Može bit veća slika, ja sam ovo nabrzinu radila samo da vidim kako funkcionira...
    Gerladine mi je najbolja jer ima ovu punđicu iza koju i ja volim nosit na sve
    Ne, znam nekako mi je lakše mislit da su dileri

Je, prekrasna je Gerladine. I meni se sviđa punđica.Bila je još jedna lipa modeluša samo su je maknuli

PDV na poslu

Datum registracije
    Nov 2011
    Doli poso, doli poslovna roba!

šalim se... za ozbiljno: ne lajkam ove bijele-crno poslovne kombe. asociraju me na sobarice/konobarice, iako su i košulja i suknja lijepe svaka za sebe.

I da, mislim da bi ti pdv trebala zadat temu prvu...

Doli poso, doli poslovna roba!

šalim se... za ozbiljno: ne lajkam ove bijele-crno poslovne kombe. asociraju me na sobarice/konobarice, iako su i košulja i suknja lijepe svaka za sebe.

I da, mislim da bi ti pdv trebala zadat temu prvu...
    A, jesu bacaju malo na sobarica đir ALi to je fleksibilnost posla. Recim ako iman kvalitetne škare za čas skratin suknju, uzmen ono za brisat prašinu i od čedne radnice pretvorim se u francusku sobaricu. Ali nećemo u detalje

Pa i mogla bi ja zadat temu. Razmislit ću još malo pa napišem

Datum registracije
    Nov 2011
    Nemoj da te mi raščerupamo ko na modnom kutku onu što je dekolte izbacila

OK, razmisli, pa zadaj nešto...

Ajme nisam bila na modi već neko vrime, morat ću otić i to čudo vidit

Tema: Napravite mi jesenski look. Znači boje koje smijete koristiti su boje lišća u jesen.

S tim da cipele i torba mogu biti u boji u kojoj želite. Uživajte, sutra u ovo vrijeme ćemo proglasit pobjednicu

Datum registracije
    Nov 2011
    Super. Znala sam da će bit nešto jesensko, samo sam mislila da ćeš zadat jesenski svakdonevni look... i ovo mi se isto sviđa iako nisu moje boje uopšte.

Nego, jel može bit večernji look, kao za red cerpet, ili mora bit 'nosiv'?

Super. Znala sam da će bit nešto jesensko, samo sam mislila da ćeš zadat jesenski svakdonevni look... i ovo mi se isto sviđa iako nisu moje boje uopšte.

Nego, jel može bit večernji look, kao za red cerpet, ili mora bit 'nosiv'?
    Samo da je u ovim bojama i da podsjeća na jesen. Sad za koju će prigodu bit to je na vama. Hoće li biti neki svakodnevni ili večernji ili koji god odlučite same. Kiša pada danas i jednostavno nisam mogla ništa drugačije zadat

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Samo da je u ovim bojama i da podsjeća na jesen. Sad za koju će prigodu bit to je na vama. Hoće li biti neki svakodnevni ili večernji ili koji god odlučite same. Kiša pada danas i jednostavno nisam mogla ništa drugačije zadat
    U Zagrebu je sonce

A niš... idem kopat po lukaletu uz trać.

Datum registracije
    Nov 2011
    Probit ću led

Samo da napomenem da tamo nema svih stvari koje sam zamislila, ali what the heck...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove