+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/25

Tema: Sto poznati bosnjacki islamisti misle o islamu, fasizmu, itd.

Sto poznati bosnjacki islamisti misle o islamu, fasizmu, itd.

Za rijec se jucer javio i bosnjacki predsjednik i islamista Z. Komsic.
    http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-...i-nacizma.html

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Željko Komšić je obilježje potpune gluposti i ketenizacije politike BiH.

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Željko Komšić je obilježje potpune gluposti i ketenizacije politike BiH.

Tacno!Ja bih samo jos dodao i hrvatske nemoci!

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pa da su svi do jednoga hrvata s pravom glasa glasala za točno određenog kandidata, nbi to im ne bi pomoglo.
    nakaradni izborni sustav je učinio svoje.
    a bosna i hercegovina koja počiva na panbosanstvu kojega provode preplašeni slučajni prolaznik i unuk četničkog vojvode koji se pisao kao jugoslaven a koji za političke potrebe glumi hrvata nema budućnosti.
    na kraju će doći do nekog čudnog sudara između bošnjačke muslimanske tradicije sa panbosanskim neislamskim elementima koji pak, imaju viziju kako naglo preskočiti stupanj u razvoju nacije i države i odbaciti šatro zaostale tradicije koje (islam) same za sebe nisu loše i ne trebaju biti, a provodnici takve politike su pak bošnjaci koji to nisu bili kad je trbalo biti ili potpuno u glavi konfuzni duhovni apatridi koji pokušavaju izmisliti neki okvir koji bi odgovarao najviše njima.
    ja prognoziram da će, nakon što do kraja zaseru što se zasrat da, sami bošnjaci vijat i lagumdžiju i komšića okolo naokolo s namjerom da omaste konop jer će ova dvojica svojim postupanjem uvjeriti svakoga da bih nije mjesto za život.
    a zapravo je potrebno tako malo da se stvari urede na normalan način
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Dec 2010
    Komsic i Lagumdzija jesu´smradovi,nista manji smrad iz moje perspektive nije ni gdin" cirilicni autogram" opredjeljeni Yugoslaven Covic Dragan,ako se jedan takav bori za prava Hrvata u BIH onda rezultat te borbe mozete pretpostaviti,Komsic je samo slag na tortu bezglavosti i lutanja hrvatske politike u BIH...nema se cvrstog stava,odnosno narodski receno muda da se kaze Inzku i inzkama odjebaus mi hocemo to i to,kad se takav politicar nadje u Hrvata nafaka i hajr ce sami po sebi doci,s ovakvim beskicmenjacima na celu je smijesno bilo kakva prava traziti,evo primjera "nelegalna" vlada se polako legalizirala radi se a dje su "legitimni" predstavnici Hrvata??? Nema ih ni u opoziciji,prebrisani ko skolskom gumicom,odgovor na sve to formiranje nekakvog Sabora,koji ima ulogu kao i kulturno umjetnicko drustvo,odnosno nista...politika u Hrvata se mora mijenjati iz korijena inace nista od vapaja u Germaniju i Vatikan ne mogu oni ni sebi pomoci...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pa može se tako reć. Iako je čović nedvojbeno vođa grupšacije koja je dobila gotovo plebiscitarnu podršku hrvata u bih, takav je i takvi su da se teško za njih može reći da su svojim dosadašnjim radom i zalaganjem učinili sve za dobrobit svog naroda. naprotiv.
    ali šta je tu je.
    naravno da se treba sve mijenjati i z korijena, međutim teško je išta promijeniti ako se u startu negira legitimna volja naroda.

Ilirk@
    Gost
    željko komšić je kreten i plod muslimanske majorizacije, a kao plod hrvatske nemoći je tek indirektno. moćnim hrvatima, složnim prije svega, ne bi sigurno muslimani birali predstavnike jer ne bi imali za to ni načina ni prilike.

čitajući ili gledajući ili slušajući što ta intelektualna ameba misli i govori, neutralni promatrač može samo zaključiti da je bog bosni davno okrenuo leđa, a razum nikad nije ni stanovao tu..

inače, evo se redovno javljaju i bosanski komunisti, nekakav bosanski kongres (većinom muslimani) koji napadaju sam islam i islamske poglavare kao rušitelje bosne iako oni sami negirajući postojanje hercegovine i otvoreno, bez ustezanja, nazivajući srbe četnicima, rade još goru stvar i zagovaraju nekakvu novu, "svoju" državu krojenu po mjeri pravog komunistE, bosnoljupca, kozmopolita i td.

i onda se netko čudi zašto mi se želudac okreće na komunizam. zašto organski mrzim tu ideologiju općenito, režime koje je iznjedrio i državno uređenje koje je vladalo ovim prostorima...
    ništa na ovom svijetu, ni jedna ideologija, ni jedan režim, politički pokret i ideja, nije urodio tako šizofrenim društvom, takvim bratoubilaštvom, takvim mentalnim poremećajem koji se prenosi generacijama, poput nasljedne bolesti ili sindroma...
    još kad tome pridodamo većinski narod koji, pored komunizma i propalih država koje su ih žvakale i ispljunile, u velikoj većini slavi krvave osvajače bosne i potpuno se identificiraju sa kulturom dalekom tisuće kilometara dok istovremeno nacionalni identitet traže u ilirima, starosjediocima, pa onda narod kojemu je laž i prijevara zapisana u genima, a rat i otimačina način života, dovoljno govori o jadu i čemeru iz kojeg hrvati trebaju što prije izići, makar i silom.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    tako će se izgleda i dogoditi.
    čovjek se nedvojbeno počne pitati ima li smisla sve ovo i dokad ovaj narod treba trpiti sve za neko opće dobro, za opći mir u kući.....
    ako nikome nije stalo urediti odnose na pravdu zadovoljstvo svih, onda ne treba gajiti nikakve iluzije.

Pazi ovo, "Govoreći o ovoj temi pred intelektualcima "Kruga 99", Komšić je naglasio da se pojam fašizma i nacizma veže za zapadne demokratije."
    Mislim, da li je potrebno da govorim o vecini zemalja na ovoj zemaljskoj kugli koje jos i danas ne poznaju demokraciju nego su u osnovi totalitarne fasisticke drzave.
    Narocito islamske zemlje prednjace u krsenju ljudskih prava. Ma znate, danas na primjer izadjes na ulici u Libiji ili Siriji i dobijes metak u celo jer si rekao da zelis demokraciju. Naces se u vecini islamskih zemalja u zivotnoj opasnosti kroz samu cinjenicu jer si krscanin. A to nije samo od jucer tako nego je tako vec oduvijek.

Taj Komsic je sve drugo samo ne Hrvat i krscanin i definitivno je u sluzbi antihrvatskih snaga, pa bile one islamske, bosnjacke ili marsovske. Hrvati nemaju problem sa islamom nego aktuelno imaju problema sa velikobosnjacko-bosanskom ideologijom, koja negira i zeli da iskorjeni hrvatstvo iz Bosne i Hercegovine, a Komscic je upravo u sluzbi iste. Mislim, znam, sve je to vec receno i svi to znaju, ali eto, uvijek iznova je sokirajuce vidjeti tu licemjernost velikobosnjacke ideologije koja zloupotrebljava podrijetlo jedne osobe kao sto je Komsic u borbi protiv Hrvata iz Bosne i Hercegovine. Jasno je, Komsic je moderni poturica, musliman koji se osjeca kao Bosanac a bori se protiv Hrvata, hrvatstva i krscanstva - koje vidi kao pojam fasizma i nacizma.
    Posljednje uređivanje od Mrav : 09-05-2011 at 10:05

Kad je izborni zakon i još brdo zakona postavljeno kako je postavljeno Hrvati tu jednostavno nemaju šasne bit demokrati jer su prisiljeni na obrambeni stav i što veće jedinstvo kako bi politički priživili u bilo kom obliku. Tek kad se zakoni i ustroj države postavi tako da je ravnopravnost sva tri kontitutivna naroda zagarantirana onda Hrvati mogu početi sprovoditi demokraciju i birati više stranaka i više ljudi i među njima one koji će ih zastupati.

Man nije Mate tako. Hrvati su demokrati i bore se s demokratskim sredstvima protiv ugnjetavanja. Stranacki pluralizam je vec odavno prisutan. Ti sada valjda mislis na hrvatske stranke bez hrvatskog predznaka, ali sve danasnje stranke su demokratske. Mi zivimo u okruzenju koje nam trenutno ne dozvoljava da se odreknemo hrvtaskog predznaka, ali to ni u kome slucaju ne znaci da hrvatske stranke nisu demokratske. Tek kroz uspostavljanje hrvatskih teritorijalnih granica unutar Bosne i Hercegovine ce doci do pojave stranaka bez hrvatskog predznaka. Dakle, tek kada se stvore mehanizmi za obranu i trajno sacuvanje hrvatstva.

demokratičnost hrvata postaje pomalo perverzna. Nigdje, ama baš nigdje se likovi poput Lojanovića i sl. ne bi slobodno šetali. To samo kod nas ima

Da ne nabrajam političke spodobe u RH.

Bio sam malo čitao njemačke portale i sve te političke spodobe ala pusić, teršelić i sl. naziavju demokratima koji ne mogu doći do izražaja zbog nacionalizma u RH. To ne rade autori članaka nego se to može pročitati u komentarima.

Požalim što mi kompjuter služi za nešto više od igranja igrica.

Ako dvi stranke skoro istog imena čiji je razlog postojanja isključivo interne džepne naravi (svadili se ko će pokupiti više love pa rascipili) dobiju 90% glasova nije to baš neka demokracija. No ja tvrdim da je i to prikoviše demokracije. Demokracija je trenutno Hrvatima luksuz koji će, ako ga bez ostatka prakticiraju, platiti glavom. Trenutno je i jedna stranka puno jer triba misliti jednako i djelovati jedinstveno. Nek se oba HDZa ujedine i praktično postanu pokret do onog trena kad bude na zadovoljavajući način riješen status Hrvata u BiH. Kad imaš dobar okvir u kome se živi onda neka bude sto stranaka i nek demokracija cvate.

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Škutor Mate Vidi poruku
    Ako dvi stranke skoro istog imena čiji je razlog postojanja isključivo interne džepne naravi (svadili se ko će pokupiti više love pa rascipili) dobiju 90% glasova nije to baš neka demokracija. No ja tvrdim da je i to prikoviše demokracije. Demokracija je trenutno Hrvatima luksuz koji će, ako ga bez ostatka prakticiraju, platiti glavom. Trenutno je i jedna stranka puno jer triba misliti jednako i djelovati jedinstveno. Nek se oba HDZa ujedine i praktično postanu pokret do onog trena kad bude na zadovoljavajući način riješen status Hrvata u BiH. Kad imaš dobar okvir u kome se živi onda neka bude sto stranaka i nek demokracija cvate.

Bravo majstore, vidi se da poznas materiju!
    Ne trebaju Hrvatima neprijatelji u vidu "bosnjacke majorizacije" bice "dostatno" ako imaju ,Komsice,Lijanovice,Jurisice,Budimire i slicne koji bi za veceru prodali i Jesusa,a ne narod,zasto se onda cuditi pokvarenosti Lagumdzije, ako u svom stadu imate toliko Juda... nije bitno sto je "cirilicar" sitni kokosar kojeg boli karina ustvari za Hrvate ,bitno da je on jamio sta je jamio,a Komsic da ima imalo obraza kao sto nema,kandidiro bi se za mjesto bosnjackog clana predsjednistva i otvoreno reko OK ja sam papucar, uvuko sam se do balcaka u svoje fate picku i zato sviram po notama kako kazu braca Bosnje...to je jedna obicna mahalashka fukara ,dovoljno je samo pogledati kako se obratio Bakir Izetbegovicu,sa onom tipicnom uvlakachkom prichom shatro "nemojte meni o ratu,ti si bio kod babe u kabinetu" a on je shatro Rambo glavom i bradom, kao da je on jedini bio u rovu jebem mu pleme...

ljiljane, koliko je takvih koji misle kao ti u Bošnjaka? onako, precentualno odokativno.

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    ljiljane, koliko je takvih koji misle kao ti u Bošnjaka? onako, precentualno odokativno.
    Dragi Jozo,svaki normalan covjek razmislja ovako bez obzira bio Bosnjak,Srbin ili Gurbet,a oni kojima je u interesu da BIH ostane u svojim granicama i koji su za njen prosperitet bi trebali ovako razmisljati,jer ne mozes krsiti elementarna prava svojih gradjana u ovom slucaju Hrvata i od istih onda traziti da postuju i vole tu zemlju...ali ja znam da Lagumdzijin cilj nije ocuvanje i prosperitet BIH,nego je njegov cilj "nek je nasa pa makar bila mala ko avlija" oni njegova stranka racunaju na disoluciju BIH ,al malo se "slucajni prolaznik" zajebo, procitan je ko vesela sveska i ubrzo ce opet vikati kako je samo bio " u prolazu"

Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    Dragi Jozo,svaki normalan covjek razmislja ovako bez obzira bio Bosnjak,Srbin ili Gurbet,a oni kojima je u interesu da BIH ostane u svojim granicama i koji su za njen prosperitet bi trebali ovako razmisljati,jer ne mozes krsiti elementarna prava svojih gradjana u ovom slucaju Hrvata i od istih onda traziti da postuju i vole tu zemlju...ali ja znam da Lagumdzijin cilj nije ocuvanje i prosperitet BIH,nego je njegov cilj "nek je nasa pa makar bila mala ko avlija" oni njegova stranka racunaju na disoluciju BIH ,al malo se "slucajni prolaznik" zajebo, procitan je ko vesela sveska i ubrzo ce opet vikati kako je samo bio " u prolazu"
    pa baš sam te zato i pitao koliko je takvih ljudi koji normalno razmišlja. Normalno po nama, po nekom drugom to je fašizam Jer bez formiranja jedne takve političke opcije teško da će se išta promijeniti. Ostat će BiH samo na papiru. Doduše i sada je na papiru.

Datum registracije
    Dec 2010
    pa baš sam te zato i pitao koliko je takvih ljudi koji normalno razmišlja. Normalno po nama, po nekom drugom to je fašizam Jer bez formiranja jedne takve političke opcije teško da će se išta promijeniti. Ostat će BiH samo na papiru. Doduše i sada je na papiru.
    Pojam fashizam je dozivio strasnu inflaciju u BIH radi prekomjernog konzumiranja istog od strane SDP-a i Bakira Hadziomerovica

ljiljane, opet mi nisi odgovorio na pitanje. Koliko vas ima u bošnjaka?

Datum registracije
    Dec 2010
    ljiljane, opet mi nisi odgovorio na pitanje. Koliko vas ima u bošnjaka?

Ima nas mashallah negdje oko 1,9 miliona s tendencijom rasta

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove