+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/91

Tema: Alternativa i paranormala

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011

Alternativa i paranormala

Znam da imamo temu o vladama iz sjene (Debildeberg grupa i slični) ali ovo bi trebala bit puno šira tema.

Dakle, gušteri iz četvrte dimenzije, drugo sunce, Nibiru, povratak Anunnakija, iluminatski simboli, astralne projekcije, duhovi, uklete kuće, zašto slabi Zemljino magnetsko polje...

I upamtite: sometimes paranoia's just having all the facts

P.S. Trolanje s Da Vincijevim kodom i sličnom tematikom najstrože zabranjeno.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Datum registracije
    Nov 2011
    Ilustracija s novčanice od deset švicarskih franaka:

I 'objašnjenje':

Jel imamo astrologa na forumu da objasni što je ova repatica sa svojom putanjom u našem sustavu?
    Posljednje uređivanje od Stiliana : 19-09-2012 at 14:33

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Datum registracije
    Nov 2011

Amon Ba

Nit je istina da su nađeni kameni blokovi obrađeni ljudskom rukom, a dokazano je i da 'oplata piramide' nije od nikakvog antičkog betona...

Također, kako piramida može bit nešto što izgleda ovako:

A ovo je, navodno, megalit s porukom drevne bosanske civilizacije:

Poruka glasi: Skedo, vrati se doma, babo ćopa pite

Meni je ovo sve čudno i osobno ne vjerujem u te stvari niti repata čudovišta koja vladaju svima nama iz sjene.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku

Amon Ba

Nit je istina da su nađeni kameni blokovi obrađeni ljudskom rukom, a dokazano je i da 'oplata piramide' nije od nikakvog antičkog betona...

Također, kako piramida može bit nešto što izgleda ovako:

A ovo je, navodno, megalit s porukom drevne bosanske civilizacije:

Poruka glasi: Skedo, vrati se doma, babo ćopa pite

skedo hahaahhaahahahahaha Genijalno

Super ugledni član blam avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Parallel Univers

"Everything you’re about to read here seems impossible and insane, beyond science fiction. Yet it’s all true.
    Scientists now believe there may really be a parallel universe – in fact, there may be an infinite number of parallel universes, and we just happen to live in one of them. These other universes contain space, time and strange forms of exotic matter. Some of them may even contain you, in a slightly different form. Astonishingly, scientists believe that these parallel universes exist less than one millimeter away from us. In fact, our gravity is just a weak signal leaking out of another universe into ours."

Plisat - Prishtina, 35, +50

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Meni je ovo sve čudno i osobno ne vjerujem u te stvari niti repata čudovišta koja vladaju svima nama iz sjene.
    Ne vjerujem ni ja, ali volim kopat po tome...

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od blam Vidi poruku
    Parallel Univers

"Everything you’re about to read here seems impossible and insane, beyond science fiction. Yet it’s all true.
    Scientists now believe there may really be a parallel universe – in fact, there may be an infinite number of parallel universes, and we just happen to live in one of them. These other universes contain space, time and strange forms of exotic matter. Some of them may even contain you, in a slightly different form. Astonishingly, scientists believe that these parallel universes exist less than one millimeter away from us. In fact, our gravity is just a weak signal leaking out of another universe into ours."

Pogledat ću doma video. Za teoriju sam već čula, ali teorija je ipak samo teorija... znanstvenici ovakve stvari revidiraju non stop.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Vidjeo sam ono sto nazivaju vanzemaljcima.

Ne vjerujem ni ja, ali volim kopat po tome...
    Dobro i ja to volim
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

http://www.izaogledala.com/index.php

dokumentarni filmovi na ovu temu iz naslova , uživajte
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od baj1992 Vidi poruku
    http://www.izaogledala.com/index.php

dokumentarni filmovi na ovu temu iz naslova , uživajte
    Tnx.

Citiraj Prvotno napisano od blam Vidi poruku
    Parallel Univers

Spikerica ima jako iritantan glas, nisam pogedala do kraja Ono što sam pogledala je dobro urađeno, iako meni dosta stvari kao ne-fizičaru nije jasno, premalo znam o teoriji struna i slično...

I dalje tvrdim da današnji kozmolozi znaju premalo da bi tumačili svemir i pretpostavljali nekakve multi-svemire. Fizika je postala show i na njoj se dobro zarađuje tako da ove sve spektakularnije teorije gledam s dozom skepse, iako bi u ovoj konkretnoj i moglo bit nešto. I sam je lik u emisiji rekao da postoje svojevrsni gurui koji određuju u kojem će se pravcu 'razvijati' fizika, a tu ateistički lobi vedri i oblači. Ponekad čak imam dojam da bi izmislili bilo što samo da ne priznaju da neke stvari nikako ne mogu shvatit ili objasnit. Radije će izmislit strune, gudala, mnoštvo svemira, veliki prasak i slično i onda ga branit rukama i nogama, iako - da im priča drži vodu koliko bi to oni htjeli, ne bi im se teorije zvale teorijama.

Ilustracija s novčanice od deset švicarskih franaka:

I 'objašnjenje':

Jel imamo astrologa na forumu da objasni što je ova repatica sa svojom putanjom u našem sustavu?
    Pa to ti je Nibiru, iliti Planet X

Ustvari... nije, prekratka je orbita. Valjda neki komet... Vidim da je tu netko pisao pojašnjenja, pa napisao "Elenin?". Elenin je bio komet koji je bio prošle godine aktualan, jer su razni teoretičari zavjere špekulirali da je upravo Elenin taj planet X, međutim pokazalo se da je ipak bio samo komet... Kažem "bio" zato jer je sad bivši, raspao se u više dijelova kad se približio Suncu.

http://www.msnbc.msn.com/id/45050612...y-predictions/

Tako da je to "objašnjenje" krivo, na novčanici nije Elenin, nego neki drugi komet.

Datum registracije
    Nov 2011

znači, gotovi smo

idem kopat plitki bunker, jer sam danas pročitala da će oni koji su full pod zemljom se urušit prilikom promjene polova

znači, gotovi smo

idem kopat plitki bunker, jer sam danas pročitala da će oni koji su full pod zemljom se urušit prilikom promjene polova
    A oni koji su plitko će ispast iz rupe

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Ustvari... nije, prekratka je orbita. Valjda neki komet... Vidim da je tu netko pisao pojašnjenja, pa napisao "Elenin?". Elenin je bio komet koji je bio prošle godine aktualan, jer su razni teoretičari zavjere špekulirali da je upravo Elenin taj planet X, međutim pokazalo se da je ipak bio samo komet... Kažem "bio" zato jer je sad bivši, raspao se u više dijelova kad se približio Suncu.

http://www.msnbc.msn.com/id/45050612...y-predictions/

Tako da je to "objašnjenje" krivo, na novčanici nije Elenin, nego neki drugi komet.
    Negdje sam pročitala da je frajer s druge strane novčanice prvi otkrio/vidio Halleyev komet i da je to on. Vjerojatno i jest. Otkud bi Švicarci znali za Nibiru i još ga stavili na paru.

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    A oni koji su plitko će ispast iz rupe
    Ma dovoljno se malo posut prašinom, tek toliko da te ne sprži solarno zračenje

Meni je zanimljiva ona teorija o Mjesecu - svemirskom brodu

Postojanje Mjeseca je još uvijek velika zagonetka za znanstvenike, do te mjere da je jedan rekao "Jedino logično objašnjenje postojanja Mjeseca je da je on optička varka - Mjesec ne postoji".

Nekoliko je "problema" s Mjesecom:

1. Prevelik je. Mjesec je nevjerojatno velik u usporedbi sa veličinom Zemlje. Ne postoji logično objašnjenje kako je mala Zemlja privukla sebi u orbitu tako velik satelit.

2. Mjesec nije nastao od Zemlje, tj. nije se odlomio od nje prije n milijuna/milijardi godina. Stariji je od Zemlje, starost Zemlje se procjenje je na oko 4 mlrd godina, dok su neke mjesečeve stijene datirane preko 5 mlrd godina.

3. Mjere, udaljenost, orbita - sve je tako idealno posloženo da je prilično nevjerojatno.

4. Mjesec je šupalj - kad je mislim '69. Apollo odbacio na Mjesec neki dio opreme, Mjesec je odzvanjao - punih sat vremena. Isti pokus je napravljen još jednom, i opet je odzvanjao, i to još duže.

Itd... ima toga: http://www.bibliotecapleyades.net/luna/esp_luna_16.htm

O Mjesecu - svemirskom brodu piše i David Icke On dapače ide jako daleko s tom teorijom, da je Mjesec zapravo matični reptilski brod s kojeg nas oni kontroliraju i drže u matriksu

Al bez obzira na Ickea, Mjesec je baš jedna zanimljiva tema, tako nam je blizu, a o njemu znamo tako malo...

Datum registracije
    Nov 2011
    Nisam baš čitala o tome, ali jesam usput naletjela da ovo spominjenje Mjeseca kao svemirskog broda Onaj ludi Kostelac (sad kad se registrira i izvrijeđa me ko pseto) tvrdi da je Mjesec hologramska projekcija. Na forum se javio nek lik iz srbije koji je istu večer kao i I. Kostelac primijetio kako se Mjesec 'ugasio' tj. bio usisan natrag u svoj projektor.

Ne znam samo zašto bi netko projicirao Mjesec na nebo

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove