+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/47

Tema: Innocence of Muslims

Kome je ovo normalno taj nije i baš svoj, a tko bi ovakve prepustio slučaju taj se uljuljkao u sigurnost, civilizacijske dosege i blagodati života koje mu je omogućila upravo zapadna civilizacija (koja se temelji na krščanstvu ,a što se nažalost danas zloupotrebljava), ali i američki imperijalizam koji ima svoju cijenu, ali ima i svoje rezultate koje ćemo tek spoznati ukoliko SAD oslabi, a ne daj Bože netko ovakav zauzme njegovu ulogu.
    Žene u Saudijskoj Arabiji će, ukoliko imaju privlačne i zavodljive oči, morati da ih pokrivaju u javnosti
    http://www.mojevijesti.ba/slike/novo...urka-nikab.jpg

Ne znam zašto ne mogu postaviti sliku.
    Posljednje uređivanje od zaba1111 : 15-09-2012 at 00:22

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Slažem se sa svima pomalo. Nit je islam bezelen, niti je ovaj film u redu. Štoviše, sumnjam da je sve nekako izrežirano jer se sve dogodilo u pravo vrijeme, a i reakcija na neki film uploadan na YT je, blago rečeno, prežestoka. Kao što reče i Aleksa: zar su svi oni 'prosvjednici' pogledali taj film?

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    Slažem se sa svima pomalo. Nit je islam bezelen, niti je ovaj film u redu. Štoviše, sumnjam da je sve nekako izrežirano jer se sve dogodilo u pravo vrijeme, a i reakcija na neki film uploadan na YT je, blago rečeno, prežestoka. Kao što reče i Aleksa: zar su svi oni 'prosvjednici' pogledali taj film?
    Hvala bogu da se neko sa mnom slaže makar i delimično, i kaže koju reč o islamu, a ne samo o američkom licemerju.
    Možda se i Inkvi implicitno slaže.

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Hvala bogu da se neko sa mnom slaže makar i delimično, i kaže koju reč o islamu, a ne samo o američkom licemerju.
    Slažem se ja uvelike s tobom, ali isto tako mislim da su ovi čačkatori mečke iščačkali što su, neću reć zaslužili jer je to riječ s kojom se ne slažem u ovom slučaju, ali ono... lako vam je provocirat kršćane i budiste, s ovima ste se malo preračunali

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Kome je ovo normalno taj nije i baš svoj, a tko bi ovakve prepustio slučaju taj se uljuljkao u sigurnost, civilizacijske dosege i blagodati života koje mu je omogućila upravo zapadna civilizacija (koja se temelji na krščanstvu ,a što se nažalost danas zloupotrebljava), ali i američki imperijalizam koji ima svoju cijenu, ali ima i svoje rezultate koje ćemo tek spoznati ukoliko SAD oslabi, a ne daj Bože netko ovakav zauzme njegovu ulogu.

http://www.mojevijesti.ba/slike/novo...urka-nikab.jpg

Ne znam zašto ne mogu postaviti sliku.
    Gle, to je njihov način života i ne znam zašto bi se nas trebalo ticati. Ako većini u toj državi odgovara pokrivati tijelo onda neka to rade, a ako im ne odgovara neka se izbore za minice Hoću reći da nema smisla mijenjati nečiju kulturu dok taj netko to ne želi. No, da me se krivo ne shvati i meni prvoj je u interesu da je Amerika i dalje svjetski policajac. Koliko god demokracija ima svojih mana za mene je i dalje najbolje uređenje koje smo do danas upoznali. Ali ako ćemo razgovarati realno onda mislim da i jedni i drugi imaju loših strana. I svi ovi filmovi kojima se provociraju Muslimani imaju jednu zadaću, a to je prikazati Muslimane primitivnim teroristima kako bi demokratski Zapad mogao ostvarivati svoje imperijalističke ciljeve.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Pa ne znam zašto si stekao dojam da se ne slažemo s tobom. Ja sa slažem u dijelu gdje govoriš kako je to grozno i primitivno i na kraju krajeva nepotrebno ali isto tako ne želim isticati kako su za ove stvari krivi samo Muslimani jer to nije istina.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Onda možemo reći i ako narod S. Koreje želi živjeti onako kako živi ko smo mi da se mješamo , nek se izbore sami ako žele.
    Nikome ne smeta to što se oni ili bilo tko oblači kako želi, nego je problem islama i ovih manijačkih država to što su oni spremni ubiti ili strogo kazniti sve one koji ne misle i ne govore kao oni, koji se ne oblače i ne ponašaju kako su oni zamislili...

Prisiljavati žene da budu u javnosti potpuno zamotane, znači oduzeti im identitet je bolesno, poremećena društva su opasna,... logika, a i povijest govore da se s takvima nije šaliti.
    Ako je činjenica da takve države maltretiraju vlastiti narod, guše slobodu, čak možemo reći i da su dijelovi stanovništva, prije svega žene, u ropstvu, onda je sasvim razumno i nužno predpostaviti da bi ti isti , ukoliko bi ojačali i imali moć, prisili cijeli svijet da se ponaša u skladu s njihovim bolesnim pravilima, u suprotnom bi nas poslali u smrt.

SAD nikoga tamo ne prisiljava ni na što, S. Arabija im je glavni savznik, SAD jedino inzistira, a što je nužno za njihovu nacionalnu sigurnost i sigurnost svijeta, da se nadzire njihova vojna moć, a činjenica je i da su najrazvijenije države arapskog svijeta američke saveznice što govori da im se suradnja sa SADom isplati i da o nekakvom teroru ,u životu tamošnjeg pojedinca ,od strane SADa nema govora.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Protesti muslimana započeli i u Evropi. Došlo je do masovnih hapšenja.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove