+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/4

Tema: Članak: Bad Blue Boys-Svi na istok

Članak: Bad Blue Boys-Svi na istok

Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2...s-Svi-na-istok
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Stari lisac gorand556 avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Podrška svim Bad Blue Boysima i istinskim navijačima Dinama u borbi protiv mafije !!

Najsigurniji je onaj, koji je na sve pripravan.

BBB , ako zaista žele nešto postići , moraju promijeniti i strategiju i taktiku .
    Dosadašnje djelovanje je pokazalo potpuni taktički i strateški poraz .
    Mislim da bi se moralo puno mudrije i pametnije raditi , ako se želi nešto postići , na ovakav način kako se radi , to nije moguće .

Stari lisac gorand556 avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    BBB , ako zaista žele nešto postići , moraju promijeniti i strategiju i taktiku .
    Dosadašnje djelovanje je pokazalo potpuni taktički i strateški poraz .
    Mislim da bi se moralo puno mudrije i pametnije raditi , ako se želi nešto postići , na ovakav način kako se radi , to nije moguće .
    Na primjer ?

Jebena je situacija , barem onoliko koliko sam upoznat i pročitam , represija je strašna , ljude zatvaraju , ne dozvoljavaju ulazak na stadion, sjevernu tribinu ne puštaju cijelu u prodaju..zabranjuju im gostovanje , kao nema interesa navijača ?! znači murija je na njegovoj strani , pazi ti država u kojoj jedan kriminalac ima muriju pod svojom kontrolom..čak i onaj smiješni HHO..da ne spominjem medije.

Ja ne znam jesam sebi umislio , ali imam osjećaj da i HTV kad prenosi , ni kameru neće okrenuti prema sjevernoj tribini ,a npr Viole pokazuju 5 puta tokom prijenosa...

Volio bi da se javi ovdje netko od navijača i tko je bolje upoznat , da me ispravi ako sam nešto krivo rekao
    Najsigurniji je onaj, koji je na sve pripravan.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove