+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/11

Tema: Članak: Kako vam Jadrolinija omogućuje putovanje kroz vrijeme

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Članak: Kako vam Jadrolinija omogućuje putovanje kroz vrijeme

Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2...e-kroz-vrijeme
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Onako jedna solidno napisana antireklama u jeku turističke sezone...

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Jako solidno napisana istina u jeku sezone, svi ovo znamo pa ne moze biti rijec o antireklami.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Tko smo to 'svi mi', jel mislis na sve turiste koji planiraju doci na Jadran... ili na vas koji ste vec plovili Liburnijom, koja inace nije luksuzna jahta, nego transportno- putnicki brod...
    Posljednje uređivanje od sagitarius : 24-08-2012 at 00:43

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Tko smo to 'svi mi', jel mislis na sve turiste koji planiraju doci na Jadran... ili na vas koji ste vec plovili Liburnijom, koja inace nije luksuzna jahta, nego transportno- putnicki brod...
    Mi koji pratimo domaci tisak, a i koji smo putovali trajektom, papreno placenim. tesko im imati raznih ohladenih pica i nesto za pregristi? Uostalom, reklamiramo prirodu i more, na uslugu i ponudu kod nas nitko i ne racuna.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Au, pa ti nisi putovao ovim brodom... A tako znaci... Hm. Pa onda ocigledno nema smisla diskutirati o tome, zar ne ?

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Jadrolinija nije jedan brod. A i potovao sam i Split- Rijeka. Jesi putovao i ti?

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Osim što ne barataš temom, ne pratiš ni postove koje upisujem.Dakle, bila je riječ o Liburniji..., ne znam gdje si u mom upisu iščitao da za Jadroliniju pišem kao da je brod...

Jadran sam oplovio više puta od Ulcinja do Rijeke i super luksuznom jahtom, naučno-istraživačkim brodovima i na parčiće od mjesta do mjesta i trajektnim linijama, pa i između ostalog plovio sam i Liburnijom...
    Tomo hvala za lijep razgovor, ovo je već trolanje na kojem ne vidim razloga da toliko inzistiraš..., očigledno ovdje nema potrebe dalje diskutirati...

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Osim što ne barataš temom, ne pratiš ni postove koje upisujem.Dakle, bila je riječ o Liburniji..., ne znam gdje si u mom upisu iščitao da za Jadroliniju pišem kao da je brod...

Jadran sam oplovio više puta od Ulcinja do Rijeke i super luksuznom jahtom, naučno-istraživačkim brodovima i na parčiće od mjesta do mjesta i trajektnim linijama, pa i između ostalog plovio sam i Liburnijom...
    Tomo hvala za lijep razgovor, ovo je već trolanje na kojem ne vidim razloga da toliko inzistiraš..., očigledno ovdje nema potrebe dalje diskutirati...
    Ja se drzim teme, i zato pisem o Jadroliniji, a i o liniji Rijeka- Split- Rijeka, jer si me pitao jesam li plovio tim brodom, a clanak je o Jadroliniji.

Nije nikakvo trolanje, trolanje je kada ti, bez ikakvog reda i smisla, opsisujes kako si i s cim plovio Jadranom, a tema je Jadrolinija.

Meni je ovaj clanak dobar jer s pravom kritikuje Jadrolinju, bez obzira je li to u sred sezone ili u pola zime.
    Ne vidim kako opravdana kritika moze natetiti turizmu, moze mu samo pomoci, ako se kritka gleda kao kritika a ne kao neprijateljsko djelovanje.
    Clanak ne sadrzi niti jednu laz pa i s te strane je ispravan.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    OK.
    Ti imaš svoj stav, ja imam svoj, po pitanju gornjeg teksta...
    Takođe, ti imaš svoje rezone zašto treba u sred turističke sezone dati podršku seriji tekstova od iste autorice o lošim stranama hrvatskog turizma, koji su u biti njen subjektivni pogled i njen izbor tajminga za objavu štiva prepunog frustracija s kojim se ja ni po smislu niti po biti neslažem, kao uostalom ni s tobom, jer postoji vrijeme, pa i mjesto kada se daju kritike - na kraju sezone i kada se prikupljaju i sumiraju dobra i loša iskustva, jednako kao i zarada, te kroje planovi što valja činiti dogodine u borbi za turiste u uvjetima prve sezone u EU...
    Jasno, svatko ima pravo na svoje mišljenje, pa i autorica serijala tekstova s kojim se potrudila da svoje subjekcije pokuša nametnuti i izgeneralizirati i dakako, predstaviti ih kao negativne strane hrvatskog turizma, jednako kao i ti da je u tome podržavaš i po njenom odabranom tajmingu i po smislu...
    To ti nitko ne spori, stoga uživaj u pitkim tekstovima koje ova dama uistinu znalački piše, kao i njenim kritikama hrvatskog turizma i to podržavaj do mile volje... , ukoliko to uistinu podržavaš, u što poznavajući tvoje ranije iskazane stavove iskreno sumnjam ,jer imam osječaj da se u biti nešto kačiš za mene, što ti i nije prvi put, mada mi je nejasno zašto, ali OK stojim ti na raspolaganju...
    Samo izvoli.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    OK.
    Ti imaš svoj stav, ja imam svoj, po pitanju gornjeg teksta...
    Takođe, ti imaš svoje rezone zašto treba u sred turističke sezone dati podršku seriji tekstova od iste autorice o lošim stranama hrvatskog turizma, koji su u biti njen subjektivni pogled i njen izbor tajminga za objavu štiva prepunog frustracija s kojim se ja ni po smislu niti po biti neslažem, kao uostalom ni s tobom, jer postoji vrijeme, pa i mjesto kada se daju kritike - na kraju sezone i kada se prikupljaju i sumiraju dobra i loša iskustva, jednako kao i zarada, te kroje planovi što valja činiti dogodine u borbi za turiste u uvjetima prve sezone u EU...
    Pa ona pise neke vrste putopisa koji su ono sto ona dozivljava, a mane nisu subjektivne nego objektivne, ili hoces reci da ona laze i izmislja?
    Vrjeme za kritike je bas onda kada uocis nesto kritike vrijedno.
    Iako obojica znamo da kod nas nema koristi od kritike ni u sezoni, ni van sezone, ni bez sezone. U nas nikada nije vrijeme za kritike, jer kritika je zlo najvece, vece od lose turisticke ponude.
    Ovo s Jadrolinijom nije od jucer, to traje godinama, desetljecima i cemu onda tvoje sitnicarenje o "pravom vremenu za krtike"?
    Jasno, svatko ima pravo na svoje mišljenje, pa i autorica serijala tekstova s kojim se potrudila da svoje subjekcije pokuša nametnuti i izgeneralizirati i dakako, predstaviti ih kao negativne strane hrvatskog turizma, jednako kao i ti da je u tome podržavaš i po njenom odabranom tajmingu i po smislu...
    Je li ona nesto slagala, izmislila?
    Hrvatski turizam ima vise negativnih nego pozitivnih strana. Tocnije- hrvatski turizam nema skoro nista pozitivno osim prirodnih ljepota.
    Kako ova autorica moze nastetiti nasem turizmu? Hrvati ce naglo prestati putovati Jadrolinijom? Izabrace nekog drugo prijevoznika?
    Strani turisti ce putovati svojim linijama u Hrvatskoj?

To ti nitko ne spori, stoga uživaj u pitkim tekstovima koje ova dama uistinu znalački piše, kao i njenim kritikama hrvatskog turizma i to podržavaj do mile volje... , ukoliko to uistinu podržavaš, u što poznavajući tvoje ranije iskazane stavove iskreno sumnjam ,jer imam osječaj da se u biti nešto kačiš za mene, što ti i nije prvi put, mada mi je nejasno zašto, ali OK stojim ti na raspolaganju...
    Samo izvoli.
    K vragu, ja sam mislio da je ovo dubok tekst jer sam vidjeo tvoj komentar ispod njega. Ispricavam se na pogresci, nije bilo namjerno.

I tako......... opet u raspravi oko neke teme dodosmo do mene.......

Smarate vec.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove