+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 64 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 53 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/1272

Tema: "Međusobni susreti svih vrsta" ex yu navijača nakon raspada juge.

Da ne bude zabune da razjasnimo jos jednu stvar.Snimak je samo polovina onoga sto se desilo.Fali jos ovoliko snimka,jer kada se telefon pali to vec traje,a autobusi su vec u brdima.Ti vasi su vec bili napolju u tom trenutku.Nisu oni izlazili tada.Za razliku od tebe,koji si bio u budvi u tom trenutku,ima ljudi koji su bili izmedju ta 3 busa i znaju sta pricaju.Znaju na koga je skocila murija i kome je pucala oko glave da ih razjuri....care.
    Posljednje uređivanje od REAKCIJA! : 22-08-2012 at 01:35
    DS,30 +.200+-

koliko si ljudi izbrojija na klipu ili ih je jos bilo, samo na ovoj drugoj polovici videa koje nema ....priča je bezveze covjece i stvarno neman volje se stobon raspravljat na ovakvoj razinii,,,te pola snimka ,te telefon ,te su izasli iz busa ,pa nisu nego su bili van busa itd itd itd te nisu tili izac te dotrcali su jedni ,drugi otrcali ,pa postavim ti pitanje ali tebe to ne interesira jer je sklisko podrucje ,pa kad jakazen niko nije smio izac ja lazen ,pa kad se kaze da je bila kolona onda nije itd itd ,,,sve u svemu kurac od ovce i na njemu zvonce,,,u busu koji je najvise razbijen je bija moj prijatelj koji ide cili zivot na utakmice i kad mi je on reka da su se samo razbili stakla i kad su izasli iz busa da vise nije bilo nikoga sem policije neman sta vise govorit a to je ovaj bus koji krece na snimku (sivi),,,on je najvise dobija sa prednje i bocne strane svi ostali skoro pa jedan kamen,,,nema smisla ova priča nikakvog,,zali boze vrimena ,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Pa da...znaci oni sto beze oko buseva i nisu izasli jel tako?Ja sam izbrojao 30 ak ljudi sigurno,a sigurno se ne vide svi od autobusa.Ali napredujemo.Sad je ipak provuceno,doduse stidljivo da je neko bio napolju...sto je opet napredak u odnosu na onu pricu...pobacali stenei kad smo mi izasli nikoga nije bilo.Ko je bio,zna da e bilo dovoljno vremena da izadju iz ta 3 busa ljudi.To su i uradili i to tacno na nekom nasipu od kamenja i cak su i pobacali par kamenja pre nego sto su se dali u beg.
    Da ne mislis ne znam sta sad,nas samo mnogo nervira ta prica i vas snimak koji je izreziran i zato potenciamo na ovome da se zna sta je i kako bilo,inace ne bi ni pominjali taj dogadjaj.Murija je razjurila napadace jednostavno i to je sasvim normalna stvar.Ipak,nije normalno da niko nije reagovao nakon toga i da su svi toliko pasivni.Takodje nije normalno da posle toga vi vidite sa 150 metara ljude koji stoje na parkingu i ne dolazite da se obracunate sa njima.A niste lepo prosli u tom prvom naletu da kazemo tako.Otpevali ste dve pesme ispred buseva,murija krenula da vas uteruje i odoste vi...
    Posljednje uređivanje od REAKCIJA! : 22-08-2012 at 02:29
    DS,30 +.200+-

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Citiraj Prvotno napisano od REAKCIJA! Vidi poruku
    Nasa filozofija je...imas transparent?Uzecu ti ga ako budem mogao...ne znam sta je tu tako nejasno?To sto se neko malo pomucio da bi zabelezio plus svojoj grupi?Ako nismo u prijateljskim odnosima,sto ne bi pokusao da ti uzmem transparent?Jer to nije navijacki?
    Apsolutno se slažem s tobom da treba skinut svaku krpu protivniku, mi smo sada na putu za Zadar skinuli majicu navijaču Partizana na jednom odmorištu prema moru, jebiga pisalo je Grobari na njoj naravno nismo čovjeka htjeli napadati ili previše maltrat makar je bilo i njegovih drugara oko auta. Koji on qurac ima paradirat s takvom majicom po Hrvatskoj.

Isto tako treba spomenuti da prilika čini lopova, ali ga u nekim takvim situacijama ne čini i navijačem s postupkom vrijednim respekta.
    Kad ste spomenuli već taj Basel i trokut turnir (Dinamo - Bešiktaš - Hannover) u Švicarskoj, vaša grupica od koliko ono 7/8 navijača iz Ultras Clana je stigla s prvenstveno namjerom ukrast poneki transparent.
    Osim te dvojice iz Berna bila je i manja grupa iz Zagreba s transparentom, da se imalo muda moglo je doći do fighta jebiga tko dobije dobije, Ultras Clan je odlučil startat ovu dvojicu iz Berna i uzeti transparen i to je kraj priče.
    Nedugo posle (10 dana) igral se i turnir u Kriensu, i tu je išla solidna ekipa iz Zagreba koja je satima prije tekme akcijala oko stadiona.
    Kasnije prilikom prekida i došlo je do alles gastos kravala. Naravno ne umanjujem da su partizanovi gastosi imali petlje uletit i pošibat se s našima. To što je neka ekipa došla iz Zagreba nemora značiti da su svi supermeni, isto tako pocijenjivanje gastos navijača mi je glupo jer i oni imaju dvije šake kao i ultra navijači.
    Ali da se kasnije prelazila svaka mjera u internetskim glorifikacijama Kriensa od strane Grobara je činjenica, niti se pokušavala sagledati cijelina navijačke situacije oko te utakmice prije, za vrijeme i poslje tekme.
    Znači na snimci se vide međusobni udarci par cipelarenja i odmah pobjeda, makar se ono oko stadiona ne vidi na nijednoj snimci.

Citiraj Prvotno napisano od U priči Vidi poruku
    A snaga je tribine ako ima pojedince i podružnice koje mogu odraditi neke stvari i uzeti trofeje. Ako nosiš zastavu treba da znaš da nikada nisi siguran i da se nikada ne zna na koga ćeš naići, pa je zato svako ni ne može nositi. A deluje mi da tražite neka "opravdanja" što ništa još naše niste uzeli.
    Jedina pozitivna stvar koja se desila nama nakom pada BBB Bern je ta da je to u narednoj sezoni dovelo do formiranja ozbiljnije i kvalitetnije naše grupe u dijaspori, kojoj bi prvenstveni cilj bilo pratit klub po središnjoj Europi, euro-temama i ponekim domaćim utakmicama.
    Isto tako htjelo se stati tome na kraj da jedan ili dvoje pojedinaca nose transparente tipa BBB Sindelfingen, Darmstadt i slično.
    Radi toga je i osnovana ekipa Exil Boys, jedino je još ekipa iz Beča nosila Vjerni Psi Vienna... danas je to sve u stanju navijačke hibernacije, jer u zadnjih 2-3 godine grupa proživljava možda i najteže dana za opstojnost i primarni cilj je homogenost cijeline, borba za budućnosti grupe i samoga kluba.

Pošto moram biti iskren nisam imao nekih prevelikih iskustava u sukobima s drugim grupama ex-yu (dapače samo dva susreta) neću previše diskutirati u raspravama gdje nisam bil, makar uletit ću ispraviti neke navijačke činjenice jer mogu shvatiti da je kon nekih navijača došlo do osobne, a bogami i kolektivne demencije.

ps. nadam se da se dali Nikoli iz Ultra Clana orden za najjačeg haslera u 2003.g

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jul 2012
    Naprosto je fascinantno kako uvijek fali pola snimka, kako nikada nije bila prva ekipa nigdje, te kako smo se mi taktički povukli, a oni su se razbježali ko p...

Balkan.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Rokstedi&Bibop Vidi poruku
    Naprosto je fascinantno kako uvijek fali pola snimka, kako nikada nije bila prva ekipa nigdje, te kako smo se mi taktički povukli, a oni su se razbježali ko p...

Balkan.
    ovaj argument uzimaju svi po potrebi. i svatko svakome nabija na nos.
    taj argument se nekad može valjano koristiti a nekad ne. ovisi o konkretnoj situaciji.
    dalje, argumentirajte a manje ulaziti u prozivke tipa, lud, smiješan....cinizam, posprdnost i slično.
    postoje određeni forumi gdje je takav vid komunikacije ujebao nekad dobra mjesta za raspravu a to ne bi htjeli da se ovdje desi.
    tema je možda najškakljivija od svih jer u njoj komunicira ajmo reći mlađa, temperamentnija ekipa, ali ubuduće sve nepotrebne riječi, bez obzira na stranu, će biti brisane.
    ovdje se polažu argumenti a ne proziva se druge na osobnoj bazi.
    jedino tako ćemo zadržati razinu dovoljno dobru da se neke stvari što više razjasne.
    stavljajte izvještaje, slike, vlastita iskustva, a neka sami čitatelji i članovi procijene što jest a što nije.
    hvala!
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ja im napisem argumente a oni se tu nesto prave pametni,filozofiraju,pokusavaju da ispadnu duhoviti i time smanje bruku koju su doziveli.Nacrta im se celo desavanje,a njima se jos uvek niko nije javio iz te kolone koja je stala...samo ovi junaci sto nisu mogli da stanu pisu ovde.Vi ste to sto pisete mogli da vidite jedino ako ste imali durbin pri sebi.Mada,ako ste imali kameru i hickoka u ta prva dva busa,mozda ste imali i durbin...ko ce ga znati.
    Snimak je od pola,jer je verovatno taj djetic sto je snimao tocio gorivo u prvih minut desavanja ili je vatao zjale.Nije to vas "profesionalni snimatelj" pa da zauzima polozaj koji je bolji zbog sunca.Jedan snimak sa mobilnog gde pola vremena snima nebo,vam je usrao ono vase ostvarenje za oskara sa sve muzikom u pozadini!
    DS,30 +.200+-

reakcija, dalton,
    imate ovde nesto sa tog okrsaja. neznam da li moze da vam pomogne
    http://www.youtube.com/watch?v=9ppf_9enJSU
    pocinje na 0:40

ne bih da se mesam u ovaj duel, ali ocigledno je da su cigani iz neposredne blizine bombardovali buseve.
    http://www.youtube.com/watch?v=uH7Dn...eature=related

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pa cigani i jesu iz neposredne blizine gađali buseve.prijepor je u tome da cigani tvrde da su torcidaši bježali iz buseva i kombija i da su im ulazili u prazna vozila (doduše to se piše drugim forumima)
    torcida pak tvrdi da su nakon ispaljenih kamenja i baklji pobjegli ne čekajući da ekipa izleti i da se potuku.
    tu se lome koplja.
    ne bi me čudilo da neka možda periferna ekipa koja se nalazi baš na tom mjestu kidne iz kojeg auta ili kombija jer je ispred njih 70-80 ljudi a ljudima iz ostalih buseva treba vremena da izađu ali mi nije jasna situacija u kojoj netko sa 10-15 metara gađa buseve, da je moguće da iz tih buseva izleti 50 ak ljudi i da pobjegnu. da stignu pobjeći.
    naime, treba par minuta da toliki broj ljudi ustane sa sjedala, da se nagura na izlaz i da izađe. a neprijetelj na 10 metara. i da nitko od tih kojima je trebalo vremena da izađu ne dobije koji kamen, palicu ili barem šaku.
    ispada da su cigani sa nekoliko metara faktički gledali ekipu kako iz buseva izlazi te bježi iza buseva, a da ne reagiraju.
    jer po dosadašnjoj priči, nije bili fizičkog kontakta između dvije strane.

Jedan od rijetkih kontakata...
    Dinamo i OI!, to je život moj!!!
    BBB ZG, 32 godine, 240+ gostovanja

poanta svega je,kad su nas izgađali sa svim i svačim i kad je nestalo artiljerije,mi izlječemo a oni bježe,da su tili kontakt ostali bi tu kad smo izašli...ovo pričam o ekipi iz prva dva busa koji su bili na početku one uzbrdice i malo odsječeni
    Torcida Split, 28 god, 70-80 gostovanja

Citiraj Prvotno napisano od Rokstedi&Bibop Vidi poruku

Balkan.

Proklinjem dan kad su balkanski navijači provalili internet.
    32, 100+, Ex The Firm Novi Sad

Citiraj Prvotno napisano od ... Vidi poruku
    Jedan od rijetkih kontakata...
    Jeli ovo vaš rukomet 2005?

Usput moga bi ko od vas, ako imate volje i vrimena, opisat doček Grobara 2005. kao i odlazak u BG.

Jeli san ja nešto pomiša, ili su boysi više puta išli u BG...cibona/rk zagreb...?
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    treba računati i na murju koja će sigurno napasti napadače.
    nisam siguran koliko bi imali vremena sačekat da se sukobe s nekim budući da tu u roku vrlo brzo, upada murja.
    torcida se brani pa nije za očekivat da će njih murja hapsit. njih će trpat nazad u voziola dok će napadače hapsit.
    upravo radi tog prekratkog vremena ne mogu predočiti da cigani nakon napada stoje uz buseve i puštaju da iz njih ekipa izađe pa da pobjegne iza buseva.
    em zbog murje em zbog toga jer tko bi propustio priliku da napadne ove koji izlaze ko na pladnju i pokušavaju pobječi.
    ipak, treba cijeniti činjenicu da je njih 70-80 odlučilo putovati 600 km da bi sreli mrskog neprijatelja a bome i rizik je kad napadaš toliku kolonu jer nikad ne znaš što će biti a ti na cesti, bez mogućnosti odstupa, daleko od kuće i bez izgleda da odglumiš da si tu slučajno ako te murja hapi.
    prema tome i činjenica da su napali, gađali a onda ne čekajući sukob s napadnutima pobjegli/povukli se/ otišli kako god, predsatvljaa potez za respekt.

Je, to je kad smo banuli u Beogradu...
    Išli smo jednom na ovaj rukomet i tu su nas čudom pustili, više puta bili u prolasku, išli smo zajedno sa ostalima na mladu repku gdje nas nisu pustili,
    na Cibonu nikada...
    zanimljivo je bilo recimo na povratku iz Bugarske...

Citiraj Prvotno napisano od ... Vidi poruku
    Je, to je kad smo banuli u Beogradu...
    Išli smo jednom na ovaj rukomet i tu su nas čudom pustili
    daj opiši to malo...koliko se sićan neke priče stali ste na kolodvoru još kojih uru vrimena posli utakmice, beograđana malo ili ništa, još se zajebavali po okolnim ulicama....
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

evo ukratko...neposredno prije kraja utkmice nas je murija potrpala u bus i pravac kolodvor, koliko me sjećanje služi ostale izlaze su zatvorili dok nas nisu strpali u bus...i doveli nas na kolodvor.
    Bilo je dosta murije, oko nas i pretpostavljam okolo po ulicama.
    Nismo se mi baš zajebavali okolo po ulicama.
    Mi smo bez problema kupovali hranu i piće na želj. stanici i zajebavali se s drotovima...
    Bilo je nešto sitno grobara koji su išli na vlakove prema doma...vani je sigurno bilo pripadnika svih grupa koji su htjeli doći do nas, to neka susjedi napišu.
    Na svakoj stanici od Bg do granice su nam gađali vlak kamenjem, raketama, bakljama itd...mislim da je čak netko i pucao, ali nisam 100%.
    Mi smo na svakoj stanici smo stajali na vratima da ovi ne bi upali...u vlaku je bilo možda pet šest pandura iz vlakopratnje, ne više...

Naša jedan izvještaj na forumu

nalaženje kod kolodvora oko 8 ujutro...upadamo u vlak i lagano prema istoku....u Vinkovcima burek i zadnja šansa neodlučnima da odustanu...niko nije odustao i idemo prema granici....bez obzira na casual look nakon granične kontrole u Šidu se na vlak ukrcava nekoliko pandura koji su se muvali sve do usrangrada...dolazimo na kolodvor, izlazak, navijanje...žandarmerija nas okružuje i vodi prema busu...sačekuša i nije bila nekaj brojna i kvalitetna tak da brijem da je na kolodvoru murja spasila njih od nas...kasnije su ipak spašavali nas od njih...dolazimo pred dvoranu...par zatečenih grobara ne vjeruje svojim očima, mobiteli rade opako...za 10-tak minuta ulazimo u dvoranu a parking iza nas se užurbano puni stojadinima, jugićima, tavriama, trabantima i ostalim sličnim kramama koje su se prve odazvale na mobilizaciju...prekasno....u dvorani zeka, naručujemo pljeskavice sa kajmakom i cugu sa sve...40 obilnih porcija zajedno sa cugom ukupno košta 80 evra....kaj se tekme tiče ništa posebno...grobari navijaju na mahove, mi ulećemo kratkim i glasnim skandiranjem svaki put kad oni malo smanje decibele...ekipa u dvorani prolupava, križaju se sa tri prsta i pizde...murja korektna, povremeno pokušavaju zabraniti navijanje kao da ne provociramo ali mi se pravimo grbavi i navijamo svoje do kraja...obzirom da nam je vlak za nazad išao u 22.15 murja predlaže da nas isfura 5 min. prije kraja tekme jer nisu sigurni da će uspjet sve raščistit nakon tekme da stignemo na vlak..taman krećemo van kad su one kamikaze sa fotki probile murju i došle po porciju...dvorana podivlja, pokušavaju probit murju ali ipak nisu tak jaki kak se sami hvale....dolazimo na kolodvor, čekanje vlaka, upadamo u neku pečenjaru, naručujemo 40 pljeskavica, "viršli", svega kaj ima...narodnjaci piče, sami si točimo rakiju, dijelimo pive, častimo murju pelinkovcima...upadamo u vlak...kamenovanje u zemunu, raketiranje u staroj/novoj pazovi (dečki bi morali na vježbe preciznosti jer su sa par metara uspjeli samo jednom raketom okrznuti vlak dok je sve ostalo preletio preko i napravilo prekrasnu scenu bakljade na snježnoj ravnici ), ponovno kamenovanje još par puta...murja nam se ispričava i tumači kak to ustvari ne gađaju nas nego to lokalni romi kamenuju vlakove svaki dan. ...plakanje od smjeha....u šidu oproštaj od srednjeg vijeka uz zvuke lokalnog violiniste koji nam je u 2 iza ponoći na, valjda -20 odsvirao par njihovih poskočica....dolazak u Vinkovce gdje nas ultrasi dočekuju sa čevapima, pivom i vodom...dečki, svaka čast....spavanje do metropole i to je to

Također sa istog foruma...

Grobari

E ovako :
    Ulazim u salu sat vremena ranije kad ugledah ustaše odmah sam se zaleteo ali su me ortaci zadržali rečima da je bolje da sačekamo da se skupimo...
    Oko "nižih" 3 kordona i ukupno 70 kerova (lično brojao) između kordona po 5 metara praznog prostora.
    Na početku se dižu šetalice:jedna sa crno belim štraftama(ne znam da li je na njoj bilo nešto) i ona srpska zastava sa belim dvoglavim orlom na crnoj podlozi(znate na koju mislim).
    Negde u 20 min. drugog poluvremena 2 lika prolaze odozdo(tu je valjda bila praznina kordona) i zaleću sen hrvate (baš je bilo zabadanje) u tom momentu sa 2 ortaka (prekoputa ciganskog kopa sam bio) preko partera se zalećem ka ustašama u tom momentu trenutku vidim jdno 30-40 "1970-ovaca"(možda grešim al tako bih rekao) koji se takođe zaleću doduše malo preko teren malo pored.U tom momentu murija izvodi ustaše iz dvorane.Zadatak obavljen,ustaše izbačene.
    Na kraju tekme neki likovi iz 1970 uleću ali ih pizdurine iz sekjuritija po sistemu 4 na 1 šibaju....
    Da dodam na je 10-ak stolica bačeno na teren.
    Torcida Split, 28, 70-80

3 tacke,
    kako vi gledate na taj rukomet? ko je po vama ispao bolji, bbb ili grobari? nas je za ulazak u halu u zagrebu, izjebao licno predsednik rk zagreb, izvesni gospodin kaleb/galeb ili kobac/gobac (jebemli ga, nisam uspeo da zapamtim njegovo prezime). bio sam u kupeu zajedno sa covekom koji je svo vreme naseg putovanja bio u kontaktu sa doticnim gospodinom, koji nas je uverevao da 100% ulazimo u halu i da je sve spremno za nas. bukvalno na svakih pola sata doticni gospodin je bio kontaktiran, da bi nas kraju (zadnji poziv, tad smo vec dosli u dugo selo) 'ladno odjebao. pre nego sto je prekinuo vezu, obratio se sagovorniku sa: ja vam nista ne mogu pomoci (!?), uostalom, zasto mene zovete???? imate vi svoju upravu, pa njih zovite!!!! covek je ispao nevidjena pedercina, iako je u pocetku izgledao kao nevidjeni gospodin (samim tim sto je na svaki poziv ljubazno odgovarao. neko drugi ne bi hteo ni da prica sa navijacima protivnickog tima, pogotovo pred takav mec).
    inace, iako su hrvatske grupe nevidjeno ponosne na svoja ino-gostovanja, nas je bilo 4 puta vise od bbb. znaci, ista meta - isto odstojanje, nas 130 njih 30-40...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove