+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 64 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/1272

Tema: "Međusobni susreti svih vrsta" ex yu navijača nakon raspada juge.

sve je to dobro kada,ali da uzmes tamo nekom xy-onu koji nikad svoju zastavu nije stavija na tribinu ,a i rijetko kad bio na istoj,jeli podhvat njemu uzet taj material pa za nekoliko dana ga stavit na svoju ogradu kao trofej?
    delijama je neki trans Vukovar pao u podgorici jel?
    a i mislim da i transovi sa hrv imenima gradova uopce nemaju veze sa zivotom u navedenom mjestu,vec da se ti transovi cuvaju u bg i okolici
    ...evo da sada neka hrv grupa napravi nesta tako tipa beograd,novi sad ili slicno da to nikad nebi dospilo na tribinu!
    neki su debili napravili torcida beograd,sta nije vidila ni sunca ni miseca,ali da je uzmete vi znamo di bi zavsila

Govorim o bilo kojoj zastavi koja je bila na ogradi, pošto ste pominjali "Kaštel" iako težine nema nikakve to nam je svima jasno. Ali je opet propust velike tribine kada dopusti da se pravi i stavlja sve i svašta. Nisi upravu za ekipe iz Hrvatske koje prate Zvezdu ili Partizan, jer te grupe postoje. Pala je u Podgorici zastava i to baš na sličan način kao što vi opisujete "krađu" Kaštel. Otrgnuta sa ograde.
    Delije Sever, 33., 70+

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Citiraj Prvotno napisano od U priči Vidi poruku
    Potpuno je jasna stvar da će svaka grupa iz ex-yu velike četvorke želeti uzeti bilo šta od onih drugih pa makar to visilo bilo gde na ogradi, ne znam šta je tu čudno. Na koji način se do toga dolazi to je sada već druga stvar. Koliko bode oči Ciganski "Vukovar" kada se pojavio u Ljubljani na fajnal foru CZ - Zadar .. sve bi HR grupe želela taj trofej, ništa čudno .. ma bilo kakvu srpsku zastavicu sa bilo kojim gradom rado bi raširili, pa tako i mi.
    Ma sve je to dio igre samo gadno je to kad svi nemaju ista pravila i iste konzekvence, dali je policija u Tivtu učinila se po pitanju traženja napadača koje se moglo pronači još iste noći u "maybe" Herceg-Novom.
    Kada je Kohorta napala mjesto gdje se održavala proslava navijača/simpatizera i delija Trpinja (gost je bil i vaš ex.igrač Dušan Basta), naša policija je u toku istog dana riješila taj slučaj, da ti ne govorim da je skoro izbil diplomatski skandal, svi važniji tiskani i elektronski mediji su u prime-time vijestima obijavili tu vijest. U Crnoj Gori je to prošlo u gotovo nikakvom medijskom tretmanu.
    Recimo dok je u Vukovaru bila zadnji put "Plava noć", u studenome 2010.godine ne mogu ti niti opisati na koliko puktova u gradu su bili defenderi i vozila interventne policije, samo mjesto događanja u Boromom naselju bilo je u njihovom "okruženju" (naravno mislim na int.policiju).
    Jedan jedini izolirani incident pojedinaca iz mlađe ekipe koji su poslje ukoreni i sakcionirani u Zagrebu od strane cijele grupe BBB, je poprimil toliki medijski tretman da se grupa službeno morala očitovat i ispričati građanima Tripinjske ceste.

http://blog.vecernji.hr/sandra-sablj...pinjske-ceste/

Sad samo zamisli kaj bi bilo da se pričeka i natambura Jove ili Stevica koji su nosili transparent Delije Vukovar ili Grobari Vukovar. Jebiga to ti nikad nećeš svatit jer dok vi blagonaklono slavite na Ravnoj Gori, ovdje se dešavaju i ovakve nebulozne situacije od strane novinarke hrvatice iz zamisli Vinkovaca.
    Evo ti taj primjer jer se priča dešavala praktički kojih 500 metara od mog doma u kvartu (kraju) gdje živim.

http://danas.net.hr/hrvatska/grafit-...ca-boysi-ljuti
    http://www.vecernji.hr/zagreb/boyse-...-clanak-220346
    http://danas.net.hr/hrvatska/foto-na...ije-primijetio

Štel ti priznat ili ne više ste zaštičeni vi u Hrvatskoj nego Pančićeva omorika kod vas... a ona priča s tribine.hr da su grobari 40+ vračajući se s dvoranskog EP u rukometu u Poreću, autoputem za Srbiju presreli "bečke konjušare" i oduzeli im bbb sisak je nešto čega se nebi posramila objaviti niti tadašnja redakcija Ćao Tifa u svojoj rubrici "Pisma čitalaca" !

p.s. camoregime pa prebaci konstruktivne postove iz rasprave u topic "neredi,riots,sukobi" i riješen problem...

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

"Međusobni susret svih vrstai" ex yu navijača nakon raspada juge.

Mjesto za premještenu raspravu.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    pardon na pravopisnim greškama brzo sam pisal, a nešto mi šteka s forumom kod uređivanja predhodne poruke..

opaska; mislil sam na srpskatribina.forum, a ne na tribina.hr

Citiraj Prvotno napisano od Argentino Vidi poruku
    pardon na pravopisnim greškama brzo sam pisal, a nešto mi šteka s forumom kod uređivanja predhodne poruke..

opaska; mislil sam na srpskatribina.forum, a ne na tribina.hr
    Inbox Argentino.
    Delije Sever, 33., 70+

Meni jedna stvar nikada nece biti jasna i nikad je necu skuziti..sto se tice boke kotorske i tivata,ma ok..dosli u vas grad nakon rukometa,vi uzeli transparente i bok..ali nakon sto se poljaci u krakowu propisno osramotili i nabili tek zalutale kombije ispred njihove tribine,dok im cijelo popodne ekipa torce bila na trgu,nije mi jasno zasto uzimate te transparente..pa da je vas pripadnik u poljskoj ne znam kako dobar sa wislinim,opet mi to nikad nece uci u glavu..
    kuzim za pirej nedavno i dane rekvizite,ali ovo ne razumijem nikako..takodjer i torcida brda..
    cijelo to prvenstvo su ortodox boysi operirali po sloveniji,sve do zadnje dvije utakmice kada ih nigdje nije bilo..ajde,zadnju im i ne zamjeram jer se skupila bolesno dobra ekipa sa hr scene,ali i dva dana ranije se mogli pokazati,pa ih nigdje nije bilo za vidjeti..
    za bern isto ne kuzim..da ultra klan toliko zanimaju dinamove pripremne tekme i da ce ici pratiti ih,nebi li uzeli transparent..
    sad,ne zelim omalovazavati kao neki debil te akcije,ali koliko je tesko skuziti na tim seoskim stadionima gastarbajtere koji slazu transprent ,te zaskociti njih trojicu?
    isto tako i sada ovo prvenstvo u poljskoj..mislim medju 10-ak k ljudi,naravno da ces uvijek mocu uzeti sto ti srce pozeli od tih simpatizerskih zastava..

realno ako je to trend,pocet ce se vise pratiti tudji klubovi po europi radi diverzantskih akcija,nego vlastiti..meni je to debilizam zesci i ne mogu ga razumjeti..

vjerovatno reakcija zna momka koji sa +++++++++++++++++++++++++++++++++++++..sta bi ga ja sad trebao poravnati sa asfaltom jer navija za zvezdu?..

ne znam,nejasni su mi ti trendovi
    Posljednje uređivanje od caporegime : 29-08-2012 at 17:33
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    to si ti sve vidija na ovom snimku ili si bio tamo?sta ti covjece imas analizirat sa neke kurceve snimke ,, snima stotinku pa nebo ptice pa opet autobuse itd itd neda mis e covjece uopce stobom raspravljat jer ti samo drobis bezveze i nema smisla da razvlacim svoje vrime,,,sve ti je gore napisano i samo sracunaj pametnjakovicu koilko je bilo ljudi i koliko je bilo buseva a samim time dojes na broj privatnih auta i kombija a ti mozes da slusas price ovih HRABRIH MOMAKA koji su tako uletjeli u okrsaj da je to bilo strasno sa duplo vise ljudi ,,,ma kojih ljudi ovih par iza straznjeg djela busa i privatnog kombija,ni jedan kontakt se nije desija jer nije bilo ljudi van autobusa osim ovih iz privatnog aranzmana kojih se vidi na snimku i vidi se da ih nema vise od deset na cilom snimku tek posli ,,,ŠTA NISU STALI TU ,POTUKLI SE ,NEGO SAMO POBACALI KAMENJE I CRTA I STA SAD TI POKUSAVAS NAPRAVIT OD TOGA PRIČU?JAK SI ....,,di si ti vidija da je ovde neko izasa iz autobusa?osim sta bi ti to zelija da bude u svojoj glavi?ako te zanima di je bus prvi di je zadnji gledaj na torcidi slike pa ces vidit,,,kolika je bila kolona i koliko je bilo autobusa i privatnih auta,te kombija,,,nije in se vidilo kraja na ulazu u podgoricu momče,,,nego ovo je tema srbija pa sljedece upise vrsite na hrvatska ili drugo a ovde mozes jedino o tome recimo kako su vas nalozili Varvari na tribini u kraju utakmice ocito su frustracije bile na vrhuncu,,
    Ne nisam ja bio!Od dobrog druga njegov najbolji drugar...pa njegov brat rodjeni od tetke mi je sve isrpicao i verujem mu kao da sam video sve to svojim ocima!I kako pale prva dva busa koja su dobro izlomljena, kojima nije palo na pamet da stanu pre penjanja na onaj put(barem 500 metara),i kao da sam svojim ocima video ispred sebe 3 busa iz kojih izlazi 50 ak ljudi,i kao da sam krenuo da ih jurim i kao da sam vam za malo povatao one iz kombija izmedju buseva sto su u panici istrcali i ostavili peskire i sendvice nama...sve je to kao da sam video jer decku verujem do poslednje reci!!!!
    Snimak nista ne govori onome ko ne zeli da vidi,ali ko zeli...moze mnogo toga da kaze!Nikada se nije niko sreo do tada kao mi i vi.To vam je ekipa...plus onih 70 u podgorici koji su iznenadili i dosli bez pratnje,na cemu im svaka cast.Ali do tada,to je najbolja prilika bila i niste se proslavili koliko god vi pominjali turiste,plazu,noge u dupe,miseve itd...
    Na snimku se vidi ono sto ste poricali godinama a nije bilo ovakve komunikacije...pa da razjasnimo to jednom za svagda.Ovaj junak ispod sto pise da su oni dotrcali pa se tukli sa milicijom...tuca je tad vec bila gotova...jedno 2 minuta!A to je zato sto su im autobusi stali u budvi,umesto na jazu.Onaj jedan se na snimku cudi...ko to puca dole...a covek ne zna da mu se grupa malerise u tom trenutku!Vasem snimku bi i alfred hickok pozavideo!Snimak od minut prekidan 10 puta!I da nije ovog nikakvo snimka nekog dokonog crnogorca sa pumpe,vi bi mogli da lazete ljude sa onim snimkom koji ste postavili.
    I opet,nema nikog da se javi iz ona 3 busa...javio se ovaj iz drugog...ali taj je bio podaleko dok je sukob trajao.Ajmo neko ko je bio u centru dogadjanja...evo ovaj moj drugar je bio...mora da ima i ovde neko ko je bio u ta tri basa...bas da kaze dal nisu izasli iz buseva i kako su se proveli tu.Kontakta nije bilo jer su ljudi vesti dosta..to mora da se prizna.
    Posljednje uređivanje od REAKCIJA! : 21-08-2012 at 23:59
    DS,30 +.200+-

http://torcida.org/site/wp-content/u...tak-032008.pdf Svaka barem i jedanput okacena na tribini postaje potencijalni "plen" i meta. Da l su simpatizeri(sa zvanicnim grbom grupe) ili ne, svojom trenutnom nepaznjom nanose minuscinu celoj tribini. Ako nista, tribina ima minimum 90 minuta da sama oduzme(cak je i u Torcidinom letku lepo opisano) i na vreme spreci ono sto "padobranci" mogu prirediti svojima.
    G1970, 29g, 170+

Citiraj Prvotno napisano od patriot Vidi poruku
    Meni jedna stvar nikada nece biti jasna i nikad je necu skuziti..sto se tice boke kotorske i tivata,ma ok..dosli u vas grad nakon rukometa,vi uzeli transparente i bok..ali nakon sto se poljaci u krakowu propisno osramotili i nabili tek zalutale kombije ispred njihove tribine,dok im cijelo popodne ekipa torce bila na trgu,nije mi jasno zasto uzimate te transparente..pa da je vas pripadnik u poljskoj ne znam kako dobar sa wislinim,opet mi to nikad nece uci u glavu..
    kuzim za pirej nedavno i dane rekvizite,ali ovo ne razumijem nikako..takodjer i torcida brda..
    cijelo to prvenstvo su ortodox boysi operirali po sloveniji,sve do zadnje dvije utakmice kada ih nigdje nije bilo..ajde,zadnju im i ne zamjeram jer se skupila bolesno dobra ekipa sa hr scene,ali i dva dana ranije se mogli pokazati,pa ih nigdje nije bilo za vidjeti..
    za bern isto ne kuzim..da ultra klan toliko zanimaju dinamove pripremne tekme i da ce ici pratiti ih,nebi li uzeli transparent..
    sad,ne zelim omalovazavati kao neki debil te akcije,ali koliko je tesko skuziti na tim seoskim stadionima gastarbajtere koji slazu transprent ,te zaskociti njih trojicu?
    Kakve sve ovo ima veze sa nekim kosarkasem?Uopste mi nije jasno!Navijacka zastava se pravi da bi je drugi navijaci vrebali,ko to ne razume....ta tribina nije onda dobra ako ne zna da im objasni tezinu takve stvari.Zastava je zastava i nema tu sta da se prica!Skinuti nekome zastavu...to je navijacki poduhvat vredan pohvale!Vama padaju ko kruske zastave i verovatno treba imati opravdanje za sve to...ko zna mozda bi i mi isto tako trazili opravdanje da ste nam pouzimali toliko zastava.Ne kazem,ima tu i debilnih stvari...ali generalno,zastava je tu da se cuva ako je vec napravis.Ako ti neko uzme zastavu trebalo bi lose da se osecas...ja se barem osecam koju god krpu neko da rasiri i ne bi trazio opravdanja nikakva vec bi pogledao sta to ne valja sa nasim ljudima kada ne shvataju sta znaci imati zastavu i stajati iza nje.
    DS,30 +.200+-

Vidi,ja se slazem sa tobom u vezi cuvanja zastava i svaka vama cast na uzimanju istih..ali nisi odgovorio zasto ste uzeli zastave i pokazivali,koje niste vi osvojoli kao trofej?
    a druga stvar na koju si odgovorio losim spinom,jest ona o pracenju tekmi koje veze nemaju sa vama,a vi se opet nekako tu pojavite..to je ocito vasa filozofija i novi trend koji ste ustalili u ultra svijet..
    blitz kireg diverzantskle akcije,tisucama kilometara od centra zbivanja tvog kluba i grupe..
    kao primjerice ovo u poljskoj..ono,mozes si misliti kako je netko otisao pogledati sto ima na eurospkom..otislo se sa ciljem skidanja pokojeg "ustaskog" rekvizita..jednako kao i pracenje nakon dinamove prijateljske u svicarskoj i uzimanje berna..

no dobro i sam si odgovorio da je to vasa filozofija i valda ce svima postati jasno da nas uvijek pratite gdje god da igramo u cilju uzimanja kojeg trofeja..pa makar ne otisli gledati i svoje klubove..

btw-pa ima veze sa tim likom jer se postavlja pitanje gdje je granica takvim stvarima i tko sve postaje legitimni cilj navijackog akcijanja..jer po tvojoj retorici mozemo ovako postaviti stvari..jebi ga,ako se nalsikava sa transpom brigate-a i ekipom koja stoji iza te zastave,onda se zna tko je i sto je te postoji legitimni cilj kad dodje u ove krajeve..

sto je naravno po meni debilizam,ali eto..svatko ima pravo na svoja pravila igra..
    simpatizer plavih,25 god,40+
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ne bi htio remetiti idilu ali jebe me jedna stvar. ako netk ostigne porazbijati buseve onda mora biti barem na 10-20 metara od njih ili na 3-4 sekunde trka do samog busa.
    da bi 50ak ljudi istrčalo iz busa treba im par minuta.
    kako su dovraga stigli izletiti, pa pobjeći i ne dobiti ni jedan udarac od ljudi koji bi po zakonima fizike trebali biti na nekoliko metara od njih?
    nisam bio, ne znam. pitam.
    mi kad smo u beogradu izletili 2005 na povratku iz bugarske nekoliko stotina metara od mjesta prvog napada itekako smo dugo izlazili na ona dva vrata.
    neko je rekao (ne ovdje) da smo bili pičke pa izletili predaleko ali nakon prvog kamena, šole je stisnuo nogu na gas i ignorirao nekoliko sekundi zahtjeve da stane, pa dok smo ga na kraju uhvatili za glavu i prijetili težim posljedicama već smo bili na nekoliko stoja metara od mjesta događaja.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od REAKCIJA! Vidi poruku
    Ne nisam ja bio!Od dobrog druga njegov najbolji drugar...pa njegov brat rodjeni od tetke mi je sve isrpicao i verujem mu kao da sam video sve to svojim ocima!I kako pale prva dva busa koja su dobro izlomljena, kojima nije palo na pamet da stanu pre penjanja na onaj put(barem 500 metara),i kao da sam svojim ocima video ispred sebe 3 busa iz kojih izlazi 50 ak ljudi,i kao da sam krenuo da ih jurim i kao da sam vam za malo povatao one iz kombija izmedju buseva sto su u panici istrcali i ostavili peskire i sendvice nama...sve je to kao da sam video jer decku verujem do poslednje reci!!!!
    Snimak nista ne govori onome ko ne zeli da vidi,ali ko zeli...moze mnogo toga da kaze!Nikada se nije niko sreo do tada kao mi i vi.To vam je ekipa...plus onih 70 u podgorici koji su iznenadili i dosli bez pratnje,na cemu im svaka cast.Ali do tada,to je najbolja prilika bila i niste se proslavili koliko god vi pominjali turiste,plazu,noge u dupe,miseve itd...
    Na snimku se vidi ono sto ste poricali godinama a nije bilo ovakve komunikacije...pa da razjasnimo to jednom za svagda.Ovaj junak ispod sto pise da su oni dotrcali pa se tukli sa milicijom...tuca je tad vec bila gotova...jedno 2 minuta!A to je zato sto su im autobusi stali u budvi,umesto na jazu.Onaj jedan se na snimku cudi...ko to puca dole...a covek ne zna da mu se grupa malerise u tom trenutku!Vasem snimku bi i alfred hickok pozavideo!Snimak od minut prekidan 10 puta!I da nije ovog nikakvo snimka nekog dokonog crnogorca sa pumpe,vi bi mogli da lazete ljude sa onim snimkom koji ste postavili.
    I opet,nema nikog da se javi iz ona 3 busa...javio se ovaj iz drugog...ali taj je bio podaleko dok je sukob trajao.Ajmo neko ko je bio u centru dogadjanja...evo ovaj moj drugar je bio...mora da ima i ovde neko ko je bio u ta tri basa...bas da kaze dal nisu izasli iz buseva i kako su se proveli tu.Kontakta nije bilo jer su ljudi vesti dosta..to mora da se prizna.
    daj covjece stvarno si uporan,,aj sad reci di ti na snimku vidis vise od 15 ljudi ,,,,niko ne spori da su ovi izasli na put i zasuli buseve kamenjen i najvjerojatnije pokusali upalit te iste buseve ali da je iz busa bilo kojeg bilo 50 ljudi vani je laz i to se sve vidi kad spojis i slike i priče jedino tvoj brat od tetke i njegova strina su pukli dimenziju da se tebi malo uštekaju ,,,cilin puten nisu dali da se izlazi iz buseva jedino na pišaniju kolektivno i u pripizdinama crne gore di nema nista osim kamena i šume ,,ja sam ti lipo objasnija kolika je bila kolona sve skupa i neznam sta se cudis ako neko kilometra ,dva nije cuja da neko puca ili da se nesto desava pa je posli takvih vasih bacanja i dotrcavanja dopizdilo i onda smo zaustavili prvi bus u herecg novom i svi izasli vani --ALI gle čuda nikoga od hrabrih topnika iz šume,---pa onda udri po specijalnoj jer nam je i njih bija pun kurac sta su ciilim puten stitili iste te hrabre ratnike iz šume i obasjavali put rotacijama tako da se vidila kolona iz plaze u dubrovniku sta se reče,,cila priča je u tome sta ti od ovoga oces napravit mega priču i prikazat nas ko pičke a stvar je jednostavna ,,,dosli bacali kamenja i baklje i zatim stura svi-ekipa izlazi iz buseva ,pandurija stoji u bloku i to je to i to nemoze prominit niko zato jer je to istina ..bez obzira na sve sam mora istrcat iz kombija prije trajekta di vas je bilo na ulici i pokazivali ste tri prsta a ta ekipa se naglo izgubila u zbunjenim gledateljima da bi mi kupili 15 NIKŠICKIH na ocigled zbunjenih gledatelja jer nam je to jedino tribalo.Naravno da je NEUTRALNA CG POLICIJA to pokusala odma uredovat prema huliganima iz splita ali ih je biče najvjerojatnije bija sram isprid zbunjenih turista koji su posmatrali pismu od tisucu ipo navijaca ,,,,,,,nego mene zanima kako niste dosli u pg kako ste najavili pa da lipo to rijesimo ko ljudi?ekipa vama na dlanu di imate vecinu u crnoj gori i vas nema posli svih pustih obecanja ,nema vas u gradu di mozete doč glatko da se netribate sakrivat puten i ič kilometrima okolo da nas nevide kao mi da bi se sreli ali eto vas nema,pa dojete iz sume pobacate sta imate i nestanete i sad smo mi bruka a vi ste heroji,,,ČUDAN SI TI DEČKO,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    ne bi htio remetiti idilu ali jebe me jedna stvar. ako netk ostigne porazbijati buseve onda mora biti barem na 10-20 metara od njih ili na 3-4 sekunde trka do samog busa.
    da bi 50ak ljudi istrčalo iz busa treba im par minuta.
    kako su dovraga stigli izletiti, pa pobjeći i ne dobiti ni jedan udarac od ljudi koji bi po zakonima fizike trebali biti na nekoliko metara od njih?
    nisam bio, ne znam. pitam.
    mi kad smo u beogradu izletili 2005 na povratku iz bugarske nekoliko stotina metara od mjesta prvog napada itekako smo dugo izlazili na ona dva vrata.
    neko je rekao (ne ovdje) da smo bili pičke pa izletili predaleko ali nakon prvog kamena, šole je stisnuo nogu na gas i ignorirao nekoliko sekundi zahtjeve da stane, pa dok smo ga na kraju uhvatili za glavu i prijetili težim posljedicama već smo bili na nekoliko stoja metara od mjesta događaja.
    ma zna on sve samo se pravi englez,,,

Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    daj covjece stvarno si uporan,,aj sad reci di ti na snimku vidis vise od 15 ljudi ,,,,niko ne spori da su ovi izasli na put i zasuli buseve kamenjen i najvjerojatnije pokusali upalit te iste buseve ali da je iz busa bilo kojeg bilo 50 ljudi vani je laz i to se sve vidi kad spojis i slike i priče jedino tvoj brat od tetke i njegova strina su pukli dimenziju da se tebi malo uštekaju ,,,cilin puten nisu dali da se izlazi iz buseva jedino na pišaniju kolektivno i u pripizdinama crne gore di nema nista osim kamena i šume ,,ja sam ti lipo objasnija kolika je bila kolona sve skupa i neznam sta se cudis ako neko kilometra ,dva nije cuja da neko puca ili da se nesto desava pa je posli takvih vasih bacanja i dotrcavanja dopizdilo i onda smo zaustavili prvi bus u herecg novom i svi izasli vani --ALI gle čuda nikoga od hrabrih topnika iz šume,---pa onda udri po specijalnoj jer nam je i njih bija pun kurac sta su ciilim puten stitili iste te hrabre ratnike iz šume i obasjavali put rotacijama tako da se vidila kolona iz plaze u dubrovniku sta se reče,,cila priča je u tome sta ti od ovoga oces napravit mega priču i prikazat nas ko pičke a stvar je jednostavna ,,,dosli bacali kamenja i baklje i zatim stura svi-ekipa izlazi iz buseva ,pandurija stoji u bloku i to je to i to nemoze prominit niko zato jer je to istina ..bez obzira na sve sam mora istrcat iz kombija prije trajekta di vas je bilo na ulici i pokazivali ste tri prsta a ta ekipa se naglo izgubila u zbunjenim gledateljima da bi mi kupili 15 NIKŠICKIH na ocigled zbunjenih gledatelja jer nam je to jedino tribalo.Naravno da je NEUTRALNA CG POLICIJA to pokusala odma uredovat prema huliganima iz splita ali ih je biče najvjerojatnije bija sram isprid zbunjenih turista koji su posmatrali pismu od tisucu ipo navijaca ,,,,,,,nego mene zanima kako niste dosli u pg kako ste najavili pa da lipo to rijesimo ko ljudi?ekipa vama na dlanu di imate vecinu u crnoj gori i vas nema posli svih pustih obecanja ,nema vas u gradu di mozete doč glatko da se netribate sakrivat puten i ič kilometrima okolo da nas nevide kao mi da bi se sreli ali eto vas nema,pa dojete iz sume pobacate sta imate i nestanete i sad smo mi bruka a vi ste heroji,,,ČUDAN SI TI DEČKO,,
    Ja ne znam da li si ti lud,ili sta je u pitanju...o dogadjaju pises 2 reda pa onda nabrajas stvari koje veze nemaju sa nama.Jebe mi se sa kim ste imali sukob u Herceg Novom ili Podgorici...ne zanima me.Zanima me ovo,sto kao da sam svojim ocima video!Izboroj ljude slobodno koji se nalaze iza kolone,i one koji se vide iza autobusa sa strane pumpe.Bilo je 50 ak metara razdaljine i dok su se napadaci skupili od jurenja ova prva dva busa...i krenuli ka njima,imali su dovoljno vremena a policije nigde nije bilo.Iz kombija je izletelo ekspresno koliko staje u njega,i iz prvog busa takodje.Verujem da je i iz drugih buseva izaslo jer su bili jedan do drugog.Oci ne lazu i stvarno bi me bilo sramota da pricam ovde bajke i karikiram nesto sto se nije desilo.Moje vidjenje situacije je da je bio napad u kome se niste snasli kako treba i da je to vas minus!Podgorica,Herceg Novi,Budva....me uopste ne interesuju.I...kakva pratnja i policija...ako ih je bilo 30 na vas 300...i to je mnogo!
    A mogli bi da postavite vas snimak,posto ja ne mogu da ga nadjem...daj da isteramo ovo do kraja da se isprica sve sto ima.Vas snimak ce u mnogome da pomogne ljudima da ocene ko je sta tu radio.
    Posljednje uređivanje od REAKCIJA! : 22-08-2012 at 01:12
    DS,30 +.200+-

Pa, sta je sporno u tome da se ponovo postavi taj zvanican snimak Torcide iz 2007. godine? Kad vec imamo minimum po dva prisutna sa obe strane...mislim na brata od tetke iz Crne Gore i jos par Torcidasa. Na osnovu toga ce se jasno rascistiti da li je famozni snimak vise puta prekidan, pa naknadno "lepljen" i odakle potreba za tom korekcijom? Na osnovu toga moze se izvuci i reper za ostatak price
    G1970, 29g, 170+

Naravno da moze!Samo neka postave taj snimak mnogo je dobar!
    DS,30 +.200+-

Vidi,ja se slazem sa tobom u vezi cuvanja zastava i svaka vama cast na uzimanju istih..ali nisi odgovorio zasto ste uzeli zastave i pokazivali,koje niste vi osvojoli kao trofej?
    a druga stvar na koju si odgovorio losim spinom,jest ona o pracenju tekmi koje veze nemaju sa vama,a vi se opet nekako tu pojavite..to je ocito vasa filozofija i novi trend koji ste ustalili u ultra svijet..
    blitz kireg diverzantskle akcije,tisucama kilometara od centra zbivanja tvog kluba i grupe..
    kao primjerice ovo u poljskoj..ono,mozes si misliti kako je netko otisao pogledati sto ima na eurospkom..otislo se sa ciljem skidanja pokojeg "ustaskog" rekvizita..jednako kao i pracenje nakon dinamove prijateljske u svicarskoj i uzimanje berna..

no dobro i sam si odgovorio da je to vasa filozofija i valda ce svima postati jasno da nas uvijek pratite gdje god da igramo u cilju uzimanja kojeg trofeja..pa makar ne otisli gledati i svoje klubove..

btw-pa ima veze sa tim likom jer se postavlja pitanje gdje je granica takvim stvarima i tko sve postaje legitimni cilj navijackog akcijanja..jer po tvojoj retorici mozemo ovako postaviti stvari..jebi ga,ako se nalsikava sa transpom brigate-a i ekipom koja stoji iza te zastave,onda se zna tko je i sto je te postoji legitimni cilj kad dodje u ove krajeve..

sto je naravno po meni debilizam,ali eto..svatko ima pravo na svoja pravila igra..

http://img20.imageshack.us/img20/6181/ljubljana2.jpg
    Jel znaš ti da ste posle ove utakmice fajnal fora u Ljubljani pokušavali presresti ovu zastavu Vukovar na Bregani? I to je po meni sasvim normalna stvar. Šta se ti tu iščuđavaš?? Svaka zastava je po meni legitimna meta a svaka tribina treba da raščisti kakvi sve šabani treba da nose i prave zastave i da to sa njima reši. Ko vam je kriv pa vam svako pravi i nosi zastave i onda vam je neko drugi kriv i tražite neke izgovore. A snaga je tribine ako ima pojedince i podružnice koje mogu odraditi neke stvari i uzeti trofeje. Ako nosiš zastavu treba da znaš da nikada nisi siguran i da se nikada ne zna na koga ćeš naići, pa je zato svako ni ne može nositi. A deluje mi da tražite neka "opravdanja" što ništa još naše niste uzeli.
    Posljednje uređivanje od U priči : 22-08-2012 at 01:52
    Delije Sever, 33., 70+

Nasa filozofija je...imas transparent?Uzecu ti ga ako budem mogao...ne znam sta je tu tako nejasno?To sto se neko malo pomucio da bi zabelezio plus svojoj grupi?Ako nismo u prijateljskim odnosima,sto ne bi pokusao da ti uzmem transparent?Jer to nije navijacki?
    Sto se tice torcide makarska...to je bilo pre 10 godina...drugacije se tada gledalo na to.Mislim licno da nam to uopste nije trebalo,ali jebi ga...desava se.Ostale zastave...sve kako treba.
    DS,30 +.200+-

Citiraj Prvotno napisano od REAKCIJA! Vidi poruku
    Ja ne znam da li si ti lud,ili sta je u pitanju...o dogadjaju pises 2 reda pa onda nabrajas stvari koje veze nemaju sa nama.Jebe mi se sa kim ste imali sukob u Herceg Novom ili Podgorici...ne zanima me.Zanima me ovo,sto kao da sam svojim ocima video!Izboroj ljude slobodno koji se nalaze iza kolone,i one koji se vide iza autobusa sa strane pumpe.Bilo je 50 ak metara razdaljine i dok su se napadaci skupili od jurenja ova prva dva busa...i krenuli ka njima,imali su dovoljno vremena a policije nigde nije bilo.Iz kombija je izletelo ekspresno koliko staje u njega,i iz prvog busa takodje.Verujem da je i iz drugih buseva izaslo jer su bili jedan do drugog.Oci ne lazu i stvarno bi me bilo sramota da pricam ovde bajke i karikiram nesto sto se nije desilo.Moje vidjenje situacije je da je bio napad u kome se niste snasli kako treba i da je to vas minus!Podgorica,Herceg Novi,Budva....me uopste ne interesuju.I...kakva pratnja i policija...ako ih je bilo 30 na vas 300...i to je mnogo!
    A mogli bi da postavite vas snimak,posto ja ne mogu da ga nadjem...daj da isteramo ovo do kraja da se isprica sve sto ima.Vas snimak ce u mnogome da pomogne ljudima da ocene ko je sta tu radio.
    evo svako ima snimak ovde i neka izbroji ljude ,evo dodaj i iza kolone i nece nijedan izbrojit vise od 20 ljudi u cilom tom potezu od pocetka do kraja ,,lipo pauza nonstop i koliko tu ima ljudi ?50 ?100?koliko si ti napisa ili bolje reč ZAMISLIJA ,,,zasto te to ne interesira me isto zanima pa bi bija red da odgovoris jer sve je to povezano i u cjelini govori od jednima i drugima nesto na ovom gostovanju ,,,vozaci su imali naredbu da nesmiju pustat nikoga iz busa i amen (i lipo ti se vidi na snimku di bus koji je bija napadnut sa kamenjem daje gas na 0,12 sec videa a vi bizite posli bacanja kamenja na 0,20 sve se lipo vidi znaci oni su izasli iz jureceg busa u 8 secundi da bi se sakrili iza njega...to care ,,,, )

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove