+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 64 1 2 3 11 51 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/1272

Tema: "Međusobni susreti svih vrsta" ex yu navijača nakon raspada juge.

"Međusobni susreti svih vrsta" ex yu navijača nakon raspada juge.

Citiraj Prvotno napisano od REAKCIJA! Vidi poruku
    Bas me interesuje kad s vec kod tog dela, da li si bio u ovim autobusima i kako neko ko je bio od vas u njima, komentarise taj dogadjaj.Zanima ne kakvi ste tada ispali.
    http://www.youtube.com/watch?v=IlJGE7PBfmE

Ne znam sta zelis reci sa tim videom? Nas 80 za akciju (bus na kat & neki motorima) tada smo vec od ranog jutra bili u PG. Da ste i vi kojem slucajem tad bili tamo, mogli bi vidit ko je kakav na ulici. Bilo je i vas tu negdi 70-80, koliko se sicam, u tom napadu. Svaka cast sta ste provalili toliko kilometara i napali kolonu. Bilo je i tamo dobrih ljudi u prvim busevima, al neka neko drugi isprica sta je tocno bilo. Medjutim, cuja san svakakvih pricica.Necu ti sad ni postavit onaj nas video..
    Jedno je sigurno,a to je da nam nitko ne moze usporit da smo imali lose izdanje u Crnoj Gori. Tukli smo se doslovce cili dan, a ono u Herceg Novom nakon utakmice sa njihovom policijom mislim da je malo ko u svojoj navijackoj karijeri dozivija. Ratno stanje...
    Th, 34, +201

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Kolko znam Torca je dobro odradila Podgoricu
    Ak mislite dalje o toj tekmi prebacit ću raspravu u drugu temu

Citiraj Prvotno napisano od Joy Division Vidi poruku
    Ne znam sta zelis reci sa tim videom? Nas 80 za akciju (bus na kat & neki motorima) tada smo vec od ranog jutra bili u PG. Da ste i vi kojem slucajem tad bili tamo, mogli bi vidit ko je kakav na ulici. Bilo je i vas tu negdi 70-80, koliko se sicam, u tom napadu. Svaka cast sta ste provalili toliko kilometara i napali kolonu. Bilo je i tamo dobrih ljudi u prvim busevima, al neka neko drugi isprica sta je tocno bilo. Medjutim, cuja san svakakvih pricica.Necu ti sad ni postavit onaj nas video..
    Jedno je sigurno,a to je da nam nitko ne moze usporit da smo imali lose izdanje u Crnoj Gori. Tukli smo se doslovce cili dan, a ono u Herceg Novom nakon utakmice sa njihovom policijom mislim da je malo ko u svojoj navijackoj karijeri dozivija. Ratno stanje...
    Ja sam konkretno pitao za ovaj dogadjaj,a snimak vas ne znam koliko je pametno da izbacujes jer je bruka i sramota za onoga ko ga je izrezirao prvo,a posle i za celu grupu koja je bez blama to postavila kao zvanican snimak.Stvar je sledeca.Na ovom jako losem snimku po kvalitetu se vidi da su vam 3 busa stala i da ljudi oko njih beze,sto automatski pobija price koje su stizale u nas grad od koga god da si pitao nesto za taj dogadjaj!Svi do jednog su u glas pricali...pobacali kamenje i kada smo mi stali oni su vec zapalili!A to je cista laz i to bi voleo da razjasnimo ovde samo.Takodje,u daljini u brdu se vide krovovi od dva autobusa koja nisu stala a isto su napadnuta(oni su prvi bili u koloni),i vas snimak je napravljen odatle...na kome se vidi kako vasi istrcavaju i cude se sto nema "miseva koji su pobegli"...a ono u stvari tuca je trajala maltene kilometar niz put!Vide se i zandari kako dotrcavaju do autobusa i cuju se pucnji nakon cega napadaci beze u sumu.Oni sto su pobegli iza autobusa nemo stoje i ne pada im na pamet da reaguju.Mislim da je svakom iole normalnijem navijacu jasna situacija.5 autobusa...plus par kombija(vidi se u jednom trenutku kako beze ljudi iz jednog izmedju buseva)...je napadnuto od strane 70-80 ljudi!Napali kolonu,pola nije stalo,pola jeste.Izaslo 50 ak ljudi pokusalo da stane...pobegli iza autobusa i uletela murija i razjurila napadace,nakon cega ovima sto su napadnuti nije palo na pamet da krenu za njima.Nakon par minuta silaze i oni iz brda do ovih autobusa.Napadaci kroz sumu prolaze i izlaze na parking plaze odakle su mogli da se vide.Tada je napadaca bilo znatno manje(mozda 40 ak),dok je napadnutih kod autobusa bilo preko 100 sigurno.Stajali su tu i navijali malo i uz pendrecenje policija ih ubacuje u buseve i oni krecu dalje.Zasto se nisu zaleteli kada su videli napadace...to valjda samo oni znaju.
    Za sve ostale dogadjaje koji su se desavali po crnoj gori taj dan nisam upoznat toliko,ali sam ovo zeleo da konacno rascistimo posto sam nacuo nesto o njemu.Da ne bi ostalo na prici...pobacali stene i noge u dupe!
    Posljednje uređivanje od REAKCIJA! : 21-08-2012 at 02:40
    DS,30 +.200+-

dobro si ti to izokrenija pravi si majstor ,,,,busevi su se vozili u koloni dugoj vise od par km jer je vise ljudi bilo u kombijima i autima nego u autobusima to je prvo,,i nisu smili stajat ,drugo murija nije razjurila napadace nego su NAPADAČI dali petama vjetra cim su odglumili turiste uz put ,bacili kamenja i baklju na autobus koji nije tija otvorit vrata tako da netrabunjas i postavljas pricu kako tebi pase radi par ljudi iz privatnih prijevoza, tocnije njih par iza privatnog kombija i osbnog auta,a murija je onda revno napravila crtu suma i gora crne gore ,tek tada su ljudi poceli izlazit iz buseva,, ,,,mi smo bili na pocetku a dio ekipe na kraju i cim smo stali ovi se vise nisu čak ni vidili koliko su bili daleko tako da akcija je bila vrhunska,.doslovno su grizli gume autobusa pola sata i niko nije tija izač jer su se prepali,,,,ako ti ovo smatras junackim djelom onda imamo razlicito misljenje o pojmu-ULTRAS-jer ovoga bi se eventualno pohvalili talijani ,,,ajde mozda i belgijanci,,,a najprije atletičari,,,ovo je u rangu videa -Torcidin kros na marakani-i priči o zastavi koju vam je murija dala da je skinete sa ograde na tribini pa se pretvorila u NOB,ma sta NOB ?,partizani su mala dica za vas koja propaganda,,,najveca laz u reziiji likova koji nisu ni bili na utakmici nego im je priča Lovac Luka........dojes u grad cijeli dan ,cijelo jutro spreman za fajt i nikoga od pustih najava iz bg i pg i sad s ovim videon o pticama i pejzazu pokusavaas napravit priču za pulitzera,,,trofej vridi kad ga uzmes u borbi a ne ga ko miš skines sa boka tribine koji se i nevidi od zastava i utečeš u zastiti murije ili PROVALIŠ U ŠUPU PA MU JE UZMEš ili figurativno --dojes na fajt pa dok nije sjevnija ni jedan udarac a suparnik stoji u kantunu i veze bandaže ti napravis dvi eskivaže pa baciš---- RUČNIK U RING---i rečeš u jeben meč je bija ...
    nemojte ovde vise komentirat torcidu nastavite sa svojima herojskim pothvatima ali bez nas ,,,,
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Hahaha...kolona od par kilometara!!!Ludilo koja prica!Autobusi su vam bili jedan do drugoga,mozda u razmaku do 30 ak metara jedan od drugoga!Ja ne znam kako mozes da lupetas gluposti kada sam postavio snimak gde vam se vide 3 busa jedan do drugoga i ljudi koji beze oko njega???kakve pete,kakvi atleticari...jedini ko se tada bavio atletikom su vasih 50 ak koji su izasli ispred tih buseva.Pokusali su da stanu i pobegli.Nisu bezali kilometrima,ali dovoljno da pobegnu iza autobusa na sigurno.Murije tada nije jos bilo oko ta 3 autobusa,ona je dotrcala od onih autobusa iz sume!Napad na prva dva autobusa se desio 50 ak metara ispred ova 3 busa(sa onog ulaza na parking na jazu) i odatle su napadaci krenuli da trace kao ova 3 busa koja su stala i iz kojih je izaslo 50 ak ljudi.Pouzimali su neko kamenje tu na koje su naisli,pobacali ga i pobegli!
    Ali,kad se vec pravis toliko pametan sad cemo sekundu po sekundu da analiziramo!
    Na 08. sekundi kad se zaustavi...vidi se baklja koja leti ka autobusima i baklja koja trci pored buseva(sa druge strane) koja pokazuje da neko juri ka napred sa bakljom.Takodje,u donjem levom uglu moze da se vidi murija(u crnom)kako trci ka autobusima.Nakon par sekundi se cuju pucnji i kako beze napadaci.To se desilo jer su upali direktno medju njih i krenulli da pucaju ne mnogo iznad njihovih glava.Pre tih pucnjeva vidi se torcidai kako bezi iza autobusa i kako napustaju kombi koji je izmedju tih buseva.Nakon sto napadaci beze u sumu,vide se torcidasi koji stoje iza autobusa i nemo posmatraju celu situaciju.Ajde da nema snimak da ovo potkrepi pa da i tvoja prica moze da ima nekog smisla,ali pored snimka ti se opet drzis tih atleticara i noga u dupe???Sad je mozda i dobro da se postavi vas snimak koji ja nikako ne mogu da nadjem,a bas sam ga trazio...da se vidi odakle je snimao vas snimatelj i koliko je to daleko od mesta gde su ona 3 busa stala!
    Pogledaj svoj opsi dogadjaja i moj...videces da je moj do detalja opisan,dok je tvoj sve u nekoj magli i prici...atleticari,partizani,noge u dupe,pobacali stine i utekli...itd.Dajte bre nekog ko je bio u ova 3 autobusa koja su stala da kaze sta je i kako bilo,nemoj da pricaju ljudi koji su se zaustavili kod budve pa krenuli nazad!
    Niko nije grizao gume na vasim autobusima,ali ste izmalerisani tada svakako!Sa 4 puta mane ljudi da napadnes kolonu neciju daleko od svog grada i jos uspes da sacekas da izadje deo njih i da ih pojuris...mislim da je za svakoga to vise nego dovoljno.
    Posljednje uređivanje od REAKCIJA! : 21-08-2012 at 12:22
    DS,30 +.200+-

to si ti sve vidija na ovom snimku ili si bio tamo?sta ti covjece imas analizirat sa neke kurceve snimke ,, snima stotinku pa nebo ptice pa opet autobuse itd itd neda mis e covjece uopce stobom raspravljat jer ti samo drobis bezveze i nema smisla da razvlacim svoje vrime,,,sve ti je gore napisano i samo sracunaj pametnjakovicu koilko je bilo ljudi i koliko je bilo buseva a samim time dojes na broj privatnih auta i kombija a ti mozes da slusas price ovih HRABRIH MOMAKA koji su tako uletjeli u okrsaj da je to bilo strasno sa duplo vise ljudi ,,,ma kojih ljudi ovih par iza straznjeg djela busa i privatnog kombija,ni jedan kontakt se nije desija jer nije bilo ljudi van autobusa osim ovih iz privatnog aranzmana kojih se vidi na snimku i vidi se da ih nema vise od deset na cilom snimku tek posli ,,,ŠTA NISU STALI TU ,POTUKLI SE ,NEGO SAMO POBACALI KAMENJE I CRTA I STA SAD TI POKUSAVAS NAPRAVIT OD TOGA PRIČU?JAK SI ....,,di si ti vidija da je ovde neko izasa iz autobusa?osim sta bi ti to zelija da bude u svojoj glavi?ako te zanima di je bus prvi di je zadnji gledaj na torcidi slike pa ces vidit,,,kolika je bila kolona i koliko je bilo autobusa i privatnih auta,te kombija,,,nije in se vidilo kraja na ulazu u podgoricu momče,,,nego ovo je tema srbija pa sljedece upise vrsite na hrvatska ili drugo a ovde mozes jedino o tome recimo kako su vas nalozili Varvari na tribini u kraju utakmice ocito su frustracije bile na vrhuncu,,

registrira sam se samo radi ovoga u crnoj gori da jednom zauvijek razsjasnimo ovu situaciju oko napada delija kod jaza..ovo pišem moje viđenje,bio sam u 2 busu u koloni,dok nisu doletila prva kamenja nismo ni znali što se dešava,nakon toga saginjanje dok ne prođe artiljerija,upadaju nam 2 bengalke u bus,otvaraju se vrata mi izlječemo,čupamo sve živo i neživo iz buseva i trčimo za delijama dobrih 100-200 metara i zovemo ih na fajt,panddurija nezna kako reagirat i nakon ispaljenih metaka u zrak repetira pištolje prema nama dok delije bježe u šumu...tu stajemo i natežemo se sa pandurima koji su tili privest neke naše i udaramo po njima,dok se sa ceste jasno vidilo kako delije bježe..to je više manje to
    Torcida Split, 28 god, 70-80 gostovanja

Kome u toku dana ne bude mrsko da pronadje te fotografije sa zvanicnog Torcidinog sajta, na kojima se vidi raspon motorizovane kolone na ulazu u Podgoricu...neka okaci. I taj zvanican snimak, oko koga su oprecna misljenja. u skladu sa temom, naravno
    G1970, 29g, 170+

Citiraj Prvotno napisano od the Partizans Vidi poruku
    Kome u toku dana ne bude mrsko da pronadje te fotografije sa zvanicnog Torcidinog sajta, na kojima se vidi raspon motorizovane kolone na ulazu u Podgoricu...neka okaci. I taj zvanican snimak, oko koga su oprecna misljenja. u skladu sa temom, naravno
    evo nesta neotkriva puno ...http://www.hnkhajduk.com/galerija/th....php?album=177 a sa t.org-a nisam uspio nac jer je na staron forumu pa necu lipit.pa da vidimo kako ce ovo tec

na ,,,posebne trenutke navijaca...sam postavija dvi slike iz privatnog za samo djelomican odgovor o ovom dogadjaju pa neka drugi procjene ,,,

Uzgred, iako je pominjano gore ukratko... godinu i po dana kasnije Cigani su na Severu naseg stadiona izneli i par trofeja sa te "Podgorice", Torcida Tivat, BOka kotorska i jos ponesto cini mi se
    G1970, 29g, 170+

Uzgred, iako je pominjano gore ukratko... godinu i po dana kasnije Cigani su na Severu naseg stadiona izneli i par trofeja sa te "Podgorice", Torcida Tivat, BOka kotorska i jos ponesto cini mi se
    Ali to nije uzeto poslije svjetskog prvenstva u rukometu 2009. u HR? Možda se i varan...al ne virujen
    Posljednje uređivanje od blesimetar : 21-08-2012 at 14:59
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

https://encrypted-tbn3.google.com/im...Jyk8Gr7ysIHzqg jeli bilo spomena o ovome prije ?
    24,AR,45+

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Citiraj Prvotno napisano od blesimetar Vidi poruku
    Ali to nije uzeto poslije svjetskog prvenstva u rukometu 2009. u HR? Ne znan, možda se i varan...
    Poslije Hrvatska - Španjolska u Splitu...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ac/418364.aspx
    Posljednje uređivanje od Argentino : 21-08-2012 at 15:01

Citiraj Prvotno napisano od Argentino Vidi poruku
    Poslije Hrvatska - Španjolska u Splitu...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ac/418364.aspx
    Iznosili su Cigani i protiv nekog evropskog tima neku Torcidinu, a i protiv nas. Bilo je mnogo dogadjaja te 2009. god i taj rukomet i fudbal u Pg 2007... Jednu koju su izneli u evropi, cini mi, skinuta je sa sektora namenjenog Torcidi. Oni ce razjasniti sta je sa rukometa, a sta sa fudbala
    G1970, 29g, 170+

Citiraj Prvotno napisano od biro Vidi poruku
    Ta je uzeta u Napulju, rasirili smo je po povratku u Beograd na prvoj sledecoj utakmici.
    G1970, 29g, 170+

uzeli su zastavicu hrvatske na kojoj je pisalo kastela i to se vidi iz galerije slika sta je postavija ovaj momak aillien,,,slika 28/44 pokazuje ogradu iza koje je stajala zastaica i lika su pustili panduri koji su bili na tom djelu prazne tribine i on je istrgnija tu zastavicu i uteka uz blagoslov istih redarstvenika,,,oce li ko pribacit temu od moderatora ili sta?ovde se vise pise od torcidi nego od srb sceni ...

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Ta je uzeta u Napulju, rasirili smo je po povratku u Beograd na prvoj sledecoj utakmici.
    Je već se je pričalo o ovome na forumu prije tvog aktivnog sudjelovanja, stara priča... pomeni navijački mizerno akcijanje, ali jebiga takvih sramotnih akcija na simpatizere je bilo u skoro svim navijačkim grupama, negdje u minimalnom broju, a negdje u broju koji se može okarakterizirati kao "iskompleksiranost" nešto slično kao u slučaju i s Tivtom.

...priča od strane jednog od sudionika događanja na final four-u u Napulju 2010.g, opaska; nije s nijednog navijačkog foruma direktno već indirektno

"Nakon što sam vas malo uputio o prošlim organizacijama, nije ni čudno što se dogodilo na ovom Final 4 u Napulju. Početi ću s navijačkog stajališta, a završiti s igračkog (po pričama Jugovih igrača). Pokraj bazena je postaja od Carabiniera, ali to nije značilo da su digli svoje lijene policijske guzice i prošetali se 100 metara do bazena da osiguraju navijače. Ispred bazena pred utakmicu okupljaju se Srbi, Crnogorci, Talijani i Hrvati bez ikakvog osiguranja. Nešto slično kao u Barceloni, dva policajca i par redara osiguravaju oko 3,500 ili 4,000 tisuće ljudi. Samo kidaju karte, opet nikakav pretres. Ja sam ušao sa ruksakom punim šalovima i kapicama i nitko me nije ni krivo pogledao, a isto tako sam mogao imati bengalke, noževe i boksere. Ušli smo svi na bazen i pogledali smo utakmicu Pro Recco – Partizan. Grobari su napravili pravu nogometnu atmosferu i stvarno korektno navijali za Partizan bez ikakvog vrijeđanja (barem koliko sam ja čuo). Kad im je završila utakmica pokupili su se sa tribina. Beštije su ušle pred kraj prve utakmice i ubrzo se našao transparent „I love Pro Recco“ u njihovim rukama. Dakle nitko ih nije spriječio da se prošetaju do Pro Reccovih kazališnih navijača i otmu im transparent (osobno nisam vidio kad su ga oteli, ali sam ga vidio prije otimanja kako stoji obješen kod Reccovih navijača). Beštije su podigle transparent uz skandiranje „Recco, Recco va fan culo“. Tijekom zagrijavanja pred drugu polufinalnu utakmicu, tri navijača Primorca su odlučili oteti i nama transparent, jer su očigledno vidjeli da su na jugovoj tribini sve starci od 50-ak godina, te su mislili da neće imati nikakav otpor. Nakon što su iznenada uletili i pokušali uzeti transparent, mi im nismo dali, te se nas par zaletilo na njih nakon čega su pobjegli kao zečevi. Stigli su udariti jednog od nas šakom u glavu, a da li je njih tko uspio zakačiti prije nego li su pobjegli ne znam. Nakon toga strasti su se malo smirile, barem na našoj strani, a policije i dalje ni za lijeka. Nekakav mladić je nakon toga došao na našu tribinu i sjeo je točno ispred našeg transparenta, te je pričao na mobitel i mahao Beštijama na drugoj strani. Vrlo vjerojatno se pokušao kamuflirati da bi lakše došli do transparenta. Meni je brzo postao sumnjiv, a nakon što sam svoju sumnju podjelio s Andrijom, on ga je uhvatio za jaknu i izbacio s tribine. Pošto Grobara više nije bilo na bazenu, svi bi normalni pomislili da su se pokupili ća, ali očigledno smo bili u krivu. Par mlađih pripadnika te navijačke skupine ostali su van bazena, dok je minimalno jedan ostao gledati na bazenu, kako ćemo spakirati transparent i tko će ga nositi, tako da zna dojaviti ostalima. Nas par mlađih među jugovom gerijatrijskom publikom je odmaklo malo dalje od bazena, tako da je momak koji je nosio transparent ostao nezaštićen među starcima koji ga nisu mogli braniti. Napalo ga je 10-tak Grobara koji su ga lupili par puta u šakama u glavu, te nakon pada na pod i par puta nogama, te pobjegli brzinom munje s našim transparentom. Nakon takvih nemilih događaja sutradan je osiguranje bilo puno bolje, Grobara na bazenu nije ni bilo, pa su Beštije navijale za Partizan protiv Juga."

btw; ali daleko najveći kretenizam je ono vaše grobarsko javno glupiranje s onim bbb sisak koji nikad nije nigdje postavljen na dinamovoj utakmici, a nije na odmet spomenuti da se "pojavil slučajno" odmah nakon ciganskih transparenata Torcida Tivat i Boka... jebiga trebalo je da i grobari "pokažu da i oni konja za utrku imaju".

Pošto znam dugi niz godina podosta navijača/ekipe iz Siska od stariji do mlađih, Kuke Sisak nikad nisu niti nebi takvu komercijalnu krpu isfurali po pitanju transparenta
    Posljednje uređivanje od Argentino : 21-08-2012 at 15:28

http://torcida.org/site/proglas-o-transparentima-vazno/ Koliko se secam ovako napamet, na onim trans koje su Cigani doneli na Jna 2009god stajali su grbovi grupe, bar na jednoj od njih to sam siguran. Greska je onih koji vrse losu selekciju, a ne onih sto su ih uzeli. Bez obzira na to sto se neko, ocigledno, vracao sa reprezentacije kuci. Pazljivo citajuci link, sami cete videti da je to "minus" cele tribine. Propust
    G1970, 29g, 170+

Potpuno je jasna stvar da će svaka grupa iz ex-yu velike četvorke želeti uzeti bilo šta od onih drugih pa makar to visilo bilo gde na ogradi, ne znam šta je tu čudno. Na koji način se do toga dolazi to je sada već druga stvar. Koliko bode oči Ciganski "Vukovar" kada se pojavio u Ljubljani na fajnal foru CZ - Zadar .. sve bi HR grupe želela taj trofej, ništa čudno .. ma bilo kakvu srpsku zastavicu sa bilo kojim gradom rado bi raširili, pa tako i mi.
    Delije Sever, 33., 70+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove