+ Odgovori na temu
Stranica 33 od 33 PrviPrvi ... 23 31 32 33
Prikaz rezultata str. 641/655

Tema: Recite to glazbom

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

"Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Svima želim sve nabolje...Božić i Nova...pod borove, u krevetu, da budu bolji od drugih.

https://youtu.be/OtsXjHk2ZsI
    Posljednje uređivanje od moonlight : 23-12-2017 at 02:12
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

https://www.youtube.com/watch?v=ppbhxukCd-4

odlična prerada silent of silence
    Energija je nova valuta. Podaci su novo zlato. Cilj im je potpuna kontrola.
    Mi smo u ratu.

Uočite detalj na pragovima mongolskih gusla pjevača, oy vey. I tekst je dobar.
    Posljednje uređivanje od skater : 24-12-2018 at 18:30

Dobra strana kineskog virusa i lijepi osjećaj. Biti sam na ulici kao "Pale sam na svijetu" ili poput filma "Omega čovjek".

Možda nije to bit pjesme ("biti sam na ulici", što se može kada sam autističan), ali interpretacija pjesme, što je pjesnik želio reći je obično dana publici na izlaganje.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

jedino kvalitetno na tv su narcosi,a kako su došli na red meksikanci evo jedna u čast don Felixa

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Odlična stvar ukrajinskih pagan-folk black metalaca Nokturnal Mortum , stvar se i zove Ukrajina tu je i engleski prijevod ,aktualna je sad pogotovo mada je stara već 13 godina, iz 2009 https://www.youtube.com/watch?v=Eh9OJOx48GE

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Što slušate ekipa, ja najviše volim metal- thrash, black, death, heavy, doom metal pa hard rock tipa Deep Purple, AC-DC, Thin Lizzy , onda klasični rock tipa The Doors, The Rolling Stones, The Who , pa volim i elektroniku nekad poslušati, klasičnu glazbu , volim jako i ex-yu rock- pogotovo Zabranjeno Pušenje, ITD band, Riblja Čorba, Divlje Jagode, Atomsko Sklonište, Bijelo Dugme, Crvena Jabuka, Valentino, Osmi Putnik i još dosta toga. Da ne spominjem od dalmatinskih Olivera najviše volim, Tomislava Ivčića, klapu Intrade, ustvari volim svu dobru mjuzu bez obzira na žanr.

Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 02-02-2024 at 11:41
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

"My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove