+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 9 10 11
Prikaz rezultata str. 201/215

Tema: Olimpijske igre u Londonu 20012

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Za Červara se niti ja ne slažem, i on je padao na niz ključnih tekmi, dosta mu je stvari, zapravo većinu postavljao Pipe Smajlagić, kad se ta priča počela javno gurat, tip je poludio i najurili su Pipea.
    Mi igramo najljepši rukomet zadnjih 10 godina od svih, al to nije dovoljno kad naletiš na Francuze jer su nas uvijek dobivali na čvrstinu, ono što se kaže, ovoj generaciji bi se jedino moglo zamjerit što se nisu znali "potuć" kad je trebalo, zato je pokojni Velimir Kljajić najbolji rukometni trener u posljednjih 20 godina u nas, sve su njegove ekipe imale taj fighterski gard...
    Inače kapa dolje vaterpolistima, u njih sam najmanje vjerovao, čista dominacija cijeli turnir.
    nije lino u rangu rudića,ali priznali ili ne ovo je njegova generacija

ovoliko medalja na olimpijadi iz ovako male države je svjetsko čudo.
    Mislim kako SFRJ na nijednoj olimpijadi nije imala 3 zlata ili se varam?
    torcida,45,45

Godinu prije Portugala i svjetskog prvenstva u rukometu,prakticki ista generacija je odigrala ono najgore europsko u povijesti naseg rukometa..Bili su zadnji,a posebno je pekao pora od srba (mislim 12 ralike),kada se bojinovic pentrao po ogradi i urlao udarnicke pjesme..
    Tada je ibornik bio jos jedan u plejadi rukometnih strucnjaka za klauna Linu,Cos Milkovic..

Nakon njega,nitko nije htio preuzeti izbornicku funkciju,pa cak niti pokojni Kljun..Ta generacija je prepoznata kao najgora ikada u povijesti rukometa,sa hrpom antitalenata..Vecina vas vjerovatno ovo ne pamti,ali rukomet je postao sprdnja veca od kosarke danas,a na svjetsko su ispraceni nikako..
    Patrik Cavar se nije odazvao pozivu jer nije htio igrati u gubitnickoj ekipi,a jesenji derbi u kutiji sibica protiv metkovica,gledala je samo uza rodbina igraca i par zaljubljenika u rukomet..

U Portugal tada krece ista ona ekipa koja je potunula u Svedskoj i izjednacena po europskom uspjehu sa rukometnom velesilom kakav je Izrael..
    Tu netalentiranu Hrvatsku,a za koju sada svi tvrde kako je trebala osvojiti vise,preuzima Cervar kao neko prijelazno rjesenje jer nitko i nije htio,a pridruzeni clanovi stozera mu postaju Basic i Smajlagic..
    Kako je prica dalje isla svi vecinom znaju,ali je bitno naglasiti neke stvari,da se sada ne ponavljam..
    Najbolji rukomet je ta generacija igrala u Njemackoj 2007,bez Smajlagica..Najgori je igrala na eurospkom u Sloveniji 2004 sa Smajlagicem..
    Ta generacija se digla u legendarnoj utakmici polufinala sa Spanjolcima 2003,a za takvu utakmicu i onu u finalu sa Njemackom treba imati i srece..kako u portugalu,tako i u Ateni..i tu nas je pomazila..
    Vecina vas ako nije upoznata sa trenerskom filozofijom Smajlagica,onda treba znati kako on nebi trpio karaktere ala Balic i kako je opcenito poslozena nasa repka,niti bi dugo mogao egzistirati utakvim uvjetima..Ako ne znate kakav duh vlada na pripremama i koliko slobodu imaju rukometasi,onda se zapitajte zasto je Smajlagic izjavio da bi izbacio Balica iz momcadi..Ekipi koja bjezi od Kete,dok ih on skuplja nakon nocnog izlaska u Crikvenici,a igraci mu zajebantski bjeze i Cupic preskace ogradu,sigurno nikad nebi legla filozifija od Pipe..Nije uvijek sve u trenrskom znanju,treba ponekad i osjetiti momcad i znati kako disu kao pojedicni..Jer svi su oni jedinke,koje trebaju zajedno disati,a to je muka isusova..

Pritom vecina ljudi zaboravlja koja je konkurencija tih godina vladala i ponasaju se kao da smo mi jedini igrali rukomet..

Kao primjer se moze navesti samo jedna danska sa christiansenom,boldsenom,strygerom,hvitdom,knudsen om,jorgensen,spelleberg..klinci lindberg i nodesbo koju su dolazili tada..dakle al pari sa nama,a nisu jedini oni bili..

Kljun je pak imao uigranu i ujednacenu momcad na svim pozicijima i jednaku pokrivenu sa dva igraca,koju je do atlante zorko doveo do svjetskog srebra i europske bronce..plus,vjerovatno najveca nakupina rukometnog talenta u povijesti uz tutinu jugu i bengotnvu svedsku ..naravno,do nase repke i onestine francuske..

pa kad se vec rade paralele,nek se ima i to u vidu..
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

Bez ljutnje patriot, aj ti pogledaj moj post još jednom, pa osim što tvrdim da mi je Kljun naš najbolji trener, zašto sam naglasio njega, a to sa Smajlagićem ki bi da bi, to su priče za kavanu,koga bi trpio ili ne bi, jedno je sigurno svatko bi istrpio Balića jer je nezamjenjiv.

Priča o Smajlagiću su jedan od onih urbanih mitova. Kao nije zaslužan za uspjehe Červar nego Smajlagić. A za propuste je odgovoran Červar a ne Smajlagić. Krasno. To su obične bedastoće.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Inače drago mi je što sam se prevario u vaterpolistima. Momcima kapa dolje. Svaka čast. Dominantno.

6 medalja, tri zlata..odličan uspjeh, najgore je što je moglo i bolje..haha..

Ae, pogotovo na time autima di u deset godina nije progovorio o taktičkim stvarima i pogreškama, ali je zato pričao priče od stoljeća 7og.
    Nemam ja ništa protiv Červara, al to nije trener.

Super ugledni član blam avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    najgore je što je moglo i bolje..haha..
    tipican TI nikad zadovoljan..

cestito na medalje..
    Plisat - Prishtina, 35, +50

Ae, pogotovo na time autima di u deset godina nije progovorio o taktičkim stvarima i pogreškama, ali je zato pričao priče od stoljeća 7og.
    Nemam ja ništa protiv Červara, al to nije trener.
    ma ja sam govorio o tom urbanom mitu da je za sve uspjehe repke bio najzaslužniji Smajlagić a za sve neuspjehe Lino..i to me je onako logički osupnulo..nisam kužio koliko sam do tog saznanja malo znao o logici..hahaha

Citiraj Prvotno napisano od blam Vidi poruku
    tipican TI nikad zadovoljan..

cestito na medalje..
    fala blam..

naravno da je moglo bolje..

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Što se tiče općenito Olimpijade mislim da moramo biti zadovoljni s obzirom da su nam ovo dosada najuspješnije igre. Naravno, ostaje ono razočaranje zbog nekih medalja i zbog lošijih plasmana onih od kojih smo očekivali ali isto tako i ponos zbog onih neočekivani. Jedino čime trebamo biti nezadovoljni jest ulaganje RH u svoje sportaše pogotovo ove koji se bave pojedinačnim sportovima.
    Ja sam jako zadovoljna Olimpijadom iako sam očekivala još barem kakvu veslačku medalju i iz taekwondoa, a žao mi je i rukometašica. S druge strane, Cernogoraz je pozivitvno iznenadio i imamo zlato na koje nitko nije računao. Plus, Blankurina nije skakala i tko zna kad će opet i hoće li (nekako ne pušim te priče o Riju).
    Sa zadnjim se isto slažem - sramotno je koliko se malo ulaže u sport, još smo velesila ispali kad se uzme omjer uloženog i dobijenog. Nadam se da će se bar nešto sredit ovom Cernogorzu i da ćemo još gledat trap jer je super zanimljiv sport.

I da, najveće čestitke idu vaterpolistima koji su od samog početka rasturali i nisu mi pojeli ni jedan jedini živac. Ljubim vas moji Dubrovčani

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Za Červara se niti ja ne slažem, i on je padao na niz ključnih tekmi, dosta mu je stvari, zapravo većinu postavljao Pipe Smajlagić, kad se ta priča počela javno gurat, tip je poludio i najurili su Pipea.
    Mi igramo najljepši rukomet zadnjih 10 godina od svih, al to nije dovoljno kad naletiš na Francuze jer su nas uvijek dobivali na čvrstinu, ono što se kaže, ovoj generaciji bi se jedino moglo zamjerit što se nisu znali "potuć" kad je trebalo, zato je pokojni Velimir Kljajić najbolji rukometni trener u posljednjih 20 godina u nas, sve su njegove ekipe imale taj fighterski gard...
    Inače kapa dolje vaterpolistima, u njih sam najmanje vjerovao, čista dominacija cijeli turnir.
    Pristupamo tim francuzima taktički, al najviše psihološki pogrešno, ne pripremimo se za duel s njima na pravi način, i uvijek ponavljamo iste greške. Koliko puta ćemo još morat izgubit na istin način, da shvatimo neke stvari? Jel problem uzet snimke duela hrvatska-francuska gdje smo izgubili utakmice, i detaljno objasnit dio po dio gdje se griješi u obrani, gdje se griješi u napadu, i šta zapravo treba radit kad se igra protiv njih? Očito da je, da ne govorim da je psihološka priprema za te duele, debelo ispod nule, ko temperatura zimi. Dok god ne budemo imali pravog trenera, i najboljeg psihologa prije okršaja s francuzima nikad ih nećemo dobit u nokout fazi. Ja znam da ima reprezentacija koje ti sa svojom igrom ne leže, al ljudi moji mi imamo bolje igrače! O čemu mi zapravo pričamo, zar je Narcis bolji od Lackovića? Zar je Karabatić bolji od Balića? Zar je Abalo, bolji od Čupića? Zar je Akambre, bolji od Duvnjaka? Nema teorije, imamo jaču ekipu od njih, a stalno gubimo! I zar je onaj njihov pivot tamnoputi, bolji od Vorija? Jedino gdje im priznajem da su jači od nas, to je lijevi bočni, i onaj majmun Omejer kojeg su totalno razvikali i naši od njega napravili svemirca. Daleko od toga da nije odličan golman, jedan je od najboljih u svijetu bez dileme, al da naši pucaju kako pucaju i inače, bez respekta daleko bi više mi njemu golova dali, i daleko lakše nego što to radimo kad igramo protiv njih. S vanjskih pozicija, ne znam jesmo 5 golova dali u susretu, a tu smo najjači. Kako ćeš pobjedit u rukometu, bez golova s 9-10 metara? Nikako. Nešto nije u redu s našim glavama, i taktički uvijek igramo igru koja njima najviše odgovara dugo u napadu i tromo u obrani, umjesto da igramo svoju igru i ne opterećujemo se njhovom i nametnemo svoj stil igre mi uvijek protiv njih podbacimo na isti način. Obrana ko da ne postoji u mečevima protiv njih, propusna je na sve strane, a napad se toliko muči da zabije gol, a imamo igrače koji s 10 metara bez problema mogu zabit gol, al ono ajmo mi od Omeyera napravit Boga. I bojat ga se ko da je svemirac, i ponašat se tako ko da je njemu nemoguće zabit gol. Treba poštivat svakog protivnika, al toliki respekt i strah koji naši pokazuju prema francuzima i omeyeru nije normalan, i zato stalno gubimo kad igramo protiv njih. To je ključ svih naših rukometnih poraza, a francuzi su nam definitivno preuzeli mjesto koje je pripadalo nama, mi smo mogli bit najbolji rukometaši ovog desetljeća al svaki put smo zapeli na njima zbog gore navedenih razloga. Što se tiče Balića, nadam se da će odigrat SP u Španjolskoj siječanj 2013, jer je majstor zaslužio da ode u mirovinu s zlatom oko vrata! Valjda će i suigrači bit svijesni toga, i nagradit tog rukometnog virtuoza za sav silni trud i sve ono što je dao hrvatskom rukometu i sportu!

Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    nije lino u rangu rudića,ali priznali ili ne ovo je njegova generacija

ovoliko medalja na olimpijadi iz ovako male države je svjetsko čudo.
    Mislim kako SFRJ na nijednoj olimpijadi nije imala 3 zlata ili se varam?
    Ma ja sam oduševljen olimpijadom, al ovi rukometaši mi stvarno nisu jasni, pa čemu ta psihološka blokada kad se igra protiv francuza? Da uđu u meč opušteno, ma pojeli bi ih žive uz njihovo teško zapomaganje na terenu. Što se tiče Line, ne bih baš reko da ga je samo politika instalirala, je da je on HDZovac, ja nisam niti ću ikada biti član neke stranke. Ne želim bit ničji pokusni kunić, al poštujem njegovo opredjeljenje da uđe u politiku. Isto tako, ne vidim nikoga tko je više zaslužan za ovu generaciju od njega i Smajlagića? Najbolji naši rukometni treneri, su Lino i Kljajić, osobno bih sada stavio Smajlagića mislim da bi bio bolji od Goluže, čini mi se da ga ne upijaju-prihvaćaju igrači najbolje. A ne mogu i neću prihvatit da su francuzi bolji od nas, i da zlato ide stalno njima oko vrata. Nama treba pravi trener, i pravi psiholog, i stvari će doć na mjesto na kojem trebaju biti. Osobno mi je nekako najdraži Kljajić, jer kao što je rekao moonlight, znao je igrače nabrijat i da se ponašaju ko pravi štemeri. A to je u svakom sportu bitno, sport nije rat, al ljudi moji i za uspjeh u sportu trebaš bit ratnički nastrojen, nabrijan. Tako da ne kužim ljude koji se tome čude, pičkice nikada nikoga neće dobit, moraš napravit fajtere i onda imaš materijal za prvo mjesto. A ono nama pripada, gade mi se ovi francuzi, pogtovo zato što su "legija stranaca", pa da jedna legija stranaca igra bolje od nas to mi ne ide u glavu, i to nikad neću prihvatit ko realnost. Naši su bolji, i vrijeme je da se konsolidiraju i na SP u španjolskoj ako sretnu opet francuze, a vrlo vjerojatno je da hoće, da konačno odigraju na razini svojih i naših očekivanja. Već sada se trebaju počet pripremat, za taj sljedeći susret s njima, jer to je za sve šest mjeseci.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Inače drago mi je što sam se prevario u vaterpolistima. Momcima kapa dolje. Svaka čast. Dominantno.

6 medalja, tri zlata..odličan uspjeh, najgore je što je moglo i bolje..haha..
    Ja sam davno reko, tebe inkvizitora postavit na čelo HOOdbora prije Rija, i vraćamo se s 12 zlatnih sigurno! Kad bi im ti očito svima bukvicu prije nastupa, brijem da ne bi bilo psiholoških blokada, i traženja alibija!

moonlight.ima tu puno stvari iza zavjese koje ne zelim iznositi,ali si na krivom tragu skroz..
    igraci ne puse pipeta i to je jednostavno tako..pogotovo njegove metode od kada je furao klince (88 godiste),do medalja..to celicna maksimov ruka jednostavno nebi prosla u nasoj repki...

north-od cupica je bolji i zrnic i ima bolju statitistiku u bundesligi..cupic niti je bio,niti ce biti top krilo..dobar jest,ali je miljama od abalo-a..a niti abalo nije svjetska klasa kakva je mogao biti..svojevremeno se pricalo o najvecem krilu ikada,ali daleko je on od jednog erika hajasa..ne znam sto je tebi tolik odojmljivo kod cupica ili lackovica recimo?..pogotovo da pitas dali je jedan narcisse bolji igrac..ne da je bolji,nego je izmislio rukomet za lackovica..
    mislim i meni su nasi drazi,ali cinjenice su takve..ne znam koliko si pratio jednog narcissa kroz karijeru i koliko naseg laca,mislim na klupske karijere,ali narcisse ima bolju igru 1 na 1..u kielu je poceo igrati i srednjaka i to na vhunskoj razini,sto lac nikad nebi mogao..ima puno bolju selekciju suta od laca i teze ga je braniti..a da ne govorimo kako se u obrani lac tek nedavno poceo dizati..

mislim steta je vrhunska da je jedan palmarsson uspio pregaziti duvnjaka u borbi za najboljeg mladog srednjaka njemacke..ali imčponira gledati kako mladi islandjanin udara tempo utakmice i polako melje protivnike taman koliko treba..i u onim najkritcnijim trenucima utakmice ne gubi glavu za razliku od duvnjaka..
    postoji i razlog zasto je u hsv-u prednost ispred njega dobivao michael kraus,iako sam dugo mislio da ga proteziraju jer je svabo i isti mu trener na klupi..

da bolji su i to brutalno bolji..narcisse je klasa hansena i jiche..lackovic je alibi igraca ala kiril lazarov..nista vise..

sorhaindo je postao vrhunski pivot u barci,a bio je smijesan kad se pojavio 2008..a to je ujedno i zadnja godina kad balic igrao ozbiljan rukomet..mi ocito imamo strah kazati kako stvari stoje i neke velicine se ne msije dirati..
    pero je bio zamijena i tada starcu olafuru stefansonu u ciudadu..

stvarno ne kuzim zasto uvijek podcjenjujemo protivnike i svaki put nam se obije o glavu..ljudi pobogu,ova francuska je uz bok onoj svedskoj bengte johansona..
    Stavi me na Golgotu i pali odavde..

Trazi se Herceg-Bosanka za curu..Da potvrdim svoje integralstvo

još jedno zlato, legenda je rođena.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove