+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/33

Tema: Ex yu za nekoliko desetljeća

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Ex yu za nekoliko desetljeća

hoće li ovako izgledati zagreb, beograd, skoplje.......
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Član u nastajanju MidnighT avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    iskreno se nadam da nece,ne zato sto imam nesto protiv bilo koje rase nego iz razloga sto je velika britanija bila i dan danas je kolonijalna sila tako da je ovo rezultat njihovih imperijalistickih teznji.Slicno se moze videti i u francuskoj tj parizu,gde je pravo cudo videti pravog francuza(dovoljno je pogledati im reprezentaciju).Iskreno mislim da i ako dodje do ovoga vise bice neki skandinavski fazon,nece ih biti u tolikom broju(sa svojim krajevima i slicno),mada kako se politicke stvari na globalnom nivou krecu nazalost sve ide ka tome da uskoro nas ostane nekolicina od svake rase zahvaljujuci opet imrepijalistickim namerama eu i amerike u vezi siriji i pogotovu irana,sto se nadam nece desiti zarad svih nas i dece pogotvu.
    35,100+,PAOK Θεσσαλίας/Thessaly

H ταν ή επί τας! = Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ!

Član u nastajanju Kontrarevolucionar Kaleb avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Jugoistok 2025?Nemam pojma kako će biti.Isto,ja mislim..?!
    HSP 1861 Starčevićev Dom I.Zdrug HOS Dragovoljac-starčevićanac

ne daj Bože ovakvo nečega ovdje, toga se i najviše bojim nakon što uđemo u EU.

Datum registracije
    Nov 2012
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    ne daj Bože ovakvo nečega ovdje, toga se i najviše bojim nakon što uđemo u EU.
    Na što misliš?

pa na ovaj video gore od cape, sve neki crnci i indijci i tko sve ne. mislim nisam nikakav rasist, al brate moj ne želim ih ovdje, i točka. imaju svoje države, i neka ih tamo. europa je europa, bijeli kontinent, koji će se ako se ovaj trend nastavi pretvorit u čokoladu. još ako turci uđu u EU, divota, ionako ih ima posvuda, a još kad postanu EU bit će ih ko mrava. jebala ih multikulturalnost, u neku ruku mi to ne smeta, ali neka dođu škoti poljaci slovaci litvanci a ne nekakve crnci iz afrike, arapi indijci i tko sve ne. u kini žive kinezi, a ne amerikanci koliko ja znam. ja sam da se strogo zna na ovoj planeti, gdje je kome mjesto. oni nikad nisu bili europa, niti po meni to smiju postat, bilo sada bilo za 1000 godina. sjebali su se oni s tim multi kulti glupostima, pa sada i merkelica priča kako će svi morat prihvatit njemački način života, ili šlus. došlo i njima, iz guzice u glavu.

Član u nastajanju TjelohraniteljOdSchwartza avatar
    Datum registracije
    Dec 2012
    Pa moramo se pobrinuti da ne dođe do toga..
    Nova hrvatska desnica(NHD) Hrvatski narodni odpor(HNO)

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku

hoće li ovako izgledati zagreb, beograd, skoplje.......
    neče..mi ekonomski nismo interesantni za ove crnje, pakistance...nisu ni oni glupi pa da dođu tu gdje nativci jedva sastave mjesec...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Kod nas u Makedoniji neche sigurno bolje im je kod kuche nego raditi za nadnicu od 80 centi na sat ..
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Datum registracije
    Nov 2012
    Sad se postavlja pitanje kad uđemo u EU,pitanje jeftine radne snage.Doći će nam Bugari,Rumunji..potencijalna opasnost visi.

http://sandzaklive.rs/index.php/regi...u-dzamiji-foto

ševerina je spremna da je povali turčin, samo još fali da nam "regijon" za 30 godina postane turska enklava ko onomad za osmanlija, i to je to, ševerina je prva "probila led" sad sve ovisi o nama koliko ćemo biti progresivni tolerantni u prihvaćanju tadžikistanske alah uekber kulture.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Za nekoliko decenija ex Yu neće se tako više ni moći imenovati za zemlje koje budu ostale nakon njenog raspada.
    Naime, kome već danas na pamet pada da se sjeti da je Slovenija nekad bila u toj tvorevini, o čijem nastanku svi sve dobro znamo, pa da ne ponavljam, za Hrvatsku treba još desetak godina da se tek pojedin stariji eventualno sjete kako je i ona za njihovog života bila u sastavu SFRJ.
    Da ne redam sve po redu, interesantna više neće biti ex Yu, čak više neće biti ni jugonostalgičara,u broju u kojem ih danas još uvijek možemo naći...izumiraće, ali će se sjećati skaski svojih djedova udbaša i vremena za kojim će potajno čeznuti, kada su imali apsolutnu vlast i kada su vladali kako oni to vole reći: "ovim prostorima", ali koje se više nikad neće ponoviti baš ni kao neka treća ii peta Jugoslavija.

Na tvoju zalost barem jos 50 godina (dok i moja generacija ne pomre) ce se ljudi secati bivse juge, al ne u smislu ko je vladao, ko je bio udbas, dal si smeo da kazes da si ustasa ili cetnik itd... (kako vole poremeceni mozgovi da je se secaju) Nego po tome kako se lepo zivelo, kako nije bilo tajkuna i kriminalaca, kako nisi morao da zakljuvavas vrata, kako je bilo lepo imati momka iz Beograda ili curu iz Splita. Hrani, muzici, veselju, prelepoj prirodi...
    Najlepsa i najbolja zemlja u Evropi.

Citiraj Prvotno napisano od marija Vidi poruku
    Na tvoju zalost barem jos 50 godina (dok i moja generacija ne pomre) ce se ljudi secati bivse juge, al ne u smislu ko je vladao, ko je bio udbas, dal si smeo da kazes da si ustasa ili cetnik itd... (kako vole poremeceni mozgovi da je se secaju) Nego po tome kako se lepo zivelo, kako nije bilo tajkuna i kriminalaca, kako nisi morao da zakljuvavas vrata, kako je bilo lepo imati momka iz Beograda ili curu iz Splita. Hrani, muzici, veselju, prelepoj prirodi...

vidiš nama nije bilo lepo to, da nas vi Srbi uvijek jebeete. Zašto ne npr imati curu iz Beograda a momka iz Splita. E pa ne može bato da smo mi uvek donji..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-03-2015 at 12:40
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    http://sandzaklive.rs/index.php/regi...u-dzamiji-foto

ševerina je spremna da je povali turčin, samo još fali da nam "regijon" za 30 godina postane turska enklava ko onomad za osmanlija, i to je to, ševerina je prva "probila led" sad sve ovisi o nama koliko ćemo biti progresivni tolerantni u prihvaćanju tadžikistanske alah uekber kulture.
    Zanimljiva je ta ženska psihologija, žele biti emancipirane a onda se dragovoljno stavljaju u podčinjeni položaj, brojne žene na zapadu se konvertiraju na islam. Zato jer su muškarci na zapadu postali pičkice i dopustili ženama da rade što hoće, a one podsvjesno žele biti podčinjene i zato se ponašaju kao razmažena derišta.

Jebala vas emancipacija, feminizam, osnaživanje ("empowering") i slično.

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Za nekoliko decenija ex Yu neće se tako više ni moći imenovati za zemlje koje budu ostale nakon njenog raspada.
    Naime, kome već danas na pamet pada da se sjeti da je Slovenija nekad bila u toj tvorevini, o čijem nastanku svi sve dobro znamo, pa da ne ponavljam, za Hrvatsku treba još desetak godina da se tek pojedin stariji eventualno sjete kako je i ona za njihovog života bila u sastavu SFRJ.
    Da ne redam sve po redu, interesantna više neće biti ex Yu, čak više neće biti ni jugonostalgičara,u broju u kojem ih danas još uvijek možemo naći...izumiraće, ali će se sjećati skaski svojih djedova udbaša i vremena za kojim će potajno čeznuti, kada su imali apsolutnu vlast i kada su vladali kako oni to vole reći: "ovim prostorima", ali koje se više nikad neće ponoviti baš ni kao neka treća ii peta Jugoslavija.
    Usmenom predajom će stare generacije novima pričati bajke o Atlantidi to jest Jugoslaviji.

Zato i neki 20-godišnjaci pričaju bajke o Jugosloviji. Kao što imaš mlade antifašiste i slično.

To je patologija. Željko Glasnović je to dobro analizirao.

Ljudi se sjećaju svoje mladosti. i to je Ok. što bi rkeo Šojić..ko stari čiča koji se seća vremena kad je bio lep mladiić..

Doduše bila su i mirnija vremena, svakoj novijoj generaciji će biti gore jer je trka za materijalnim postala ultima prima..pa evo i mi smo dio toga..u ono vrijeme nitko nije bio za compom nego bi se ljudi družili po kućama u kavanama, na njivama..itd..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-03-2015 at 13:05

najšugavija država na svijetu, drago mi je da su moji bili ustaše i borili se protiv tita i partizana da to smeće od države nikad svijetlo dana ne ugleda. na žalost saveznička bagra je kumovala uzurpacijom naše države od strane tih jugo komunističkih govana, i morali smo pola stoljeća provest u njoj, radovao sam se ko malo djete kad smo je rušili 1990ih, i kad su moji ginuli da u njoj ne bi živjeli. eto, kakva je to država, kad se raduješ smrti najbližih članova porodice jer znaš kakvu će sreću to donjet ostatku države. odnosno njihova smrt nije bila uzaludna, danas smo slobodni ljudi, jebemo uživamo ko nikad prije, jedino nas jugo komunistički paraziti još uvijek uvjeravaju kako nam je nekad lepo bio dok su oni odlučivali o svemu i ubijali naš narod, na mig onog majmuna zagorskog jednonogog. srećom, s tim parazitima je gotovo, sve što je ostalo od njih i njihove juge, je bolno sjećanje,

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-03-2015 at 12:52

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    vidiš nama nije bilo lepo to, da nas vi Srbi uvijek jebeete. Zašto ne npr imati curu iz Beograda a momka iz Splita. E pa ne može bato da smo mi uvek donji..
    To je napisano jer je kao bilo poznato da su dobri frajeri iz Beograda a cure iz Splita i Banja luke. Mislim mozes imati i 3 cure iz Leskovca, ne znam kako si shvatio da si donji al to nije bila poenta recenice.

To je napisano jer je kao bilo poznato da su dobri frajeri iz Beograda a cure iz Splita i Banja luke. Mislim mozes imati i 3 cure iz Leskovca, ne znam kako si shvatio da si donji al to nije bila poenta recenice.
    Kome je bilo poznato. Vama? U stilu..usta moja falite me...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove