+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5 13 14 15
Prikaz rezultata str. 281/287

Tema: Mma-Stipe Miočić prvak UFC-a

Soldić nokautirao nekog Brazilca. Odličan fajt, pretukel ga je kao vola u kupusu, Brazilac izdržao čudesa od udaraca.

Da li tko zna, kakva je sada situacija sa Miočićem? Neki meč, povratak, mirovina?

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Da li tko zna, kakva je sada situacija sa Miočićem? Neki meč, povratak, mirovina?
    Čeka priliku za revanš s Cormierom, al kako stoje stvari teško će je dobit izravno.
    Vjerojatno će morat dobit meč - dva da opet dobije priliku za naslov, ili će se borit za upražnjenu titulu ako se Cormier povuče.
    A tko zna, možda dobije priliku ubrzo protiv Cormiera ako Lesnar odustane.

Miocic je nesrecno izugbio od Cormiera, mislio je lako cu, cak se i ovaj cudio kada ga nokautirao..
    Bilo bi posteno da mu Cormier pruzi revans, mada najavljuje neku penziju kao Champ.
    Ukoliko dodje do revansa mislim da ce Miocic to dobiti, ali ja bih voleo da vidim onog smrada Jon Jonesa sa Miocicem i da konacno predje u tesku kategoriju gde su pravi udaraci.
    To sto je prvak polu-teske kategorije moze da obesi macki o rep dodji sine kraljevsku kategoriju
    grobari,28,100+

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sumnjam da će stipe dobiti revanš sa cormierom, dc vjerojatno ima još dvije borbe prije mirovine, sa lesnarom i možda jonesom.

Sad kad se cain vratio možda bi stipe trebao njega prozvati i preko njega pokušati do nove titule.Cain je ipak legenda pa bi mu to trebalo pomoći da se zaboravi poraz od cormiera,a i cain i cormier su trening partneri pa bi to bila barem neka osveta.Naravno pod uvjetom da stipe pobjedi.
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, but I take the stand

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Miocic je nesrecno izugbio od Cormiera, mislio je lako cu, cak se i ovaj cudio kada ga nokautirao..
    Bilo bi posteno da mu Cormier pruzi revans, mada najavljuje neku penziju kao Champ.
    Ukoliko dodje do revansa mislim da ce Miocic to dobiti, ali ja bih voleo da vidim onog smrada Jon Jonesa sa Miocicem i da konacno predje u tesku kategoriju gde su pravi udaraci.
    To sto je prvak polu-teske kategorije moze da obesi macki o rep dodji sine kraljevsku kategoriju
    Jones je govno od čovjeka( to što se dopingira mu je i najmanja mana),ali je i jedan od najboljih svih vremena. Ako dođe u tešku kategoriju bojim se mogao bi on nastaviti dominirati kao i u polu teškoj.
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, but I take the stand

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Jones je govno od čovjeka( to što se dopingira mu je i najmanja mana),ali je i jedan od najboljih svih vremena. Ako dođe u tešku kategoriju bojim se mogao bi on nastaviti dominirati kao i u polu teškoj.
    Nemoguće, nema nepobedivih, radi se o tome što Jones ukoliko protivnika ne nokautira onda ga dobije na bodove a tu je šampion.
    Gustafson je pokazao da se on može pobediti u prvom meču, drugi meč ne računam tu se obrukao.
    Uglavnom voleo bih videti Miočića sa Jonesom, on jedini može da ga dobije ubedjen sam u to, DC je dobio kompleks od Jonesa i ušao mu je strah, bolje za njega da se povuče kao lažni "champ".
    grobari,28,100+

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove