+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 14 PrviPrvi ... 8 9 10 11 12 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 181/280

Tema: Mma-Stipe Miočić prvak UFC-a

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Svaka čast. Jako je mlad, stoga može još puno napravit.

PS- Cikatićev uspjeh je ipak razina iznad. Prvenstveno zbog toga što je Glory najjača K-1 organizacija zadnjih godina.

Cikatic je pobijedil Hoosta koji je 4 puta osvajal K-1. K-1 je bil najjaci dok je Mirko tam bil, mislim da se to sad dosta srozalo, ne znam nijednog borca vise. Kak veli Philly, nije to vise najjace svjetsko natjecanje, ali ipak svaka cast malome. Bude on i Glory osvojil.

A što je taj Glory.

Ima više K1. Ja mislio da je samo jedan.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2012
    Glory je najjača K-1 svjetska organizacija.
    Tu se bori i naš Brestovac, teška kategorija, najbolji naš kickboksač. Čak se i za naslov boria u Gloryu.

Grunfe, pa ti si pravi zaljubljenik u sportove.
    Slažem se svim, samo bi još nadoda da je K-1 bia dosta jak ima 10ak godina- Semmy Schilt, Badr Hari i mnogi drugi...

Zašto Hrvati vole toliko da se biju. Nema borilačkog sporta osim možda onih egzotičnih di Hrvati nisu mlatili i livom i desnom.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Zašto Hrvati vole toliko da se biju. Nema borilačkog sporta osim možda onih egzotičnih di Hrvati nisu mlatili i livom i desnom.
    Stvarno imamo svjetske face u borilačkim sportovima, za razliku od komšija recimo, koji se vole kurčit da su muževniji i slična sranja a nula bodova su u ringu...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nek se prebaci u mma,tamo je lova i prestiž,sve ostalo je samo sjenka davno prošlih vremena koja se neće vratiti.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Glory je najjača K-1 svjetska organizacija.
    Tu se bori i naš Brestovac, teška kategorija, najbolji naš kickboksač. Čak se i za naslov boria u Gloryu.

Grunfe, pa ti si pravi zaljubljenik u sportove.
    Slažem se svim, samo bi još nadoda da je K-1 bia dosta jak ima 10ak godina- Semmy Schilt, Badr Hari i mnogi drugi...
    Da, tu je bil i Bonjanski i slični. Pratil sam sve moguće sportove prije, sad sam malo posustal.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Mcgregor je genije,čovjek ide samo iz pobjede u pobjedu i sve naplaćuje jako dobro. Čak je i mayweathera uspio uvući u svoj ludi svijet.Problem za UFC je što će on možda odraditi još jednu borbu u UFC,a onda tko zna.
    Mcgregor je totalni fejk, hype job, ne znam ko normalan puši tog kepeca... Baš je ono try hard, totalno mi je umjetan u svom tom histeričnom nastupu.

Uz sve to, podupire istospolne brakove, govoria protiv Trumpa u predizborno vrime... Pravi bijeli cuck, skater bi ga moga dobro opisat.
    Neka ga je crnja Mayweather razbia "za sve crnce na svijetu".

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Mcgregor je totalni fejk, hype job, ne znam ko normalan puši tog kepeca... Baš je ono try hard, totalno mi je umjetan u svom tom histeričnom nastupu.

Uz sve to, podupire istospolne brakove, govoria protiv Trumpa u predizborno vrime... Pravi bijeli cuck, skater bi ga moga dobro opisat.
    Tip je genijalan promotoer samog sebe i odličan borac, ali slažem se da je postao karikatura samog sebe. Sve ostalo,pa je li to njegovo stvarno mišljenje ili samo podilaženje nametnutim pr konvencijama je drugo pitanje. Kako god bilo njgeove uspjehe u oktagonu nitko objektivan ne može umanjivati.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Sep 2012
    Tip je genijalan promotoer samog sebe i odličan borac, ali slažem se da je postao karikatura samog sebe. Sve ostalo,pa je li to njegovo stvarno mišljenje ili samo podilaženje nametnutim pr konvencijama je drugo pitanje. Kako god bilo njgeove uspjehe u oktagonu nitko objektivan ne može umanjivati.
    Šta bi podilazia nametnutim konvencijama kad je tako "originalan" i "otkačen"...
    Njegovo ponašanje je totalno neukusno preseravanje i gluma, a genijalnost i promocija su riječi koje mi ne idu jedno uz drugo.

Dobro je Brock Lesnar reka - I take bigger shits than that kid...

Datum registracije
    Sep 2016
    To je posljedica Cassiusa Claya, svi od njega kopiraju.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    To je posljedica Cassiusa Claya, svi od njega kopiraju.
    On je bar ima stila, ovaj tip je totalni fejk, uz to naglašava ono samo lova lova....

Danas u vrime kad se guraju istospolni brakovi kao nešto što se triba prihvatit, ovaj histerični kepec to podupire.
    U ono vrime kad se forsiralo miješanje rasa kao nešto normalno, Ali govori javno sljedeće:

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    http://fightsite.hr/rubrike/ufc/roga...e-ufc-a-video/

Stipe protiv Franje,ovaj put svi će Hrvati navijati za Stipu.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Tek sada vidim komentar, upravo to, Mcgregor je, da upotrijebim taj izraz koji inače izbjegavam "white trash" odnosno u njegovom slučaju primjerenije, "wigger". Zna dobro bijeli cuck što smije i ne smije reći.

Onaj irski "cigan" koji je razbio židovskog ukrajinca Klička je radi "homofobnih" i "antisemitskih" komentara bio sankcioniran.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Onaj irski "cigan" koji je razbio židovskog ukrajinca Klička je radi "homofobnih" i "antisemitskih" komentara bio sankcioniran.
    Da, čovjek ima zabranu otkad je dobio Klitschka, kao razlog je pad na doping testu, koji još nije objavljen, a očito je da je dirnia u osinje gnijezdo svojim izjavama.

Uništili čoviku karijeru zbog izjava o pederima i cionistima.
    Al svaka mu čast, ima je muda reć javno neke stvari, za razliku od ovog cucka mcgregora.

Klitschko je isto cuck.

Britaniji je sad golden boy Joshua, osuđivani diler, dok je Fury marginaliziran i diskriminiran radi svojih izjava...
    Posljednje uređivanje od philly : 10-12-2017 at 19:27

Datum registracije
    Sep 2012
    http://fightsite.hr/rubrike/ufc/roga...e-ufc-a-video/

Stipe protiv Franje,ovaj put svi će Hrvati navijati za Stipu.
    Ajmo Stipe ustašo, ovom pobjedom ulaziš u povijest, antifašisti neka krepaju od muke šta ustaša iz emigracije gazi sve pred sobom.
    Posljednje uređivanje od philly : 10-12-2017 at 19:30

Datum registracije
    Sep 2016
    Di je Humphko, vide ovoga....

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ja samo čekam da cro cop izazove američkog gangstera na borbu, to bi bila borba stoljeća.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove