+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 16 PrviPrvi ... 4 5 6 7 8 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 101/309

Tema: Mma-Stipe Miočić prvak UFC-a

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Rimokatolik Vidi poruku
    Mozes li mi reci koje borilacke portale pratis na kojima jugonostalgicari seru protiv Stipe,predpostavljam da su neki nasi lokalni ? Clan sam Sherdoga od 2007 godine gdje je mali broj Hrvata aktivan, uvijek "ogromna" podrska za CroCopa je bila,takodjer za Igora kad se pridruzio UFC-u,kako je Stipe patriota i njega pozorno prati i bodri.
    Nekako nevjerujem da se neki ljevicar registrira na neku stranicu o mma-u da sere protiv nekoga,to je previse mentalno retardirano ponasanje cak i za njih.Na domacim portalima sam vidio pokoji negativan komentar al uglavnom od ljudi koji negativno komentiraju na svaku vijest.
    nikakva tajna, povremeno bacin oko na forum profightstore jer mi djeluje najažurnije po vijestima iz borilačkog svijeta... imaju topic o politici koji samo mazohist može čitat, a više ni ne čitan topice sa stipin mečevima jer prevladava ruganje sa hrvatskon itd...

meni je indikator ..npr na forumu yutarnjeg svaka vijest s ekomentira sa 30-40 komentara osim onih rubnih.

A ovdje na vijest o Stipinom osvajanju jedva 15-tak cijeli dan..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    pa ko ti kroji javno mnijenje nego takvi filozofski, politički....

a ovi s tehničkih i inih fakseva su dobrin dijelon mostovci... idemo delati
    ma kom oni mogu formirat mišljenje
    ajde molim te
    i to u doba interneta i foruma

danima su srali sada naravno šute, nadali su se da će "ustaša" dobit batine, ali kad je "ustaša" izuo braziliranera pred 40.000 brazilaca u dvorani, i 100 Miliona gledatelja u državi i još toliko u svijetu, nastao je muk !

priceless !

kad u Brazilu izbije požar, zovite Stipu da ga ugasi !
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 15-05-2016 at 17:46

Ma drago mi je sto ga sada moraju "ukrstit" sa Overeemom jer nevidim tko drugi moze prije njega dobit sansu za titulu a imam osjecaj da ce on Stipici leci ko kec na desetku,ima Stipe da ga prebije ko vola jer tu nakazu nemogu smislit ocima.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    ma kom oni mogu formirat mišljenje
    ajde molim te
    i to u doba interneta i foruma
    da, dokaz za to je i ovi forum s brojnin članovima???

to ako svi i svuda bulje u ove smartphone mobitele ne znači da su informirani... i dalje se čita najviše ono šta tifusari serviraju - index, yutarnji i slično...

Evo sad sam čitao malo ovaj forum šta je philly napisa..i mogu reć da sam iako pripremljen na svašta..da sam se šokiro..koja količina tuposti i mržnje..i koliko je njih, većina reklo da će navijati kontra Stipe jer da šta on glumi Hrvatinu, i još nosi krivi grb..

bolesno, bolesno...točno sma znao da će masa njih navijati protiv Stipe..zato i je onakav muk na Yutarnjem

koja to bolest, prebolesno..

pa deset puta gore nego na indexu..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

da, dokaz za to je i ovi forum s brojnin članovima???

to ako svi i svuda bulje u ove smartphone mobitele ne znači da su informirani... i dalje se čita najviše ono šta tifusari serviraju - index, yutarnji i slično...
    ne,ali dokaz su mi poruke čitatelja
    ispod njihovih članaka
    i to sa imenom,prezimenom i adresom
    problem zašto takav odnos nije i u političkom životu
    je sterilna desnica koja se u biti ni ne razlikuje od ljevice
    onda za posljedicu imaš apatiju mladih koja su u ogromnoj većini konzervativni i rodoljubni

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Evo sad sam čitao malo ovaj forum šta je philly napisa..i mogu reć da sam iako pripremljen na svašta..da sam se šokiro..koja količina tuposti i mržnje..i koliko je njih, većina reklo da će navijati kontra Stipe jer da šta on glumi Hrvatinu, i još nosi krivi grb..

bolesno, bolesno...točno sma znao da će masa njih navijati protiv Stipe..zato i je onakav muk na Yutarnjem

koja to bolest, prebolesno..

pa deset puta gore nego na indexu..
    slika i prilika... indexove mentalne djece i pristaša.

slika i prilika... indexove mentalne djece i pristaša.
    sreća pa su manjina
    odi na cro copovu službenu stranicu
    i napuni se pozitivnim mislima i porukama

hahaha eno neki drži prekriženog mamića i sere po stipi i njegovom hrvatstvu korisnik begbie
    to je ono što sam primjetio na forum hr
    da su navijači sa forum hr-a
    najveći mrzitelji hrvata iz dijaspore
    kao da čitaš četnike

Datum registracije
    Sep 2012
    ne čitajte taj forum ako želite zadržat mentalno zdravlje... to bi savjetova jedino nekome čeličnih živaca, koji je sposoban napravit kvalitetnu psihoanalizu, pa recimo podijelit s nama tamo u "recimo nešto o njima..." ...

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    hahaha eno neki drži prekriženog mamića i sere po stipi i njegovom hrvatstvu korisnik begbie
    to je ono što sam primjetio na forum hr
    da su navijači sa forum hr-a
    najveći mrzitelji hrvata iz dijaspore
    kao da čitaš četnike
    Kako to misliš "kao".Najveći četnički portal je forum hr.

Čestitke Stipi, jedinom kralju Clevelanda.

that is really boxing power, and than boom !

http://youtu.be/RitpUxoiX7E?t=392

U mislima domovina,
    u Srcu Ponos, u DESNICI SNAGA ! čuvari domovine, Mario Maks Slaviček i Stipe Miočić.

čvrsta Stipina desnica, Bog je sačuvao.

moram priznat da je Stipe ispao bolji borac od Mirka, jer Mirko se loše proveo u UFC-u, a Stipe niže nockout za nockoutom. :

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    http://youtu.be/RitpUxoiX7E?t=392

U mislima domovina,
    u Srcu Ponos, u DESNICI SNAGA ! čuvari domovine, Mario Maks Slaviček i Stipe Miočić.

čvrsta Stipina desnica, Bog je sačuvao.

moram priznat da je Stipe ispao bolji borac od Mirka, jer Mirko se loše proveo u UFC-u, a Stipe niže nockout za nockoutom. :
    Northe ne dijeli Hrvatehttps://youtu.be/l_EexEAVAzokad je Mirko bio najaci svi su bjezali i glumili ozljede.Svi koji su iz UFCa dosli u PRIDE nisu dobro prosli.

UFC je jači od Pride trenutno, uostalom Mirko ni tamo nije osvojio Pride nego Pride prix mislim, to nije top titula u prideu. jednsotavno Mirko nije ta razina, budimo realni Stipe puno bolje podnosi udarce u bradu, dok Mirko pada ko pokošen, pogledaj što mu je Dos Santos napravio Stipi, i ostao je na nogama vjerojatno bi Mirko na njegovom mjestu dva tri puta popio nockout u tom meču, jer ima slabu ili popularno rečeno "staklenu" bradu.

http://www.maxportal.hr/rodni-kraj-s...jetska-prvaka/

hRvatina bi bio pravi naziv mjesta !

Spremnik HR SOKOL avatar
    Datum registracije
    Jan 2016
    U zlatno doba PRIDE,UFC mu nije bio do koljena.PRIDE je propao i sad vlada UFC.Svi borci UFCa kazu da je Mirko legenda. Mirko je osvojio pojas Grand prixa tako se zove jer u jednoj veceri imas polufinale i finale i taj pojas je najvredniji u PRIDEu.O staklenoj bradi nemam komentara sve si rekao.Ono sta su osvojili Hrvati u borilackim sportovima to nema nitko,jos kad mali iz DubraveHrgovic postane svijetski prvak u Boksu Stipe BRATE VOLIMO TE

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove