+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/92

Tema: Ljetnje kombinacije (boje, krojevi, stilovi )

begovica SarajkaDjevojka avatar
    Datum registracije
    Apr 2012

Ljetnje kombinacije (boje, krojevi, stilovi )

Kako zamisljate ovo ljeto sto se tice odjevnih predmeta ?Volite li modne detalje i koliko su vam bitni ?

Kaisevi, torbice, salovi itd.

Napravimo malu prezentaciju boja, stilova i ukusa.

Sto preferirate za nocne izlaske, sto za dan ?

Posjedujete li carobnu kombinaciju koja od poslovnog stila uz neki modni detalj uspijesno se pretvara u sexy odjecu za izlazak ?

Slike molim

Ako takvo sto postoji ustedilo bi sigurno svima trud.

Datum registracije
    Apr 2012
    Auti – automobili su krivac za adrenalin u svima nama, a znamo da se na adrenalinske doze lako naviknuti. Baš kao na dobre torbice. A kako se za ovo proljeće sugeriraju torbice s otiskom automobila, spoj je fatalan. Prada nas je uvjerila u to.

Boje bombona – pastelne boje su hit, osobito žuta i zelena, uz ružičastu. I to ne samo kad je odjeća u pitanju, već i modni dodaci, osobito torbice. Čak će i klasični modeli Louisa Vuittona dobiti nove, slasne nijanse. Ove boje neće moći izbjeći ni stari ni mladi, jer podugačak je niz dizajnera koji ih predlažu. Neće biti samo obilježje visoke mode, već i lanaca ulične mode koji ih slijede u stopu po svima pristupačnijim cijenama.

Cvjetni print od glave do pete - zvuči čudno, zvuči nemoguće za ulicu, ali da, nosit će se košulja jednog cvjetnog uzorka uz hlače cvjetno printane u nekom drugom smjeru. Erdem vam to odlično demonstrira!

Dvadesete se nose sa svom svojom prepoznatljivom elegancijom. Da ozbiljnije shvatite taj trend, evo popisa dizajnera koji ga nameću za proljeće i ljeto: Tory Burch, Ralph Lauren, Emilia Wickstead, Osman, Sonia Rykiel, Giorgio Armani, Emporio Armani, Roberto Cavalli, Gucci, Alberta Ferretti, Etro i Versus.

Grudnjak-topić za mlade ili u najmanju ruku za one dobro zategnuta tijela. Takve gornje dijelove, često u kompletu sa suknjicom ili fino krojenim kratkim hlačicama, za proljetne ormare sugeriraju Prada, Miu Miu, Chanel, House of Holland, Dolce & Gabbana, Donna Karan te Viktor & Rolf.

Japan kao inspiracija. Kako to odlično pokazuje Mathew Williamson, inspiracije japanskom trešnjom u cvatu nikad dosta.

Koža. Koža za ljeto? Zašto ne? Zapravo, obavezna je ako želite biti u trendu, a nameće je prejaka vojska: Hervé Leger, Giles, David Koma, Christian Dior, Maison Martin Margiela, Chanel, Valentino, Celine, Kanye West, Rick Owens, Altuzarra i Balmain.

Motivi iz svijeta podmorja. Najveća modna imena - Ferragamo, Armani, Kenzo, Givenchy, Versace, Chanel i McQueen - u proljetne su kolekcije ubacila svijet podmorja. Bile to samo 'vodene' boje koje se pretaču ili fotografski prenesene ribice, alge, stijenje te morska trava, sve odiše jakim tonovima boja i razigranom pričom.

Magenta. Boja ciklame neodoljiva je, a sada i u trendu. Još bolje nosite li je kao boju kose.

Natasha Poly manekenka je koja je posljednjih sezona otvorila svaku modnu reviju koju Karlie Kloss nije.

Platforma sandale. I to ne uobičajene platforme koje idu uz tanku ili punu petu, već one potpuno ravne. Totalni hit. Pogledajte kako ih je izradio Pollini.

Pidžama za pojavljivanje u javnosti, što najbolje pokazuje Stella McCartney. Nije neka šala, već dobro kombinirano odijelo s košuljom i hlačama u podatnim materijalima i uzorcima na koje smo navikli na pidžamama.

Rapsodija duginih boja, za što mogu biti zaslužne svjetlucave ljuskice, kao što je to izveo Chanel. Takve se kreacije nose za noć, ali i za dan.

Slojevitost – koža preko čipke, čipka preko šljokica, plastika preko svega. Bez ustručavanja.

Volani su in, a ponajbolje se nose oko struka. Naglašavaju ženske obline, a najbolje je to uspjelo Sarah Burton za modnu kuću Alexander McQueen. I Victoria Beckham ih obožava krojiti, ali i nositi. A Posh zna što je vruće, u svakom smislu.

Zmijska koža je in za hlače, topiće i jaknice. Treba za to hrabrosti, istina, ali kad se jednom odvažite, nitko vam neće biti ravan.

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od SarajkaDjevojka Vidi poruku
    Kako zamisljate ovo ljeto sto se tice odjevnih predmeta ?Volite li modne detalje i koliko su vam bitni ?

Kaisevi, torbice, salovi itd.

Napravimo malu prezentaciju boja, stilova i ukusa.

Sto preferirate za nocne izlaske, sto za dan ?

Posjedujete li carobnu kombinaciju koja od poslovnog stila uz neki modni detalj uspijesno se pretvara u sexy odjecu za izlazak ?

Slike molim

Ako takvo sto postoji ustedilo bi sigurno svima trud.
    Ljeto ko ljeto mi znači što udobniju i što manje zagrijavajuću odjeću. Znači, u principu izbjegavam crnu, umjetne materijale, traperice itd. No sve ima svoju iznimku, tako da ću navečer, kad je i svježije, obuć npr. bijele traperice ili crni top koji ne mora nužno bit stopostotni pamuk.
    Ljeti si i dam malo oduška s bojama, pogotovo ovima iz plavog spektra jer mi je to najdraža boja, ali lijepo mi je i vidjet koraljne nijanse, samo u nekom više ispranom tonu...
    Na noktima zato uvijek imam ludnicu: neonski roza, žuta, minty zelena, obična, drečeća crvena - sve nosim kako mi padne na pamet i te boje nikad ne usklađujem s ničim što nosim na sebi. A i mislim da to onda i izgleda opuštenije.

Modne detalje volim, a ljeti su mi najpraktičnije narukvice koje se zimi ne vide od dugih rukava. Volim ih svakakve, a drage su mi posebno one charm bracelets s kojih vise razne gluposti 'za sreću'. Naušnice ionako gotovo uvijek nosim na istu foru: one male što su samo cirkon, ili ruža ili mašnica, tako da tu nema neke promjene.
    Navečer zato volim ogromno prstenje... nać su slike kakvo mi se sviđa, ali volim da su upadljivi i veliki. Po mogućnosti s nekim kamenom (ne prozirnim) koje ima zanimljvu boju i žilice po sebi.
    Uglavnom, preferiram najviše modro-bijele kombinacije i jednostavnost. Obožavam nosit japanke i ravne sandale (gladijatorice, apostolke, rimljanke - sve mi se sviđaju), al za ovo ljeto sam kupila i jedne na platformu da se nađu. Valjda neću negdje nogu izvrnut Sad čekam da dođe i nova kolekcija Ipanema japanki pa da vidim kakve su, iako bih najradije ove: od prošle godine (bila ih našla, ali nije bilo mog broja papka)

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Datum registracije
    Apr 2012
    Toliko dugo se pripremamo za ljeto, krajnje je vrijeme da ono i dođe, pa da imamo priliku nositi sve ove divne kombinacije i trendove koji su nam došli. I danas smo odabrale savršene cipele za tople dane, špagerice punih peta, sa platformom, koje možete nositi i na posao, na izlazak, na more, danju i noću. Dolaze u dvije boje, crnoj i svijetlo krem, a u kombinaciji sa ovakvom punom petom lagane su za kombinovanje sa različitim stilovima i bojama.

Ovakve špagerice se odlično kombinuju u kombinacije mornarskog stila, a savršene su i za retro stil. Pogledajte naše omiljene kombinacije s njima!

Ove nisam probala, no eto kazu da ce biti u trendu ? Vjerovatno sa nekom vecom pletenom torbicom zivih boja.Ustvari nisam sigurna, sto ti mislis sto IDE uz njih ?

Datum registracije
    Nov 2011
    Toliko dugo se pripremamo za ljeto, krajnje je vrijeme da ono i dođe, pa da imamo priliku nositi sve ove divne kombinacije i trendove koji su nam došli. I danas smo odabrale savršene cipele za tople dane, špagerice punih peta, sa platformom, koje možete nositi i na posao, na izlazak, na more, danju i noću. Dolaze u dvije boje, crnoj i svijetlo krem, a u kombinaciji sa ovakvom punom petom lagane su za kombinovanje sa različitim stilovima i bojama.

Ovakve špagerice se odlično kombinuju u kombinacije mornarskog stila, a savršene su i za retro stil. Pogledajte naše omiljene kombinacije s njima!

Ove nisam probala, no eto kazu da ce biti u trendu ? Vjerovatno sa nekom vecom pletenom torbicom zivih boja.Ustvari nisam sigurna, sto ti mislis sto IDE uz njih ?
    Ne vidim ih, polinkaj članak ili sliku...

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Datum registracije
    Apr 2012
    http://malezensketeme.net/

Valjda sam dobro.U sredini su.

Datum registracije
    Nov 2011
    http://malezensketeme.net/

Valjda sam dobro.U sredini su.
    Jako su visoke, ali lijepe
    Pa meni se čini da idu na dosta stvari, posebno ove bijele. Sve ovisi kakav stil inače nosiš... jesi vidjela na što su ih u članku iskobminirali?

Datum registracije
    Apr 2012
    Da, a bijele su i meni kul.Torba bijela sa nekim sjajnim perlicama ???Imam jednu rucno radjenu.

Datum registracije
    Nov 2011
    Da, a bijele su i meni kul.Torba bijela sa nekim sjajnim perlicama ???Imam jednu rucno radjenu.
    Govorim napamet, ali mislim da bi išlo. Teško ćeš profulat s nečim tako jednostavnim i bazičnim, jedino da sad uzmeš lakiranu rozu torbu od plastike

Meni se recimo ova sviđa:
    Ona + te platforme su mi na tragu Engleskinje koja ide na safari... sviđa mi se to.

Datum registracije
    Nov 2011
    Prstenje:

Datum registracije
    Apr 2012
    Ovaj zeleni u uglu je naj najjjj.Mislim da je dovoljan za ruke, bez ikakvih drugih modnih detalja.Sto se tice torbe i fulanja, ja se drzim jednog pravila, ako su torbe/ cipele u potpunom skladu dam masti na volju sto se tice odabira gardarobe.Takodje ako je suknjica, haljinica bas kratka, dekolte je skromniji i obratno

Datum registracije
    Nov 2011
    Ovi gore prstenčići kao s jajetom što visi (crveni i tirkizni skroz dolje lijevo) su btw Yves Saint Laurent prsteni čijih je kopija pun ebay za nekih tri dolara

Uglavnom, ovo sam vidjela kod nas (H&M), ali nisam kupila:

Izgleda mi je taj kristal preplastično nekako

Datum registracije
    Apr 2012
    Moracu pogledati, nisam ih vidjela.Vjerovatno su skoro dosli ?

Datum registracije
    Nov 2011
    Ovaj zeleni u uglu je naj najjjj.Mislim da je dovoljan za ruke, bez ikakvih drugih modnih detalja.Sto se tice torbe i fulanja, ja se drzim jednog pravila, ako su torbe/ cipele u potpunom skladu dam masti na volju sto se tice odabira gardarobe.Takodje ako je suknjica, haljinica bas kratka, dekolte je skromniji i obratno
    Daaaaaaaaaaa, taj gore desno je za izslinit cijeli ocean. Podsjeća me na neke fensi istočnjačke palače (zlato i žad, ako se ne varam).

Ja uglavnom ne slažem cipele i torbe - doduše, ja se ne oblačim poslovno pa nemam šta ni slagat. Ionako mi je sve turbo jednostavno. Jedino što ljeti volim nosit jednu torbu u army stilu koju imam već godinama, i koja ide na te plažne kombinacije.

Ovo drugo pravilo o suknji i dekolteu podržavam

Datum registracije
    Nov 2011
    Moracu pogledati, nisam ih vidjela.Vjerovatno su skoro dosli ?
    Ovi H&M-ovi? Oni su od prošle godine... mislim da njih nema više Al su prstenčina i pol - doslovno. Vidjela sam kod nekih cura na YouTube koji ga imaju, baš je atraktivan full.
    No da te utješim, opazila sam neki plavi dosta sličan ovome. Kamen nema ovu mineralnu strukturu, već je gladak i sjajan gotovo poput stakla i prelijeva se u tamnije nešto. Nije ni toliko velik, ali nije bogme ni suptilan
    Ne mogu ga nać na netu, tražim da već 15 minuta...

Datum registracije
    Apr 2012
    Moracu se i ja dati u potragu.Bas je zgodan.Ja rijetko prebirem po nakitu obicno zurim, al sad si me natjerala da mu se posvetim.Obicno se na gardarobi najvise zadrzim, pa tako iscrpljena jedva cekam doma ili sto osvjezavajuce popiti.
    Trebam i finu haljinu za plazu, a mozda i par kvalitetnih.Kad mi se ne bude islo ptesvlaciti u hotel, da pravo s plaze mogu u kakav restoran.Ustedim sat sredjivanja, pa onda imam vise vremena za setnju ili dobru knjigu.
    Sto planiras s kosom poslije mora ?

Datum registracije
    Nov 2011
    Moracu se i ja dati u potragu.Bas je zgodan.Ja rijetko prebirem po nakitu obicno zurim, al sad si me natjerala da mu se posvetim.Obicno se na gardarobi najvise zadrzim, pa tako iscrpljena jedva cekam doma ili sto osvjezavajuce popiti.
    Trebam i finu haljinu za plazu, a mozda i par kvalitetnih.Kad mi se ne bude islo ptesvlaciti u hotel, da pravo s plaze mogu u kakav restoran.Ustedim sat sredjivanja, pa onda imam vise vremena za setnju ili dobru knjigu.
    Sto planiras s kosom poslije mora ?
    Ma ja sam zbog nakita i prvi put ušla u H&M

Gdje ljetuješ? U Hrvatskoj? Ako da, nemoj se sređivat za restorane
    Ja kad sam išla s dečkom papat (a s plaže) nikad se nisam sređivala posebno, a nisam ni primijetila da su drugi gosti finije obučeni od mene (jeans minica, pamučna majica).

S kosom nemam pojma nikad što ću... mislim je posvijetlit prije mora, a poslije, tko zna. Neke kure oporavka od soli i sunca

Datum registracije
    Nov 2011
    Još prstena, ovaj je Swatch:

Prija ga ima divno nešto za ljeto.

I ovaj je fin:

Datum registracije
    Apr 2012
    Imam predugu kosu, samo ona iziskuje pola sata, nisam ni kontala neku vecernju haljinu oblaciti i ja se slicno oblacim za veceru.No mogu ti reci puno mi je ugodnije bilo ove godine.Ponijela sam minimalno stvari i neke tri solidne poluduge haljine za plazu.Ostajali smo do devet ili deset na plazi, kosa poluprosusena, torba veca sa peskirom i haljinica.Odlicno za setnju i veceru.Ako bi bas namjeravali izaci tek onda bi ranije odlazila na presvlacenje.Na svim plazama imaju tusevi, tako da je komocija zagarantovana i neces otici slane kose jesti

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    Još prstena, ovaj je Swatch:

Prija ga ima divno nešto za ljeto.

I ovaj je fin:

Predobri, a crni naj !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor