+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 8 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/142

Tema: Serije

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

Serije

Koje serije trenutno redovito pratite? Mislim da je uvod jasan

Moja redovita serija trenutno je Justified

www.imdb.com/title/tt1489428/

Preporučio bih je svima, trenutno se prva sezona emitira na onom sranju od televizije Nova tv, ali kako je termin kriminalan sumnajm da će netko gledati. U biti, ovo je internetsko doba tko želi neka se snađe
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 08-05-2012 at 19:44
    מנא מנא תקל ופרסין‬

ja priznajem da ne pratim nikakve serije iz razloga jer mi se prečesto desi da iz nekog razloga preskočim skoro pa svaku drugu ili, u boljim slučajevima, svaku treću epizodu.
    to je u vrijeme dinastije bilo normalno, nisi gubio nit, ali ta navika u sadašnje vrijeme akcijskih serija kad u samo dvije epizode otac glavnog lika ili likice napravi najmanje 3-5 polubraće ili polusestara, uopće nije dobra jer zaplet postaje prava noćna mora i teško je to sve rasplesti i nakon narednih 235 epizoda.

ja volim serijale, ono, kad je svaka epizoda 'za sebe'.
    nedjelja je za columba i poirota, a ovih dana i csi miami i umorstva u midsommeru.

ono što me posebno veseli kod otvaranja ove teme je mogućnost da nas starije podsjetim na serijal koji se upravo reprizira, a to su sjajni poroci miamia.
    prezgodni don johnson, izvanredna glazba osamdesetih, ali i zanimljivi zapleti i priče, definitivno su nešto zbog čega nostalgičari kao ja ne bi smjeli propuštati tu seriju!

volila bih da se reprizira otac cadfael, mućke, zvonili ste milorde i alo alo.
    najbolja opuštanja uz tv otkad pamtim sebe...

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Feb 2012
    Pratim-Simpson crtanu seriju kad god ima na tv,
    pratim,Tursku seriju Kad lišće pada,strasti orijenta,bila je dobra i izgubljena čast,ima zgodni glumaca,
    pratim Njemačku seriju,Cobra 11,
    pratila sam mućke to je bila najbolja serija koju sam ikad gledala,
    ma ustvari skoro sve serije uvečer ako trefim pogledam,
    samo Larin izbor ono je najgora serija koju sam vidila,bljak,
    ma volim akcijske i komedije serije,,,
    Glupo je i jadno zloupotrebljavati mlade ljude zato što to možeš i znaš, jer oni su godinama ispred

cobra je dobra nisam odavno gledala, ne trefi mi u moj termin ili ne pratim taj kanal.
    najviše me zabave oni forenzičari na zone realityu.. zbog njih sam propustila masu serija i filmova...

begovica SarajkaDjevojka avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    CSI, Mentalist, Kosti, Uvod u anatomiju, Kucanice ( kad mama gleda, no ne redovito ).

Mentalist mi je osobito zanimljiva serija, nju sigurno ne propustam a CSI ( sve tri vrste obozavam ).

meni je bolja bila ona 'laži mi'.
    za razliku od mentalista, serija je malo realnija, ali je zato sami mentalist slađušan u odnosu na tima rotha kojeg inače obožavam..

Datum registracije
    Apr 2012
    Ocigledno da su mi slabost ona " muska nevinasca " poput njega.Bezazleni, povrijedjeni, pa sebe tu vidim u prici )

Samo sto je izrazito plav, i malo staromodan stil oblacenja ima.Ali mi je zato Delko, faca nad facama )Bilo bi dobro da maknu H. i da on bude glavna uloga.No otisli su u drugu krajnost i izbacili Delka.

to je opet treća serija, csi miami..
    horatio je najjači lik u cijeloj seriji. kad bi njega maknuli, mogli bi onda i seriju maknuti sa svih ekrana..
    pored njega su svi drugi samo ukrasi seriji.
    zgodna sam i ja, ali ne glumim dobro i nemam karizmu, hebiga.

Gledao sam Velo Misto, Gruntovčane, Prosjake, Đeknu i još pokoju seriju
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Apr 2012
    Meni je H. BeZze, prije one serije glumio je vecinom sporedne uloge u filmovima.( ili ja nisam gledala neki njegov kvalitetan i dobar film )U seriji ima pokrete uvjezbane za jednog policajca, izgleda kao profic, kul i opasan kad projeti kriminalcima, ali malo previse prepotentan za moj ukus ( bez pokrica rekla bih, jer nije zgodan )
    Delko mi ima osmijeh za cistu 10.A i priridniji mi je nekako kao lik, H su prikazali kao bezgrijesnog junaka bez mana, dok je Delkov lik puno realniji ( veze sa suradnicama, kockanje )

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Gledao sam Velo Misto, Gruntovčane, Prosjake, Đeknu i još pokoju seriju
    Sad je aktuelna " Larin izbor " i jos jedna no neznam naziv radnja se desava u Splitu.

Od nasih na hrvatskim tv

Ja sam gledala davno s mamom " ljubav u zaledju " najbolja definitivno od svih hrvatskih sapunica.Robert Kurbasa mi je bio sexy tako, mada sporedna uloga.

Citiraj Prvotno napisano od SarajkaDjevojka Vidi poruku
    Sad je aktuelna " Larin izbor " i jos jedna no neznam naziv radnja se desava u Splitu.

Od nasih na hrvatskim tv

Ja sam gledala davno s mamom " ljubav u zaledju " najbolja definitivno od svih hrvatskih sapunica.Robert Kurbasa mi je bio sexy tako, mada sporedna uloga.
    Robert Kurbaša mi je rođak..))))

ne gledam današnje serije..to je sve shit..mislim na domaće..

Datum registracije
    Apr 2012
    Dajjjj !!!

Dovedi covjeka na forum Inkvi, da ga upitamo za junacko zdravlje, te vidimo kakva politicka opredjeljenja ima

Dajjjj !!!

Dovedi covjeka na forum Inkvi, da ga upitamo za junacko zdravlje, te vidimo kakva politicka opredjeljenja ima
    )))))))....Ja ga ne poznajem..al mi je rođak..njegova mater je iz mog sela i rod smo..ne prvi rod ali rod..treće četvrto koljeno..

Meni je H. BeZze, prije one serije glumio je vecinom sporedne uloge u filmovima.( ili ja nisam gledala neki njegov kvalitetan i dobar film )U seriji ima pokrete uvjezbane za jednog policajca, izgleda kao profic, kul i opasan kad projeti kriminalcima, ali malo previse prepotentan za moj ukus ( bez pokrica rekla bih, jer nije zgodan )
    Delko mi ima osmijeh za cistu 10.A i priridniji mi je nekako kao lik, H su prikazali kao bezgrijesnog junaka bez mana, dok je Delkov lik puno realniji ( veze sa suradnicama, kockanje )
    realnost na kojoj ja osobno inzistiram je ona da me ne prave malim majmunom kako klinjo od 10 godina upada u nekoliko sekundi u komp fbi-a i cia-e, razbija šifre dok jede big mac i da imaju računalne programe koji mogu ama baš sve u samo nekoliko sekundi.
    pročešljati bazu od nekoliko milijuna otisaka za nekoliko trenutaka, naći dnk u kiselinom i klorom nagriženoj mikročestici krvi sa dna kanalizacijse cijevi i to na izlazu iz kanalizacije i da ne nabrajam.

ta serija ne ide na umjetnički dojam niti pretendira biti takva da bi likove prikazivala slojevito.
    tu je bitna priča i privlačnost glavnog glumca, ali ne ona privlačnost koja bi nam promiješala hormone, nego ona koja bi i slablju priču učinila jačom dajući joj neki svoj pečat. horatio ima to nešto i to im donosi lovu, a to što ja ne bih s njim u krevet jer mi je previše plav, rumen u licu i nema ramena ko trokrilni ormar, to uoće ne utječe na moj dojam o seriji i priči. na koncu, zbog priče i gledam seriju..

sad sam pitao matere..njezina baba i njegov pradid, brat i sestra..dakle u četvrtom smo koljenu..

Datum registracije
    Apr 2012
    Rodice, kad tako argumentovano pojasnis, ne mogu da se ne slozim s tobom.Ja to malo povrsno jos gledam, sklona ljepuskastim facama

@Inkvi, licis ti na rodjaka ?

Mozda bolje " vrabac u ruci, nego golub na grani "

Figurativno !

@Inkvi, licis ti na rodjaka ?
    !
    Ne baš, ja sam ljepši..)))

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Te CSI serije ne mogu podnijeti, pratio sam onu iz Las Vegasa, ali i ona je brzo dosadila. Jednostavno ne vidim što je zanimljivo u tim serijama, čak i ako te forenzika zanima nerealnost tih serija te mora udaviti.

Iako, ovaj što glumi Horatia je meni ok glumac, sjećam ga se iz njujorških plavaca.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Te CSI serije ne mogu podnijeti, pratio sam onu iz Las Vegasa, ali i ona je brzo dosadila. Jednostavno ne vidim što je zanimljivo u tim serijama, čak i ako te forenzika zanima nerealnost tih serija te mora udaviti.

Iako, ovaj što glumi Horatia je meni ok glumac, sjećam ga se iz njujorških plavaca.
    ma zašto ne?
    forenzika me zanima, ali odmahnem rukom na onakve scene što sam gore opisala..
    meni je to opuštajuće.
    recimo, meni se u csi miami sviđa atmosfera. zbog filtera na kameri doslovce osjećam toplinu floridskog sunca
    one druge csi ne gledam...

meni je genijalan bio lik onog sipowica..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove