+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 5 6 7
Prikaz rezultata str. 121/135

Tema: Serije

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ali ima Sheryl Fenn.
    I Mädchen Amick. Tri gracije Twin Peaksa.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Zasad dobra sezona, ak netko prati.

Koje sam sreće, skinuo seriju s ruskom voice-over sinkronizacijom u čemu su inače Poljaci najgori primjer gdje jedan čovjek govori tekst svih likova iz filma a u takvoj vrsti sinkronizacije koja se zove "slavenska sinkronizacija", se čuju originalni glasovi glumaca u pozadini.

Prema viđenom serija mi se čini obečavajuća i još bolja nego prethodne serije.
    ZA DOM SPREMNI !

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    narcos treća sezona. sad se bave cali kartelom
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Humph, jel' valja sto taj narcos, vidin da Nascimiento glumi Kolumbijanca.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Humph, jel' valja sto taj narcos, vidin da Nascimiento glumi Kolumbijanca.
    Meni su prva i druga sezona odlične, a i Nascimiento je odličan, možda nekome iz kolumbije on ne bi odgovarao,ali meni su ionako svi oni isti

Treću sezonu sam tek počeo gledati, nije loša zasad,ali nije to isto bez Pabla.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    HRT je počeo prikazivati po meni odličnu britansku seriju Noćni upravitelj, špijuni, trgovci oružjem,super.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Meni su prva i druga sezona odlične, a i Nascimiento je odličan, možda nekome iz kolumbije on ne bi odgovarao,ali meni su ionako svi oni isti

Treću sezonu sam tek počeo gledati, nije loša zasad,ali nije to isto bez Pabla.
    Javin ti moj utisak....

Jesi pogleda ovaj, jedan od boljih filmova.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Gledao sam taj film,ali meni je serija bolja,ok nije isto,ali serija je odlična.

Razočaran sam Twin Peaksom (2017). Lynch se reciklira i ta za njega tipična pseudomističnost, apstraktnost, nadrealnost na koju se jedino valjda pale intelektualni snobovi koji "kužiju spiku", ali nisam valjda dovoljno potkovan znanjem da bih razumio što je pjesnik želio reći. Početak je bio dobar, prema kraju se vidi nedostatak ideja, nedorečenost. Poznati likovi uz nešto novih, sve nedorečeno i djelomično prepričano, bolje da uopće nije išao raditi tu seriju. Ima tu i tamo svijetlih trenutaka i zanimljivih ideja (recimo nastupi indie bendova koji ujedno znače kraj svake epizode), ali sveukupno, očekivao sam više, a dobio sranje.

S druge strane mi se sviđa pomalo politička nekorektnost, s obzirom da sam čitajući neke recenzije vidio da je SJW i feministička ekipa "triggerirana" nekim "seksističkim" scenama. S te strane, plus, barem nešto pozitivno.

Zaključno, Davide, ostavi se filmova, živi na staroj slavi i ubiri tantijeme, ne ide te više priča, ponavljaš se, predvidljiv si i dosadan.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Gledao sam taj film,ali meni je serija bolja,ok nije isto,ali serija je odlična.
    Dobra je, Escobara prikazuju tu i tamo pozitivnije nego u filmu.

Zanimljivo mi i bilo saznati da je Pinochet rijesija po kratkon postupku te narcose u Chileu, pa da od tad to se sve priselilo u Kolumbiju.....nisu ni kasnije prismrdili do Chilea, general je nekima ocito bija veci strah i trepet nego cak Americani....

I fora je kako Wagner tumaci ulogu, kad ono pocme hodati kao patak....neprocjenjivo.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Pa ne bi rekao da ga prikazuju pozitivnije već su s obzirom da je ovo ipak serija imali više prostora za razraditi njegov lik tj. pokazati više o stvarnom escobaru.

Ne želim ti kvariti treću sezonu,ali po meni nije na istoj razini kao prve dvije. I to nije toliko ni krivnja redatelja i scenarista koliko cali kartel nije zanimljiv jer su oni bili čista suprotnost escobaru.

Datum registracije
    Sep 2016

ovi Vikinzi su postali žešća idiotarija odjednom su Vikinzi bili LGBTQ
    tod der lüge

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa ko je u seriji peder?Ja san stiga do kraja season 3, nije valjda Ragnar Lothbrok posta peder na stare dane?

Citiraj Prvotno napisano od Orgasmatron Vidi poruku
    ovi Vikinzi su postali žešća idiotarija odjednom su Vikinzi bili LGBTQ
    Skoro da nema serije u zadnjih par godina i naovamo koja nije zahvaćena kultur-marksizmom.

Problem za subverzivce je taj što ljudi polako uočavaju te gluposti i počinju se buditi od manipulacija.
    ZA DOM SPREMNI !

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa daj mi recite ko je u toj seriji peder?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove