+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/26

Tema: HRT krši izbornu šutnju i promovira Tadića

HRT krši izbornu šutnju i promovira Tadića

Znam da će mnogi reći..izborna šutnja vrijedi samo za Srbiju. Ali eto slučajno Tadić daje intervju HTV-u u predizborni dan. HTV se sigurno gleda u Srbiji kao što se i srpska TV gleda u Hrvatskoj. On se nema šta obraćati Hrvatima u predizborni dan, on se obraća Srbima preko HTV-a jer preko RTS ne može na taj dan. A znamo i da da je RTS isto tako na dan predizborne šutnje promovirao današnju kukuriku koaliciju. Dakle uigrano. A vidimo i da se vjerovatno nalozi za to dobijaju van Srbije i van Hrvatske.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

"Loše sluge, loših gospodara". Nego, da postavim dokument u kojem je između ostalih i Tomislav Nikolić proglašen četničkim vojvodom? Baš će mi biti interesantna slika ako Nikolić pobijedi a kad se Josipović bude ljubio s njim. Hehe, partizan i četnik.

Član u nastajanju Non serviam avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Ovo sve predizborna kampanja, isto kao i hapsenje Siptara sa juga Srbije (koje naravno treba hapsiti ako su krivi, ali zasto bas u predizbornoj tisini...), koje je naravno nalozio mali Sloba.

master, ne znam koliko si upoznat, ali je Nikolic proglasen vojvodom od strane Seselja, sa kojim je od pre par godina veliki neprijatelj (a uz to ni sam Seselj vise nije vojvoda, Djujic mu je oduzeo titulu), tako da, koliko je to jos uvek validno... Nije da marim za cetnike, samo da pojasnim...
    .:::u paklu je ekipa:::.

Citiraj Prvotno napisano od Non serviam Vidi poruku
    Nije da marim za cetnike, samo da pojasnim...
    Ma jebe se meni je li on "vojvoda" ili ne, i je li dobar sa Vojom ili ne, želim samo ukazati na neke činjenice tada. Pa ne možeš jedan dan biti četnik, a onda kasnije reći nisam bio. Imam "naredbu" u kojoj su njih 15-20 proglašeni četničkim vojvodama.

ma ljudi..govorim govorim kako se HRt direktno umiješao u izbore u Srbiji. Dakle jasno je da Brisel želi Tadića i DS na čelu Srbije i da se kuva region.

Stari lisac gorand556 avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    U pravu si direktno se umiješao.ovo sam sad pročitao na indexu

"Kako javlja Blic, emitiranje prvog programa Hrvatske radiotelevizije (HRT) prekinuto je danas u mrežama nekih kablovskih operatera u Srbiji uz obrazloženje da je to naložila Republička radiodifuzna agencija (RRA). Uzrok prekida emitiranja navodno je kršenje izborne šutnje."
    Najsigurniji je onaj, koji je na sve pripravan.

Nista drugo nije bilo ni za ocekivati .... sve je to ista gamad.

očekujem kaznu izbornog povjerenstva srbije upućenu na državno odvjetništvo sao hrvatske.

Sve je to ista banda, svi su oni iz titinog lonca ispali.

Ma svi su oni marionete, ocito je.

Ko je puppet master, nagadjajmo. Jel u Londonu, Briselu.. a kao i da je bitno.

Stari lisac mirr.or avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    ma bagra sve redom.. ovi od tome nikolića zovu ljude telefonom, doma, od ranog jutra, i prose glasove...
    wannabe navijač, 50 +/-, 0 +/-

there are two things a man cannot hide; that he is drunk , and that he is in love.

Citiraj Prvotno napisano od mirr.or Vidi poruku
    ma bagra sve redom.. ovi od tome nikolića zovu ljude telefonom, doma, od ranog jutra, i prose glasove...
    to se zove kampanja

Stari lisac mirr.or avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    to se zove kampanja
    al nemoš vjerovat. ne znam nikog kog nisu zvali. pa samo telefone treba poplaćat.
    wannabe navijač, 50 +/-, 0 +/-

there are two things a man cannot hide; that he is drunk , and that he is in love.

al nemoš vjerovat. ne znam nikog kog nisu zvali. pa samo telefone treba poplaćat.
    To je kalkulacija mal jaca, ak izgube, boli ih briga, ak dobiju, mal manje drpe i to je to ... nes ti ...

ali kako jadno HTV guta Tadića..tj hrvatski establišment..

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    ali kako jadno HTV guta Tadića..tj hrvatski establišment..
    ajd da ih bar serbi plate ... jok ni kinte

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    ajd da ih bar serbi plate ... jok ni kinte
    ma plaćaju se oni oboji s istog mjesta..

Evo je voditeljica dnevnika ovo o izbornoj šutnji komentirala: '' Očito u susjedstvu imamo veliku publiku''
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Evo je voditeljica dnevnika ovo o izbornoj šutnji komentirala: '' Očito u susjedstvu imamo veliku publiku''
    pravi se glupa..

Član u nastajanju MidnighT avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    evo sad kod mene bil tadicevi da isto prose za glasove pa sam ih najurio,kakva gamad i banda....
    35,100+,PAOK Θεσσαλίας/Thessaly

H ταν ή επί τας! = Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove