+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/90

Tema: Jugoslovenske tajne službe - Doukumentarni film

Exclamation Jugoslovenske tajne službe - Doukumentarni film

Prva epizoda

Druga epizoda

Treća epizoda

Četvrta epizoda

Peta epizoda

Posljednje uređivanje od Graničar Jozo : 02-05-2012 at 15:38

uff zbog ovog serijala su jugokomunjarama narasli očnjaci..

nije loše..al trebali su to malo modernije napraviti a ne da se naratori šetkaju po livadama i pričaju..trebalo je razobličiti jugoviće do kraja..ali ni ovo nije loše..dapače..iznenađenje za HRT..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-04-2012 at 09:38
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zbog ovog dokumentarca su se Purgeri sa Kozare , Antifa , i Ga , KAO I ,,LEPA KAPA PARTIZANKA ,, digli na zadnje noge ....

Ovaj serijal me bas iznenadio. Nisam ocekivala da ce HRT tak sta emitirati. Moglo je bolje, al je i ovo sasvim solidno. nadam se da ce potaknuti i druge da krenu otkrivati istinu.

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    Ovaj serijal me bas iznenadio. Nisam ocekivala da ce HRT tak sta emitirati. Moglo je bolje, al je i ovo sasvim solidno. nadam se da ce potaknuti i druge da krenu otkrivati istinu.

DA SU DOSTUPNI ARHIVI PAR ZEMALJA , koje bi to priče bile .Zbog Bleiburga je Engleska stavila moratorij na arhivu vezanu za Austriju i događaje oko Blaiburga na još 50 godina , a zašto su to učinili , zato što bi se otkrio njihov prljavi posao sa partizanima .

Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    DA SU DOSTUPNI ARHIVI PAR ZEMALJA , koje bi to priče bile .Zbog Bleiburga je Engleska stavila moratorij na arhivu vezanu za Austriju i događaje oko Blaiburga na još 50 godina , a zašto su to učinili , zato što bi se otkrio njihov prljavi posao sa partizanima .
    naravno. Poznat je njihov prljavi posao i Amerikancima, al sute, to su veci interesi, tko smo mi da se prica o nasim zrtvama.

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    naravno. Poznat je njihov prljavi posao i Amerikancima, al sute, to su veci interesi, tko smo mi da se prica o nasim zrtvama.
    Lako meni za Engleze i Amerikance , mene brinu ovi novokomponirani ,,antifašisti,,.

Lako meni za Engleze i Amerikance , mene brinu ovi novokomponirani ,,antifašisti,,.
    Nisu oni novokomponirani, stari je to drek.

Nešto ste malo zaboraviili .Udbine arhive u Beogradu su otvorene mislim da sam čitao o tome ali što je najzanimljivije niko nije zatražio od vlasti Republike Hrvatske na uvid iste mada je imala pravo čak na dio arhiva i prema sporazumima o sukcesiji .

Jasno je zašto.
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Našao se ovim dokumentarcem pogođen sam vrh vlasti ,konačno sinovi Oznaša saznaše kakvi su im očevi zlodjela radili . Nadam se da će se u idućim epizodama spomenuti i plinska komora ili peć na Brijunuma , te stotine i tisuće mjesta partizanskih zločina .Nedavno sam pročitao članak, svjedočenje, kako se ,,hrvatskim đubrivom,, , da tako su zvali pepeo žrtava kojim su brijunsku travu zasipali.
    Posljednje uređivanje od ljuta trava : 25-04-2012 at 18:23

Samo mi nije jasno koji je smisao da HRT jedan mjesec prikazuje Titu i njegovu zločinačku komunističku borbu kao divni antifašizam, a onda u drugom mjesecu ulete sa serijalom koji istog tog Titu prikazuje ko zločinca i diktatora i cijeli njegov režim zla tamnim vremenom hrvatske povijesti? Malo su mi paradoksalni HRT-ovci, neka se odluče jel Tito zločinac ili antifašist, i neka u skladu sa time obustave ili prikazuju emisije posvećene njemu u čast. Svakako da je lijepo za vidjet ovu emisiju na televiziji, al iskreno kad to prikazuje kuća koja stalno pljuje po Tuđmanu, i svim hrvatskim nacionalnim vrijednostima i ne interesira me previše. A na kraju krajeva veliku većinu stvari uz temu i sam znam, jer sam čito bezbroj članaka na temu jugoslavije tite i njegovih tajnih službi koje su pobile na 1000 hrvata samo zato jer su bili domoljubi i jer nisu prihvatili ideju bratstva jedinstva.

Pa meni izgleda da nam oni ovim samo mažu oči.Ko j..e i Titu i ostale.Mislim krepali su svakako .Što ne udare po Mesiću i Josipoviću dok veličaju zločince i zvijezdu.Dok slave Srb kao ustanak.

Ma krenuo sam sa gledanjem jedne epizode sve poznato.Što je sa sadašnjim udbašima.Pa pozivali su onoga idiota Mesića u sred trećeg dnevnika što ih ne prozovu za negiranje zločina .

Pa njihovi sustavni pozivi na obračun sa ustaškom zmijom izazivaju jezu .Neka da imena Josipović ustaške zmije kada ima saznanja mora točno i reći ko je gdje i kako opasnost u ovoj državi.Kao predsjednik je dužan štititi.Pa ne piše komentare po internetu nego državu predstavlja.
    Sačuvaj Bože Hrvate od srpske dobronamjernosti,bošnjačke merhametli duše i kukuriku vlade

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Našao se ovim dokumentarcem pogođen sam vrh vlasti ,konačno sinovi Oznaša saznaše kakvi su im očevi zlodjela radili . Nadam se da će se u idućim epizodama spomenuti i plinska komora ili peć na Brijunuma , te stotine i tisuće mjesta partizanskih zločina .Nedavno sam pročitao članak, svjedočenje, kako se ,,hrvatskim đubrivom,, , da tako su zvali pepeo žrtava kojim su brijunsku travu zasipali.
    To sam čitao i lagano sam bio šokiran..staro đubre je do smrti ljetovalo na krvi i igralo golf po pepelu mrtvih...straaaašno,i kao to nisu znaki,ma ajde,koga lažu...samo potomaka tih istih krvnika na vlasti kolko očeš

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku
    To sam čitao i lagano sam bio šokiran..staro đubre je do smrti ljetovalo na krvi i igralo golf po pepelu mrtvih...straaaašno,i kao to nisu znaki,ma ajde,koga lažu...samo potomaka tih istih krvnika na vlasti kolko očeš
    Što se tiče Beograda i Srbije, nedavno je izašao prilično zvanični podatak da su "nuevo gospoda" iz 45-te pored popisa "narodnih neprijatelja" imali precizno zapisan i broj stambenih kvadrata koje dotični poseduju (??)!

Naravno, to se kasnije većinom razdelilo Yugo banditima..

Uostalom, Tadić i Josipović se znaju kao deca, drugari sa "druženja u pesku" sa Briona...
    camo ctoka, 42, 40+

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    a što te to čudi?
    iz šume ravno u palače.
    za to su se i borili. da ništa ne ne rade, da ničega nemaju svoga al da tuđe stave na kamaru i dijele. i to se bi da uzmu s vrha.
    komunizam. ultimativno zlo.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    uff zbog ovog serijala su jugokomunjarama narasli očnjaci..

nije loše..al trebali su to malo modernije napraviti a ne da se naratori šetkaju po livadama i pričaju..trebalo je razobličiti jugoviće do kraja..ali ni ovo nije loše..dapače..iznenađenje za HRT..
    Dobar serijal. Pogledah sinoć sve četiri epizode. Bogami, nije baš da kod vas vlada neokomunizam kao što ti reče neki dan, inače se ovo ne bi moglo prikazivati. Valjda...

Citiraj Prvotno napisano od A.R. Vidi poruku
    Dobar serijal. Pogledah sinoć sve četiri epizode. Bogami, nije baš da kod vas vlada neokomunizam kao što ti reče neki dan, inače se ovo ne bi moglo prikazivati. Valjda...
    pa zato smo i nazvali to iznenađenjem..jedna lasta ne čini proljeće..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Zanimljiva je ta njihova evolucija. Kako su mladi i energični bili neposredno posle rata. I nisu prezali ni od čega. Egzekucije, podmetanja, pa i masovne likvidacije. I svi složni: Ranković, Đilas, Kardelj, Bakarić. U jednoj epizodi naglašeno je kako su Kardelj i Ranković bez ustezanja izdavali ista naređenja da se ubija, skoro bez razlike mentalitetske među njima, a na gotovo isti način te događaje objašnjavaju još uvek živi Manolić i Kapičić. Ovo ja nabrajam zbog toga što me impresionira snaga te ideološke matrice.

Evolucija je valjda u tome što su starili pa više nisu sprovodili čistke likvidacijama. Nego kroz "redovne" procedure. Plenumi, nameštanje afera, suđenja. To je bila formula za rušenje Đilasa, Rankovića i srpskih liberala.
    Posle Titove smrti izgubili su vođu kojeg će bezpogovorno da slušaju. Pojavio se nacionalizam, pa su počeli da vuku svaki na svoju stranu. Krajem osamdesetih i početkom devedestih verovatno nisu više bili jedinstveni, inače možda bi u SFRJ imali događaje slične rumunskim. Verovatno je Milošević zagospodario najvećim delom tajnih službi, veoma otupele moći, jer se ostalo svrstalo uz nove slovenačke i hrvatske vlasti.
    To je naka moja percepcija.

TheBronxBomber
    Gost
    U trecoj epizodi Blazeni Stepinac razmislja kako mozda Tito nije toliko los. Spominje se i nekakva "providnost." Podvaljuje se kako se je Tito sastao s Drazom prerusen u Ruskog casnika.

Spominje se i poznata jugo-komunisticka podvala kako bi Draza sasvim istrijebio Hrvate da nije bilo Tite.

Eto, serija koja razotkriva UDB-u podvaljuje udbaske teze o WWII.

Tito je pobio daaaleko vise Hrvata od Draze Mihailovica. Za one sablonizirana mozga, to ne znaci da je Draza dobar, naravno. Cetnici naoruzanim Hrvatima nisu mogli nista, pa je smijesno govoriti o nekakvom "istrijebljenju" Hrvata u slucaju da nije bilo "spasioca" partizana....

Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku
    U trecoj epizodi Blazeni Stepinac razmislja kako mozda Tito nije toliko los. Spominje se i nekakva "providnost." Podvaljuje se kako se je Tito sastao s Drazom prerusen u Ruskog casnika
    to je meni isto nekako proparalo misli. pitao sam se jeli to stepinac stvarno rekao (zapisao) ili nije...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove