+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 102 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 53 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/2037

Tema: Modiranje na HRHB

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    Ja crni šal/pašminu nosim godinama. Nema jakne/kaputa na koji ne ide. I mrak stoji uz moju blijedu facu, ne pada mi na pamet da ga mijenjam
    To sam cudo platila 230 € ... neznam ni dan danas zasto ....

Citiraj Prvotno napisano od sandra october Vidi poruku
    kako gdje, i nemojte me krivo shvatiti ali mislim da su hrvatice prvakinje u overdressingu preko dana, u većini. previsoke štikle, preotvorene stvari, previše šminke, komplicirane frizure.. imam osjećaj da se oblače po danu i navečer identično..ne mislim da je trenirka prihvatljiva igdje, moj muž je zove "krapinske toplice look" , ali malo brkamo dan-noć izdanja
    U Hrvatskoj pretjerujemo u svemu pa tako i u odjevanju. To je nekad bas smjesno kad hodas gradom.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    baš me zanima kako on to izgovara..

mi jesmo nacija opterećena izgledom..uostalom kao i svi Slaveni..to je istina..sve mora bit tip top..i kad se može i kad se ne može..i kad treba i kad ne treba..ja zamal nisam opo..kad sam vidio u Berlinu..žene u flekavim ternerkama hodaju ulicom sasvim normalno..pa tko bi kod nas tako iziši na ulicu..?'
    Dobro sad bas flekave ...

Trenerka djir je tipican za nas "balkance". Ti ces rijetko vidjeti Njemca ili Njemicu u trenerci vani.

baš me zanima kako on to izgovara..

mi jesmo nacija opterećena izgledom..uostalom kao i svi Slaveni..to je istina..sve mora bit tip top..i kad se može i kad se ne može..i kad treba i kad ne treba..ja zamal nisam opo..kad sam vidio u Berlinu..žene u flekavim ternerkama hodaju ulicom sasvim normalno..pa tko bi kod nas tako iziši na ulicu..?'
    sasvim pristojno izgovara odlično on govori hrvatski, samo se uglavnom radi blesav jer mu se ne da
    ma ne mislim ja na flekavu robu, to nije ni za po doma i to je odvratno bilo gdje, ali recimo odeš u pariz, te žene su prvakinje u jednostavnom oblačenju koje ima sto put više stila nego većina naših. kod nas kad je nešto in, odi subotom u bogovićevu, parada vojnika, sve izgledaju isto kužiš, nije to stil .. to je čisto kopiranje da se bude zicer

ma naravno, ali primjerice usku suknju do koljena i štiklu obući ću samo na posao, ne bi mi na kraj pameti palo obući ju za kavu u subotu ujutro.. malu crnu kad idem navečer vani.. sasvim sigurno ne na špicu.. kužiš?

ne pozna svatko dress code ... kod nas prolazi dosta vise stvari nego bi u Njemackoj proslo u banci, odvjetnickom uredu, velikim firmama itd.

žena kad se lipo sredi to je ..ne mora to bit ekstravagantno nit išta,,..nit skupo nego samo da je ukusno..obična majica i trapke..nekad su dovoljne a nekad sto kinđura ne valja ništa..ukus je bitan..mjera..ništa pre pre..ekstravgancija je bzvz..insistiranje na posebnosti..krperanje, i ta glupiranja.

neću one alternativke uopće spominjat..fujj.

žena treba bit žena a ne neki android..

al najgora stvar koju sam vidio da se nosi to se one čarape na velike kocke..kako se to zove.. ..odvratno..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4

al najgora stvar koju sam vidio da se nosi to se one čarape na velike kocke..kako se to zove.. ..odvratno..

e jbg sad
    *baca pola čarapa u smeće*
    ti ćeš biti kriv ako bankrotiram

Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

žena kad se lipo sredi to je ..ne mora to bit ekstravagantno nit išta,,..nit skupo nego samo da je ukusno..obična majica i trapke..nekad su dovoljne a nekad sto kinđura ne valja ništa..ukus je bitan..mjera..ništa pre pre..ekstravgancija je bzvz..insistiranje na posebnosti..krperanje, i ta glupiranja.

neću one alternativke uopće spominjat..fujj.

žena treba bit žena a ne neki android..

To je stvar ukusa, tebi je recimo lijepo vidjeti zensku u crnoj suknji ili hlacama i bijeloj kosulji a drugi ce reci da izgleda ko pingvin.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    e jbg sad
    *baca pola čarapa u smeće*
    ti ćeš biti kriv ako bankrotiram

ako su to nalik na ovu krajnje desno..bacaj to..sutra sa mnom u grad da ti kupim druge...

meni je to npr totalno neukusno..

ž

ili ovako

to nosam uglavnom.
    Posljednje uređivanje od Graničar Jozo : 23-04-2012 at 14:53

Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    To je stvar ukusa, tebi je recimo lijepo vidjeti zensku u crnoj suknji ili hlacama i bijeloj kosulji a drugi ce reci da izgleda ko pingvin.
    pingvin pingvin..šta pingvin..to bedaci mogu reć..

pingvin pingvin..šta pingvin..to bedaci mogu reć..
    Pa velim ti stvar ukusa ... neki ce reci pingvin, drugi konobarica, treci sta ja znam ...

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    ako su to nalik na ovu krajnje desno..bacaj to..sutra sa mnom u grad da ti kupim druge...

meni je to npr totalno neukusno..

ahahahahahahahahaha
    prolaze samo ove s točkicama
    mislila sam da govoriš o karo uzorku
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Mi smo totalno drukčije u skoro svemu

Ne znam... nije da mi je to ružno ili nešto, i istina što kažeš... crno paše na sve, ko i bijelo... nego se iz nekog razloga osjećam nelagodno s nečim crnim oko vrata, ne znam to objasnit.
    A što onda nosiš?
    Ne znam, ja i dalje odgovorno tvrdim da crni šal ističe crte lica kao ništa drugo na svijetu... Bijeli je isto ok, ali meni to nije praktično. Bijelo mi je fakat samo za ljeto i neke sporedne stvari - iako mrzim ovakve izjave, u modi nema pravila, ali daj zamisli da usred zime svako par dana moraš prat jaknu

ma naravno, ali primjerice usku suknju do koljena i štiklu obući ću samo na posao, ne bi mi na kraj pameti palo obući ju za kavu u subotu ujutro.. malu crnu kad idem navečer vani.. sasvim sigurno ne na špicu.. kužiš?
    Ma normalno. Doduše, nema na špici malih crnih ujutro na kavi, ali ima nekih drugih stvari (luster naušnice, krznene bunde (Iva Majoli ) i slično). I to nesretno kloniranje... svi su u skinny jeansu, kožnoj jaknici i uggsicama.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ahahahahahahahahaha
    prolaze samo ove s točkicama
    mislila sam da govoriš o karo uzorku
    ove prve s lijeva imaju običaj nositi kratkonoge ženske sa krivim nogama i još na ravnu petu, balerinke npr....ne znam zašto..

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    Pa velim ti stvar ukusa ... neki ce reci pingvin, drugi konobarica, treci sta ja znam ...
    Efo, ja prva ću reć da mi to izgleda zastarjelo i konobarasto... jbga, kad jest.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

A što onda nosiš?
    Ne znam, ja i dalje odgovorno tvrdim da crni šal ističe crte lica kao ništa drugo na svijetu... Bijeli je isto ok, ali meni to nije praktično. Bijelo mi je fakat samo za ljeto i neke sporedne stvari - iako mrzim ovakve izjave, u modi nema pravila, ali daj zamisli da usred zime svako par dana moraš prat jaknu

Ma normalno. Doduše, nema na špici malih crnih ujutro na kavi, ali ima nekih drugih stvari (luster naušnice, krznene bunde (Iva Majoli ) i slično). I to nesretno kloniranje... svi su u skinny jeansu, kožnoj jaknici i uggsicama.

te uggsice su mi katastrofa ... na neke stvari se s vremenom naviknem, al na njih nikako i to mi je vise za balavice

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku

ili ovako

to nosam uglavnom.
    Dobar si.
    Ako si mlađi, lose the shoes i nabavi neki fensi tenisice. Tj. ako ti posao to dozvoljava...

Dobar si.
    Ako si mlađi, lose the shoes i nabavi neki fensi tenisice. Tj. ako ti posao to dozvoljava...
    tenisice samo ljeti. ali tada u biti se look izmijeni skoro pa kompletno, jer nosam šire stvari zbog vrućine, a košulje ne uvlačim, pa to onda izgleda drugačije.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    ove prve s lijeva imaju običaj nositi kratkonoge ženske sa krivim nogama i još na ravnu petu, balerinke npr....ne znam zašto..

zato što nije pošteno da samo visoke zgodne cure nose takve stvari.
    onda bi se sve ostale morale umotat u plahtu i izlazit samo noću.

יֵשׁ מֵאַיִן

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove