+ Odgovori na temu
Stranica 36 od 36 PrviPrvi ... 26 34 35 36
Prikaz rezultata str. 701/702

Tema: Dešavanja u Makedoniji

Citiraj Prvotno napisano od kiša Vidi poruku
    U Makedoniji vrije, sve miriše na....nažalost rat. Katastrofa, čini se bude se ostvario plan podjele Makedonije, dio Srbiji, dio Albaniji, dio Bugarima........možebit je i to jedan od razloga prijevremenih predsjedničkih izbora u Srbiji, kako bi se na vrime stabilizirala vlast .
    nevjerojatna je ta igra "velikih" kojima male države praktični ništa ne znače nego kao topovsko meso....
    http://www.energypress.net/dorge-iva...st-makedonije/
    Na nisto ne mirise. Po meni u Makedoniji rat nece biti. Jer mislite da nije bilo rat kada je trebalo biti, pa sada plasite ljudama sa to "rat ovde, rat tamo"? Mislim na raspadu Jugoslaviju, rat u Makedoniji nije bilo, pa sada ce biti? Ne znam tocno kakva je politika prema Makedoniju u Srbija i Grcka, ali u Bugarska treba da znati to: Mi smo tvrdo ZA teritorijalni cjelosti na Republike Makedonijei i za to da tamo nema rat uopce. To smo pokazali raznih puta. Nemamo nikakve teritorialne pretenzije i takvi mokri sanovi, i ta nasa rasprava sa nih e na cisto historisko nivo. . I znam jedno, ako se ne dao Bog zarati, Bugarska ce biti sve na stranu makedoncima redom sa nih

Makedonci će promijeniti ime skopskog aerodroma Aleksandar Veliki zbog pritiska Grka tj. zbog toga da mogu ući u NATO i EU.

Plenkoviću, što se čeka s beogradskim aerodromom Nikola Tesla?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove